FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la partibrejker1921 » 17 avg 2012, 08:16

DzoleZeljo je napisao/la:Momci zar ovo nije predivno vidjeti! :D

UEFA Women's Champions League

WFC SFK 2000 Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
Playing: Qualifying round

QR
Group 5

WFC SFK 2000 Sarajevo 7
Peamount 6
ASA Tel-Aviv 4
UWIC 0

Cure svaka vam cast za ovo. I sada se covjek opet zapita koliko ova zemlja zaista ima potencijala, a kako je samo nesposobni ljudi vode! Cure su ostvarile rezultat za historije, a mi u drzavi nemamo adekvatnog nogometnog terena.

http://www.uefa.com/women/index.html

http://www.uefa.com/womenschampionsleag ... index.html

http://www.uefa.com/womenschampionsleag ... index.html
Ove će radije promijeniti ime u Hotonj FC nego u Željo. Djevojke treniraju pomoćnom terenu na Grbavici a naši hajvani ni ključ im ne daju već cure preskaču ogradu i skidaju se u šipražju da bi trenirale. I tako godinama.

Avatar
Nikica
Postovi: 142
Pridružen/a: 08 avg 2012, 09:37

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nikica » 17 avg 2012, 09:14

Šta ima ovaj sfk sa temom našeg kluba, nekakav privatan klub bez veze ovde nema mjesta otvorite mu zasebnu temu ako već nema.
Majstor Karatea

Avatar
champions1921
Postovi: 2872
Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
Lokacija: SA

Re: FK Željezničar

Post Postao/la champions1921 » 17 avg 2012, 09:34

Zna li neko zasto Salcinovic jucer nije trenirao sa nasima??
BUDI ŽELJO !!!

Avatar
jug-onostalgicar
Postovi: 736
Pridružen/a: 24 apr 2011, 01:02
Lokacija: k kao kanister
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jug-onostalgicar » 17 avg 2012, 10:52

zasto promijenit u željezničar kad su poznatije od nas... mogli bi mi promijenit ime jedino....
ovo sto se od kluba radi je sramota.....e
napredka nema dok amar ko budala vuce..... jedan covjek ne cini klub on mora imati sposobne ljude oko sebe
fudbalske legende zaposlit u pogonima a ne na pozicijama na kojima trebaju da budu ljudi koji imaju iskustvo i ideje
jedan tramvaj u 4 godine.... i fan shop koji nama ne donosi lovu nego nekom trecem
bar 6 igraca koji vec sad nemaju mjesto u želji ali su jos tu.... dovodimo igrace koji prosjede na klupi ugovor... pa bolje je dovest nasu djecu

onda oni dodju i kazu dok se dobiju dozvole ovo ono!!!! pa sta cekas majku ti pocni bolan sad trazit dozvole!!!! pa nek kupe prasinu dok se sredstva ne nadju pa da se odma gradsjei ako bas tako mora biti !!!!
ja se obradovao ko malo dijete kad sam vidio 5 neonki na sjeveru... a cijena tih neonki sa postavljanjem je 30 maraka.... pa dokad ce se svaka susa ovog grada ugradjivat!!!! dokad ce mi u upravnom odboru sjedit lopovi i dokad ce mi zujo seoska varalica pricat o dobrim vremenima i o buducim idejama!!!! sjecam se dnevnika kod senada hadzifejzovica kad su zujo i blekic "diskutovali".... pa sjecam se da sam pomislio zar je ovo majko mila covjek koji sjedi na celu želje


edit: jos se hvalimo da smo zadrzali skoro sav igracki kadar i da je to napredak a eno olimpica isto radi u tisini jos dovodi par pojacanja....

Avatar
mija
Postovi: 241
Pridružen/a: 25 jul 2012, 15:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mija » 17 avg 2012, 11:21

jug-onostalgicar je napisao/la:zasto promijenit u željezničar kad su poznatije od nas... mogli bi mi promijenit ime jedino....
ovo sto se od kluba radi je sramota.....e
napredka nema dok amar ko budala vuce..... jedan covjek ne cini klub on mora imati sposobne ljude oko sebe
fudbalske legende zaposlit u pogonima a ne na pozicijama na kojima trebaju da budu ljudi koji imaju iskustvo i ideje
jedan tramvaj u 4 godine.... i fan shop koji nama ne donosi lovu nego nekom trecem
bar 6 igraca koji vec sad nemaju mjesto u želji ali su jos tu.... dovodimo igrace koji prosjede na klupi ugovor... pa bolje je dovest nasu djecu

onda oni dodju i kazu dok se dobiju dozvole ovo ono!!!! pa sta cekas majku ti pocni bolan sad trazit dozvole!!!! pa nek kupe prasinu dok se sredstva ne nadju pa da se odma gradsjei ako bas tako mora biti !!!!
ja se obradovao ko malo dijete kad sam vidio 5 neonki na sjeveru... a cijena tih neonki sa postavljanjem je 30 maraka.... pa dokad ce se svaka susa ovog grada ugradjivat!!!! dokad ce mi u upravnom odboru sjedit lopovi i dokad ce mi zujo seoska varalica pricat o dobrim vremenima i o buducim idejama!!!! sjecam se dnevnika kod senada hadzifejzovica kad su zujo i blekic "diskutovali".... pa sjecam se da sam pomislio zar je ovo majko mila covjek koji sjedi na celu želje


edit: jos se hvalimo da smo zadrzali skoro sav igracki kadar i da je to napredak a eno olimpica isto radi u tisini jos dovodi par pojacanja....
Bogami koliko ja vidim mi slavimo neko ostajanje ekipe na okupu,a koliko ta ekipa moze to je vrlo diskutabilno.Pa i najveci laik zna da u vijek treba malo svjeze krvi 2-3 igraca svake godine ali izgleda da smo mi povelika truba.Svaka cast Amaru ali izgleda da jedino on vuce sve na svojim ledzima.Jedan mali Olimpic dovede igrace ali mi jok dobro je ovo sto imamo-jeste kada je sve ok,ali nema Nijeme,Zeba nestao,Mirso ostario,Smajic povrijedzen itd,itd
Muharemovicu odlazi iz Zelje

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zmaj_Bosne » 17 avg 2012, 11:22

Ma imate vi Svraku koji daje golove i kad lopta ne pređe gol liniju :lol:
Dragon Town

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 17 avg 2012, 11:24

zmaj_Bosne je napisao/la:Ma imate vi Svraku koji daje golove i kad lopta ne pređe gol liniju :lol:
Greška! Imamo Ivicu koji nam namjesti 3 auta u Gradačcu, a iz svakog od tih autova damo po jedan go.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seven » 17 avg 2012, 11:27

zmaj_Bosne je napisao/la:Ma imate vi Svraku koji daje golove i kad lopta ne pređe gol liniju :lol:

nemoj tako, Svraka je imao nijet, a djela se cijene po nijetu :lol: :lol: :lol:

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la hamzaTM87 » 17 avg 2012, 11:33

seven je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:
zmaj_Bosne je napisao/la:Ma imate vi Svraku koji daje golove i kad lopta ne pređe gol liniju :lol:
vi imate huligane koji preskaču ogradu na treningu :shock:

za nacionalističke ispade nije dovoljna ni ograda ,a jel ima Grbavica ogradu, jel počela rekonstrukcija
Ovo ne vodi nicem,kada ste osvojili neki trofej,kada ste igrali u Evropi ? Znaci ako nisi shvatio da se momak zajebava,postoji i strucna pomoc,ili su kompleksi u tebi toliki da to ne mozes prepoznati ?
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
mija
Postovi: 241
Pridružen/a: 25 jul 2012, 15:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mija » 17 avg 2012, 11:34

zmaj_Bosne je napisao/la:Ma imate vi Svraku koji daje golove i kad lopta ne pređe gol liniju :lol:
Mojne pasa vise o tome zivota ti.Pa to je prezvakana tema milion puta-da je prvi priznati gol takav pa hajde. :roll: Stotinu puta kazem sudijina je zadnja,i kada je na nasu stetu tu se nemoze nista promijeniti-Samo mi nije jasno pojedincima nije valjao,Usanovi,Pasalic,Dominkovic-sada odjedanput nemoralan komitet-zasto,pa zato sto je doslo do izrazaja ko je bolji bolji je.Nema vise da sudija ruca u klupskom restoranu domacina,da dolazi dan prije itd.Sada je bolji Zeljo i vidim to mnogima tesko pada,sutra ce to mozda biti Celi ili Sarajevo boze moj moramo se privikavati na normalnu ligu ili da igramo i dalje indijansku ligu gdje je uvijek sigurna pobjeda domacina.
Muharemovicu odlazi iz Zelje

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 17 avg 2012, 11:35

Ma pusti ga drug, vatra mu jer su tanki a dolazi im Željo.Samo opušteno. :D
DRUG NEBI TI PUNCA

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seven » 17 avg 2012, 11:36

@hamza zar ne vidiš da se i ja zajebavam, opušteno ba

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 17 avg 2012, 11:40

seven je napisao/la:@hamza zar ne vidiš da se i ja zajebavam, opušteno ba
samo što iz vaše "zajebancije" izviru komopleksi i bolesna vrijeđanja.Ako ne možete normalno diskutovati ne kontam što se javljate.Imaš argumente - slobodno dođi, raspravljaćemo do mile volje (ili dok nam Aco sve ne obriše :mrgreen: ), ali ako dođeš da provociraš, onda se malo zapitaj.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
mija
Postovi: 241
Pridružen/a: 25 jul 2012, 15:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mija » 17 avg 2012, 11:45

I jos nesto zaista je steta zasto nasa marketing sluzba -ako je i ima nije postigla dogovor sa Arena sportom o prenosu nasih gostujucih utakmica ako vec nedamo domace,jer izgleda oni ne kontaju sta je popularizacija kluba i sporta uopste :roll:
Muharemovicu odlazi iz Zelje

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seven » 17 avg 2012, 11:48

mija je napisao/la:I jos nesto zaista je steta zasto nasa marketing sluzba -ako je i ima nije postigla dogovor sa Arena sportom o prenosu nasih gostujucih utakmica ako vec nedamo domace,jer izgleda oni ne kontaju sta je popularizacija kluba i sporta uopste :roll:

kako misliš gostujućih, pa domaćin određuje hoće li se prenositi utakmica ili ne

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 17 avg 2012, 12:00

Kako necmo imati, pa jel g. Ivica najavio "BH-telcom arenu" (citaj Grbavica).
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seven » 17 avg 2012, 12:01

Elegant je napisao/la:Kako necmo imati, pa jel g. Ivica najavio "BH-telcom arenu" (citaj Grbavica).
ne znam za to, ali ako je istina biće to odlično za sve

Avatar
champions1921
Postovi: 2872
Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
Lokacija: SA

Re: FK Željezničar

Post Postao/la champions1921 » 17 avg 2012, 15:16

sportsport.ba je napisao/la:Bod ne bi bio loš?

"Istina da ne bi bio loš, ali kao što sam rekao, mi smo Željezničar i uvijek idemo na pobjedu. Protiv bilo koga i bilo gdje", dodao je Ramić za kraj našeg razgovora.
Ovo Ramic kupi fazone od Zahovica :mrgreen: .. Ramicu ucini nesto po pitanju svoje psihe i karaktera inace ces ostariti kao nedokazani talenat...
BUDI ŽELJO !!!

čamac
Postovi: 1104
Pridružen/a: 23 jan 2009, 23:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la čamac » 17 avg 2012, 15:27

partibrejker1921 je napisao/la:
DzoleZeljo je napisao/la:Momci zar ovo nije predivno vidjeti! :D

UEFA Women's Champions League

WFC SFK 2000 Sarajevo
Bosnia-Herzegovina
Playing: Qualifying round

QR
Group 5

WFC SFK 2000 Sarajevo 7
Peamount 6
ASA Tel-Aviv 4
UWIC 0

Cure svaka vam cast za ovo. I sada se covjek opet zapita koliko ova zemlja zaista ima potencijala, a kako je samo nesposobni ljudi vode! Cure su ostvarile rezultat za historije, a mi u drzavi nemamo adekvatnog nogometnog terena.

http://www.uefa.com/women/index.html

http://www.uefa.com/womenschampionsleag ... index.html

http://www.uefa.com/womenschampionsleag ... index.html
Ove će radije promijeniti ime u Hotonj FC nego u Željo. Djevojke treniraju pomoćnom terenu na Grbavici a naši hajvani ni ključ im ne daju već cure preskaču ogradu i skidaju se u šipražju da bi trenirale. I tako godinama.
Da tuga bude veća, do rata je djelovao ŽFK Željezničar i bio ubjedljivo najbolji bh. ženski fudbalski klub. Bio je čak i prvak bivše juge.
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 17 avg 2012, 15:55

Izgleda da sa S. Kajkutom još nije "kraj priče".
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: b00t, BIZMARK66, DUVNO1921, PointBlank, Semper, Senner i 95 gostiju.