FK Željezničar

Moderator/ica: insider

SB90
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SB90 » 09 feb 2013, 16:47

ojjj, a najgori su ovi sto porede lige odmah nakon jedne utakmice. dok su zrinjski i siroki remizirali sa dinamom neki dan, nigdje ih nije bilo.

hrvatska liga jeste jaca, prvi cu priznati, al napisite nekad nesto i kad nasi klubovi nadigraju hrvatske, a ne samo u obrnutim situacijama.
Sasa Kajkut pitarima tabut!

arbitar
Kontakt:

Post Postao/la arbitar » 09 feb 2013, 16:47

Maniaacs je napisao/la:Za ovaj poraz opravdanja nema.

HNL je puno bolja od BHPL.Nema dileme, dok nasi ne pocnu vise ulagat u sport, igrace prodavat za vise para tek ce onda bit nesto od nas.

Kako igra ovaj Split sa Zeljom, kako bi onda igrao Dinamo sa Zeljom.

Sa ovim igrackim kadrom moze mozda ovu nasu ligu osvojit, i to ne bas da se proseta.Ako ovako ostane Zeljo ce imat problema, a u Evropi opet ista prica.Prvo treba ulozit u stadion sa svim ostalim sto ide uz njega.Onda dovest 5-6 POJACANJA eh tek onda ic u Evropu i pokusat nesto napravit.

I za kraj, ovo je sramota za Zeljeznicar.Nek je prijateljska, nek su noge teske, ovo je trebalo bit drugacije.Svi bi se samnom trebali slozit sto se ovog poraza tice, jer stvarno sramotno je.Split je 6 na tabeli, a Zeljo 1, a 4-0 gubi :oops: :oops: :oops:

znao je željo gubiti i protiv karlovca 5:0 na pripremama, nije to nikakvo mjerilo

RNK Split1912
Kontakt:

Post Postao/la RNK Split1912 » 09 feb 2013, 16:48

nate je napisao/la:daj.4-0 gubite i vidim neki pricaju price o teskim nogama s sl.split nije losa ekipa.tu ste negdje s njima.

Split je jači po igračima od Željezničara po kvaliteti je međur 2-3 ekipe u HNL-u

SarajlijaTM

Post Postao/la SarajlijaTM » 09 feb 2013, 16:50

Ja ne znam sto dramite oko rezultata i sto se uopste prepucavate s jadovima koji moraju pratiti prijateljsku utakmicu rivalskog kluba da bi se radovali? ? ?

Bolje da su zijanili,pa da se saberu i da skontaju da moraju dalje a ne da im je u glavi i dalje kvesina povreda

Glupost,pripreme jbt,nebitno,a ovi bi vec mjenjali i gledaju neka mjerila ovoga i onoga,nidje veze

@rnk split-zar niste 6-7 sad na polusezoni?

ciza
Kontakt:

Post Postao/la ciza » 09 feb 2013, 16:50

prijateljska utakmcia ne mora nista da znaci zavisi kolko je ko stigao s pripremama,imal povreda,itd itd...,ali ovdje se vidi mentalitet nasih ljudi pogotovo nakon ove utakmice
kad gube onda se trazi opravdanje u svemu samo ne u onom sto treba(finasnije,renome,sudije,kradja,stimanje itd)kad se pobjedi onda ide kovanje u nebesa nakon jedne utakmice i hvalospjevi evropskih razmjera

nime_tm87
Kontakt:

Post Postao/la nime_tm87 » 09 feb 2013, 16:50

Sljedece tekme:

14.02. – WMFD Žalgiris Vilnius
16.02. – NK Čelik Zenica
23.02. – NK Široki Brijeg

Maniaacs
Kontakt:

Post Postao/la Maniaacs » 09 feb 2013, 16:50

MAŠALA

AeGon099
Kontakt:

Post Postao/la AeGon099 » 09 feb 2013, 16:51

Odlazi Safete.

Buu
Kontakt:

Post Postao/la Buu » 09 feb 2013, 16:53

Ma ovo smo pustili Split da vide da mogu. Sad bi trebali biti maksimalno motivisani pred utakmicom sa Zagrebom :lol: .
NO PYRO NO PARTY

sajo10
Kontakt:

Post Postao/la sajo10 » 09 feb 2013, 16:54

nime_tm87 je napisao/la:Sljedece tekme:

14.02. – WMFD Žalgiris Vilnius
16.02. – NK Čelik Zenica
23.02. – NK Široki Brijeg

13.02. – Kaposvar
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

adilbeg
Kontakt:

Post Postao/la adilbeg » 09 feb 2013, 16:55

poslije visegodisnjeg nabijanja komplexa dodje i "njihovih"5minuta da se raduju sto gubimo u PRIJATELJSKOJ tekmi a jos mjesec do pocetka lige :lol: :lol: sta reci nego za sve ti hvala amare
THE MANIACS-ZAVIDOVICI

nime_tm87
Kontakt:

Post Postao/la nime_tm87 » 09 feb 2013, 16:55

4-1 ZAVRŠENO! Vernes zabio, za nas ovo je realno trebalo biti 4-4

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 09 feb 2013, 16:56

Gdje ste vi to pratili utakmicu, jel igrao Zeba. Ja mislim da ce Zeba biti hit proljeca u hrvatskoj ligi i da se Zeljo zestoko zaebao, ako nista mogli ste izvuci puno vecu lovu za njega ako nista. Nemojte se iznenaditi ako iz Splita predje u Dinamo.
Prijateljska utakmica sama po sebi nista ne znaci. Pa one sezone kada ste sa Amarom harali u federalnoj ligi, doso vam je Kamen Ingrad na Grbavicu razbio vas 3:0, od Partizana ste izgubili 6:0... Ma to je realno nasa liga je mnogo slabija i od srpske i od hrvatske, mozemo se nadmetati sa nekim slovenackim klubovima osim Maribora, crnogorskom ligom i makedonskom i to je to. Nasa susta realnost, tek kad izadjes vani vidis u stvari ko si i koliko ti jos treba da napredujes, koliko jos "trebas pure jesti".

Sportski pozdrav iz Zenice, Crni Gavran nikada ne provocira na gostujucim temama i ni u jednoj situaciji ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Radmilo

Post Postao/la Radmilo » 09 feb 2013, 16:57

Gavrane nismo se zahebali za Zebu otjerao bi ga Amar za đaba ne računa na njega kontaš, pa bolje uzeti bilo šta nego da đaba ode.

Crni gavran
Kontakt:

Post Postao/la Crni gavran » 09 feb 2013, 17:00

Yebiga Radmilo, najbolji igrac PL ubjedljivo i bez premca po meni, da ode za sicu, izvini molim te, tu logika prestaje
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

storm_raider
Kontakt:

Post Postao/la storm_raider » 09 feb 2013, 17:01

Crni gavran je napisao/la:Gdje ste vi to pratili utakmicu, jel igrao Zeba. Ja mislim da ce Zeba biti hit proljeca u hrvatskoj ligi i da se Zeljo zestoko zaebao, ako nista mogli ste izvuci puno vecu lovu za njega ako nista. Nemojte se iznenaditi ako iz Splita predje u Dinamo.
Prijateljska utakmica sama po sebi nista ne znaci. Pa one sezone kada ste sa Amarom harali u federalnoj ligi, doso vam je Kamen Ingrad na Grbavicu razbio vas 3:0, od Partizana ste izgubili 6:0... Ma to je realno nasa liga je mnogo slabija i od srpske i od hrvatske, mozemo se nadmetati sa nekim slovenackim klubovima osim Maribora, crnogorskom ligom i makedonskom i to je to. Nasa susta realnost, tek kad izadjes vani vidis u stvari ko si i koliko ti jos treba da napredujes, koliko jos "trebas pure jesti".

Sportski pozdrav iz Zenice, Crni Gavran nikada ne provocira na gostujucim temama i ni u jednoj situaciji ;)

Pozdrav i tebi i hvala na ndobrom komentaru. Prijateljska je utakmica, gubili smo i vise u prethodnim godinama. Bitno je kada liga krene da nastavimo derati. A ovi sto provociraju samo to i mogu da urade, kada se nemaju cime hvaliti. :oops: :oops:
Sport je lijek za tijelo i duh.

adilbeg
Kontakt:

Post Postao/la adilbeg » 09 feb 2013, 17:02

e sto im je drago :lol: :lol: :lol:
pustite ba ove sto su godinama iza pa barcelona je izgubila 4-0 od levata iz mexika
THE MANIACS-ZAVIDOVICI

adilbeg
Kontakt:

Post Postao/la adilbeg » 09 feb 2013, 17:05

Crni gavran je napisao/la:Yebiga Radmilo, najbolji igrac PL ubjedljivo i bez premca po meni, da ode za sicu, izvini molim te, tu logika prestaje

kad moze ibrahimovic iz barcelone moze i zeba isti razlog puno price ;)
THE MANIACS-ZAVIDOVICI

ceze
Kontakt:

Post Postao/la ceze » 09 feb 2013, 17:06

SarajlijaTM je napisao/la:
@rnk split-zar niste 6-7 sad na polusezoni?

Jesu 6., ali zaostaju 3 boda za Hajdukom koji je drugi :D

Inace, Splitu generalka, Zeljo tek u pola priprema ( ima jos 20 dana do prvenstva ). Zeljo u problemima sa povredama (Bekric do neki dan nije ni trenirao, kao ni Zolotic ), pa povreda Kvese koja je poremetila sve.
Svraka prije 3 dana u Ljubljani igrao za repku, nije ni on skorz svjez.
Prije 2 dana igrali tekmu u Puli, pa prevalili put do Splita i pored toga imali par dobrih sansi i par stopostotnih.
Ne vidim razlog za bilo kakvu zabrinutost.
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

BegBasagic

Post Postao/la BegBasagic » 09 feb 2013, 17:06

Čitajte ljudi kako treba, govorim da je Split u poređenju sa nasom ligom u rangu sa "našim" Čelikom,Leotarom, Zvijezdom i njima sl. NK Split cetvrti po vrijednosti ekipe u HNL-u, šesti na tabeli, i to u ligi od 12.timova, klub u sjeni Hajduka itd. o tome govorim.
Zadnja izmjena: BegBasagic, dana/u 09 feb 2013, 17:07, ukupno mijenjano 1 put.
"Ma kako dobro čovjek govorio, kada previše govori, uvijek na kraju kaže neku glupost."
Alexandre Dumas

"Navijamo za Slobodu, a cekamo Želju i Velež" - Fukare

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: biceDUPLA, KANA i 27 gostiju.