FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

MrWhite
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrWhite » 10 apr 2013, 20:04

Navijam za Sarajevo, ali ono je strasno Zola je bio vas najbolji igrac, a na ove komentare se ne obazirite govana ima i kod nas i kod vas, steta sto mi danas nismo dobili ali jbg....Zola sve najbolje....
Sreca pa je Ojler mlad umro...

old school
Kontakt:

Post Postao/la old school » 10 apr 2013, 20:05

da sam mogao ikako proletiti kroz TV da onog jadu jadnog usutkam za sva vremena,jos se buni sto je dobio crveni,sad je savez na potezu ono je za kazne bar pola godine :evil: koji smo mi pehovi ne mogu da vjerujem nikako,i to nam se povrijede dva najbolja igraca koja su pretendirala i za veoma velike transfere,sad trebamo u svim utakmicama pruziti podrsku momcima,pa i onom rahilu colicu,vasilicu sad moramo napuniti Grbavicu svaki put do kraja!
I kad nas svi otpišu,stave na stub srama,diskreditiraju. Mi se vratimo,ne zato što smo Real Madrid već zato što postoji i onaj najsitniji atom ponosa zbog kojeg se i zadnja šuga koja nosi taj grb na dresu bori kao životinja.Ne placi stara to je od batina!

jovanmaksimovic
Kontakt:

Post Postao/la jovanmaksimovic » 10 apr 2013, 20:05

lisander je napisao/la:Ne znam zasto drvlje i kamenje na Jamaka, vidilo se fino da ga je povuko i da ga je udario, covjek je ucestvovao u svim akcijama i sve sto se odigralo odigralo se preko njega u drugom poluvremenu, Kerla je jos veci ispadac od Vasilica samo sto neki to nece da vide.

upravo to... samo "nasi" navijaci previse pljuju po igracima koji su zasluzili vise respekta... jamak je sigurno jedan od njih
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

HzSM
Kontakt:

Post Postao/la HzSM » 10 apr 2013, 20:06

Sad se smijte!

AYAN
Kontakt:

Post Postao/la AYAN » 10 apr 2013, 20:06

Izdržat će Zola!
To je jako odgovoran i ustrajan čovjek, pravi sportista, a tako mlad!

Prilikom povrede postupio je zrelo bez panike, a to krasi samo junake, vratit će se on bolji i jači!
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Alipasino
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 10 apr 2013, 20:06

Gotovo ljudi ovako nesto ni Hickok nebi reziro.Kvesic,Bekric,Svraka i Zolotic jos samo fali Antolovic i to je to.U Bjeljini nemamo sanse dakle od iduceg kola samo 1 bod prednosti.

plava_pruga
Kontakt:

Post Postao/la plava_pruga » 10 apr 2013, 20:07

Nadam se da će rumeni mesar dobiti neku dužu suspenziju, bez obzira da li je namjerno išao na nogu ili ne, ipak postoji neka granica...
Golmanu Zrinjskog svaka čast, dečko brani za 10.
Samo nam je sreće falilo, dominirali smo čitavu utakmicu. Zola, što brži oporavak MOLIM TE!
Samo da jave da nije puno ozbiljno, mada svi smo vidjeli šta se desilo...
G A Z I
Željo sve do pobjede

HZ_ilidzaa
Kontakt:

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 10 apr 2013, 20:07

Gledao sam prvo poluvrijeme. Mozel mi tko reci detaljnije sta je bilo ?

Zoloticu brz oporavak zelim .

htcxone
Kontakt:

Post Postao/la htcxone » 10 apr 2013, 20:08

evo iako sam pitar (mada je to idiotluk da moras pisati da si pitar da te nebi ko pljunuo) vidim neki se "raduju" povredi.... fuj, igrao sam fudbal i imao ozljedu kada je jedan MEĐED slicno uradio i od tada ne mogu ove stvari da gledam... iskreno nisam gledao ponovljeni snimak jer nemam zeludac za to :(
momku sve najbolje i brz oporavak, ali vjerujte, nece imati hrabrosti kao do sada sigurno... steta jer fizicki konstitucijom je imao odlicne predispozicije da postane dobar igrac, dosta iskustva za igraca koji jos igra ua U21
steta i zbog vas, realno vam je momak nosio sredinu terena, proslu tekmu protiv slavije, u 5 minuta uzima 4 lopte i tako ste ii napravili pritisak na slaviju, da njega nije bilo mozda bi i gol primili!
sama igra je za zaborav, bas kao i nasa danasnja, ovo sa Zoleticem je zasjenilo cijelo kolo a ne samo ovu tekmu jer i pak je nas mladi reprezentativac i koliki god rivali bili, skacemo mi svi kad gol zabije dzeko i kada U21 igrad dobro... jbg tuzno, zalosno, da li je namjerno, nije posteno govoriti ali reakcija igraca zrinjskog je zalosna....
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 10 apr 2013, 20:08

voltron30 je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Pustite levata ba, ko ga hebe.

Cekaj sada, jel` mu slomljena noga ili nije? :( Nemojte pricati da je najgore ako niste dobro vidjeli. Boze, pomozi mu molim te...

Jbt, ne treba se biti doktor primarijus da vidiš golim okom da je djetetu pukla noga. Probaj svoju nogu savit pod uglom od 90 stepeni pa nam javi je l' pukla!!

Bezze se ljutis brate. Nisi jedini kojem je njegov lom upropastio i dan i mjesec i sezonu citavu. :( Ja sam se samo nadao da neko napise, neko upucen, kako nije rijec o lomu, nek` propusti mjesec citav sto se mene tice samo nek` nije lom. Ali eto, ne mogu vise....
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

voltron30
Kontakt:

Post Postao/la voltron30 » 10 apr 2013, 20:09

Alipasino je napisao/la:Gotovo ljudi ovako nesto ni Hickok nebi reziro.Kvesic,Bekric,Svraka i Zolotic jos samo fali Antolovic i to je to.U Bjeljini nemamo sanse dakle od iduceg kola samo 1 bod prednosti.

Haj' ne seri!!!

jovanmaksimovic
Kontakt:

Post Postao/la jovanmaksimovic » 10 apr 2013, 20:09

vasilic nas je spasio sigurnog gola... a vi samo nastavite pljuvati po njemu... :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

rossoner
Kontakt:

Post Postao/la rossoner » 10 apr 2013, 20:10

nime_tm87 je napisao/la:Ne mogu da vjerujem, ja cu se dugo oporavljati od ovog soka, mogu misliti kako je Nerminu! Zola izdrzi! Odose nam sve ono sto vrijedi se povrijedilo Kvesa, Zola... Vasa i Jamak ne zasluzuju Zeljin dres!
AMARE ZELJINU DJECU NA TEREN

brate ja sam isti...
Ta dvojica ga nikad nisu ni zasluživali, hajde Vasa i nekako imao je dobrih igara što jest jest, ali Jamak... Razloge zna samo Amar što ih trpi, da je do nas navijača, davno bi otpepali. Jedno vrijeme sam se UŽASNO nervirao zbog njih dvojice, najviše zbog Jamaka, ali kako vidim da Amar ne misli isto kao i većina navijača onda sam se osvednio i ohladio. Kad ne mogu ništa promijeniti neću ni da kmečim. Bespotrebno skroz.

NERMINE što prije da ozdraviš, svi smo uz tebe!!!
Zadnja izmjena: rossoner, dana/u 10 apr 2013, 20:22, ukupno mijenjano 1 put.
Osim - drugo ime za Želju !

voltron30
Kontakt:

Post Postao/la voltron30 » 10 apr 2013, 20:11

jovanmaksimovic je napisao/la:vasilic nas je spasio sigurnog gola... a vi samo nastavite pljuvati po njemu... :roll:

Vasilić nije kriv za crveni karton, to mu niko normalan ne treba zamjeriti jer je uradio ono što je morao uraditi. Više se misli na njegov cjelokupni angažman i (ne)kvalitet. Čovjek jednostavno ne zna bolje.

Plavetnilo
Kontakt:

Post Postao/la Plavetnilo » 10 apr 2013, 20:11

Zola :(

alan ford 26
Kontakt:

Post Postao/la alan ford 26 » 10 apr 2013, 20:11

Nevjerovatno kakav preokret u samo par dana, od euforije nakon slavije do ocaja, neko je vec napisao, mnogo smo izgubili danas i mislim da ce nazalost ova tekma ostaviti traga u nastavku prvenstva.
"Bolje živjeti 100 godina u bogatstvu, nego jedan dan u siromaštvu!"

Alipasino
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 10 apr 2013, 20:12

Halo sabura malo sta hoces reci da je meni drago samo govorim da se nasi igraci nece oporavit do subote zbog ove povrede Zolotica.Smiri hormone i ja sam ljut ko nikad netreba nam svadza.

krmak
Kontakt:

Post Postao/la krmak » 10 apr 2013, 20:12

Johny je napisao/la:Hroje Milicevicu zelim ti najgoru mogucu smrt.
Nije problem slomiti momku nogu i tako mu karijeru upropastiti problem je ne biti covjek.On bez griznje savjesti tersa sto je dobio crveni karton.Pa gdje mu je pamet , gdje je ljudskost.Mozda je talentovanom momku karijeru okoncao a na kraju tako hladan bio.Nevjerujem.

Hajde Zeljo !

Koji si ti imbecil, smrt nekom zeljeti?

Sent from my PMP5580C

rossoner
Kontakt:

Post Postao/la rossoner » 10 apr 2013, 20:13

lisander je napisao/la:Ne znam zasto drvlje i kamenje na Jamaka, vidilo se fino da ga je povuko i da ga je udario, covjek je ucestvovao u svim akcijama i sve sto se odigralo odigralo se preko njega u drugom poluvremenu, Kerla je jos veci ispadac od Vasilica samo sto neki to nece da vide.

daj jarane, nemoj sr. iskreno i realno... Svaku svoju akciju odnosno našu akciju koju je on vodio je upropastio, solirao, petljao, mrljao, netačan bio i u glavi i u nogama kao i uvijek. Dešavao mu se pokoji "bljesak" ali to nije dovoljno da igraš u ŽELJEZNIČARU!
Osim - drugo ime za Želju !

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 10 apr 2013, 20:13

krmak je napisao/la:
Johny je napisao/la:Hroje Milicevicu zelim ti najgoru mogucu smrt.
Nije problem slomiti momku nogu i tako mu karijeru upropastiti problem je ne biti covjek.On bez griznje savjesti tersa sto je dobio crveni karton.Pa gdje mu je pamet , gdje je ljudskost.Mozda je talentovanom momku karijeru okoncao a na kraju tako hladan bio.Nevjerujem.

Hajde Zeljo !

Koji si ti imbecil, smrt nekom zeljeti?

Sent from my PMP5580C

Smrt u najtežim mukama, sjeme mu se zatrlo bezobrazno !
DRUG NEBI TI PUNCA

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: darkangel4, Harika, Robust, TeaM87 i 45 gostiju.