FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

pile87
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 14 jun 2013, 16:31

champions1921 je napisao/la:Odbranu koja je primila 16 golova u 29 utakmica, neracunajuci zadnju protiv Sirokog kada je sve bilo rijeseno, nije fer omalovazavati.. Pogotovo Bogicevica koji je uz Antolovica bio nosilac te odbrane i kud i kamo bolji od Vasilica i Kerle..

I sa ovim bi se slozio, Bogi je nas najbolji stoper ali njega nemozes prodati nikom i on nemoze vise napredovati a pri tome nije igrac od kojeg mozes imati koristi u evropi.Zbog njegovih zasluga najbolje ga je pustuti neka uzme sta para dok jos moze.
I ono najbitnije da Amar odluci da odigra prvenstvo sa 11 juniora ja vjerujem da on vidi nesto sto mi obicni gledaoci ne vidimo i ima moju podrsku. Bezbroj puta napravio cudo.Drugo ako je neko skontao do sad Amar je matematicar i svaki je potez proracunat, ko je pametan shvatice.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Anonimac
Kontakt:

Post Postao/la Anonimac » 14 jun 2013, 16:34

Šta god drugi mislili, za mene je Bogi (uz Kvesu naravno) najbolji odbrambeni kojeg smo imali u ekipi. Kerla ga ne može zamjeniti, bar ne sa trenutnom formom.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

anonimni
Kontakt:

Post Postao/la anonimni » 14 jun 2013, 16:35

champions1921 je napisao/la:@anonimni
I Cutuk je bivsi..

Pa ko je onda ostao? Osim Kerle, ne vidim da bi iko mogao kvalitetno odigrati stopera (a i Semir je upitan, al' hajd', gledaću kroz prizmu toga što je bio blizu repke), a ovi ne žale za Bogijem...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

Minhi
Kontakt:

Post Postao/la Minhi » 14 jun 2013, 16:36

Steta bi velika bila da nas Bekrija napusti. Covjek koji zna lopte, igra bez straha, ima iskustvo. Dokazani zeljovac koji je mnogo uradio za klub.
Ja sam lud, ja sam jak - ja sam ZELJIN MANIJAK !!!

pile87
Kontakt:

Post Postao/la pile87 » 14 jun 2013, 16:38

Kao sto nas drug Seyo neki dan rece in AMAR we trust :mrgreen:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

zaboljisportuBiH
Kontakt:

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 14 jun 2013, 16:39

Vidim svi se igraju pa evo i ja malo da se igram menadžera. Nevjerovatno je koliko omalovažavate naše igrače. Sigurno je da svi vrijede više kad se porede sa ostalim ligama i cijenama tih igrača. Pogotovo Benju Čolića kad čujem da kritikuju raja to mi je van pameti. Momak je pored Stane, Kvese i Zole trenutno naš najcjenjeniji igrač. Neću da ulazim u detalje jer vidim da ovdje mnogi ne razumiju. Stana je recimo po meni bolji igrač od Vršajevića. Brz ko i on, ima centaršut dobar sa obje noge, mlađi. Može krpiti četiri pozicije, neku bolje neku gore i da ne nabrajam dalje. Malo još da se uozbilji i to je to. Ponovit ću da malo gledate vrhunske igrače vidjeli bi da su mu centaršutevi super (evo za primjer Salihović koji je protiv Latvije ubacio 20 lopti i od toga dvije opasne ali to niko ne vidi naravno nego se kritikuju momci za svaku greškicu) Evo recimo da bi Adil garant zabio jednu Džekinu šansu ali Džeki niko ne j... sve po spisku a Adil se blati. Objašnjavao sam nedavno zašto poredim i kako mogu porediti našu i lige petice pa ne bi da se ponavljam.
Ovako bi ja to. Prodao bi Adila, Svraku i Benju. Benju ako je dobra ponuda, a Adila i Svraku i jeftinije nego što vrijede jer mislim da im je ovo najveća cijena trenutno. Dolazi i kod njih polako do zasićenja i dobro bi bilo da idu i zbog sebe. Svraku bi možda i zadržao ali samo ako ne ostane Bekrić. Bekrić je uz Pehilja jedini od ovih kojima su istekli ugovori koje bi zadržao. Bekrić nam treba. Povećao bi mu platu, ali bi mu pucao kazne ako se ne uozbilji. Šta ima više igdje ići, ali mora se i on potruditi malo više. Davati malo više. Bogija i Vasilića ako ne nađu ništa ostaviti radi zasluga dosadašnjih (Bogi je odličan bio i ove sezone i ne volim kad ga neki blate, objašnjavao sam i Maribor jednom pa se neću ponavljati), a bar jednog i zbog iskustva koje nam treba.
Sa parama od prodaje i od para iz lige prvaka možemo hladno izgurati sezonu. Ako se Džeko proda zatvoriti dugove pogotovo prema poreznoj (morat ćemo kad tad), a bojim se ako sad od njega ne zakrpimo da ćemo teško s obziorm na situaciju u državi.
Igrao bi 4-4-2, dijamant u sredini kući, a na strani klasično ko i do sada. Desno Stana i Mladen, lijevo Urdinov i Kvesa, u sredini Kerla, Emrah, Vasa (uzeo sam da on ostaje a da ide Bogi) a i Zola i Eldar mogu igrati ako zatreba. Zadnji vezni: Toma, Zola i Eldar (kući igra 1 a na strani dvojica). Krila: Stana, Bućan, Selim (vodje nam treba još jedan minimum a ako ga ne bude ostaviti Čolu Elvira), polušpic Bekrija i Jamak i u napadu Ara, Pehilj, Brković i Ramić. Naravno Bajiću, Sadikoviću i Zaimoviću davati šansu kao i Zoli prve godine. Znači fali nam par igrača. Golman prvi (uz njega ostavio bi još Bukvića + Veca i to je to), jedno krilo minimum i to ljevak mada bi ja i dva (može jedan bek i jedno krilo jer dosta mi je više Stane na lijevoj strani, a Urdinov može i naprijed igrati) i naravno napadač jer su mi ovi svi sem Are hafifni mada mislim da ima Pehilj u nogama više od Adila ali je upitno ima li samopouzdanje i kako će reagovati na pritisak. Adila je to izvlačilo. Ima muda šutnuti i kad se izofira.To je pod moranje, a ostalo ne bi bilo loše na svakoj poziciji ako ispadne dovesti nekog ali samo ako je bolji od ovih. Moji prijedlozi iz naše lige jer je ostalo teško dostižno (svakog od njih bi doveo jer mislim ili da je potencijal ili da može upasti među 15):
Zrinjski (Graovac, Arežina, Hadžić, Marjanović, Bekić); Čelik (Mešanović, Travančić); Olimpic (Duljević, Karić?, Markić?); Velež (Letić, Zvonić,Ćemalović, Majkić, Hebibović); Zvijezda (Ordagić, Pandža, Husić); Rudar (Rastoka, Pejić); Travnik (Kovačević, Turković); Leotar ( Stojčev); GOŠK (Bekić, Ramović, Jusufbašić); Slavija (Radovanović Saša – ako je to onaj ljevak u odbrani i Perišić); Gradina (Pirić). Pirić, Letić i Bekić iz GOŠK-a bi mi bili ona trojica odozgo primarna plus Kovačević, Duljević i Mešanović ja bi skakao od sreće. Može i ovaj golman Zrinje ili Antolović. Napadač Pandža ili Turković.
Također ne bi bilo loše dovesti i neke mlade igrače iz regiona npr. Rahmanović, Ognjen Petrović, pa naš Haris Hajradinović (gledao sam ga protiv Dinama bit će dobar a i znam da je teško zbog menadžera, mada Inter ispada). Sa Harisom igra i Hadžić bio naš juniorski reprezentativac. Tu sam ga i gledao i visok je Amarov tip. Pa Safet Šivšić. I on je iz Dinama posuđen negdje i čini mi se da mu ugovor ističe. Ovo je onako na prvu. Neke i nisam gledao dovoljno. Amar ih je sigurno više gledao i naravno zna bolje ali suština je da možemo dovoditi igrače i lagano ih praviti davati im priliku kao što su iskočili Tomić, Zola, Ara. Neki od ovih imaju mjesta i u prvih 11. Pogotovo nakon par tekmi kad bi razbili tremu.
Naravno Amar je tu koji uvijek iznenadi. Volio bi da smo uhvatili Cimirota, ali onda šef potegne Mladena koji je po meni i bolji za nas odnosno malo drugačiji jer je Gojko sličan Stani po desnoj strani. Jbg zato i jeste šef tu a ja ovamo iza kompa. Mada je Gojko potentniji za prodat.
Treba imati na umu da će ove godine biti teže do titule sem ako se nešto drastično ne promijeni. Zrinja i Široki će biti jači. Sarajevo isto (prvi put da slažu finu momčad a i nema euforije). Borac i Olimpic će se sigurno dići, Čelik se već digao. Nama ide u prilog ako malo uđe svježine, novih lica pored iskustva, jer hoću da gledam trku 90 min. To ove sezone nije bilo zbog zgusnutog rasporeda i zbog povreda pa smo na iskustvo sa ručnom igrali, ali raja to ne konta a vijdelo se na nekim tekmama kad zaganjamo koliko to bolje izgleda. Sad će raspored biti razvučeniji i hoću da gledam pritisak cijelu tekmu. O ostalim stvarima drugi put (u koje se sigurno bolje razumijem). Preopširan sam a sinoć sam sebi malo dopustio da se razonodimi da se pravim menadžer. Uzeo sam to sebi za pravo jer vidim masu jednu koja to želi a ipak mislim da imam bolji rezon gledajući i teren od većine stručnjaka, a na kraju krajeva ovo i jeste forum za ovakve stvari a ne za psovanje, blaćenje, prepiranje i sl. Treba poslušati i tuđe mišljenje pa ga nekad i prihvatiti ako vidiš da je bolje od tvog ali argumentovano.
P.S. Ovo za Bekrića mi malo mijenja priču, ali ne i mišljenje. Ako ode nadam se uz odštetu (po ovome što piše da je došla ponuda u klub) aferim Bekrija i hvala ponovo. Samo naći zamjenu i to je to. Može Ara a onda nam treba još jedan napadač, a meni se svidio i Ramović iz GOŠK-a.
I još nešto @anonimac (čini mi se da si ti) svaka čast za post vezan za podmlađivanje.

fsdghdsfs
Kontakt:

Post Postao/la fsdghdsfs » 14 jun 2013, 16:39

Ako ode nek' mu je sa srecom ,zaduzio nas je puno .Ovo ce biti drugi put da se na njemu pare uzimaju sto govori jedno,a to znaci da je COVJEK !
Samir Bekric jedan je od nas !
Trend casual oblačenja nije izumro do danas, štaviše, popularniji je nego ikad.
Volim te Željo !

Hajde Laaaaazareee ...

aS_Roma

Post Postao/la aS_Roma » 14 jun 2013, 16:40

Kako ti nije bilo mrsko pisati :D

zaboljisportuBiH
Kontakt:

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 14 jun 2013, 16:41

aS_Roma je napisao/la:Kako ti nije bilo mrsko pisati :D

Jel mene pitaš? :)

champions1921

Post Postao/la champions1921 » 14 jun 2013, 16:42

anonimni je napisao/la:
I Cutuk je bivsi..

Pa ko je onda ostao? Osim Kerle, ne vidim da bi iko mogao kvalitetno odigrati stopera (a i Semir je upitan, al' hajd', gledaću kroz prizmu toga što je bio blizu repke), a ovi ne žale za Bogijem...

Bio je sinoc onaj Emrah Hasanhodzic sto je bio na posudbi u Visokom mada mislim da on nije jos za prvog tima a i malo je spor koliko sam ga ja uspio upratiti gledajuci ga dok je igrao za juniore.. Valjda ce nam doci kakav stoper ako Bogi ode..

@pile Jedini razlog zasto nisam nervozan je sto vjerujem Amaru ali ove odlaske ce biti tesko nadoknaditi na kvalitetan nacin.. Ostaje nam da vidimo sta ce se dalje desavati..
BUDI ŽELJO !!!

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 14 jun 2013, 16:42

fsdghdsfs je napisao/la:Ako ode nek' mu je sa srecom ,zaduzio nas je puno .Ovo ce biti drugi put da se na njemu pare uzimaju sto govori jedno,a to znaci da je COVJEK !

Zar njemu nije istekao ugovor?

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 14 jun 2013, 16:43

I ja sam za to podmladjivanje ali mi nekako zao sto ide Bekric ipak je on igracina i kada je van forme opet je bolji od pola igraca,al sta sad, imamo Amara bitno je da on nigdje ne ide. Malo me brine i sirina klupe, na sta ce to liciti jer kad se skupe kartoni,povrede,umor, to bi mogao biti problem,a evropa ko evropa,serija u dva nastavka jedan kuci jedan u gostima.
...nisu mogli da te ugase!!!

CARSON

Post Postao/la CARSON » 14 jun 2013, 16:45

anonimni je napisao/la:I šta, Ćutuk treba da nam igra? Pa daj, Bogičević je jedan od boljih igrača u klubu, jedino za Evrope ne valja (čitaj: Maribor) i vi ste sretni što on ide? :roll:

Ma pusti raju nije sve u statistici dosta utakmica se okrenulo na nasu stranu sto ne znaci da cemo opet imati tu srecu ali ako uzmemo skor protiv malo boljih ekipa onda cemo imati raloga za zabrinutost

protiv Kitara od 6 osvojil smo samo jedan bod
protiv svinjskog samo jedan bod i to protiv 6 juniora
protiv sirokog tri boda penal 93
protiv bojca sumnjiv go tri boda
protiv celika je to malo bolje ali ako uzmemo i da smo na toj utakmici iz ofsajda zabili go
protiv zvijezde patnja ziva na Grbavici znam da sam osjedio
protiv rudara 90 minuta
radnik nerijeseno
u lukavici 90 minuta
znaci za citavu sezonu samo smo jednu utakmicu odigrali leprsavo protiv Slavije u KUP.ako ovaj podataka nije razlog za zabrinutost stim da ostanemo bez opet cu ponoviti Bekrica,zebe,smajica,kvesica,zolotica,beslije,antolovica ...

fsdghdsfs
Kontakt:

Post Postao/la fsdghdsfs » 14 jun 2013, 16:46

ASD je napisao/la:
fsdghdsfs je napisao/la:Ako ode nek' mu je sa srecom ,zaduzio nas je puno .Ovo ce biti drugi put da se na njemu pare uzimaju sto govori jedno,a to znaci da je COVJEK !

Neko rece da je dosla ponuda u klub ...
Trend casual oblačenja nije izumro do danas, štaviše, popularniji je nego ikad.
Volim te Željo !

Hajde Laaaaazareee ...

anonimni
Kontakt:

Post Postao/la anonimni » 14 jun 2013, 16:48

champions1921 je napisao/la:
anonimni je napisao/la:
I Cutuk je bivsi..

Bio je sinoc onaj Emrah Hasanhodzic sto je bio na posudbi u Visokom mada mislim da on nije jos za prvog tima a i malo je spor koliko sam ga ja uspio upratiti gledajuci ga dok je igrao za juniore.. Valjda ce nam doci kakav stoper ako Bogi ode..

Hasanhodžića treba stavljati u manjim utakmicama i u drugom poluvremenu ako opet ne ode gdje na posudbu, vjerujem da bi već bio u prvom timu da Šef misli da treba da bude... Treba naći nekog iskusnog stopera, ako ništa, bar radi Evrope da se ne obrukamo kao prošlih godina...

CARSON je napisao/la:
anonimni je napisao/la:I šta, Ćutuk treba da nam igra? Pa daj, Bogičević je jedan od boljih igrača u klubu, jedino za Evrope ne valja (čitaj: Maribor) i vi ste sretni što on ide? :roll:

Ma pusti raju nije sve u statistici dosta utakmica se okrenulo na nasu stranu sto ne znaci da cemo opet imati tu srecu ali ako uzmemo skor protiv malo boljih ekipa onda cemo imati raloga za zabrinutost

protiv celika je to malo bolje ali ako uzmemo i da smo na toj utakmici iz ofsajda zabili go
protiv rudara 90 minuta
radnik nerijeseno
u lukavici 90 minuta
znaci za citavu sezonu samo smo jednu utakmicu odigrali leprsavo protiv Slavije u KUP.ako ovaj podataka nije razlog za zabrinutost stim da ostanemo bez opet cu ponoviti Bekrica,zebe,smajica,kvesica,zolotica,beslije,antolovica ...

Ja da objavim post kad izleti tvoj... Lako je gledati rezultate, ali, nije sve u njima, ko ne gleda ovu ekipu, može lako zaključiti da mi igramo dobro, ali ne igramo i to je činjenica, većina dobijenih utakmica je na mišiće i gubljenje prvotimaca nam ne treba ako Amar nema u planu dovođenje zamjene koja je na nivou onih koji su otišli, no, ja vjerujem u Amara i znam da će on uraditi najbolje što zna...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 14 jun 2013, 16:49

CARSON je napisao/la:

protiv rudara 90 minuta
radnik nerijeseno
u lukavici 90 minuta

Da, ali citavu polusezonu igramo bez tih igraca
...nisu mogli da te ugase!!!

champions1921

Post Postao/la champions1921 » 14 jun 2013, 16:50

ASD je napisao/la:

Bekricu istice ugovor krajem mjeseca.. Ovog puta nema love.. Ja se nadam da Turci nece biti zadovoljni Bekricem i da ce mu to propasti :mrgreen:

@anonimni Slazem se za Emraha a od Evrope ne ocekujem nista vise nego epilog kao i predhodnih godina.. Za Evropu bi mozda bio dovoljan neki Zeljin "dream team" iz zadnjih desetak godina..
Zadnja izmjena: champions1921, dana/u 14 jun 2013, 16:56, ukupno mijenjano 2 puta.
BUDI ŽELJO !!!

aS_Roma

Post Postao/la aS_Roma » 14 jun 2013, 16:50

zaboljisportuBiH je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:Kako ti nije bilo mrsko pisati :D

Jel mene pitaš? :)

ma jasta brate, sta je ovo ovliko iz cuga :lol:

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 14 jun 2013, 16:51

Svi igrači sa zapada nam odoše :? Ko će sad sjediti na tribinama :cry:
DRUG NEBI TI PUNCA

CARSON

Post Postao/la CARSON » 14 jun 2013, 16:57

chichak je napisao/la:
CARSON je napisao/la:

protiv rudara 90 minuta
radnik nerijeseno
u lukavici 90 minuta

Da, ali citavu polusezonu igramo bez tih igraca

pa ti razabu ne gledas utakmice Zelje protiv Sirokog igrac odluke je Bekric,protiv Celika prodor Kvesica za Bekrica koji spusta loptu za Adilovica znaci jedine dvije utakmice u kojima smo uzeli bodeove protiv bolje ekipe je Bekric ucestvovao
samo da napomenem ja vjerujem u Amara ali je Zeljo dosta slabiji nego prosle szone i to mora biti jasno svima ja sam zabrinut

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.