FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 03 dec 2008, 19:50

mi:grbavica,chwilla,m.dvor,anex,stup,hadzici,bistrik8i to samo bistrik u Sg),dobrinja 50/50%,hrasno,malta i pofalici,alipasino 50/50%
anam oni.kosevo,kos.brdo,carsija,bare,otoka,nedzarici,mojmilo,alipasino50%/50%,vojnicko,aerodromsko

ovo je moje misljenje sto se mene tice nek se ukljuce i anam oni u raspravu 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Grbavica
Postovi: 53
Pridružen/a: 12 jul 2008, 23:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica » 03 dec 2008, 20:07

bistrikboy je napisao/la:mi:grbavica,chwilla,m.dvor,anex,stup,hadzici,bistrik8i to samo bistrik u Sg),dobrinja 50/50%,hrasno,malta i pofalici,alipasino 50/50%
anam oni.kosevo,kos.brdo,carsija,bare,otoka,nedzarici,mojmilo,alipasino50%/50%,vojnicko,aerodromsko

ovo je moje misljenje sto se mene tice nek se ukljuce i anam oni u raspravu 8-)
Dobra tema jel tako ;)
Nisi mi najjasniji ovo oko Bistrika.. bistrik u Sg - na sta mislis?

A za kosevsko b. sam se uvjerio da je njihovo :D
Grbavica naravno nasa, cuo sam da ih ima dosta na C. VIli ??

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 03 dec 2008, 20:10

od starog grada jedino na bistriku ima vise nasih 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Ultra
Postovi: 5
Pridružen/a: 03 dec 2008, 17:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ultra » 03 dec 2008, 23:02

bistrikboy je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:Zna li neko gdje su odprilike vecina Manijaci a gdje pitari u Sarajevu, po naseljima?

P.S. Ako moze bez pristrasnosti...
a sto te to zanima :?:

P.S.
ima manijaka i u starom gradu dosta :D 8-)
IMA IMA KAKO NEMA EVO JEDAN UPRAVO OVO PISE :D

Ultra
Postovi: 5
Pridružen/a: 03 dec 2008, 17:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ultra » 03 dec 2008, 23:04

ima nas i gdje se najmanje nadas :D

bob
Postovi: 4413
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bob » 03 dec 2008, 23:27

jos jedna sezona propala za nas bar kako smo dosada igrali u gostima odmah to mozemo reci , kao sto je ocekivano Krunicu istice ugovor te se trazi novi trener ( prica se da je u igri Visente Del Boske odnosno da je to glavni razlog dolaska u Sarajevo :D ) mislim da bi Odovic bilo dobro rjesenje samo kako smo ga otjerali :twisted: a covjek od nicega nesto u radio , nisam za smjenu prjedsednika posto nema ko doci ono sto se nadam da ce gospodin Faruk napokon shvatiti da je vrijeme Muharemović Out - Ahmedbegović - Out , takodjer nadam se da ce u skorije vrijeme skupstina koja je po meni glavni krivac nesto konkretno uraditi ...

al ono sto me raduje da se radi na reflektorima te cu i ja dozivjeti ubrzo nocnu tekmu na Grbavici ;)
Zadnja izmjena: bob, dana/u 04 dec 2008, 00:45, ukupno mijenjano 1 put.

ATATURK
Postovi: 23
Pridružen/a: 13 avg 2008, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ATATURK » 03 dec 2008, 23:53

Bob ko je Tarik rahmeta ti ? :D

Avatar
Fabricio
Postovi: 82
Pridružen/a: 12 okt 2008, 16:48
Lokacija: Glavni Grad
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fabricio » 03 dec 2008, 23:59

ATATURK je napisao/la:Bob ko je Tarik rahmeta ti ? :D
hahahahaha
:lol:
u svijetu postoji jedno carstvo u kojem caruje drugarstvo

bob
Postovi: 4413
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bob » 04 dec 2008, 00:29

Fabricio je napisao/la:
ATATURK je napisao/la:Bob ko je Tarik rahmeta ti ? :D
hahahahaha
:lol:
hehehehhe Novi predsjednik heheh ma Faruk :D :D

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la partibrejker1921 » 04 dec 2008, 11:42

Znam da na Bjelavama ima dosta Manijaka, ima cak i neka podgrupica, ne znam kako se zove...Inace, dosta raje iz ove mahale ide na Zeljiveb tekme, uvjerio sam se milion puta...

anem
Postovi: 38
Pridružen/a: 24 jun 2008, 15:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anem » 04 dec 2008, 20:26

partibrejker1921 je napisao/la:Znam da na Bjelavama ima dosta Manijaka, ima cak i neka podgrupica, ne znam kako se zove...Inace, dosta raje iz ove mahale ide na Zeljiveb tekme, uvjerio sam se milion puta...
ccb :D

Ultra
Postovi: 5
Pridružen/a: 03 dec 2008, 17:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ultra » 04 dec 2008, 20:54

Ma nek nas ima kolko nas ima i nek nas ima gdje nas ima al zna se ko je najjaci :D SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN TM'87 :D

Avatar
ultras
Postovi: 117
Pridružen/a: 31 avg 2008, 01:28
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ultras » 04 dec 2008, 21:04

anem je napisao/la:
partibrejker1921 je napisao/la:Znam da na Bjelavama ima dosta Manijaka, ima cak i neka podgrupica, ne znam kako se zove...Inace, dosta raje iz ove mahale ide na Zeljiveb tekme, uvjerio sam se milion puta...
ccb :D
koliko se sjecam bh tribine da je na njoj bilo o toj podgrupi kako je ugasena,ispravite me ako grijesim
ultra nije od danas do sutra ultra je vječno

Avatar
Burberry
Postovi: 162
Pridružen/a: 02 nov 2008, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Burberry » 04 dec 2008, 22:15

Ugašena,a trans je otet od strane HZ-a !
Po tome se vidi da su momci u ultra fazonu,jer trans svake grupe je svetinja i ako ti ga otme druga navijačka skupina grupa treba da se gasi što su CCB(Capital City Boys) i uradili...kako sam čuo,dolaze na utakmice ali ne više kao podgrupa !

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 05 dec 2008, 16:45

Mahalska kez da je Dino Đurbuzovic novi trener :?
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

ATATURK
Postovi: 23
Pridružen/a: 13 avg 2008, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ATATURK » 06 dec 2008, 21:40

http://www.24sata.hr/sport/clanak/mamic ... page_sport


Semira Štilića, 21-godišnjeg napadača Lecha, traže Tottenham, Celtic, HSV, Hertha... Prošlog ljeta trebao je u Dinamo, ali Mamić je oklijevao17:25 | 06.12.2008. | Piše: Nenad NevešćaninZa nešto više od pola milijuna eura zagrebački Dinamo prošlog ljeta mogao je dovesti 21-godišnjeg napadača Semira Štilića iz sarajevskog Željezničara, igrača za kojeg se nakon fantastičnih partija u dresu Lecha iz Poznana otimaju Celtic, Tottenham, HSV, Hertha, West Ham United...
- Razgovarao sam s Mamićem, želi da Semir dođe u Dinamo - potvrdio je tada BiH medijima Ismet Štilić, igračev otac.
Semir je tada govorio o Dinamu kao najjačoj momčadi s područja bivše Jugoslavije i poručio da bi volio zaigrati za “modre”.
Braća Mamić slala su Džemu Mustedanagića da ga snima na utakmicama BiH prvenstva, no oklijevali su i supertalentiranog ljevaka “modrima” je preoteo Lech.
Poslali su svoje ljude na pripreme Željezničara, sve dogovorili i Štilić je otišao u Poljsku za 800.000 eura. Taj ubojiti ljevak, inače i odličan asistent, sad je najbolji igrač vodeće momčadi poljskog prvenstva. Dao je osam golova - pet u prvenstvu i još tri u Kupu Uefe. Lech se bori za naslov prvaka i vjerojatno ga neće prodati prije ljeta. Poljski mediji prenose da bi klub iz Poznana za njega mogao dobiti i četiri puta više nego što ga je platio, znači - oko tri milijuna eura.
- Jako dobar igrač, traži ga 'pola Europe’. Dosad ga je gledalo valjda trideset klubova - kaže bivši dinamovac Ivan Turina, prvi golman Lecha iz Poznana

MOGAO JE BITI NOVI MODRIĆ, A ONI DOVEDU MORALESA...
Sarajevski mediji još prošle sezone su prenijeli da Semira Štilića prati londonski Arsenal. Wengerov pomoćnik Boro Primorac navodno ga je zamijetio u mladoj reprezentaciji BiH. Štilić je, prema igračkim karakteristikama, mogao biti idealna zamjena za Luku Modrića. Ima ubojitu ljevicu i još 2007. bio je najbolji asistent BiH lige. No umjesto njega Mamići su odabrali - Pedra Moralesa
Za njega i Bubu je uzeto 1.5 milona eura

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 06 dec 2008, 21:59

e neznam koliko al toliko nismo 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lovac » 07 dec 2008, 03:11

bistrikboy je napisao/la:e neznam koliko al toliko nismo 8-)
Jesu samir i faruk ;)
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RK Gradacac » 07 dec 2008, 18:48

Proci ce jos mnogo godina prije nego nam krene na bolje :cry:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Facasplaca
Postovi: 187
Pridružen/a: 06 dec 2008, 08:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Facasplaca » 07 dec 2008, 19:05

Sta ovo ode pola momcadi sad na zimu.Jebte klub propade u pm.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: almir2018, darkangel4 i 26 gostiju.