FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 1244
Pridružen/a: 24 mar 2012, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljeznicar1 » 24 jul 2013, 01:44

Svim momcima svaka cast osim dvojci manekena.
dobro smo igrali ali yebiga ovi su ipak klasa iznad, bice bolje do godine kad budemo nosioci :D
VOLIM TE ZELJO
Ljubavi što te rodi, klasa radnička! 1921!

Avatar
samozeljeznicar
Postovi: 149
Pridružen/a: 24 jun 2013, 23:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samozeljeznicar » 24 jul 2013, 01:45

Za Bucana stvarno nemam rijeci , lik je toliko borben, ono u 2. pol kad smo napadali , svaku njihovu kontru ili pokusaj kontre on se jedini vracao iz napada i bez imalo cekanja odma izbijao loptu. Po lijevoj strani oni nisu napada imali , Urdinov i Bucan strasno zatvorili. Al Selimovic je najcudniji igrac, svaku utakmicu je najneprimjetniji, al u skoro svakoj bitnoj utakmici zabije gol,da imamo i na desnoj strani igraca slicnog Bucanu dosta bolje bi bilo, Selimovic samo moze igrati u napadu na Adilovom mjestu.
Zeljeznicar za zivot cijeli!
AC Milan !

sergejevic
Postovi: 795
Pridružen/a: 07 jul 2013, 14:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sergejevic » 24 jul 2013, 01:47

Mi smo igrali prvu utakmicu s igracem manje, a i ovu 20-ak minuta. Mora se imati u vidu da je Adilovic igrac manje. Sramota, iako sam znao da on mora igrati, tuga, jad i cemer. Nisam neki pljuvac i podrzavam Zelju i svaku ekipu, i svakog igraca, ali ono je krampa, to je cinjenica. Ne znam ko ce njega kupiti. Nije mi zao toliko sto smo ispali, jest da su mi gume izbusili, nije ovo bjes neki, ali moram ponoviti on je krampa. Ostalim svaka cast, borili su se, dali sve od sebe, ipak se igraju dvije utakmice i kvalitetnija ekipa ide dalje, zasluzeno.

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 24 jul 2013, 01:47

Od onog idiota s mikrofonom me glava boli i ubio mi je svaku volju za navijanjem nakon 15-20 min.

Sto se tice tekme Urdinov i Bucan svaka cast momcima, a ona dva manekena Svraka i Adilovic daleko im kuca bila, da ih se kako rijesiti svanulo bi nam.
Sve u svemu nakon izvlacenja kako smo ocekivali odlicno smo prosli, brzina nam je veoma losa strana onaj debeli kapiten Plzena je brzi od nasih igraca, a lik brat bratu ima 20Kg viska :?
Nadam se iduce godine nekim novim momcima umjesto par manekena uz nasu mladost mnogi boljem rezultatu.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cala » 24 jul 2013, 01:47

Izgleda konstantno se treba rjesavat ovih lezihljebovica sto misle da su zvijezde (ovim mislim na Svraku i Adilovica, vise Svraku). Pa bolje je bilo stavit djecu koja bi ginula za svaku loptu, u zelji da se dokazu. Bez obzira na sve, ja sam ponosan na momke, i nikad sigurniji nisam bio da cemo prekucat ligu.

Avatar
asunsao
Postovi: 1683
Pridružen/a: 19 jul 2012, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la asunsao » 24 jul 2013, 01:48

Adilovic, Svraka- momci su strasni u nasoj ligi i svaka im cast stvarno, ali u Evropi ja njih trpiti vise ne mogu. U protekloj sedmici sam njih na Kovacicima vidio 10 puta, sjede u kaficu, igraju listice, iznajmili limuzinu ljudi ko da su prosli vec. Ja takve zvijezde ne zelim da gledam, hocu Hodzica, Bajica, Bucana, Jamaka (bio je i on s ovom dvojicom, ali covjek i ovu i proslu utakmicu odigrao na nivou na kojem igra i PL i svaka mu cast na tome).

Amar je institucija od trenera, samo mu ove "realne" izjave nisu nekad na mjestu. Prije prve utakmcie nije govorio u tolikoj mjeri da su jaci i kako su momci odigrali ? fantasticno, onda je poceo svaki dan spominjati 6% sansi i na poluvremenu gubimo 2 1 i imamo igraca vise i igraci ne smiju napast jer misle da ne mogu, doduse ima tu dosta i njihove krivice, ali da te izajve uticu - uticu bgm.

Izbaciti smo ih mogli i dok jednom ne izbacimo nekog jaceg nikad nece doci neke pare u klub. Sljedece godine cemo biti vjerovatno nositelji i dobit cemo lakseg protivnika u 2. pretkolu, ali zato u 3. ce doci neko tipa Plzen, ako ne i gori jer cemo imati bas slab koificijent za 3. pretkolo.

Navijanje nije moglo biti bolje s obzirom na mrtvu utakmicu i broj pravih sansi za nas. Uvijek skoci cijela tribina i svi pocnu pjevat cim neko priprijeti, ali tog nije bilo veceras i kazem s ovom igrom navijanje nije moglo biti bolje.

Toliko od mene.
Zadnja izmjena: asunsao, dana/u 24 jul 2013, 01:51, ukupno mijenjano 1 put.
FK Željezničar !!!
Boston Celtics !!!

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VGS » 24 jul 2013, 01:49

zeljeznicar1 je napisao/la:Svim momcima svaka cast osim dvojci manekena.
dobro smo igrali ali yebiga ovi su ipak klasa iznad, bice bolje do godine kad budemo nosioci :D
VOLIM TE ZELJO
otkud ti to da cemo biti nosioci ?

Avatar
111
Postovi: 707
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 111 » 24 jul 2013, 01:49

Bućan sa 32 godine, naš najagilniji i najrastrcaniji igrac na terenu, još covjek tek došao u klub (zapravio vratio se nakon par godina)....malo je to i kritika za ostale igrace.
Svaka cast Sejo :!:

Svraka me pocinje polako nervirati....znam da može mnogo bolje i angažovanije, ali isto kao da cuva noge i ceka neku ponudu iz vana....ipak je kapiten i trebao bi biti lider.
Ili možda Jamaku dati traku, pošto je poludio u zadnje dvije tekme :P :mrgreen:

Zapravo najviše bi volio kad bi Amar dao kapitensku traku Zolotiću.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FliX » 24 jul 2013, 01:50

Kad vam je raja iz Zenice pricala o Adilovicu, vecina vas je govorila da smo zavidni sto ga imate :D

Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 1244
Pridružen/a: 24 mar 2012, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljeznicar1 » 24 jul 2013, 01:52

VGS je napisao/la:
zeljeznicar1 je napisao/la:Svim momcima svaka cast osim dvojci manekena.
dobro smo igrali ali yebiga ovi su ipak klasa iznad, bice bolje do godine kad budemo nosioci :D
VOLIM TE ZELJO
otkud ti to da cemo biti nosioci ?
Valjda nam se poklope neke stvari.
Ljubavi što te rodi, klasa radnička! 1921!

Avatar
111
Postovi: 707
Pridružen/a: 14 jul 2013, 16:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 111 » 24 jul 2013, 01:52

FliX je napisao/la:Kad vam je raja iz Zenice pricala o Adilovicu, vecina vas je govorila da smo zavidni sto ga imate :D
ta krapma zenicka je opet dvije godine zaredom prvi strijelac naše lige. Što opet govori, kakva nam je liga.

Ligu treba odmah smanjiti i koncentrisati kvalitet...neophodne su jake utakmice da bi podigli kvalitet lige.
Inace, nikad se u ni u kakvu grupu necemo plasirati.

Avatar
PatrickBateman
Postovi: 1360
Pridružen/a: 01 dec 2011, 14:53
Lokacija: Somewhere over the
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickBateman » 24 jul 2013, 01:52

messilla je napisao/la:
PatrickBateman je napisao/la:Navijanje je bila k.arina. Na derbiju je jug sam bio glasniji nego sve tri tribine danas. Zapad prelezao,istok presjedio(metafora), jug vise vremena proveo slusajuci onog brata na spikerfonu nego navijajuci
Okolnosti, okolnosti.
A priznat ćeš da je teško porediti derbi, kada se navijačke skupine doslovno takmiče, i ovo.
Ma znam, istok isto teferic, familije citave dosle, neki bi i pjevali,ne znaju pjesme, nekima ubio onaj spiker volju za pjevanjem.
Svejedno,odlican rezultat i utisak iz dvije utakmice.Samo da smo mi mrvicu realniji vidjeli bi da bi naguz.ili Plzena da se ulaze u Zelju kao i u njih.

EuroSport
Postovi: 209
Pridružen/a: 22 jul 2013, 17:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EuroSport » 24 jul 2013, 01:53

111 je napisao/la:
FliX je napisao/la:Kad vam je raja iz Zenice pricala o Adilovicu, vecina vas je govorila da smo zavidni sto ga imate :D
ta krapma zenicka je opet dvije godine zaredom prvi strijelac naše lige. Što opet govori, kakva nam je liga.

Ligu treba odmah smanjiti i koncentrisati kvalitet...neophodne su jake utakmice da bi podigli kvalitet lige.
Inace, nikad se u ni u kakvu grupu necemo plasirati.
Sta ima dvije seozne prvi strijelac lige? Vodi ga kuci.

Avatar
karlovacko
Postovi: 666
Pridružen/a: 12 jul 2013, 21:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la karlovacko » 24 jul 2013, 01:53

Ja nisam plak'o od finala Kupa 2010. kad' smo od Bojca zijanili ,al' veceras/sinoc kad' smo primili drugi go' i kad' je krenulo Kad dodju teski dani ... same idu suze ne mozes se zaustavit'. Kontam u tom' trenutku stid me ,kasnije shvatim ma boli me **** !
Ja sam ponosan na ove momke,ostavili su srce na terenu,**** nije se sve poklopilo kako je trebalo . Ostaje zal ,al' jbg idemo dalje u nove pobjede .
VOLIM TE ŽELJO LJUBAVI JEDINA !
Trend casual oblačenja nije izumro do danas, štaviše, popularniji je nego ikad.

Volim te Željo!

plavetniloo
Postovi: 691
Pridružen/a: 14 jan 2013, 11:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavetniloo » 24 jul 2013, 01:54

EuroSport je napisao/la:
111 je napisao/la:
FliX je napisao/la:Kad vam je raja iz Zenice pricala o Adilovicu, vecina vas je govorila da smo zavidni sto ga imate :D
ta krapma zenicka je opet dvije godine zaredom prvi strijelac naše lige. Što opet govori, kakva nam je liga.

Ligu treba odmah smanjiti i koncentrisati kvalitet...neophodne su jake utakmice da bi podigli kvalitet lige.
Inace, nikad se u ni u kakvu grupu necemo plasirati.
Sta ima dvije seozne prvi strijelac lige? Vodi ga kuci.
jesil i ti histericna treba koja mrzi adilovica?

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la messilla » 24 jul 2013, 01:57

PatrickBateman je napisao/la:Ma znam, istok isto teferic, familije citave dosle, neki bi i pjevali,ne znaju pjesme, nekima ubio onaj spiker volju za pjevanjem.
Mah da, slažem se, dođe raja ne zna ni što je došla, neki opet dođu da dobro opsuju i tako. :lol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samir_tm87 » 24 jul 2013, 01:57

imas priliku protiv zvijezde da mu to objasnis pa se vidimo ;)

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 24 jul 2013, 01:58

makar nešto da uljepša veče :mrgreen:
slika
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 24 jul 2013, 02:02

plavetniloo je napisao/la: halo hajvani, što posjećujete utakmice jednom godinšnje, pardon 3 puta, jednom u evropi i dva put za derbi, ko vama daje za pravo da kritikujete nešto? pun mi je qrac vas maloljetnih qraca što dođete na jug i slikate se i pričate ne valja ovo ne valja ono, loše navijanje drama bilo, zašto nisi pjevao, da učiniš to navijanje boljim?
omanić je strašno vodio navijanje, svaka mu čast, vi koji mu prigovarate pojma o životu nemate, samo mu se možete sageti, uostalom kao i meni, kad krenete da kritikujete ovaj post, a znam da će vas se pronaći barem 10ak
laku noć
:lol: :lol: :lol:
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

EuroSport
Postovi: 209
Pridružen/a: 22 jul 2013, 17:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EuroSport » 24 jul 2013, 02:02

@plavetnilo

Nek si im reko buraz! :lol:

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.