FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueIsTheColor » 27 apr 2014, 07:37

Hordas Doboj je napisao/la:Kako vas nije sramota kriviti Velez nakon onako smijesnog izdanja danas? Ubio vas Velez ko levate najvece. Pa mogli ste primiti jos 3 gola, minimalno. Vasa djeca, sloznost, atmosfera, pozrtvovanost za dres, vi imate nesto sto nemaju ostali konkurenti za titulu? :lol: itd Gdje je to nestalo? Zasto niste pomeli sve do kraja, pa i Veleza između ostalog?! Ne budite klosari koji mole za milostinju nego pogledajte tekmu jos jednom.
Danas su vam momci (svaka im cast, volio bih da nasi odigraju svaku tekmu ovako za dres kao sto su Rođeni odigrali danas ) ocitali bukvicu! Odigrali ste utakmicu bez zelje, zalaganja, bilo cega. Sada vam neko kriv? Sramota je sto pljujete po Velezu jer je odigrao sa obrazom!Svaka im cast, i nadam se da ce sve ekipe igrati kao sto igra Velez! Sa obrazom, da igraci ginu na svaku loptu za dres i grb!
da nisi smetljar koji jedva ceka neki lose izvedeni korner Zeljeznicara, pa da dodje ovdje da se nasladjuje (ima vas nekoliko redovnih koji prave sre.nje od ovog foruma), procitao bi malo vise o tome da je vecina nas CESTITALA Velezu na ZASLUZENOJ pobjedi... da nisi gnjida vidio bi da je prica o tome da smo lose odigrali, da smo sami sebe uvalili vec ranije, ali i to da smo PONOSNI na nas mladi tim koji je uprkos svim nedacama trenutno treci, pa ako hoces i ispred "galaktikosa"... dakle, da nisi toliko mali i toliko zloban, ne bi nam ti i tebi slicni stavljali rijeci u usta, cuj krivimo Veleza... ja sam odmah poslije tekme napisao, da Bog da pa da se svaka tekma ovako odigra i da se nikome ne pusta, kao sto je uradio vas jaran Hamzic danas... al necu o njima, nek prodaju, ionako obraza nemaju, guzici se ne boje, pa im se moze... al vise necu o njima... nego ovo me podsjetilo na atmosferu i Italiji, kad je Juve izbacen u drugu ligu... svi navijaci ostalih klubova su se nasladjivali, kao toboze, pravda je izasla na vidjelo... ali vrati se Stara dama jos jaca i sad ih ponovo terorise... vratice se ovaj Zeljo jos jaci, samo polako...
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueIsTheColor » 27 apr 2014, 08:02

MostaracVelezovac je napisao/la:Titulu ce Velez dati Sirokom.

Pozdrav svim navijacima Zelje.
Bez obzira na rezultat danas (i jasno mi je da ima i razocaranih i to sve) ali se mora priznat da je tekma bila odlicna. Kada bi svaka tekma u PLBiH bila ovakve kvalitete kao ova danas (sa obje strane) nikad manje od 10,000 gledalaca ne bi bilo ni na jednom stadionu, a repku bi punili lokalnim igracima a ne imigrantskim.

Zelim vam iskreno sve najbolje, ali mislim da ce titulu odnijet Siroki, jer ce Zrinjski u Vrapcicima dobiti degenek.
Drug, Velez ne moze titulu DATI Sirokom, jer ukoliko Zrinjski pobijedi Mladost kuci moze i izgubiti od vas i da bude prvak... bolji su u medjusobnom omjeru... tako da vam ta prica ne vazi... vi ste jedino pobjedom nad Zrinjskim mogli DATI titulu nama, da se slucajno desilo da smo vas uzeli jucer... ovako se nista ne pitate i ukoliko uzmu Mladost vase komsije ce da slave titulu... ali meni je drago da ste odigrali momacki i posteno, sacuvali obraz... i da su ovi teoreticari, borci protiv korupcije, ostali kratkih rukava i svih bljuvotina na racun Ostrakovica, kako je on prodao i tome slicno, kao da Velez nema rezervnog golmana, kao da ce braniti neko od igraca... jeste da su vam navijaci pretjerivali onim ko nece bit sampion i zao mi je sto se atmosfera toliko zateze i sto nije 100% sportska, kao sto je nekad bila... ja se sjecam derbija na Grbavici kada ste gostovali i kada su vasi i navijaci i igraci docekani odlicno... tada je dosta doslo raje iz Mostara... i bila je pravo ugodna atmosfera... al hajde, vi znate najbolje sta i kako trebate... budi pozdravljen, ali ja se nadam da cemo vam se nekad u buducnosti revansirat istom mjerom i zapet protiv vas kad vam bude trebalo... pozzz...
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueIsTheColor » 27 apr 2014, 08:09

amypitar je napisao/la:Interesantno da niko ne spominje Olimpic I Gracica koji je sve ovo zakuhao.Da je ova drzava imalo normalna Olimpic bi bio izbacen u 3-4 ligu,a Gracicu zabranjeno da gleda fudbal I na tv-u. :oops:
drug, niko ne spominje njih, ali zato iz pasteta iskacu ovi sto su uvjereni da je Zeljeznicar izbacio Slobodu, jer nije uzeo Leotara... to je sumnjivo, sto igraci koji su uzeli titulu, ostali bez motiva, nisu igrali za tamo nekakvu Slobodu, a ono jucer nije... upravu si da bi se trebalo sankcionisat, ali druze, koliko god ti recimo ne volio Zelju i ako hoces da budes realan, moras priznati da svi samo prate Zeljine utakmice ne bi li se pronasla kakva nepravilnost... odmah se poziva na istrage i tako dalje... to najvise potencira tvoj predsjednik kluba i volio bih da se i sada oglasi povodom one smijurije na Otoci jucer...
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61425
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 27 apr 2014, 08:09

Novi dan je svanuo, mislim da trebamo zaboraviti gostovanje u Mostaru, okrenuti se derbiju i borbi za plasman u Evropa ligu.

Kako sada stoje stvari, posljednji meč u Prijedoru će biti izuzetno važan za domaćina, tako da nam se pobjeda u derbiju nameće kao imperativ. Sad gostuju Vitezu, i ako tamo izgube onda je sve gotovo, jer kontam da će Travnik pobijediti Zvijezdu, a bolji je u međusobnom duelu od Rudara. Međutim, nećemo se oslanjati na to, pobjeda u derbiju nam garantuje Evropu, to nam treba biti jedini cilj.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Crni gavran » 27 apr 2014, 08:26

Dolazim u miru i necu da provociram,

Ako Zeljo, Siroki Brijeg i Zrinjski u nekim kombinacijama budu imali isti broj bodova, tj. ako Zeljo i Sitoki Brijeg dobiju obadvije utakmice, a Zrinjski izgubi od Veleza, da li je onda prvak Siroki Brijeg tj. da li bi onda vazila ona zajednicka tabela medjusobnih susreta Zelje, Sirokog Brijega i Zrinjskog u ovoj sezoni?

Ako izgubite od Sarajeva, onda cete morati navijati za Sarajevo u finalu protiv nas, jer kao 4. ne bi mogli u Evropu. :D Jedino sto mi ne mozemo dobiti licence.

Pozdrav ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sonik24 » 27 apr 2014, 09:11

[youtube][/youtube]

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 7aprildomemoj » 27 apr 2014, 09:13

Crni gavran je napisao/la:Dolazim u miru i necu da provociram,

Ako Zeljo, Siroki Brijeg i Zrinjski u nekim kombinacijama budu imali isti broj bodova, tj. ako Zeljo i Sitoki Brijeg dobiju obadvije utakmice, a Zrinjski izgubi od Veleza, da li je onda prvak Siroki Brijeg tj. da li bi onda vazila ona zajednicka tabela medjusobnih susreta Zelje, Sirokog Brijega i Zrinjskog u ovoj sezoni?

Ako izgubite od Sarajeva, onda cete morati navijati za Sarajevo u finalu protiv nas, jer kao 4. ne bi mogli u Evropu. :D Jedino sto mi ne mozemo dobiti licence.

Pozdrav ;)
Po tom scenariju Zrinjski je prvak. I Široki i Zrinjski imaju bolji međusobni omjer od Želje a Zrinjski ima bolji omjer u duelima sa Širokim :facepalm:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
shone ultra manijak
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 sep 2010, 14:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shone ultra manijak » 27 apr 2014, 09:57

gracicu sve najgore ti zelim klosaru jedan

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la franklampard8 » 27 apr 2014, 10:06

Sta ste ocekivali da ce vam se skandirati ? Mozemo li vam pusiti **** ? Volimo Zelju ? Zeljo sampion ? Navikni te se, nece vam uvijek svi gace skidati.
1946

Avatar
jahija
Postovi: 355
Pridružen/a: 16 mar 2014, 18:05

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jahija » 27 apr 2014, 10:11

Kako je providan ovaj olimpik koji samo služi za potkusurivanja ja ne znam čemu svrha takvog vještačkog kluba koji je bez veze tu i kaže neko mali gradski derbi kakav mali derbi to je nikakav derbi, interesuje me što hamzić sad ne istresa nezadovoljstvo kad primi gol od zrinjskog kad ih je Željo punio jeo se od muke.
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

Avatar
jahija
Postovi: 355
Pridružen/a: 16 mar 2014, 18:05

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jahija » 27 apr 2014, 10:13

franklampard8 je napisao/la:Sta ste ocekivali da ce vam se skandirati ? Mozemo li vam pusiti **** ? Volimo Zelju ? Zeljo sampion ? Navikni te se, nece vam uvijek svi gace skidati.
Eto nek Zrinjski bude šampion taman fino pa nek zajedno proslave u Mostaru i nek im skandiraju sve to usput nadam se da će im to pridonijet nečem dobrom i konačnom ujedinjenju grada u kome će svi živjeti sretni i zadovoljni, ali onoliko zapinjati i napaliti se na Želju (što i razumijem jer je Željo ipak najtrofejniji klub i brend) koji uvjek igra onako otvoreno je bilo galaktički ja mislim ni sarajevo da ne može onako odigrati iako ima igrače galaktikose. :lol: :lol:
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 27 apr 2014, 10:15

Ne znam sto se sekirate bezze sad,mi titulu nismo zijanili jucer,mi smo titulu zijanili kod par domacih kikseva,par kola ranije. A nismo ni zijanili,jer nismo ni planirali,desetkovani,oslabljeni,sa izuzetno mladom i neiskusnom ekipom,ove godine je bio cilj evropa i promocija mladih igraca,uz povratak povrijeđenih.Svi su ti ciljevi ispunjeni :clap:
Braca Sadiković,oporevljeni Zola,Benjo,pa donekle i Bajić su nasi dobitci ove godine.Uz najlosije pripreme posljednjih godina ovo je extra uspjeh.Idemo se okrenuti evropi i kolima sa kuharima,pekarima,crnogorskim selima,pa da vide komsije kako se igra s njima ;). Odraditi kvalitetne pripreme,spremiti se za sljedecu sezonu,pa sta bude,MI SMO I DALJE ŽELJINI,A ŽELJO JE NAŠ!!!

A sto se tice Veleza,Olimpica i ostalih,samo bih zelio da cestitam titulu Zrinjskog,pitarima,rođenima,fukarama i ostalim koji su je prizeljkivali,a ultrasima necu,jer oni sami kazu da "njima ne treba" ;)
Utakmica,ko utakmica,lijepa za gledati zbog golova,a tuzno zbog svega ostalog,od terena,kojeg treba zakonom zabraniti,pa do djece koja zadrzavaju lopte po minutu kad je nas aut ili slicno,preko publike i ostaloga. Cestitke velezu na pobjedi,al mislim da se na grbavici i ubuduce treba sjetiti ovih niskih udaraca...
Olimpic ko,olimpic,da li je neko slucajno nesto drugo ocekivao??? Nema potrebe dalje reci nista...

I za kraj,sudjenje,namjerno nisam nista pisao o tome dugo vremena,dok se slegnu utisci.Svi govore da je sudjenje bolje i sl. Dok ja ne pamtim utakmicu na grbavici da zeljo nije osakacen od sudija,evo npr bjelica,sto rece jedan moj drug sa tribine :"Jel njemu neko poginuo na grbavici u ratu??? "

Nadam se da su svi ostali sretni i zadovoljni,Željo nece ove godine uzeti ni jedan trofej,ali je i dalje 5godina ispred ostalih,pa neka njima i dalje abd najveci uspjeh bude naš neuspjeh ;)
:wave:

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gio10 » 27 apr 2014, 10:21

SarajlijaTM je napisao/la:Ne znam sto se sekirate bezze sad,mi titulu nismo zijanili jucer,mi smo titulu zijanili kod par domacih kikseva,par kola ranije. A nismo ni zijanili,jer nismo ni planirali,desetkovani,oslabljeni,sa izuzetno mladom i neiskusnom ekipom,ove godine je bio cilj evropa i promocija mladih igraca,uz povratak povrijeđenih.Svi su ti ciljevi ispunjeni :clap:
Braca Sadiković,oporevljeni Zola,Benjo,pa donekle i Bajić su nasi dobitci ove godine.Uz najlosije pripreme posljednjih godina ovo je extra uspjeh.Idemo se okrenuti evropi i kolima sa kuharima,pekarima,crnogorskim selima,pa da vide komsije kako se igra s njima ;). Odraditi kvalitetne pripreme,spremiti se za sljedecu sezonu,pa sta bude,MI SMO I DALJE ŽELJINI,A ŽELJO JE NAŠ!!!

A sto se tice Veleza,Olimpica i ostalih,samo bih zelio da cestitam titulu Zrinjskog,pitarima,rođenima,fukarama i ostalim koji su je prizeljkivali,a ultrasima necu,jer oni sami kazu da "njima ne treba" ;)
Utakmica,ko utakmica,lijepa za gledati zbog golova,a tuzno zbog svega ostalog,od terena,kojeg treba zakonom zabraniti,pa do djece koja zadrzavaju lopte po minutu kad je nas aut ili slicno,preko publike i ostaloga. Cestitke velezu na pobjedi,al mislim da se na grbavici i ubuduce treba sjetiti ovih niskih udaraca...
Olimpic ko,olimpic,da li je neko slucajno nesto drugo ocekivao??? Nema potrebe dalje reci nista...

I za kraj,sudjenje,namjerno nisam nista pisao o tome dugo vremena,dok se slegnu utisci.Svi govore da je sudjenje bolje i sl. Dok ja ne pamtim utakmicu na grbavici da zeljo nije osakacen od sudija,evo npr bjelica,sto rece jedan moj drug sa tribine :"Jel njemu neko poginuo na grbavici u ratu??? "

Nadam se da su svi ostali sretni i zadovoljni,Željo nece ove godine uzeti ni jedan trofej,ali je i dalje 5godina ispred ostalih,pa neka njima i dalje abd najveci uspjeh bude naš neuspjeh ;)
:wave:
Aferim.
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
jaludovolimte
Postovi: 576
Pridružen/a: 05 jan 2014, 17:38
Lokacija: BA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jaludovolimte » 27 apr 2014, 10:30

Prosvijetlite me. Ako Sarajevo uzme kup, a mi budemo četvrti da li u Evropu ide Čelik ili mi?

Čestitam Veležu, čestitam Zrinjskom na (vjerovatno) osvojenoj tituli. I Sarajevu i Čeliku čestitam na finalu, a još ću jednom čestitat pobjedniku. Žao mi je zbog ove sezone, ali realno kvalitetom su jači i Zrinjski, Široki i Sarajevo. Ova sezona je i dobra kakva mislim da će biti sljedeća jer odlazi dosta igrača. Naše je da ovu ekipu podržimo do kraja sezone, a vjerujem da će Dino i Amar smislit nešto za sljedeću.
tebe volim, tebi pjevam za jedan gol..

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2509
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZZtop10 » 27 apr 2014, 10:32

jaludovolimte je napisao/la:Prosvijetlite me. Ako Sarajevo uzme kup, a mi budemo četvrti da li u Evropu ide Čelik ili mi?
mi.
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sonik24 » 27 apr 2014, 10:40

sta ima veze, samo da je izac u Evropu pa da i mi dobijamo protivnike iz Andore, Lihtenstajna, Malte...

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 27 apr 2014, 10:41

Politicari godine potrosise, a mi za dan ujedinili Mostar. Bravo mi!
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

zumba
Postovi: 106
Pridružen/a: 22 maj 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zumba » 27 apr 2014, 10:42

Moje vidjenje utakmice jucerasnje.Dino dosta nelogicnih poteza juce,vaditi colica i stavljati bogdanovica koji je na kraju bio jos gori od benje i vadjenje armina hodzica,koji bi siguran sam rijesio situaaciju koju je selimovic promasio za 3 3,piva u usima naseg protivnika i sa psiholoskog aspekta gledajuci,imali bi ih u saci.Upravo taj selimovic na 0 0 ima sto postotnu sansu samo da primi loptu kako treba i da je smjesti,njemu se lopta odbija ko od drvo.O Muameru Svraki sta reci,on i Jamak nemaju defanzivu pa je Zola ostajao sam i ganjao dosta hitre i naspanovane Velezovce.Kad su usli Sadikovic koji je u zadnje vrijeme sve bolji hvala Bogu i Tomic jos rovit bilo je to dosta bolje u sredini.Ali problem nam je bio doci do sredine jer kad nas stoper primi loptu il je da protivniku il je nabije nikome,tako da sto se toga tice ja sam razocaran.Sejo Bucan,dosta slabiji nego inace.Zola jeste grijesio ali se momak trudio,nekako sam imao utisak da je jedini imao nekakvu zelju,ostali su igrali kao da je ovo utakmica bez rezultatskog znacaja za nas,a Velez je igrao kao da im zivot znaci.To bi trebalo da bude obrnuto,ali posto u nasoj ligi i drzavi opcenito nije sve kako treba,ne treba se cuditi.Stanic tu i tamo,borben i sa nekoliko prodora solidnih,ali par puta i pretjerao sa driblanjem.Zeljkovic nije bio los mada kod 3. gola ispadne ko iz tramvaja.Kerla i Bogdanovic e to je prica za sebe,pogotovo ovaj drugi.Davno sam ja rekao da on nije kvalitet za Zelju.Ali takva je situacija u klubu.Ovo je nasa realnost,ne treba puno ocekivati od derbija,samo se mozemo nadati da ce komsije uzeti kup i da cemo otici u Evropu.Da su mi u petak rekli da cu ovo negdje napisati ili reci,ne bih mu vjerovao i rekao bi da je lud.Nadati se nekim promjenama na ljeto,bez nekih velikih euforija ako do istih dodje kao kod anamoonih,to bar znamo najbolje.

1452
Postovi: 184
Pridružen/a: 24 okt 2013, 17:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1452 » 27 apr 2014, 10:48

amorovski je napisao/la:
let3 je napisao/la:
amorovski je napisao/la:Komšije, nije u redu što ste kiksali, ostade titula zrinjanima :/ Ne mogu da podnesem to nikako u pm -.-
:rol: koja šuplja
đe šuplja.. pojedoh se što će neki karačić podić pehar i što će slavit titulu ljudi što "ne žive u Bosni".. jbm ti pleme :/



kani se politike....i pričaj o sportu!!!

i mi ne zivimo u bosni mi živimo u hercegovini :wave:

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gio10 » 27 apr 2014, 10:50

exbabilon je napisao/la:Politicari godine potrosise, a mi za dan ujedinili Mostar. Bravo mi!
Cijelu Bosnu i Hercegovinu druže, cijelu :clap:
Ja te volim, volim Željo..

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.