FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

arma
Postovi: 112
Pridružen/a: 31 maj 2014, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arma » 03 jul 2014, 11:52

Adviser je napisao/la:slika
Dali je ovo sastav za večeras?
Ja mislim da ce dado umjesto jamaka ,jedino ako se adzem ne opredjeli za jamaka zbog iskustva :)

Avatar
jahija
Postovi: 355
Pridružen/a: 16 mar 2014, 18:05

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jahija » 03 jul 2014, 11:54

Ovaj mi Čolić ne ulijeva povjerenje on zna uprskat ako se nije dohavizo ovo vrijeme, još mi ona njegova greška protiv veleža ispred očiju kad je dodao loptu napadaču veleža.
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

arma
Postovi: 112
Pridružen/a: 31 maj 2014, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arma » 03 jul 2014, 11:59

Ma ja vjerujem da je cola dosao sebi...jbg imao je tesku povredu a i doza straha je ucinila svoje :))al ljepote kad vidis kvesu na lijevom beku :) al opet imamo i finu klupu bajic,jamak,svraka a mozda i alibasic da udje....samo da kisa ne padne da ne pokvari posjetu

Avatar
Adviser
Postovi: 703
Pridružen/a: 06 feb 2014, 11:46
Lokacija: Egzercir
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Adviser » 03 jul 2014, 12:09

Hordas Doboj je napisao/la:Jok Adviseru. :nene: Veceras istrcava podmlađeni, jedan potpuno novi Željeznicar. :thumbup:
Jeste dosadni više sa tom pričom, mjesec dana nas davite! Imate li obraza? Popustite malo ... Šta se pravite budale, Amar je rekao da ćemo do ispadanja iz Evrope zadržati sve i da ćemo u Evropi igrati sa onim najboljim što imamo a poslije "kud koji mili moji". Treba vam svaki put crtati ...
Dževad (Džemal) Begić - Đilda 25.09.1966. - 11.07.1992.

Avatar
JosipBukal
Postovi: 360
Pridružen/a: 29 jun 2013, 01:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JosipBukal » 03 jul 2014, 12:10

Adviser je napisao/la:slika
Dali je ovo sastav za večeras?

Umjesto Jamaka če ti igrati D.Sadiković i potpuno se slažem sa tim a ako prođemo Lovčena mislim da če umjesto Bogdanovića igrati Kosorić.

Avatar
ulaznica
Postovi: 374
Pridružen/a: 29 sep 2008, 14:05
Kontakt:

Re: Sv: FK Željezničar

Post Postao/la ulaznica » 03 jul 2014, 12:11

Plavi ocekujem vasu pobjedu veceras!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AYAN » 03 jul 2014, 12:13

I fakat opet ukakiše sa prenosom... ´beM ti državu i njenu televiziju! Koji su to bilmezi, treba im odbit od plate!
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 03 jul 2014, 12:14

JosipBukal je napisao/la:
Umjesto Jamaka če ti igrati D.Sadiković i potpuno se slažem sa tim a ako prođemo Lovčena mislim da če umjesto Bogdanovića igrati Kosorić.
Ne bi rekao da ce umjesto Bogdanovica Kosoric prije da ce njih dvojica zajedno igrati bar ce probati tako, probavali su prije i Kerlu sa Bogijem ali je uvijek ispadao pa Veca uleti i to bude to. Nadam se da ce ova dvojica uklopiti zajedno imali bi odlicnu visinu na stoperiskim pozicijama...
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1121
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hordas Doboj » 03 jul 2014, 12:14

Adviser je napisao/la:
Hordas Doboj je napisao/la:Jok Adviseru. :nene: Veceras istrcava podmlađeni, jedan potpuno novi Željeznicar. :thumbup:
Jeste dosadni više sa tom pričom, mjesec dana nas davite! Imate li obraza? Popustite malo ... Šta se pravite budale, Amar je rekao da ćemo do ispadanja iz Evrope zadržati sve i da ćemo u Evropi igrati sa onim najboljim što imamo a poslije "kud koji mili moji". Treba vam svaki put crtati ...
Ok, pred nama je :)
Sretno. :bih:
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
JosipBukal
Postovi: 360
Pridružen/a: 29 jun 2013, 01:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JosipBukal » 03 jul 2014, 12:18

pile87 je napisao/la:
JosipBukal je napisao/la:
Umjesto Jamaka če ti igrati D.Sadiković i potpuno se slažem sa tim a ako prođemo Lovčena mislim da če umjesto Bogdanovića igrati Kosorić.
Ne bi rekao da ce umjesto Bogdanovica Kosoric prije da ce njih dvojica zajedno igrati bar ce probati tako, probavali su prije i Kerlu sa Bogijem ali je uvijek ispadao pa Veca uleti i to bude to. Nadam se da ce ova dvojica uklopiti zajedno imali bi odlicnu visinu na stoperiskim pozicijama...
Gdje če ti onda Zeljković

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 03 jul 2014, 12:20

JosipBukal je napisao/la:Gdje če ti onda Zeljković
Kako sam cuo na klupu al da ne lupamo sacekajmo nek ljudu vide sta i kako...
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FKZ1921 » 03 jul 2014, 12:21

Da do je sigurno unutra od početka.
Ali jedan igrač, gore dole.
Ono što želim reći jeste to da je danas, po mnogo čemu posebna utakmica. Zašto?
Koliko god sa stran izgleda da se kod nas ništa bitno ne mijenja, mnogo toga je drugačije.
Profilirana je nova strategija razvoja kluba, a temelji se na stabilizaciji i discipliniranju svih segmenata:upravljanja, financiranja, struke, organizacije i funkcioniranja omladinskog pogona, prvog tima...
Uz sve to, ostaju izrazito visoki takmičarski ciljevi, a oni su vrh tabele, trofeji, kontinuitet u evropskim nastupima.
Ako ćemo biti skroz objektivni, ovo su vrlo teški zadaci, ali ne i neostvarivi.
Već danas počinje realizacija tih ciljeva.Imamo danas vrlo specifičnu utakmicu. Po čemu?
Imamo novog šefa struke, debitanta u senior.konkurencuji.Koliko god Ado izgleda sigurno i samouvjerenost, pod velikim je pritiskom.Svjestan je činjenice da nam ova utakmica u dobroj mjeri određuje predstojeću sezonu. S druge strane, prvi put, nakon dužeg vremena igramo ligu Evrope, protiv tima gdje smo mi blagi favoriti.Do sad je to psihološki bilo lakše, autsajder si, nemaš Šta izgubiti.
Sad treba ekipu pripremiti na način da izađe, odigra bez pritiska, negdje na gornjim granicama realnih mogućnosti i prodaje ovo predkolo.
Neće to biti baš jednostavno.
E sad, sve ovo sam natipkao (i to na telefonu, ni malo lako), da bih došao do ključne stvari, a to smo mi, navijači FK Želje.
Ovo je dan, ovo je jedan od onih perioda kroz kakve je naš Željo prolazio u svojoj historiju. Ali uvijek uz veliku podršku ljudi koji ga vole.
Danas nema izgovora, na traženja dlake u jajetu, nema opravdanja.Zna se gdje nam je mjesto, zna se Šta nam je raditi.

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 03 jul 2014, 12:27

Raja nece razocarati,siguran sam u to! A ni momci na terenu. Napokon sve izgleda nekako normalno,bez neocekivanih ekscesa i turbulencija.
Ako se jos kakav spic dovede to ce bit otprilike ono sto smo svi i prizeljkivali. Fina je sezona pred nama, u svakom smislu.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KEC » 03 jul 2014, 12:35

[youtube][/youtube]
Nemozes se prestat slusat
Sretno vam vcrs
**** ih za Sarajevo i Borac koji su nas obrukali
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

Fidelito
Postovi: 301
Pridružen/a: 21 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fidelito » 03 jul 2014, 12:36

Kakvo je u Sarajevo vrijeme?

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željooooo » 03 jul 2014, 12:41

Fidelito je napisao/la:Kakvo je u Sarajevo vrijeme?
trenutno je oblačno..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2509
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZZtop10 » 03 jul 2014, 12:46

Željooooo je napisao/la:
Fidelito je napisao/la:Kakvo je u Sarajevo vrijeme?
trenutno je oblačno..
ali se razvedrava :D , ocekujem dosta raje, pauza na sp, nije bilo odavno utakmica, lijepo vrijeme, evropa...
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 03 jul 2014, 12:48

ZZtop10 je napisao/la:
Željooooo je napisao/la:
Fidelito je napisao/la:Kakvo je u Sarajevo vrijeme?
trenutno je oblačno..
ali se razvedrava :D
Al` zato s Dobrinje idu opasni oblaci. :mrgreen:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Fidelito
Postovi: 301
Pridružen/a: 21 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fidelito » 03 jul 2014, 12:49

ZZtop10 je napisao/la:
Željooooo je napisao/la:
Fidelito je napisao/la:Kakvo je u Sarajevo vrijeme?
trenutno je oblačno..
ali se razvedrava :D , ocekujem dosta raje, pauza na sp, nije bilo odavno utakmica, lijepo vrijeme, evropa...
U Konjicu je sunčano,samo se nadam da neće biti neki pljusak,ali to nije nikakvo opravdanje iz Konjica večeras dolazi puno raje.Ponesimo svi našeg Želju večeras do pobjede.Pozzz

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 03 jul 2014, 13:04

Svaka vam čast! :clap: :tokralju:
Svi na Gradski stadion večeras pružimo podršku plavoj mašini da se zahukta!
DRUG NEBI TI PUNCA

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, TefalTava i 16 gostiju.