FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željovac » 04 apr 2010, 01:58

pik je napisao/la:
gogineman je napisao/la:Znaci ne vjerujem, ugl Zeljo je dansa platio sudiji da Asmir Avdukic(Golman Rudar-a) dobije TRECI ZUTI ....i naravno DOBIO JE da ne moze da brani protiv Zelje...............ma daaaaj! :evil:
Ak je ovo istina,da odmah cestitam titulu Manijacima,prosudite sami zasluzeno ili ne ;)
Pa što išta pišeš, ako ne znaš je li istina?! :roll: :oops:

P.S. Lazar prošle sezone zabio Zvezdi za konačnih 2:2 u 87. minuti.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
ChelseaFann11
Postovi: 179
Pridružen/a: 14 apr 2009, 23:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChelseaFann11 » 04 apr 2010, 02:02

ee raja neznam jeste li vi culi, negdje sam procito da trebamo dovesti dzafica iz veleza ???
sve je pijano sve je gotovo NAS JE ZELJO PRVI PONOVO..

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Trasimaco » 04 apr 2010, 02:03

19TM87 je napisao/la:pa nece nam golman zabijati golove,jeste vi normalni kakavam je to prica...sta bi pricali da najbolji golgeter RUDARA ko je god dobio treci zuti sta bi tad pricali...rudar ako je bolji nek nam uvali 2-3 komada i dovidjenja...JEDI TE SE ;)
Lakse ba legendo, na istoj smo strani. :lol:

Pitam je li neka zajebancija, posto toliko glupo djeluje ova prica. Da je Buffon u pitanju, mozda bih i razumio.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

pik
Postovi: 149
Pridružen/a: 20 jun 2009, 14:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pik » 04 apr 2010, 02:05

Željovac je napisao/la:
pik je napisao/la:
gogineman je napisao/la:Znaci ne vjerujem, ugl Zeljo je dansa platio sudiji da Asmir Avdukic(Golman Rudar-a) dobije TRECI ZUTI ....i naravno DOBIO JE da ne moze da brani protiv Zelje...............ma daaaaj! :evil:
Ak je ovo istina,da odmah cestitam titulu Manijacima,prosudite sami zasluzeno ili ne ;)
Pa što išta pišeš, ako ne znaš je li istina?! :roll: :oops:

P.S. Lazar prošle sezone zabio Zvezdi za konačnih 2:2 u 87. minuti.
Ja nisam siguran u ovu konstataciju a to sam i u svom postu naglasio ;) ali opet ja mislim da cu morati na kraju sezone cestitat vam titulu ;)

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 04 apr 2010, 02:08

Trasimaco je napisao/la:
19TM87 je napisao/la:pa nece nam golman zabijati golove,jeste vi normalni kakavam je to prica...sta bi pricali da najbolji golgeter RUDARA ko je god dobio treci zuti sta bi tad pricali...rudar ako je bolji nek nam uvali 2-3 komada i dovidjenja...JEDI TE SE ;)
Lakse ba legendo, na istoj smo strani. :lol:

Pitam je li neka zajebancija, posto toliko glupo djeluje ova prica. Da je Buffon u pitanju, mozda bih i razumio.
izvini nije igledalo kao da smo na istoj strani...ali i ti nemoj se obazirat na ovakve price, dusmani ce uvjek naci nesto da mogu prigovorit...ako zeljo nedaj boze izgubi u Prjedoru niko nece spominjat tog golmana...tako da su svi smjesni sa ovakim komentarima...


btw: ko nam o zlu mislio na ... VISIO
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

fcz
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 jul 2009, 23:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fcz » 04 apr 2010, 02:10

gogineman je napisao/la:Znaci ne vjerujem, ugl Zeljo je dansa platio sudiji da Asmir Avdukic(Golman Rudar-a) dobije TRECI ZUTI ....i naravno DOBIO JE da ne moze da brani protiv Zelje...............ma daaaaj! :evil:
sta ces, ima se, moze se... 8-)

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 04 apr 2010, 02:12

fcz je napisao/la:
gogineman je napisao/la:Znaci ne vjerujem, ugl Zeljo je dansa platio sudiji da Asmir Avdukic(Golman Rudar-a) dobije TRECI ZUTI ....i naravno DOBIO JE da ne moze da brani protiv Zelje...............ma daaaaj! :evil:
sta ces, ima se, moze se... 8-)
bratam tolko imamo para da cemo kupiti i derby, utakmicu protiv veleza i slobode...a protiv borca ce nam sudija 3 penala svirat :D :lol:
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
reds
Postovi: 8431
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la reds » 04 apr 2010, 09:38

Čestitam na pobjedi samo tako nastavite.
FK Pjetlovi

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TheManiacs » 04 apr 2010, 09:42

aleksandar_veliki je napisao/la:Željovac,
Drzi se pravila foruma jer u suprotnom ces biti odstranjen sa istog

@ Aleksandre veliki


Kako Zeljovac rusi pravila foruma :roll: Sta ste se okomili na nas ;)
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Esii TM87 » 04 apr 2010, 10:01

Evo citam ovih nekoliko zadnjih stranica,nisam mogao na tekmu..posao jbg ;) jednu propustim odma gutavo :mrgreen: nemogu da vjerujem kako su se neki natovarili na Lazu...zaboravili su da je donio bodove iz Laktasa,da je bio na medju najboljim u listici,Mostaru...mislim da je on extra igrac za gostovanja zna se zagraditi,odigrati i zabiti ponekad :mrgreen: ...cujem opet se zvizdalo nekim igracim sa sjevera?Fakat nemogu da vjerujem da ljudi i dalje nisu zadovoljni,prvi smo,u finalu kupa...dzaba sve,daj da psujemo Sehi sve zivo,Bucanu,Lazi...kakvih kod nas ima kretena to je za nepovjerovati!Bitna su 3 boda,sto i sam rece brko...u Prijedor po bod(ove)..
1921-2011

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 04 apr 2010, 10:03

utakmica pacenicka travnik dobra ekipa branili su se ali kondicija je cudo i to veliko cudo.Mene samo strah kada ostale ekipe dodu u kondiciju da nebude raspad sistema navijanje kraj prvog poluvrmenea uzas a drugo je bilo za 10 :D :D :D :D
svoj ti pos'o !

drug

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drug » 04 apr 2010, 10:04

vala je i onaj šeha odavno zasluzio skandiranje. Momak je imao kikseva, ali nas je i vadio. Sinoc je pokazao da je fakat Zeljino dijete. Dok smo pjevali s njima na kraju tekme, momak je skakao kao malo dijete. Na kraju dade i rukavice golmanu sa tribinie :mrgreen:

Avatar
@tekk
Postovi: 70
Pridružen/a: 03 maj 2008, 18:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la @tekk » 04 apr 2010, 10:17

Sretan Uskrs i Vaskrs svim navijacima voljenog nam kluba koji slave...!!!
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mukiol » 04 apr 2010, 10:19

Eto ga prvi smo...dupla kruna aBd :D
mB!

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AYAN » 04 apr 2010, 10:23

gogineman je napisao/la:Znaci ne vjerujem, ugl Zeljo je dansa platio sudiji da Asmir Avdukic(Golman Rudar-a) dobije TRECI ZUTI ....i naravno DOBIO JE da ne moze da brani protiv Zelje...............ma daaaaj! :evil:
Nije tačno!!! Pogrešno si informisan.

Željo je platio da Avdukić dobije Crveni karton, ali je sudija zaboravio da je u dzepu na maici zastekao zuti karton, a crveni mu je bio u shortsu, pa kad je već potegao za zuti dao mu zuti.

Ja se nadam samo da će biti korektno suđenje u Prijedoru...za sve ostalo tu je "elektronska kartica, Željetničar trade" :lol: :lol: :lol:
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la herbion » 04 apr 2010, 10:25

Samo gurajte,Cestitam i raduje me nova pobjeda Zelje.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Emir_ZENICA » 04 apr 2010, 10:28

Cestitke na 1. mjestu !

Samo naprijed ;)
A C A B !

Avatar
cinclatorTM
Postovi: 71
Pridružen/a: 03 feb 2010, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cinclatorTM » 04 apr 2010, 10:31

sjever bi masceherana pokvario a kamoli ove nase talente
Zeljo mi te volimo, kako god zavrsio...

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la A_d_0 » 04 apr 2010, 10:37

bio sam juce na sjeveru i bekric pogrijesi kaze frajer **** ti mater mrs iz zelje neznas lopte sutnut to je bilo u prvom. u drugom zabi ga bekric kaze taj isti jao koji majstor najbolji igrac nase lige. to me zivcira. svi oni znaju bolje od osima i najbolje znaju ko treba igrat i sta treba igrat.

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueIsTheColor » 04 apr 2010, 10:42

ChelseaFann11 je napisao/la:ee raja neznam jeste li vi culi, negdje sam procito da trebamo dovesti dzafica iz veleza ???
Dzafa najvjerovatnije ide vani, tako da su male sanse da dodje u Dolinu... ali ne treba sumnjati da ce nasa prajaka uprava pokupiti sve sto valja u ligi, kao sto je bio slucaj i u proslom njihovom mandatu (Joldic, Karic, Silic, Mesic, Muratovic, Beslija itd).. :)
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.