FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 01 mar 2015, 18:55

Amir i Riki su me odusevili. Za obojicu sam znao sta mogu, ali igrati sa ovakom lakocom mogu sam rijetki. Svaka cast Odi na odlicno poslozenoj ekipi. Ne znam je li mi se ucinilo ili se i Eldar popravio.

Brzo ozdravljenje Manja!


Sent from my iPhone using Tapatalk
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 01 mar 2015, 18:56

OdaVeliki je napisao/la:Na pocetku odmah da pohvalim Amira jer je bio fakat odlican. Iskreno se nisam nadao da cemo ovako igrati poslije tekme na Grbavici protiv Bratstva. Izgledali smo cvrsto u svim linijama, i ono sto je najvise bio problem a to je odbrana danas je izgledala odlicno. Bogdanovic isto odlican bio. A sta reci za Kokota, pokazao je danas sve. Bravo! :thumbup:

A sad u Siroki, i da izgubimo bice mi drago. :lolno:
Sve uradit da pobjedimo pa šta bude ;)
Manji brz oporavak, zaboravih napisat !
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la corleone87 » 01 mar 2015, 21:12

Napokon da sagledam jednu utakmicu na Grbavici s mirom nakon duzeg perioda a da ne strepim do kraja utakmice hoce li se nesta lose desiti.Sto se tice odbrane odlicno odradjen posao pogotovo Zeljkovica.Novajlije odlicne,Kokot uvijek na pravom mijestu,borben u kaznenom,narocito onaj drugi gol,bas se izborio dobro.Đelimć velika radilica,lik se slomio trceci i odlicno je probijao po strani.Ostavljamo Olimpik iz sebe sad se trebamo maksimalno spremiti za Siroki Brijeg i izvuci povoljan rezultat..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 01 mar 2015, 21:19

Volim te Zeljo!

Igraju ova nasa djeca. Moram istaci kako je za mene igrac utakmice Djelmic, jednostavno covjek nije stao. Kapa dole za debi.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la corleone87 » 01 mar 2015, 21:22

„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
katakomba
Postovi: 634
Pridružen/a: 09 jan 2015, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katakomba » 01 mar 2015, 21:24

Mali Amir :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: Kapa do poda !!!!!!
Željezničar živimo !

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lovcen16 » 01 mar 2015, 21:26

alan_kardec je napisao/la:Bravo Koka mačko :salut: ! Samo nastavi tako.
Ljubi ga brat!!!!!

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rios » 01 mar 2015, 21:28

Apsolutno zadovoljan danasnjom predstavom! U odbrani dobri,gotovo bez greske,konacno rekli bi :D ..Posebno me dojmio Zeljkovic,momak se ocito vraca u formu :thumbup: Hadziahmetovic sa svojih 18 godina izgleda fenomenalno na terenu,ima sve predispozicije da postane veliki igrac,sa par poteza me kupio :thumbup: Bajic izrastao/izrasta u vodju ovog Zelje,i danas odlican.. :clap: :clap: Kokot odmah pokazao da ce biti pojacanje..Cestitke i Odi,dobro poslozena i pripremljena ekipa protiv dobrog protivnika..Ma sve je danas bilo dobro,i vrijeme i posjeta i igra i rezultat na kraju,bas lijep dan na Grbavici :opaopa: Zelim nam svima sto vise ovakvih utakmica :salut:
Na Pecaru hrabro,uz diciplinovanu igru kao danas moze se do nekih bodova,sto da ne..
Zadnja izmjena: Rios, dana/u 01 mar 2015, 21:32, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 01 mar 2015, 21:29

perverzija je šta je amir napravio kod prvog gola za tako mladog momka.

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shzna » 01 mar 2015, 21:35

Kakvo prijateljstvo između Kokota i Varee :tokralju:
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
katakomba
Postovi: 634
Pridružen/a: 09 jan 2015, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katakomba » 01 mar 2015, 21:36

ChWilla je napisao/la:perverzija je šta je amir napravio kod prvog gola za tako mladog momka.
Kakva ce to igracina biti jao jao :bow: :bow:
Željezničar živimo !

Avatar
OdaVeliki
Postovi: 402
Pridružen/a: 11 jan 2015, 17:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OdaVeliki » 01 mar 2015, 21:37

ChWilla je napisao/la:perverzija je šta je amir napravio kod prvog gola za tako mladog momka.
I Đelmic kod drugog... :thumbup:

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 01 mar 2015, 21:39

Neka me neko ispravi ako grijesim ali cini mi se da odavno lijepse nismo igrali, ovako sa kratkim i brzim pasovima?
Kako sam uspio vidjeti Djelmic je brz igrac?



Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ma vi stvarno niste normalni !!!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Format » 01 mar 2015, 21:42

Pa ovako smo igrali i kad je Oda prvi put bio tu,sam covjek je rekao da nemamo posjed,da se treba radit na tome i evo,vec za krazko vrijeme pravi trener(i) pokazu kvalitet a i trojac u napadu je opasan i mogu da igraju ,jer znaju a opet,to je Odovic napravio.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 01 mar 2015, 21:44

Amir, Riki, i Kera su naše blago, samo Bože zdravlja.
DRUG NEBI TI PUNCA

Fidelito
Postovi: 301
Pridružen/a: 21 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fidelito » 01 mar 2015, 21:46

Ono što me raduje je utakmica bez baklji,konačno višee :clap: :clap: spominjat neke ljude i još im davati titule :nene: :nene: to su neke sitnice,a sve ostalo odlično baš je bila zdrava atmosfera.

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 01 mar 2015, 21:46

Falit če nam pravo Bajić u Lištici. Ja bih stavio Kokota u špic a u vezu Vareu i D. Sadikovića a odmorio Hasanovića i u napad po 3 boda pa šta bude jer nemamo šta izgubiti.

Avatar
EmirGz
Postovi: 251
Pridružen/a: 07 jan 2013, 15:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EmirGz » 01 mar 2015, 21:50

Prvo kapa dole Odovicu i strucnom stabu, zatim igracima te navijacima koji su pokazali da se moze kad se hoce i bez baklji i bez sranja, aferim. Necu reci nista novo ako kazem da sam zadovoljan otisao sa stadiona, Amira cu izdvojiti jer je prvi put cini mi se starter, i odradio je posao kao da mu je 30. start u najmanju ruku, al ruku na srce malo je pao pred kraj sto je i ocekivati, mozda nije ni do njega nego do okruzenja. Lionel Djelmic taman kako i treba. Kokot u paru sa Bajom super, Baja pored njega ima vise prostora a to je ono sto njemu treba, zna Oda znanje.
Odbrana solidna, mada treba sacekati bar Široki da vidimo na cemu smo.
Nakon svih pohvala, malu kritiku bih uputio Kerimu Memiji koji ili se meni cini ili nije u onakvoj formi kao jesenas, ne znam, mozda je do mene.

LP :salut:

Avatar
OdaVeliki
Postovi: 402
Pridružen/a: 11 jan 2015, 17:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OdaVeliki » 01 mar 2015, 21:50

Ko ima zute ???

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 01 mar 2015, 21:51

Boga mi, puno mi je pluseva kod danasnje utakmice.
Prvo, rezultat. 5 bodova u odnosu na Olimpic, a svi smo pomalo strepili od tog Olimpica.
Onda, ekipa je bas djelovala ozbiljno, organozovano. Nekako mi je djelovalo da vecina momaka zna sta treba da radi u svakom trenutku. Onda mali Amir. Dijete sa 17 godina da igra onako zrelo i odgovorno...
Onda Kokot i Djelmic. Kad se samo sjetim kakve smo zicere fulali u prvoj polusezoni, da smo imali Kokota sad bi imali makar 4-5 bodova vise. Isto, i napredak u kretanju bez lopte je bio ocit. To je bas onako osvjezenje u odnosu na dosadasnji period.
Onda, nasi jablani u odbrani. Jel mi se cini il onaj Olimpic nije ni sansu napravio?
I, za kraj, manijaci. Napokon zajedno i bez belaja. Odlicna atmosfera. Ono je super.
Pusu mnogi pozitivni vjetrovi...
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 1921ljoze, MrkiMedo, Pablo11 i 49 gostiju.