FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la corleone87 » 22 apr 2015, 18:20

E **** ga vise oviu termini radnim danima vazda kiksamo.. :facepalm:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
Ljiljani87
Postovi: 1511
Pridružen/a: 14 jun 2014, 23:10
Lokacija: Puerto Vallarta
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ljiljani87 » 22 apr 2015, 18:22

ebiga, trebao je crveni i za Slobodu samo Paradžik izgubljen,


Nema veze, po pobjedu u GRADAČAC !
1921 !
05.06.1998

Avatar
pijanBabo
Postovi: 125
Pridružen/a: 05 mar 2015, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pijanBabo » 22 apr 2015, 18:22

Opravdan crveni karton, medjutim Sloboda sa onakvom igrom ni boda nije zasluzila.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 22 apr 2015, 18:24

Nismo ni zasluzili previse smo mlitavo igrali. Steta za sansu hasanovica i sadikovica, ali sta je tu je idemo dalje jbg...Sloboda nije nista pokazala osim ovog gola Zebe koji je plod nase greske i ZZ majstorije, ali ni mi nismo nista posebno uradili

Crveni opravdan 1/1, penala nije bilo nemojte da sad palamudimo par stranica o tom.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 22 apr 2015, 18:24

Jednostavno se vidi da nema snage u ekipi da u kontinuitetu igra na visokom nivou sa vecim posjedom i jacim presingom, Beganovic se malo previse isforsirao u kratkom periodu ali lahko je biti pametan posle zavrsene bitke. Bice zestoko za Evropu do kraja,sreca pa je i Olimpic kiksao, nadam se remiju Borca i Zrinjskog.
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 22 apr 2015, 18:26

E ne mogu da vjerujem, dva gluplja kiksa nisu mogla biti nikako, tamo gdje sam se najmanje nadao. Danas vise od boda nismo ni zasluzili.

Penal nije bio, ne pisite gluposti, gdje ces ba ono svirati? :shock:

Crveni cist, glupost Beganovica nas je danas vjerovatno i kostala, ja mu ne zamjeram previse.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
katakomba
Postovi: 634
Pridružen/a: 09 jan 2015, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katakomba » 22 apr 2015, 18:28

Ma shvatio sam da nije bio penal, al' jbg u naletu adrenalina :mrgreen: ... Da je ono Eldar zabio, sve bi bilo rijeseno al' jbg.. IDEMO U GRADACAC PO TRI BOBE !!
Željezničar živimo !

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 22 apr 2015, 18:28

Losa igra nasih, bice bolje glavu gore.

Osigurati europu !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ALBOX
Postovi: 674
Pridružen/a: 09 mar 2013, 19:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ALBOX » 22 apr 2015, 18:30

katakomba je napisao/la:Ma shvatio sam da nije bio penal, al' jbg u naletu adrenalina :mrgreen: ... Da je ono Eldar zabio, sve bi bilo rijeseno al' jbg.. IDEMO U GRADACAC PO TRI BOBE !!
Bg mi arane poslije danasnje pobjede Zvijezde, tesko....

Avatar
katakomba
Postovi: 634
Pridružen/a: 09 jan 2015, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katakomba » 22 apr 2015, 18:31

ALBOX je napisao/la:
katakomba je napisao/la:Ma shvatio sam da nije bio penal, al' jbg u naletu adrenalina :mrgreen: ... Da je ono Eldar zabio, sve bi bilo rijeseno al' jbg.. IDEMO U GRADACAC PO TRI BOBE !!
Bg mi arane poslije danasnje pobjede Zvijezde, tesko....
odbij sa nase teme ;)
Željezničar živimo !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 22 apr 2015, 18:33

ALBOX je napisao/la:
katakomba je napisao/la:Ma shvatio sam da nije bio penal, al' jbg u naletu adrenalina :mrgreen: ... Da je ono Eldar zabio, sve bi bilo rijeseno al' jbg.. IDEMO U GRADACAC PO TRI BOBE !!
Bg mi arane poslije danasnje pobjede Zvijezde, tesko....
Ko zna, meni nekako bas zbog danasnje pobjede Zvijezde i ovog naseg remija sa Slobodom mirise na nasa sigurna 3 boda u Gradaccu. :mrgreen: :mrgreen:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
champions1921
Postovi: 2872
Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
Lokacija: SA

Re: FK Željezničar

Post Postao/la champions1921 » 22 apr 2015, 18:39

E Djenise dragi, kakav danak neiskustvu ili kakva bezpotrebna glupost.. U svega nekoliko minuta zaraditi dva glupa kartona nema smisla..

Djelmic neprepoznatljiv.. Zeljkovic odradio dosta nazad ali i nabio svaku loptu koja mu je bila u posjedu.. I ostali ispod prosjeka osim Kokota koji je bio najbolji dok je imao snage..

Ebi ga mi klupe nemamo i igrači poput Nede ne mogu donijeti neku pozitivnu promjenu..

Kod Slobode Zeba pola ekipe i igrač kakav nama ponajviše fali, igrač koji pravi razliku na terenu.. Da smo samo bili pametni i doveli ga..

Šta je tu je.. Strah me da će nas ova dva kiksa koštati Europe bas kao sto su nas prošle sezone kiksevi protiv Slavije i Olimpika koštali titule..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
BUDI ŽELJO !!!

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la corleone87 » 22 apr 2015, 18:41

Polahko ba ljudi,jos dosta ima utakmica do kraja i dosta utakmica ostalih tri kluba iz vrha gdje se medjusobno sastaju..sabura
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 22 apr 2015, 18:43

Moj Eldare...
DRUG NEBI TI PUNCA

uvijekuztebe1921
Postovi: 535
Pridružen/a: 11 jul 2012, 15:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la uvijekuztebe1921 » 22 apr 2015, 18:45

Steta. Mogli smo ocekivati nakon onog promasaja u prvom da ce se ovako nesto desiti. Nema se sta zamjeriti nikome. Zeba je igrao pod kocnicom, a opet zabio gol jednim potezom. Nase je da izborimo Evropu, valjda je svima jasno da ekipa nije kapacitet za nesto vise. Svaka cast za borbenost. Idemo dalje

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mi smo Željini, Željo je naš!

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 22 apr 2015, 18:45

Ma nek priča ko šta hoče ali poslije još jednog kiksa na domačem terenu ozbiljno se treba razmisliti o povjerenju Odoviću. Protiv realno slabijih ekipa kada je najvažnije i kada nam se pružila prilika čak i za borbu za titulu mi gubimo 4 prevažna boda. Priča o tome kako nemamo dobru ekipu uopšte ne stoji i realno su možda jedino pitari po imenima jači. Stvarno da se čovjek rokne, umjesto da smo prvi nama je sad upitna i Europa.

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dino lj » 22 apr 2015, 18:48

Isto kao sto nismo dizali neku euforiju nakon dobrih rezultata,nema potrebe ni lose razmisljati nakon ovog remija.Ova mlada ekipa objektivno pruza svoj maksimum,klupa nam je tanka i ovo je sve nekako realno.Bitno je izboriti Evropu i cilj je ispunjen.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

uvijekuztebe1921
Postovi: 535
Pridružen/a: 11 jul 2012, 15:49
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la uvijekuztebe1921 » 22 apr 2015, 18:49

bojamora je napisao/la:Ma nek priča ko šta hoče ali poslije još jednog kiksa na domačem terenu ozbiljno se treba razmisliti o povjerenju Odoviću. Protiv realno slabijih ekipa kada je najvažnije i kada nam se pružila prilika čak i za borbu za titulu mi gubimo 4 prevažna boda. Priča o tome kako nemamo dobru ekipu uopšte ne stoji i realno su možda jedino pitari po imenima jači. Stvarno da se čovjek rokne, umjesto da smo prvi nama je sad upitna i Europa.
Na papiru realno mi smo mozda 5. ekipa. Ja smatram da Odovic izvlaci trenutni maksimum iz ove ekipe. Nemamo mi tu nadmoc da pritisnemo i zabijemo gol, fali nam jedan Zeba-Bekric igrac koji ce povuci, mi ga sad nemamo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mi smo Željini, Željo je naš!

Avatar
IlFantasista
Postovi: 2055
Pridružen/a: 27 feb 2015, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IlFantasista » 22 apr 2015, 18:51

Ma ja lično ne zamjeram ništa igračima, niti se zanosim da možemo biti prvaci, premlada je ovo ekipa da bi igrala dobro u kontinuitetu...

Samo nek' oni igraju i nek' se bore kao do sada, a rezultati će doći...
Kun fejekun!

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 22 apr 2015, 18:52

bojamora je napisao/la:Ma nek priča ko šta hoče ali poslije još jednog kiksa na domačem terenu ozbiljno se treba razmisliti o povjerenju Odoviću. Protiv realno slabijih ekipa kada je najvažnije i kada nam se pružila prilika čak i za borbu za titulu mi gubimo 4 prevažna boda. Priča o tome kako nemamo dobru ekipu uopšte ne stoji i realno su možda jedino pitari po imenima jači. Stvarno da se čovjek rokne, umjesto da smo prvi nama je sad upitna i Europa.
:facepalm: Ne mogu da vjerujem sta citam, cuj preispitati povjerenje Odovicu,jesi to pisao nakon remija u Sirokom i Mostaru. Covjek da ima fond podjednako kvalitetnih igraca kao konkurenti iz vrha onda bi tek ove rezultate bilo potrebno analizirati,desetak igraca vuku citavu sezonu. Mi nemamo na klupi igrace koji mogu dostojno zamijeniti prvotimce i u tome je citava poenta.Nadam se da cemo skupiti snage da izborimo Evropu,nece biti jednostavno ali obzirom na ono sto Evropa donosi sa ove godine povecanim finansijskim fondom zapeti se mora kao nikada.
SLOBODA NAVIJAČIMA

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.