FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Dolina
Postovi: 310
Pridružen/a: 03 jun 2015, 10:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dolina » 19 jul 2015, 19:07

"Kako bi došlo do konačnog dogovora iz Željezničara su smanjili svoja potraživanja, odnosno spustili su ih za 15.000 eura s tim što ekipa s Grbavice zbog lošeg poslovnog iskustva sa Turcima traži da se obeštećenje u cijelom iznosu isplati prije nego li Kvesić potpiše ugovor. Ukoliko iz turskog kluba pozitivno odgovore na zahtjeve Željezničara transfer će biti realizovan. "

Dobro su se sjetili.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željooooo » 19 jul 2015, 19:07

Gdje ima link za tekmu Ferencvarosa ?
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 19 jul 2015, 19:18

Valjda ce sutra pustit karte u prodaju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 19 jul 2015, 19:28

Dolina je napisao/la:"Kako bi došlo do konačnog dogovora iz Željezničara su smanjili svoja potraživanja, odnosno spustili su ih za 15.000 eura s tim što ekipa s Grbavice zbog lošeg poslovnog iskustva sa Turcima traži da se obeštećenje u cijelom iznosu isplati prije nego li Kvesić potpiše ugovor. Ukoliko iz turskog kluba pozitivno odgovore na zahtjeve Željezničara transfer će biti realizovan. "

Dobro su se sjetili.
Čuj Željo spustio cijenu. Ko da nam daju 300,000 eura.

BlueFamily
Postovi: 265
Pridružen/a: 25 jun 2015, 00:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueFamily » 19 jul 2015, 19:33

Kad ste toliko zakukali oko 2 markice u prethodnih 20 stranica, mene interesuje ko će u subotu ići od svih nas u BL? Kad je već takva "kriza" ko će ići bodriti Želju 90 minuta u jako bitnoj prvenstvenoj utakmici.Ima li takvih ovde? Ili vas je baš recesija spucala, ne do Bog nikom vašeg kokuzluka.Pozz
...Nije to bolest rijetka,nisu posljedice rata,ali ja sam prvo reko Željo,pa sam poslije reko tata...

manijakdokraja
Postovi: 203
Pridružen/a: 24 jun 2015, 22:45
Lokacija: JUG !
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la manijakdokraja » 19 jul 2015, 19:35

BlueFamily je napisao/la:Kad ste toliko zakukali oko 2 markice u prethodnih 20 stranica, mene interesuje ko će u subotu ići od svih nas u BL? Kad je već takva "kriza" ko će ići bodriti Želju 90 minuta u jako bitnoj prvenstvenoj utakmici.Ima li takvih ovde? Ili vas je baš recesija spucala, ne do Bog nikom vašeg kokuzluka.Pozz
Ici cu ja 98%, jedino me bolest ne do Bog moze sprijeciti
Mirza Raščić Manijak do kraja !

Katakomba is back !

arena
Postovi: 111
Pridružen/a: 02 jun 2015, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arena » 19 jul 2015, 19:39

BlueFamily je napisao/la:Kad ste toliko zakukali oko 2 markice u prethodnih 20 stranica, mene interesuje ko će u subotu ići od svih nas u BL? Kad je već takva "kriza" ko će ići bodriti Želju 90 minuta u jako bitnoj prvenstvenoj utakmici.Ima li takvih ovde? Ili vas je baš recesija spucala, ne do Bog nikom vašeg kokuzluka.Pozz

Ja sam sam protiv maltežana išao sa sinom sad sam već napravio grupu od 11 ljudi ,sa nekim sam još u pregovorima :lol: :lol: :lol:

Avatar
Zivot
Postovi: 444
Pridružen/a: 27 jan 2015, 12:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zivot » 19 jul 2015, 20:15

Ako Bog da i prodjemo madjare u BL ce bit cifra od 500 + nasih
Neki ljudi misle da je fudbal važan poput života i smrti. Uvjeravam vas da je i važniji od toga.

Avatar
Peterski
Postovi: 624
Pridružen/a: 28 dec 2013, 10:50
Lokacija: Breza
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Peterski » 19 jul 2015, 20:16

Ja isao s jaranom, ovu utakmicu vodimo jos jednog, a kroz glavu im provlacim clanske :D :D nek ide sve u pi.cku materinu, bit ce para i za kafe i za proteine i za pive i cevape!
Jači od ratova, režima i partija. 1921

Avatar
ultrassa1921
Postovi: 644
Pridružen/a: 21 apr 2014, 21:19
Lokacija: BAZA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ultrassa1921 » 19 jul 2015, 21:25

Kad je trening sutra,0

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Manijaci Zeljini

Avatar
miretm
Postovi: 127
Pridružen/a: 02 mar 2015, 11:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la miretm » 19 jul 2015, 21:58

Bice dosta raje sa strane u cetvrtak abd :opaopa: :opaopa:
19TM87 ZAVIDOVICI

Demonond
Postovi: 19
Pridružen/a: 02 apr 2015, 15:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Demonond » 19 jul 2015, 22:00

Nadam se da ferenc nece zablistati na kosevu jer ni maccabi ni maribor ni viktoria plzen nisu dobro odigrali na kosevu , maccabi nas je dobio 2:0 , znamo svi sta je u gostima bilo.... , maribor nas je na greske sudije dobio a viktorija plzen je imala srece tacnije primili smo glupe golove, sve tri utakmice smo bolje odigrali kuci nego u gostima (ako uzmemo u obzir da smo viktoriji ona 3 gola pukom srecom dali jer su ta 3 gola bili nasi ukupni sutevi ka njihivom golu dok su oni uputili veliki broj suteva ), ovo je prvi put da igramo kuci sa prednoscu od 1:0 znaci da mozemo odigrati 1X , metalurg nisam ubrojao jer to bio jedan veliki kiks , Ferenc je danas odigrao utakmicu mozda ce im malo biti teze noge sto je dovoljno da se nasa i njihova fizicka sprema mogu jednako nositi , Mislim da je sada sve na odovicu i taktici na koju ce se odluciti te se nadati da mladi igraci nece podleci pritisku i da ce disciplinovano odigrati utakmicu , takodjer sam razocaran navijacima ferenca , samo su pljeskali i svirali na one trube kao i kad smo igrali protiv plzena , nadam se da ce biti najmanje 15000 i da cemo im pokazati sta je prava atmosfera te da ce i to biti jedan od faktora koji ce uticati na konacni rezultat. NAPRIJED ŽELJO LJUBAVI MOJA !!!

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 19 jul 2015, 22:01

pa i viktorija je uz sve naše gafove i svrakino ležanje ipak drugi gol dala iz ofsajda.

BlueFamily
Postovi: 265
Pridružen/a: 25 jun 2015, 00:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueFamily » 19 jul 2015, 22:20

Znaci evo ja cu vas jos jednom zamolit,postujem i simpatizere,i navijace, i svu raju sto dolaze i sto ne dolaze.MOLIM VAS AKO NECETE NAVIJAT 90 MINUTA NE IDITE NA JUG! Red je da pokazemo ko smo i sta smo nakon jedne losije sezone iz mnogih razloga.Našima treba podrška veća nego protiv Plzena,nadam se da ste toga svjesni.Mene već pucaju neke pozitivne vibracije,a onda svi u subotu u BL da proslavimo prolaz kod curica.
...Nije to bolest rijetka,nisu posljedice rata,ali ja sam prvo reko Željo,pa sam poslije reko tata...

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 19 jul 2015, 22:22

Utakmica ce biti izuzetno teska i puno teza nego prva. Samo da ne primimo gol u prvih 30 min i sve ce biti lakse. I tamo smo mogli do 30 min primiti 3 gola i fala bogu nismo i kako je utakmica odmicala sve je bilo lakse igrati. Ocigledno je da idu preko bokova svaki napad i to je oda dobro skonto a sad kako ce ovu igrati vidjet cemo. Ja se nadam da ce krenuti vise kroz sredinu a tu smo bolji od njih.

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 19 jul 2015, 22:24

ma vala i nismo. kad jesmo to je od 30. - 45. minute...

TM OLOVO
Postovi: 136
Pridružen/a: 10 okt 2010, 19:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TM OLOVO » 19 jul 2015, 22:32

Jel moguce ikako da pjesma ,,Grbavica ,, bude 3 min prije pocetka meca a ne 10 15 min ko sto bude slucaj sto me nervira hauss ??

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 19 jul 2015, 22:34

Apsolutno si u pravu, Grbavica bi trebala zagrmiti tik pred pocetak utakmice, 2,3 minute jer stvarno zvuci i izgleda odlicno kad to pjevamo, odn. intoniramo.
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 19 jul 2015, 22:40

Ulaznice će biti puštene prodaju u utorak, dva dana prije utakmice, a cijene su 7 KM za južnu, 10 KM za istočnu i 15 KM za zapadnu tribinu. Zanimljivo, FK Željezničar je na službenim stranicama prenio molbu Udruženja navijača Manijaka, koji su apelovali na one koji nemaju namjeru da navijaju 90 minuta da ne dolaze na jug, već na neku drugu tribinu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/tifo/zeljini-navij ... evo/167470
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 19 jul 2015, 23:09

Zna li neko od vas ko je protiv maltezana snimao stadion onim dronom, letjelica sa kamerom ?

Bilo bi ljepo da sad snime kad bude utakmica sa mađarim, jer ce biti dosta pounjenije, bilo bi ljepo vidjeti te kadrove iz zraka jos ako snima zvuk to bi bilo extra.

:P
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.