FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 09 maj 2010, 23:39

Zna li neko sto je svraka trazio izmjenu??
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

fcz
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 jul 2009, 23:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fcz » 09 maj 2010, 23:46

zbog povrede (jese mu uletio k'o konj vec u prvoj minuti), bas se vidilo poslije onog jednog trka da je poceo skakutati na centru i onda je mahnuo prema klupi.

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gollum » 09 maj 2010, 23:46

Opet pametno odigrana utakmica. Dobro su neutralisali Saranovica, i opet su, iako nije bilo Beslije i Bucana, bili dominantni po bokovima. Stanic previse zadrzava loptu. Pohvale za brzo izvodjenje prekida, ne samo u ovoj utakmici, tokom cijele sezone to rade, bez price i pametovanja, samo brzo odigrati. Lijepa akcija kod prvog gola. Jos jedna lijepa odbrana Sehica.

P.S. Dobre one lopte, ljudi bi kuci nosili. :)
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

OSAge
Postovi: 29
Pridružen/a: 23 jan 2010, 21:00
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OSAge » 09 maj 2010, 23:46

Seyo_TM je napisao/la:Zna li neko sto je svraka trazio izmjenu??
Njega su na pocetku utakmice iznjeli na nosilima koliko sam ja mogao vidjeti...
Zeljeznicar za zivot cijeli! :)

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elninho_resTO » 09 maj 2010, 23:47

kalimero je napisao/la:
elninho_resTO je napisao/la:culum katastofa,,,sudija debil(nedorasto utaknici pionirske lige)..uglavnom dovoljno da se pobjedi olimpik,ali dosta mrtva tekma,nadam se da svraka nije ozbiljnije povrijedjen,ali mislim da nije,,,sigurno 8hiljada bilo najmanj,pa pun jug bio,i sjever(osim onih dijelova sa strana)manijaci na nivou,sjever dosta slab sto se tice navijanja,bakljada mi je upala u oko...vidi se izostanak beslije,al nek se malo odmorio pred vazne tekme
Culumu se nema sta zamjerit jer mu je sin u bolnici,a budimo realni nije bio los ugl. bolji nego u Bl.
mislim nije bio tolka katasrofa,u odbrani sasvim solidan,samo sam primjetio da je izgubio dosta lopti...a bas rece moj jaran--kaze djete mu place,pa nemoze da spava--nisam znao da je u bolnici--a svraka dobio udarac nezz od kojeg tacno igraca(nisam siguran al mislim da je onaj prekrsaj na pocetku bio na svraki)ispravite me ako grijesim
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 09 maj 2010, 23:47

Sljedece kolo bi moglo biti prelomno. Kazem moglo jer se moze svasta desiti.
U slucaju da Borac dobije Veleza u Mostaru, sto nije nemoguce zbog lose igre Veleza i trenutnog stanja u klubu, a mi (gluho bilo) ne uspijemo izvuci ni boda na AFH eto Borca opet sa istim brojem bodova. Nakon toga bi posljednja dva kola bila dobro teska i morali bi cekati posljednje kolo i gostovanje u Trebinju.
Druga opcija je da Borac ne uspije pobjediti Veleza (X) a mi uzmemo bod na AFH. U tom slucaju bi opet bili na +3 i utakmica sa Laktasima bi bila odlucujuca za titulu.
Tri boda na AFH bi rjesila prvenstvo.
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
kalimero
Postovi: 616
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kalimero » 09 maj 2010, 23:48

Seyo_TM je napisao/la:Zna li neko sto je svraka trazio izmjenu??

Zato sto mu je Jese krvnicki uletio,zbog toga je i zuti dobio.
AMAR OSIM!

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 09 maj 2010, 23:49

OSAge je napisao/la:
Seyo_TM je napisao/la:Zna li neko sto je svraka trazio izmjenu??
Njega su na pocetku utakmice iznjeli na nosilima koliko sam ja mogao vidjeti...
fcz je napisao/la:zbog povrede (jese mu uletio k'o konj vec u prvoj minuti), bas se vidilo poslije onog jednog trka da je poceo skakutati na centru i onda je mahnuo prema klupi.
Ma vidio sam to, ali nastavio je nesmetano nakon toga da igra (tj ja nisam primjetio da ima problema), pa reko da nije sta drugo u pitanju...
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

OSAge
Postovi: 29
Pridružen/a: 23 jan 2010, 21:00
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OSAge » 09 maj 2010, 23:53

Seyo_TM je napisao/la:
OSAge je napisao/la:
Seyo_TM je napisao/la:Zna li neko sto je svraka trazio izmjenu??
Njega su na pocetku utakmice iznjeli na nosilima koliko sam ja mogao vidjeti...
fcz je napisao/la:zbog povrede (jese mu uletio k'o konj vec u prvoj minuti), bas se vidilo poslije onog jednog trka da je poceo skakutati na centru i onda je mahnuo prema klupi.
Ma vidio sam to, ali nastavio je nesmetano nakon toga da igra (tj ja nisam primjetio da ima problema), pa reko da nije sta drugo u pitanju...
Cisto sumnjam...
Zeljeznicar za zivot cijeli! :)

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elninho_resTO » 09 maj 2010, 23:57

al isto zaboravio sam napisat gore,najvise mi se svidjela onaj opsajd zamka kad je olimpik izvodio prekid,samo se pomakli gore i pola ekipe olimpika ostalo u opsajdu,vidi se da je to uigrano,takodjer pohvale za izvodjenje prekida
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
semafresh
Postovi: 331
Pridružen/a: 31 mar 2010, 20:53
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la semafresh » 09 maj 2010, 23:58

mak_033 je napisao/la:Rutinska pobjeda, kakvu sam i ocekivao

na redu je Sarajevo.. ja bi bio zadovoljan sa bodom kako bi osigurali titulu, ali pobjeda bi bila kao slag na tortu ove fantasticne sezone
Naš je Željo prvi ponovo... THE MANIACS 1987

emchoz
Postovi: 391
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la emchoz » 09 maj 2010, 23:58

Smorio sam se živ mogao je u 40 da odsvira kraj.

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 10 maj 2010, 00:00

Nema se sta puno reci,osim da je bilo rutinski od prve do zadnje minute...sudija los...publika sasvim ocekivano,ja sam zadovoljan posjetom...dosli smo do pobjede a da se nismo puno umorili,posebno se to vidi u drugom poluvremenu kada smo samo cekali kraj...Sehic odlicne reakcije kada je trebalo...Simic mi je bio najbolji...Radovanovic mi djelovao svjezije nego inace,koliko on ima zutih kartona?...Stoperi se nadopunjavali,ako jedan pogrijesi ,drugi ispravi,i igrali su solidno,imali su malo vise posla nego obicno...Culum nije blistao igracki,ali je blistao trkacki,taj je pretrcao danas jako mnogo,bas sam ga pratio,po meni je odradio dobar posao...Svraka se povrijedio od onog duela,mora da je osjetio bol pa je trazio izmjenu...Visca,na momente odlican,na momente jako los,ali zabio je gol i svaka mu cast...Stanic je pokusavao,ali imao je dosta viska poteza,dobro se zaleti ali onda ode do kraja a to nije bilo potrebno,bitno je da se vraca u igru...Bekric sasvim solidan,cak mi je i trcao vise nego sto sam od njega navikao...Popovic opet isto,jako puno udaraca je primio i nosa dva igraca na ledjima sto je otvaralo prostor drugima,ne znam je li to njegov zadatak,ako jeste radi ga odlicno,ali nije konkretan prema golu osim na samom pocetku...Perak mi je skroz interesantan,nisam primijetio neke posebne motoricke sposobnosti,ali predaja lopte mu je na jako dobrom nivou,jednom je dobro i zapeo na sut,ima on to nesto,ima i solidan pregled igre,da je malo bolja motorika i brza reakcija bio bi sjajan...Rovcanin je na losem nivou skroz,ja bi volio da on vise igra,ali on konstantno radi neke stvari koje ga udaljavaju od sastava,valjda je to od prevelike zelje,ali mora promijeniti pristup...H.Beslija igrao malo,ali odlucno je isao i to je dobro...
Generalno rutinski i bodovi su ovde bitni,idemo kolo po kolo,ovo ide po planu,a samo je to bitno
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 10 maj 2010, 00:01

elninho_resTO je napisao/la:al isto zaboravio sam napisat gore,najvise mi se svidjela onaj opsajd zamka kad je olimpik izvodio prekid,samo se pomakli gore i pola ekipe olimpika ostalo u opsajdu,vidi se da je to uigrano,takodjer pohvale za izvodjenje prekida
Identicna ofsajd zamka je bila i protiv Borca u kupu.
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 10 maj 2010, 00:03

Trener Želje zadovoljan nakon susreta

Nakon susreta u kojem je Željezničar sa 2:0 savladao Olimpik, trener plavih sa Grbavice Amar Osim bio je zadovoljan onim što je njegova ekipa prikazala.

"Zasluženo smo pobijedili. Mislim da je pobjeda sa dva gola razlike možda i najrealniji ishod. Mogao je Olimpik komotno postići još neki gol, ali to smo mogli i mi", rekao je nakon meča Amar Osim te dodao:

"U drugom dijelu malo smo usporili sa igrom. Nije bilo ni potrebe da srljamo. Sada nam slijedi veliki gradski derbi sa Sarajevom, protiv kojeg će biti mnogo teže, jer se radi o jednoj od najboljih ekipa u državi", dodao je Osim.
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TheManiacs » 10 maj 2010, 00:06

Stole iz Bora je napisao/la:
elninho_resTO je napisao/la:al isto zaboravio sam napisat gore,najvise mi se svidjela onaj opsajd zamka kad je olimpik izvodio prekid,samo se pomakli gore i pola ekipe olimpika ostalo u opsajdu,vidi se da je to uigrano,takodjer pohvale za izvodjenje prekida
Identicna ofsajd zamka je bila i protiv Borca u kupu.
Aplauz sa tribina su izazvali onakvom spretnoscu i svaka im cast !


Ali moram naglasiti ovo mislim da se svi slazete sa mnom Bekric ne zna izvoditi slobodnjake,do sada koliko sam ga puta gledao tj. svaku utakmicu mogao bi izdvojiti 2-3 slobodnjaka da je dobro gadjao ugao,jednostavno ne ide mu,kada smo drugi gol dali bilo je na foru mangupski lopta prema visci i momak postize svoj drugi gol u zadnje dvije utakmice !


Pozdrav !
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 10 maj 2010, 00:08

Utakmica sa Olimpikom odradjena rutinski!

slika

Sljedeca stanica, stadion AFH! Subota, 15.05. u 17:00 (17:30)!
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elninho_resTO » 10 maj 2010, 00:09

nezz nisam gledo tu tekmu,al vjerujem ti,znaci da su fkt to vjezbali...al kazem bash mi je spica ispalo kad im je pola ekipe upalo u opsajd zamku
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 10 maj 2010, 00:10

A kakve je tek ofsajd zamke pravio Viteskic u utakmici sa OFK Beogradom .. :mrgreen:
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ponos Torina » 10 maj 2010, 00:10

Ispali ko iz tramvaja :lol: :lol:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.