FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

Schwarz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Schwarz » 24 okt 2015, 12:30

dejavu je napisao/la:https://youtu.be/B7o98RL1l1M
:bow:

tekst :tokralju: video :thumbup:

A sutra aBd ocekujem jednu dobru tekmu i naravno nasu pobjedu.Nadam se samo da Enis nece biti lijevo i da ce Mladenovic igrati.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

teteac8684
Kontakt:

Post Postao/la teteac8684 » 24 okt 2015, 12:53

Sutra tekma, veoma, veoma vazna...Nece biti lako, Celik ima solidnu ekipicu, mogu nam zagorcati zivot ako ne budemo pravi, ako ne budemo na 120 posto...Mladenovic ne igra, Memija najvjerovatnije isto tako...Treba nam dobar start utakmice, treba nam i koliko toliko neka podrska s tribine...Ako dobijemo otvaraju nem se ponovno neka mala vrata za proboj ka vrhu...Kao sto Edis rece ponoviti dio stvari s treninga i bit ce ok...Zato sutra cvrsto, jako sa malo brzim protokom i imat cemo, sigurno, 6-7 dobrih prilika...Nadam se samo da cemo 1-2 iskoristiti

IvanOsim
Kontakt:

Post Postao/la IvanOsim » 24 okt 2015, 13:23

11plavih1992 je napisao/la:Moj sin već godinu dana muku muči sa jednom čibuljicom na licu. Pubertetlija, znamo kako to ide. Neki dan na ogledalu opet nešto pipka, cijedi.... a ja mu rekoh pusti više Aldina, proći će. On me čudno pogleda. Čiba će i proći ali naš Aldin je vječan

Hahahahhaha dobar dobar
Jeste li znali da je Zeljeznicar jedini tim koji je osvojio duplu krunu u BiH, i to je ucinio dva puta.

ChWilla
Kontakt:

Post Postao/la ChWilla » 24 okt 2015, 13:44

ovo jeste rečeno na suđenju. ali frajer je ubica i narkoman, i to koji se brani od dugogodišnje robije. ne baš pravi kontekst za govoriti istinu i samo istinu...

ceze
Kontakt:

Post Postao/la ceze » 24 okt 2015, 13:56

ChWilla je napisao/la:ovo jeste rečeno na suđenju. ali frajer je ubica i narkoman, i to koji se brani od dugogodišnje robije. ne baš pravi kontekst za govoriti istinu i samo istinu...

Što bi rekao Karkin, sud je tu da se laže. :mrgreen:
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

ChWilla
Kontakt:

Post Postao/la ChWilla » 24 okt 2015, 14:06

pa u svojoj stvari imaš pravo i lagati i uskratiti odgovore koji bi te optužili.

Nexe992
Kontakt:

Post Postao/la Nexe992 » 24 okt 2015, 14:07

Sutra pobjeda, naravno i jedna fina igra

Genie
Kontakt:

Post Postao/la Genie » 24 okt 2015, 14:09

Pa dobro, u najmanju ruku djeluje sumnjivo zato što je to uopšte pomenuo, dok sa druge strane ovaj drugi to uopšte nije negirao, ako se ne varam (površno sam čitao članak). Ne znam kakve su mu namjere i da li je istina ili laž, ali šteta je, samom sumnjom u sve to, nanesena našem klubu.

Što se tekme tiče ... Raduje i to da smo u utakmici sa GOŠKom konstantno stvarali pritisak (što nismo odavno) i uspjevali smo nametati svoju igru. Nije izgledalo pretjerano lijepo, uigrano i sl. ali se vidi napredak. Definitivno ovo sa Edisom je odličan potez uprave, iako sam na prvu bio sumnjičav. On je donio to nešto što je falilo da izgledamo ozbiljnije, bar meni tako izgleda.

Čelik se branio i protiv Slobode na Bilinom, ne vidim razlog zašto ne bi i sutra. Igraju na kontre, kroz sredinu, direktno idu na štopere. Tu smo mi najjači, Bogdanović je protiv GOŠKa bio strašan, jedan od najboljih na terenu (da mi je neko govorio da ću ga nekad hvaliti, slatko bi mu se nasmijao). Imamo vjerovatno jedan od najboljih štoperskih parova lige, tako da se nadam da se nećemo mnogo patiti. Iako je Čelik jedan odličan tim, vjerujem u pobjedu sutra, laganije nego smo navikli!

ChWilla
Kontakt:

Post Postao/la ChWilla » 24 okt 2015, 14:12

eto čak i da jeste, to je smiješno spram ljudskog života. tu je šteta napravljena. utakmice se namještaju svako kolo, namještaju se i u pravim državama. ali da navijač bude ubijen u udruženju navijača od "svojih"...to je već malo veći negativni kuriozitet i presedan. to zvuči k'o nešto iz brazila ili kolumbije.

Genie
Kontakt:

Post Postao/la Genie » 24 okt 2015, 14:16

Naravno, ne bih ulazio u to, samo sam mislio na ovaj dio zbog kojeg se i vodi diskusija ovdje.

ChWilla
Kontakt:

Post Postao/la ChWilla » 24 okt 2015, 14:19

mislim bilo je riječ o tekmi gdje smo mi gurali za titulu, a oni nisu mogli ni gore ni dole. namještena za nas očito nije bila jer je nismo dobili, a zašto bi bila namještena za njih?

Genie
Kontakt:

Post Postao/la Genie » 24 okt 2015, 14:24

Kladionica, ne pada mi ništa drugo na pamet, njima je samo novac bitan. Po meni, nas je ta utakmica (zajedno sa derbijem na Grbi) koštala možda i titule. Ali ne treba više o tome, to je samo priča rekla-kazala, tako da nema nikakve osnove dalje diskutovati.

11plavih1992
Kontakt:

Post Postao/la 11plavih1992 » 24 okt 2015, 14:28

[quote="shzna"]The South will rise again![/quote

Naravno da ce Jug biti kao nekada. To je jednostavno pririrodno i drugacije ne moze biti. Jug je dio jednog stabla zasadjenog prije 94 godine, stabla koje se pokusalo sasjeci, otrovati, grane mu lomiti, stabla na kome povremeno izrastu i paraziti i koji mu pokušavaju isisati nutrinu.... i šta sve ne. Ovim parazitima svakako svjedočimo u zadnje vrijeme. Ali za 94 godine to stablo je pustilo takvo korjenje i u dubinu i u širinu da mu bez Božijeg suda niko ništa ne može. A čuva Bog Želju svog.
I opet kažem, Jug je njegov neodvojiv dio i opet će biti u punoj snazi, ljepoti, prkosu.
Sjetih se da smo prije nekoliko godina bili u sličnoj situaciji, ono sa D što bi rekao doktor Arsla. Čini mi se da je jedno veče na zimskoj pauzi grupa momaka, JU možda, napravila mini dernek na Jugu sa bakljama, pjesmama. I koliko se sjećam krenulo nas je opet na proljeće.
05. - 07. Oktobar 1992

MrRiccoli
Kontakt:

Post Postao/la MrRiccoli » 24 okt 2015, 14:30

milanribar je napisao/la:[quote="MrRiccoli"][quote="milanribar"]Ovo je najjace kad se neko pravi pametan kao on sve zna. Nemoj kenjat bezveze ne bi ovaj debil to bezveze spominjao, isto tako ne mora znaciti da je nastimana ali ima indicija nekih, mozda je trebala biti dvojka. Poenta je da kod nas je sranje bilo u klubu kao sto je na tribinama a sve se predstavlja kao dobar posao. Isto tako ovaj nedavni bojkot dok nije Mulalic izabran je presmijesan za klub kakav je Zeljo. Odjednom su proigrali a do neki dan nisu znali hodat sve ih trebalo otjerat.

meni je jos jače da čim se nešto "loše" desi pojavi se pet takvih ko ti[/quote]

A sta se lose desilo ?? Napisao sam nesto sto sam procitao u novinama a nisam imao insajdersku informaciju i tu postavio sliku. Bar nisam blento kao neki koji 5 mjeseci pisu kako je sve dobro, bice dobro, a treneri se mijenjaju, Dautbasic otisao, Gredic otisao, Dogan otisao, a blento dode i pise kako sve je dobro, i ostale suplje. Trebam pisati lazi da bi se to nekome svidjelo i da slucajno ne bi bio velicanstveni Aldin.Razligu i lizi se s poltronima i ulizicama koje ako lazu misle da vole Zelju vise od nekog koji napise istinu pa kakva je god.[/quote]

Eno sad Gredic dobar, a do travnika nije valjao... Cudna neka sorta. I da ja ne govorim da je sve dobro al to nije bitno
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

djedovic01
Kontakt:

Post Postao/la djedovic01 » 24 okt 2015, 14:36

Mladost je primjer kako se raja moze privuci na stadion kad se nesto napravi novo i dobro, sad koliko ce to drzati raju ne znam, al vjerujem kad bi mi napravili istok daleko veca posjeta bi bila. Dolazili bi ljudi sa djecom, sa curama, sa zenama ... Mada od toga u skorije vrijeme nema nista, tako da se ne treba opterecivati time, nama je sad najbitnija ova utakmica sutra protiv Celika.
Celik zadnjom pobjedom je digao sebi samopouzdanje, tako da nam nece biti lako s njima. Ali realno ako budemo imali isti pristup kao i u prosle 3 tekme i naravno, uz popravljenu realizaciju mislim da mi mozemo dobiti i vise od 1 razlike.
Volio bi da Veca ostane na golu, a na lijevoj strani ne bi volio vidjeti Enisa. Ali nek SAblja odluci pa nek nas obraduje sutra aBd.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

milanribar
Kontakt:

Post Postao/la milanribar » 24 okt 2015, 15:19

Normalno da je bitno jer je uprava dopustila da se ovo radi. Sto znaci ako dopustis nesto klosarima onda si ti isti klosar kao oni.
Mi se borimo tad za titulu, raja se nada pobjedi a oni stimaju ili pokusavaju. Bas nije slucajno da Hasanovic tu utakmicu fuli prazan gol, da malo poslije toga biva otjeran kao par njegovih suigraca i naravno da ne zaboravimo bombe po Grbavici. Onda dode neko napise sve je ok, koga briga sta narkoman govori. A ovamo to citaju ljudi i ugled kluba srozaju na niske grane. Sve je dobro ...

JoseMourinho
Kontakt:

Post Postao/la JoseMourinho » 24 okt 2015, 15:20

Aldine jedi **** vise, yebem ti forum i temu kad nas jedan yebeni lik yebe u mozak godinama a moderatorima treba mjesec da ga banuju :clap:

AsharaK
Kontakt:

Post Postao/la AsharaK » 24 okt 2015, 15:21

Moramo se pomiriti sa tim da smo mi ispali iz borbe za titulu. Treba probati nesto kroz kup i to je to. :)
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

FKZ1921
Kontakt:

Post Postao/la FKZ1921 » 24 okt 2015, 15:28

milanribar je napisao/la:Normalno da je bitno jer je uprava dopustila da se ovo radi. Sto znaci ako dopustis nesto klosarima onda si ti isti klosar kao oni.
Mi se borimo tad za titulu, raja se nada pobjedi a oni stimaju ili pokusavaju. Bas nije slucajno da Hasanovic tu utakmicu fuli prazan gol, da malo poslije toga biva otjeran kao par njegovih suigraca i naravno da ne zaboravimo bombe po Grbavici. Onda dode neko napise sve je ok, koga briga sta narkoman govori. A ovamo to citaju ljudi i ugled kluba srozaju na niske grane. Sve je dobro ...

Znači li to sad da su i ovi sa ss. ba gnjide...

Gator
Kontakt:

Post Postao/la Gator » 24 okt 2015, 15:31

Da hoće ovi fenjerasi da zabiju po 1-2,3 gola. Bilo bi super

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.