FK Željezničar

Moderator/ica: insider

bilino polje

PostPostao/la bilino polje » 12 feb 2009, 16:32

ma bravo zeljo bit ce vas sad jos za 100 gledalaca vise kad budete igrali pod reflektorima hahahahahah
samo celik ale samo celik ale

HARIS XXL
Kontakt:

PostPostao/la HARIS XXL » 12 feb 2009, 16:35

nije mi bas jasno sto forsiraju prodaju ovih polugodisnjih ulaznica...ja nikad nisam kupio polugodisnju a godinama idem skoro na svaku tekmu i isplatnije im je da kupim kartu za dan utakmice jer npr. za jug ce dobiti 20KM za jednu polugodisnju,a ja sto svaku utakmicu kartu kupim dobiju na kraju jedne polusezone ukupno 35KM...
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

csh
Moderator

PostPostao/la csh » 12 feb 2009, 16:40

Dajte malo normalne,konstruktivne rasprave,dosta je prepucavanja tipa''mi bolji,vi ono mi ovo...'',potrudite se !
AMAR OSIM!!!

romeo
Kontakt:

PostPostao/la romeo » 12 feb 2009, 17:09

Ne znam kakva je sada situacija kod vas...ali....nastavljaju li Manijaci bojkot ili se vracaju na tribinu.... :?:
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

gdje,sta,kako?
Kontakt:

PostPostao/la gdje,sta,kako? » 12 feb 2009, 17:45

Ja sam isto pitanje postavio i neko mi je odgovorio da prekidaju bojkot,valjda im je uprava profunkcionisala,to je sto ja znam,al ima Manijaka pa nek odgovore.

vucko
Kontakt:

PostPostao/la vucko » 12 feb 2009, 17:46

Molim Vas da ovdje pisete samo sto ima veze sa FK Zeljeznicarom

Hvala
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

bistrikboy
Kontakt:

PostPostao/la bistrikboy » 12 feb 2009, 20:39

Bolje je kupiti polugodisnje jer klubu novac treba sada,a ne nekad kasnije zato ako imate pare odite na grbavicu ovih dana i uzmite... 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

HARIS XXL
Kontakt:

PostPostao/la HARIS XXL » 12 feb 2009, 20:45

Trenutak istine
Zeljeznicar svoje pripreme u Njemackoj privodi kraju.Ekipa je odigrala nekoliko utakmica a najjace su bile protiv Wormatie Wormsa i Eintrachta Triera (obje izgubili 0-1).Ofanzivna igra najvise je dosla do izrazaja protiv amaterske ekipe FK Bosne iz Manheima (14-0).Motiv i borbenost igraca svakako treba pohvaliti,na svakom treningu su maximalno angazirani i borbeni sto sigurno raduje Hotica i mnogobrojne navijace Zelje.Iako su mnogi kritikovali Plave sto idu u Njemacku na pripreme zbog vremenskih uslova,izbor se pokazao se kao ispravan.U Njemackoj vladaju odlicni uslovi za treniranje,igraci su imali na raspolaganju bazene,saune,teretane,atletske staze...sve ono sto je potrebno za kvalitetne pripreme.Zeljeznicar ce generalku imati 22.02. protiv N.Pazara u Pazaru i ta ce utakmica definitivno iskristalizirati kojih 11 ce biti standardni ovog proljeca.Nije tajna da vlada veliki pritisak na strucnom stabu i igracima jer su navijaci zeljni uspjeha i ove polusezone su ocekivanja velika.U klub je doslo nekoliko kvalitetnih igraca a najzvucnije je dolazak Mirsada Beslije od koga ce se ocekivati da preuzme kljucnu ulogu u timu.Zeljeznicar je idealan primjer kombinacije izmedju mladih perspektivnih i kvalitetnih iskusnih igraca.Ako se budu sve kockice poklopile ovo proljece ce biti u znaku plave boje.Ova polusezona ce biti jako interesantna jer ce pokazati dali ce se trud i ulozeni novac isplatiti...

19TM87

PostPostao/la 19TM87 » 12 feb 2009, 20:56

HARIS XXL WroteColonnije mi bas jasno sto forsiraju prodaju ovih polugodisnjih ulaznica...ja nikad nisam kupio polugodisnju a godinama idem skoro na svaku tekmu i isplatnije im je da kupim kartu za dan utakmice jer npr. za jug ce dobiti 20KM za jednu polugodisnju,a ja sto svaku utakmicu kartu kupim dobiju na kraju jedne polusezone ukupno 35KM...

ne mogu vjerovat da tebi tu nije nesto jasno...kupovinom polugodisnje klub sebe osigurava...jer rijetki si kao ti koji ce doci svaku utakmicu i platiti za jug 5km....sto na kraju polusezone iznosi 35km...neki veliki klubovi imaju pretplatnike na 10 godina unaprjed a ti se tu cudis sto se forsira polugodisnja
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

HARIS XXL
Kontakt:

PostPostao/la HARIS XXL » 12 feb 2009, 21:01

19TM87 WroteColon
HARIS XXL WroteColonnije mi bas jasno sto forsiraju prodaju ovih polugodisnjih ulaznica...ja nikad nisam kupio polugodisnju a godinama idem skoro na svaku tekmu i isplatnije im je da kupim kartu za dan utakmice jer npr. za jug ce dobiti 20KM za jednu polugodisnju,a ja sto svaku utakmicu kartu kupim dobiju na kraju jedne polusezone ukupno 35KM...

ne mogu vjerovat da tebi tu nije nesto jasno...kupovinom polugodisnje klub sebe osigurava...jer rijetki si kao ti koji ce doci svaku utakmicu i platiti za jug 5km....sto na kraju polusezone iznosi 35km...neki veliki klubovi imaju pretplatnike na 10 godina unaprjed a ti se tu cudis sto se forsira polugodisnja

pa dobro to jest....kupovinom polugodisnje klub osigurava 20KM pa ti doso ne doso na tekmu tvoja stvar...a vako kad nekupis polugodisnju i dodjes npr. samo na jednu tekmu klub itekako to osjeti....
ima logike :D

DinceManijak
Kontakt:

PostPostao/la DinceManijak » 13 feb 2009, 13:41

Sledeca tekma protiv Novog Pazara :?: :!:
Ako neko ima vise iinformacija u vezi ovoga, zamolio bi da nam to ovdje napise.
Pozdrav.

Mi smo Željini, Željo je naš!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Who Dares Wins~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bistrikboy
Kontakt:

PostPostao/la bistrikboy » 13 feb 2009, 13:44

DinceManijak WroteColonSledeca tekma protiv Novog Pazara :?: :!:
Ako neko ima vise iinformacija u vezi ovoga, zamolio bi da nam to ovdje napise.
Pozdrav.

Mi smo Željini, Željo je naš!

22.2 u NP tekma...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

čamac
Kontakt:

PostPostao/la čamac » 13 feb 2009, 15:06

Pa valjda će se nešto odigrati i prije te tekme. Šta će raditi 10 dana?
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

čamac
Kontakt:

PostPostao/la čamac » 13 feb 2009, 15:11

Ja koliko znam atletski klub Željezničar je ugašen u ratu.
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

HARIS XXL
Kontakt:

PostPostao/la HARIS XXL » 13 feb 2009, 15:34

Ma najvaznije im je kondiciju nabiti,jer smo mi najvise golova primili u zadnjih 10-15 min. igre sto znaci da igraci nisu bili dovoljno spremni...utakmica protiv N.Pazara ce posluziti kao generalka pred nastavak takmicenja i dobro je sto ce se ova utakmica odigrati jer tako i velike ekipe rade,putuju,igraju prijateljske da bi navijaca dobili...utakmica u N.Pazaru ce biti sigurno poslastica za sve Zeljovce na tom podrucju :!:

ZELJO DO GROBA
Kontakt:

PostPostao/la ZELJO DO GROBA » 13 feb 2009, 23:50

ma bitno je da sad nabijemo kondiciju a mi imamo dobrih tehnicara u timu...a uglavnom uvjeren sam da cemo biti najbolji ove polusezone i 100 sljedecih sezona...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

lenovo

PostPostao/la lenovo » 14 feb 2009, 00:26

Nabili su oni kondiciju sad se treba sto bolje uigrati i isprobati takticke zamisli novoga trenera koji forsira 3-5-2 formaciju napadacke akcije i situacije iz prekida, zadatke na terenu itd...
Promijeni potpis ili ces biti sankcionisan.Hvala

lopta je okrugla

PostPostao/la lopta je okrugla » 14 feb 2009, 22:38

lenovo WroteColonNabili su oni kondiciju sad se treba sto bolje uigrati i isprobati takticke zamisli novoga trenera koji forsira 3-5-2 formaciju napadacke akcije i situacije iz prekida, zadatke na terenu itd...
Pa zar i Hotic kao Ciro 3-5-2 hehe,mijenjaj Hoticu,mozda i ne jer nemamo mi takve "vrhunske stopere" kao i Ciro heeh

DinceManijak
Kontakt:

PostPostao/la DinceManijak » 15 feb 2009, 16:04

Ne ne, mi se furamo na "Formacija Grbavica 2-6-2" 8-)
Kakav Ciro i Cirevice :mrgreen:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Who Dares Wins~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

HARIS XXL
Kontakt:

PostPostao/la HARIS XXL » 15 feb 2009, 16:53

Za ocekivat je mnogo nakon ovih kvalitetno odradjenih priprema i dolaska nekoliko kvalitetnih igraca...uz novog trenera,obnovljene reflektore,postavljene umjetne trave na pomocnom terenu i brzom pronalasku sponzora(nadam se) idemo ka vrhu!

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: kerimatomic1921 i 11 gostiju.