FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amerosm » 20 maj 2010, 20:09

Ma samo opusteno mislim da ce njih Amar Osim psihicki vratiti pred utakmicu s Laktasima, i da cemo gledati na terenu drugog Zelju (i ako smo sinoc odigrali odlicno, ali imali smo dva velika kiksa u odbrani). Eto jedini problem ce biti ne igranje Radovanovica, ali valjda je "Brko" nesta smislio i za tu poziciju.

Imam jedno pitanje za sve Manijake ovdje na forumu. Jeste li mozda sinoc imali zelju da budete u kozi nekog igraca na poluvremenu utakmice ? :D :D
Ja mislim da im je sve otislo na kamaru. :D :D
"My Favorite Ring is Always the Next One"

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drop » 20 maj 2010, 20:14

Sinoc smo alpauzom i pjesmom ispratili naše igrace poslije utakmice, iako su bili sjebani do bola -to se jasno vidjelo na njihovim licima....mislim na Jug i bezrezervnu podršku manijaka, nadrkane bolesnika se sjevera ne racunam.
Jasno smo im dali do znanja da ne klonu duhom poslije sinošnje utakmice ,da se izdignu i da osvoje titulu.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Strauss » 20 maj 2010, 20:18

bistrikboy je napisao/la:Lukačević i Karić na vratima Grbavice

Elvir Karić, golman Zvijezde i jedan od najboljih «portira» u BiH, spominje se kao moguća zamjena za Ibru Šehića, ako ovaj mladi reprezentativni golman ode u inostranstvo. Karić je dijete hadžićkog Radnika, bio je u Sarajevu, ali je golmanske kvalitete potvrdio u Zvijezde. Osim Karića, kao kandidat za lijevi bok spominje se i Josip Lukačević, nekadašnji bek Orašja, mladi reprezentativac, koji je igrao u Širokom, Hajduku, Čeliku, a potvrdio se igrajući u Cibaliji. Lukačević i Karić nisu jedina imena koja se spominju, ali u Želji čekaju da se sezona završi pa da kreno u jačanje evropske postave.

M.S.

SAN
Au Lukačević, kako bi nam samo taj dobrodošao, bio bi istinsko pojačanje. Koliko ja znam raja u Hrvatskoj ga pravo hvale i navodno spada među dva-tri najbolja lijeva beka hrvatske lige, a jedno vrijeme se spominjao i kao riješenje za lijevi bek repke. Stvarno bi bili sjajno kad bi on došao, taman se počeo nadati čitajući tekst da bi nam mogao doći vanserijski lijevi bek, kad na kraju SAN. :|
A što se tiče Karića, to je možda i ozbiljnije evo i ss.ba je nešta o tome objavio. Dobar je to golman, iskusan i konstantan, al ipak ja uopšte ne razmišljam o golmanu, muka mi pomisliti da naš Ibro može otići. Ostani Ibro još godinu MOLIM TE i doživi konačno Europu u svetom dresu.
Valjalo bi ovog Radoševića zadržati i vremenom mu davati šansu, da nakon odlaka Šehića, on postane prvi golman, jel fkt je ogroman talenat, bar sam ja stekao takav dojam prateći ga na treninzima.

EDIT
Molim vas ne pošite više o sinoćnoj utakmici, izgubili smo nesretno i taj poraz mi je pao teška kao možda nikad dosad kao i većina vas, i stoga ne znam kako uopšte možete pisati o tome. Ja još sebi nisam došao, al fkt
Zato bolje se toga ne prisjećati i MOLIM VAS ne odgovarajte na provokacije DUŠMANA
Slijedeća stanica Stadion Grbavica FK Željezničar - Laktaši i opletite o tome, a zaboravite Smorac, vidite na oni smorčevci non-stop pelaju po temi, a vi im dajete povod. Smoriše brate, al baš :roll:

Avatar
themaniaks
Postovi: 1188
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la themaniaks » 20 maj 2010, 20:20

amerosm je napisao/la:Ma samo opusteno mislim da ce njih Amar Osim psihicki vratiti pred utakmicu s Laktasima, i da cemo gledati na terenu drugog Zelju (i ako smo sinoc odigrali odlicno, ali imali smo dva velika kiksa u odbrani). Eto jedini problem ce biti ne igranje Radovanovica, ali valjda je "Brko" nesta smislio i za tu poziciju.

Imam jedno pitanje za sve Manijake ovdje na forumu. Jeste li mozda sinoc imali zelju da budete u kozi nekog igraca na poluvremenu utakmice ? :D :D
Ja mislim da im je sve otislo na kamaru. :D :D
Manijaci su cudo
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arogantni » 20 maj 2010, 20:51

Kako tebi dozvolise da pises na forumu pa ti si ovdje daleko najdosadniji i njagluplji lik... Pozdrav za tebe Pito jer vidim da imas kompleks prema nama VELIKIMA...
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

vjeran1987
Postovi: 449
Pridružen/a: 13 dec 2009, 17:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vjeran1987 » 20 maj 2010, 21:08

roki... je napisao/la:
roki... je napisao/la:ceveras 2:2.

bio sam kratak i jasan,cujemo se prilikom druge dojave. ;)
kad smo vec kod toga i ja sam cuo nesto slicno na dan prije utakmice od ljudi koji su blizu fudbala i klubova,mada eto ne zelim umanjiti osvajanje kupa,mada mi je to i dalje sumnjivo ali eto ostace tajna sta je bilo bilo je...

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlatandr » 20 maj 2010, 21:14

drop je napisao/la:Sinoc smo alpauzom i pjesmom ispratili naše igrace poslije utakmice, iako su bili sjebani do bola -to se jasno vidjelo na njihovim licima....mislim na Jug i bezrezervnu podršku manijaka, nadrkane bolesnika se sjevera ne racunam.
Jasno smo im dali do znanja da ne klonu duhom poslije sinošnje utakmice ,da se izdignu i da osvoje titulu.
Nije istina ja sam bio na sjeveru, igraci su nakon tekme dobili gromoglasan aplauz, niko ni jednu ruznu rijec im nije uputio.
Volim te Zeljo!!!

Avatar
tm84
Postovi: 1677
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm84 » 20 maj 2010, 21:14

bio sam, i bit cu ponosan na momke u plavom dresu jucer!!! jednostavno, vidjelo se da ginu za sveti dres i kod rezultata 0-2... nikad ponosniji nisam bio ko jucer na to sto navijam za zelju!

abd, u nedelju po titulu! medjutim, od sada pa na dalje, se sudrzavam euforije... ;) cekacu kraj utakmice sa laktasima...
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 20 maj 2010, 21:15

pusti te se ti gluposti okrenimo se laktasima i nedelji sto je bilo bilo je sto ce biti moze se promjenit tako da ja vjerujem u nase momke i njihov brz psihicki oporavak i pobijedu za najvazniji trofej
svoj ti pos'o !

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921 » 20 maj 2010, 21:31

suntu jeu je napisao/la:Fakat me je stid nekada pojedinaca koji navijaju za Zelju.
Mene je najvise stid forumasa koji navijaju za Zelju, a na svakoj temi se uvlace u dupe navijacima drugog kluba.
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

Avatar
Blagoje Bratić
Postovi: 454
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:48
Lokacija: Tamo gdje nema fašista.

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blagoje Bratić » 20 maj 2010, 21:33

drop je napisao/la:Sinoc smo alpauzom i pjesmom ispratili naše igrace poslije utakmice, iako su bili sjebani do bola -to se jasno vidjelo na njihovim licima....mislim na Jug i bezrezervnu podršku manijaka, nadrkane bolesnika se sjevera ne racunam.
Jasno smo im dali do znanja da ne klonu duhom poslije sinošnje utakmice ,da se izdignu i da osvoje titulu.
Što smo to mi nadrkani što realno sagledamo situaciju,i kažemo šta mislimo,zapitaj se ti na čemu si kad tako misliš majstore,a onaj šehić stoji ko kip lopta u zraku leti 20 minuta on ni da potrči da je uhvati valjda je gospodar svog šesnasterca,ili je neodlučan,kud ga pozva onaj sušić u repku od tad je u oblacima,pa zato je loše onako branio,ali kakav je to igrač ako nemože podnijet svoju slavu i uspjeh,onako realno ja napisah ...

Avatar
BLU SKY
Postovi: 1015
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
Lokacija: South side

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BLU SKY » 20 maj 2010, 21:40

U NEDJELJU SLAVIMO TITULU ALE AOO VOLIM TE ZELJO
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

Avatar
themaniaks
Postovi: 1188
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la themaniaks » 20 maj 2010, 21:45

Skandiranje svi u napad mrtav je hase od strane naseg vodje je naislo na podrsku samo malog djela Juga koji su bili uz vodju i koju su morali pjevati sve i da nisu htjeli...A uostalom sto se mi pravdamo kad oni proslavljaju titulu istih onih koji su ih do nedavno sa okolnih brda zna se vec sta i koji ne priznaju lijepu nasu jednu jedinu a sve fol patriote ;)
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

ljožebizago
Postovi: 44
Pridružen/a: 14 maj 2010, 11:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ljožebizago » 20 maj 2010, 21:48

evo i ja da potvrdim da je većina tribine negodovala i da je to bilo na silu. Uglavnom, svi vi koji čitate a navijate na jugu imajte na umu da se u mrtve ne dira, pa makar bili najgori neprijatelji! Sve se vrati.
Grbavica- zgrade u nizu, na Jugu- jedan drugom uvijek blizu.

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TheManiacs » 20 maj 2010, 21:49

Ovaj forum nije adekvatan za pricu sta se desava na tribini,imate org pa se iznosite svoja misljenja ;)
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Esii TM87 » 20 maj 2010, 21:50

Blagoje Bratić je napisao/la:
drop je napisao/la:Sinoc smo alpauzom i pjesmom ispratili naše igrace poslije utakmice, iako su bili sjebani do bola -to se jasno vidjelo na njihovim licima....mislim na Jug i bezrezervnu podršku manijaka, nadrkane bolesnika se sjevera ne racunam.
Jasno smo im dali do znanja da ne klonu duhom poslije sinošnje utakmice ,da se izdignu i da osvoje titulu.
Što smo to mi nadrkani što realno sagledamo situaciju,i kažemo šta mislimo,zapitaj se ti na čemu si kad tako misliš majstore,a onaj šehić stoji ko kip lopta u zraku leti 20 minuta on ni da potrči da je uhvati valjda je gospodar svog šesnasterca,ili je neodlučan,kud ga pozva onaj sušić u repku od tad je u oblacima,pa zato je loše onako branio,ali kakav je to igrač ako nemože podnijet svoju slavu i uspjeh,onako realno ja napisah ...
Jesili Culumu skandiro majstore :o ono realno...proslih sezona Sehi ste psovali mrtve realno :oops: a i Dzeko je
bio kloc ne tako davno...
1921-2011

Avatar
Adnan_TM87
Postovi: 41
Pridružen/a: 17 maj 2010, 01:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Adnan_TM87 » 20 maj 2010, 22:01

vjeran1987 je napisao/la:
roki... je napisao/la:
roki... je napisao/la:ceveras 2:2.

bio sam kratak i jasan,cujemo se prilikom druge dojave. ;)
kad smo vec kod toga i ja sam cuo nesto slicno na dan prije utakmice od ljudi koji su blizu fudbala i klubova,mada eto ne zelim umanjiti osvajanje kupa,mada mi je to i dalje sumnjivo ali eto ostace tajna sta je bilo bilo je...
MA JA ZNAO SAM JA DA TO NESTO NIJE UREDU 0:2..PA FOL 2:2..DA NA KRAJU BUDE BORILI SE...GLUMA ZAKON :D..ALI NEMA VEZZE....MI U NEDELJU SLAVIMO TITULU KOJA JE MNOGNO VAZNIJA OD kupa....i time i Vrijednija..!!! :D
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 20 maj 2010, 22:02

slika
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
themaniaks
Postovi: 1188
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la themaniaks » 20 maj 2010, 22:03

Stole iz Bora je napisao/la:slika
Steta sto ga nismo jednom prozvali sinoc :shock:
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 20 maj 2010, 22:03

Stole iz Bora je napisao/la:slika
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 24 gosta.