FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,insider,irfo

djedovic01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djedovic01 » 21 jan 2016, 15:50

Dejan fin skolovan igrac, fino ostavlja loptu i otvara se. Ovoj drugoj ekipi je falio ofanzivni vezni sto Dzenis nije bio. Mailson treba na krilo, Hodzurda klasa. Mirza dobar, samo teren je los bio i uticalo je dosta i na njegovu igru, a i htio se dokazati pa je malo i srljao. Blagojevic treba da bude konkretniji a ne da gusi igru.
Sad pogledat i 1. poluvrijeme :mrgreen:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

pintol_TM87
x 1
Kontakt:

Post Postao/la pintol_TM87 » 21 jan 2016, 15:51

sajo10 je napisao/la:To Mirza vanjskim je :D Nanjetio je dobro :D hahahah

ZZtop10 je napisao/la:ljudi moji, kakvog smo igraca dobili u Mirzi... :opaopa: :tokralju:

I neko place za onim pakasem Ognjenom hahah. Mars u Borac!

ja ne znam da li ste gledali ovu utakmicu, iti jedan trening , ali kad je dosao prvi trening pitan je od mule sta ti odgovara kaze desno krilo..
evo frajer danas upropasti sve napada po desnoj strani sto se moglo upropastiti i niti jedan centarsut desnom nogom, kao da je nema..
sve nesto vraca na lijevu, vanjskom lijevom, primit je ne zna..
fakat sam vise ocekivao od njeg..
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

amko21
Kontakt:

Post Postao/la amko21 » 21 jan 2016, 15:51

Dobro su odradjena pojacanja za ovu polusezonu. Svaka cast za upravu.

Sta je sa Stanom?

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 21 jan 2016, 15:52

Ma Hodžurdu u prvu postavu
DRUG NEBI TI PUNCA

phily
x 2
Kontakt:

Post Postao/la phily » 21 jan 2016, 15:52

Treba ovu 3-cu iz Brotnja dovesti 2-3 puta je zaustavio Mirzu kao od sale :mrgreen:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

ublehas
Kontakt:

Post Postao/la ublehas » 21 jan 2016, 15:52

Kad Husref psuje igračima, ili Amar kada Amar na razne načine vrijeđa igrače, onda je to simpatično?

struja
Kontakt:

Post Postao/la struja » 21 jan 2016, 15:53

djedovic01 je napisao/la:Dejan fin skolovan igrac, fino ostavlja loptu i otvara se. Ovoj drugoj ekipi je falio ofanzivni vezni sto Dzenis nije bio. Mailson treba na krilo, Hodzurda klasa. Mirza dobar, samo teren je los bio i uticalo je dosta i na njegovu igru, a i htio se dokazati pa je malo i srljao. Blagojevic treba da bude konkretniji a ne da gusi igru.
Sad pogledat i 1. poluvrijeme :mrgreen:

ti si prvi koji je spomenuo teren i ja se slažem da je teren loš

sajo10
Kontakt:

Post Postao/la sajo10 » 21 jan 2016, 15:55

pintol_TM87 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:To Mirza vanjskim je :D Nanjetio je dobro :D hahahah

ZZtop10 je napisao/la:ljudi moji, kakvog smo igraca dobili u Mirzi... :opaopa: :tokralju:

ja ne znam da li ste gledali ovu utakmicu, iti jedan trening , ali kad je dosao prvi trening pitan je od mule sta ti odgovara kaze desno krilo..
evo frajer danas upropasti sve napada po desnoj strani sto se moglo upropastiti i niti jedan centarsut desnom nogom, kao da je nema..

Samo polahko. Pitat ces se za koji mjesec. :)

Ali jedno vako ozibljno pitanje nasprem svega: Jeli ti stvarno (i slicni tebi) ocekujete da neko posle prvih 45 minuta u novom klubu, novoj sredini, novoj drzavi etc. etc. bude Ronaldinho? :) (ne govorim iskljucivo za Mirzu sada, vec opcenito)

Da neko moze nekome suditi posle 45 minuta u prvoj pripremnoj utakmici haha. Pa dajte da budemo malo ozbiljni. Ja cu tek ovaj tim ocjenjivati posle utakmica u Antaliji, odnosno pred pocetak prvenstva i prvih utakmica istog. A ne protiv neki Brotnja, Capljina... pa bili oni dobri ili losi. Nije to mjerilo.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Hadzijalagic
Kontakt:

Post Postao/la Hadzijalagic » 21 jan 2016, 15:56

@ublehas
Djeluje malo amaterski i neprofesionalno, sto jes jes.. S druge strane komentari poput "coro coravi" i slicno nisu primjereni za sefa struke kluba poput Zelje..
BUDI ŽELJO !!!

sajo10
Kontakt:

Post Postao/la sajo10 » 21 jan 2016, 15:57

Neznam jeli neko piso ali Benjamin Sehic je posudjen u Bratstvo iz Gracanice!

Sretno Benjo!
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

pintol_TM87
x 1
Kontakt:

Post Postao/la pintol_TM87 » 21 jan 2016, 15:59

sajo10 je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:To Mirza vanjskim je :D Nanjetio je dobro :D hahahah

Samo polahko. Pitat ces se za koji mjesec. :)

Ali jedno vako ozibljno pitanje nasprem svega: Jeli ti stvarno (i slicni tebi) ocekujete da neko posle prvih 45 minuta u novom klubu, novoj sredini, novoj drzavi etc. etc. bude Ronaldinho? :) (ne govorim iskljucivo za Mirzu sada, vec opcenito)

Da neko moze nekome suditi posle 45 minuta u prvoj pripremnoj utakmici haha. Pa dajte da budemo malo ozbiljni. Ja cu tek ovaj tim ocjenjivati posle utakmica u Antaliji, odnosno pred pocetak prvenstva i prvih utakmica istog. A ne protiv neki Brotnja, Capljina... pa bili oni dobri ili losi. Nije to mjerilo.

razumijem ja to sve, i ja bih volio da on bude bolji od djelmica i da igra odlicno, ali ono sto sam vidio na treningu i sada mi ne daje neku veliku nadu..
isto kao sto ti mislis da je on cudo od djeteta za 45 minuta ja mislim da je cisti prosjek a volio bih da ti budes u pravu jer volim zelju..
zivio ti meni

struja
Kontakt:

Post Postao/la struja » 21 jan 2016, 16:00

mali žera ok što se mene tiče

DR.HOUSE
Kontakt:

Post Postao/la DR.HOUSE » 21 jan 2016, 16:01

pintole postujem svacije misljenje ,ali 1 trenig i to nakon sto je dosao dan ranije i 45 minuta za procjenu bilo koga nije dovoljno nemoj se ljutiti na ovo,ali ljudi moji polako nije Brotnjo neka mjera

exbabilon
Kontakt:

Post Postao/la exbabilon » 21 jan 2016, 16:03

Željezničar u narednim danima u Međugorju igra još dvije prijateljske utakmice, sa Čapljinom i Veležom, a ovom prilikom pozivamo sve kompanije zainteresovane da finansijski pomognu kvalitetnije prenose i ulože u oglašavanje tokom video prenosa da nas kontaktiraju na [email protected] da skupa simpatizerima Željezničara donesemo što kvalitetniji video prenos.

Ako znate nekoga, ko zna nekoga, ne bi bilo lose da pogledamo i ostale utakmice. Nisu to neke velike pare sigurno.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

MuhamedTM

Post Postao/la MuhamedTM » 21 jan 2016, 16:05

Hvala ss.ba za prenos.

Daj ljudi spustite loptu prva tekma, teren tvrd ko kamen.
Ice to sve bolje aBd.
MocMahale444

1921 BLEED BLUE

bojamora
x 1
Kontakt:

Post Postao/la bojamora » 21 jan 2016, 16:05

Po ovome što sam vidio ja sam zadovoljan poslom koji je uprava obavila i sa ovim igračima se može osigurati evropa. E jedino što ne mogu da ne spomenem je Mulalić i več spomeniti njegov odnos prema igračima u toku igre, što sam još prije primjetio i njegova taktika širenja igre ,to jest stalo guranje krila uz samu aut liniju. Mislim da sputava kreativnost ali eto vidjet čemo ...

LARSSONCHE
Kontakt:

Post Postao/la LARSSONCHE » 21 jan 2016, 16:06

exbabilon je napisao/la:
Željezničar u narednim danima u Međugorju igra još dvije prijateljske utakmice, sa Čapljinom i Veležom, a ovom prilikom pozivamo sve kompanije zainteresovane da finansijski pomognu kvalitetnije prenose i ulože u oglašavanje tokom video prenosa da nas kontaktiraju na [email protected] da skupa simpatizerima Željezničara donesemo što kvalitetniji video prenos.

Ako znate nekoga, ko zna nekoga, ne bi bilo lose da pogledamo i ostale utakmice. Nisu to neke velike pare sigurno.

Posaljem im kredita da imaju za 3g

pintol_TM87
x 1
Kontakt:

Post Postao/la pintol_TM87 » 21 jan 2016, 16:06

DR.HOUSE je napisao/la:pintole postujem svacije misljenje ,ali 1 trenig i to nakon sto je dosao dan ranije i 45 minuta za procjenu bilo koga nije dovoljno nemoj se ljutiti na ovo,ali ljudi moji polako nije Brotnjo neka mjera

ma boze sacuvaj sto bih se ljutio, kazem volio bih da me svi na kraju demantujete i da mali zabije golova i golova..

KrajPrice
Kontakt:

Post Postao/la KrajPrice » 21 jan 2016, 16:07

Brkoo je napisao/la:
KrajPrice je napisao/la:U subotu dolazi jedan igrac, a cuo sam da odmah potpisuje na 2 godine. Nece dolaziti na probni rad.

Za nase prilike i vise neko korektan igrac, igrao ranije u PL BiH.

Dolazi li onaj što si napisao da ce biti baš pojacanje(šok terapija) ?

jos je aktivno.

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 21 jan 2016, 16:07

Tek je pocela razrada tima, vidjet cemo u narednim utakmicama.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.