FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

struja
Postovi: 676
Pridružen/a: 12 maj 2010, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la struja » 03 feb 2016, 20:25

Minjore je napisao/la:Odavno nismo imali dva bolja napadaca :D
Edit : @struja odo ja zalit pobjedu :D
Hajd ti zaljevaj ja se strunio od smjeha.nije zeza.evosad mi komšija strunu pravio.onim nasim u upravi porucujem da se ne igraju sa nasim zdravljem

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko27 » 03 feb 2016, 20:26

Alleenn je napisao/la:Ova ponuda za duljevica je bas ozbiljna i nasi se nisu zajebavali niti pokusavali da provociraju dvojica debila koji su davali posle toga izjave... Gore kod uhljupa situacija finansijska nije bajna. Nedavno su u banci digli kredit jer nemaju da isplacuju plate i ostale zajebancije...
Ni jednog momenta ovo ne treba shvatati kao provokaciju; naravno da je ponuda ozbiljna i da ocigledno imamo taj novac na raspolaganju + 50 do 100 hiljada KM za eventualna natezanja.
Iskreno drago mi je. Sanjao sam ovaj momenat 20 godina da se dovedemo u situaciju da mozemo potrositi milion KM da otkupimo ugovor nekog igraca za kojeg cijenimo da je dobar igrac, pojacanje i bez imalo dvojbe da ide u prvih 11.
S druge strane najiskrenije mislim da bi ovo bio kardinalno los potez, potrositi milion KM na igraca od 23 godine koji jeste dobar igrac ali to ne pokazuje na terenu u kontinuitetu i zato se i nije prodao do sada. Oni pokusavaju na sve nacine da ga trznu, ali daBogda.
Zeljin put kroz historiju je trazenje igraca po gradovima, mjestima, selima sirom nase zemlje. Za milion KM mi mozemo kupiti 5 talenata iz 5 ekipa u nasoj ligi od 16, 17, 18 godina. I mislim da je to ispravniji put nego kupiti Duljevica.

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 03 feb 2016, 20:27

zna se šta će se i ako prihvate.

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alleenn » 03 feb 2016, 20:29

amko27 je napisao/la:
Alleenn je napisao/la:Ova ponuda za duljevica je bas ozbiljna i nasi se nisu zajebavali niti pokusavali da provociraju dvojica debila koji su davali posle toga izjave... Gore kod uhljupa situacija finansijska nije bajna. Nedavno su u banci digli kredit jer nemaju da isplacuju plate i ostale zajebancije...
Ni jednog momenta ovo ne treba shvatati kao provokaciju; naravno da je ponuda ozbiljna i da ocigledno imamo taj novac na raspolaganju + 50 do 100 hiljada KM za eventualna natezanja.
Iskreno drago mi je. Sanjao sam ovaj momenat 20 godina da se dovedemo u situaciju da mozemo potrositi milion KM da otkupimo ugovor nekog igraca za kojeg cijenimo da je dobar igrac, pojacanje i bez imalo dvojbe da ide u prvih 11.
S druge strane najiskrenije mislim da bi ovo bio kardinalno los potez, potrositi milion KM na igraca od 23 godine koji jeste dobar igrac ali to ne pokazuje na terenu u kontinuitetu i zato se i nije prodao do sada. Oni pokusavaju na sve nacine da ga trznu, ali daBogda.
Zeljin put kroz historiju je trazenje igraca po gradovima, mjestima, selima sirom nase zemlje. Za milion KM mi mozemo kupiti 5 talenata iz 5 ekipa u nasoj ligi od 16, 17, 18 godina. I mislim da je to ispravniji put nego kupiti Duljevica.
Sve to stoji a otkud znas da ga nasi sledece godine ne bi prodali za duple pare ili vise i da li bi kod nas igrao dobro u kontinuitetu... Sve su to upitnici i rizik... Volio bi da se jednom desi ovo pa da vidimo kako i to ide jer do sada se je sve dovodilo kojima su isticali ugovorili ili placala sitna odsteta od 10-20.000KM

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 03 feb 2016, 20:31

Dulja nije sexy, Uglješa i Bureković bi bili sasvim ok.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko27 » 03 feb 2016, 20:32

Alleenn je napisao/la:
amko27 je napisao/la:
Alleenn je napisao/la:Ova ponuda za duljevica je bas ozbiljna i nasi se nisu zajebavali niti pokusavali da provociraju dvojica debila koji su davali posle toga izjave... Gore kod uhljupa situacija finansijska nije bajna. Nedavno su u banci digli kredit jer nemaju da isplacuju plate i ostale zajebancije...
Ni jednog momenta ovo ne treba shvatati kao provokaciju; naravno da je ponuda ozbiljna i da ocigledno imamo taj novac na raspolaganju + 50 do 100 hiljada KM za eventualna natezanja.
Iskreno drago mi je. Sanjao sam ovaj momenat 20 godina da se dovedemo u situaciju da mozemo potrositi milion KM da otkupimo ugovor nekog igraca za kojeg cijenimo da je dobar igrac, pojacanje i bez imalo dvojbe da ide u prvih 11.
S druge strane najiskrenije mislim da bi ovo bio kardinalno los potez, potrositi milion KM na igraca od 23 godine koji jeste dobar igrac ali to ne pokazuje na terenu u kontinuitetu i zato se i nije prodao do sada. Oni pokusavaju na sve nacine da ga trznu, ali daBogda.
Zeljin put kroz historiju je trazenje igraca po gradovima, mjestima, selima sirom nase zemlje. Za milion KM mi mozemo kupiti 5 talenata iz 5 ekipa u nasoj ligi od 16, 17, 18 godina. I mislim da je to ispravniji put nego kupiti Duljevica.
Sve to stoji a otkud znas da ga nasi sledece godine ne bi prodali za duple pare ili vise i da li bi kod nas igrao dobro u kontinuitetu... Sve su to upitnici i rizik... Volio bi da se jednom desi ovo pa da vidimo kako i to ide jer do sada se je sve dovodilo kojima su isticali ugovorili ili placala sitna odsteta od 10-20.000KM
Ja mislim da je to prevelik rizik. Zato i kazem bolje dovesti 5 juniorskih reprezentativaca nego njega: Manji je rizik. moje misljenje. Plus sto mislim da bi on bio bespotreban. Mislim da imamo dobra krila trenutno.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 03 feb 2016, 20:35

Cilj je bio oslabiti protivnika a pri tome dobijas jacu konkurenciju. Nije bitno kakva krila imas, i sta je rizik, a rizik je sve u svijetu fudbal.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Format » 03 feb 2016, 20:38

Za milion mozes istok dici .


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 03 feb 2016, 20:39

[youtube][/youtube]
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alleenn » 03 feb 2016, 20:40

Ovako nesto ako se odradi nece samo cjena skociti duljevicu nego citavom timu... Jer ako ti mozes platiti igraca 400.000 eura ti ces svog najlosijeg prodati za toliko jer si u stanju onda da odbijes more ponuda... A plus dobra reklama za klub ne samo u okvirima balkana nego i sire.... Koliko ima rizika ima neki dobrih stvari koje bi ti se vratile

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 03 feb 2016, 20:42

Format je napisao/la:Za milion mozes istok dici .


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I sta dobijamo sa tim ? Nama je zapad problem a usminkavanje trenutnog istoka bez pratecih objekata je bacanje para..
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

dell21
Postovi: 617
Pridružen/a: 26 okt 2015, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dell21 » 03 feb 2016, 20:43

Format je napisao/la:Za milion mozes istok dici .


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:clap: :clap:

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alleenn » 03 feb 2016, 20:43

Format je napisao/la:Za milion mozes istok dici .


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Istok da ocistic, dignes ko sjever, natrkijes i uradis stolice i sve ostalo sto dodje je 3,5 miliona maraka... Tako da ti da prica ne stoji nikako da za milion mozes napraviti istok...

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 03 feb 2016, 20:44

Uprava svaka cast 146 put evo vec, daj podebljaj tu ponudu za 100.000 dino fening nije djaba fening.

Ponavljam ovo je bolje nego ibro I hare u paketu.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Velahalve
Postovi: 867
Pridružen/a: 04 jul 2014, 11:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Velahalve » 03 feb 2016, 20:45

Alleenn je napisao/la:Ovako nesto ako se odradi nece samo cjena skociti duljevicu nego citavom timu... Jer ako ti mozes platiti igraca 400.000 eura ti ces svog najlosijeg prodati za toliko jer si u stanju onda da odbijes more ponuda... A plus dobra reklama za klub ne samo u okvirima balkana nego i sire.... Koliko ima rizika ima neki dobrih stvari koje bi ti se vratile
Slažem se s tobom, ako ništa pokazujemo da smo konačno stabilizirali financijsku situaciju

dell21
Postovi: 617
Pridružen/a: 26 okt 2015, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dell21 » 03 feb 2016, 20:45

Alleenn je napisao/la:
Format je napisao/la:Za milion mozes istok dici .


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Istok da ocistic, dignes ko sjever, natrkijes i uradis stolice i sve ostalo sto dodje je 3,5 miliona maraka... Tako da ti da prica ne stoji nikako da za milion mozes napraviti istok...
Bez natkrivanja i stolica (moze se to kasnije nekad) vjerovatno moze biti milion.

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alleenn » 03 feb 2016, 20:47

dell21 je napisao/la:
Alleenn je napisao/la:
Format je napisao/la:Za milion mozes istok dici .


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Istok da ocistic, dignes ko sjever, natrkijes i uradis stolice i sve ostalo sto dodje je 3,5 miliona maraka... Tako da ti da prica ne stoji nikako da za milion mozes napraviti istok...
Bez natkrivanja i stolica (moze se to kasnije nekad) vjerovatno moze biti milion.
Nemas ti nista samo sto ces izidati... Je.bo polovicnu tribinu ili radi sve odjednom mislim ne jednu trbiniu ili nemoj nikako... Jer ako ostavis tako ne dovrsenu neces je zavrsiti i kad imas para jer ces dati za nesto drugo

Avatar
MrRiccoli
Postovi: 927
Pridružen/a: 03 jul 2012, 22:22
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrRiccoli » 03 feb 2016, 20:49

sergejevic je napisao/la:Sad se treba okrenuti malo ozbiljnim stvarima. Zar stvarno neko konta da onaj Duljevic vrijedi 400 000 eura ? Mislim da bi to bio uzasno los potez uprave. Ako smo Amira prodali za 500 000 eura, onda stvarno nema smisla toliko ponuditi za igraca koji u ovoj ligi ima 2 gola i 2 asistencije. Ne treba sada pisati da bi bilo dobro da dodje, samo zbog toga sto dolazi iz redova rivala, za takve pare se moze naci mnogo bolji igrac. Otprilike za te pare je Lester doveo Mahreza. To bi trebali dobro zapamtiti i ovi koji pisu da je Amirov transfer los potez, ili da je ova ponuda za Duljevica dobra. Stevanovic, ako udje u formu je mnogo bolje krilo, vratili smo Stanica koji ce se sigurno uvijek dati svoj maksimum, Memija je tu, Tiago, pa i Mailson. Bolje se okrenuti nekim drugim igracima i na pravi nacin potrositi pare, ako vec misle da je potrebno dodatno osnaziti ekipu.
Mi bi ga prodali na ljeto za bar 200.000 eura vise znavi minimum minimuma i momak je igracina bez obzira sto je kod kitara
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

Avatar
PlavaPorodica
Postovi: 156
Pridružen/a: 26 nov 2015, 15:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlavaPorodica » 03 feb 2016, 20:53

Da kazem dvije stvari koje su mi još zapale.za oko.
Pozitivno sam iznenadjen što je Sablja odma.nakon utakmice trening odradio,svaka cast,vidi se da nimalo ne stedi igrace,nego hoce maximum od njih vec sad da izvuce.
Druga stvar,srijeda ,14h,apsolutno nebitna utakmica,preko 2000 ljudi..protiv krupe i goška nnas nije bilo ni 500..tuga ,jednostavno raja dolazi na utakmice samo kad osjeti pozitivnu atmksferu ili kad smo prvi na tabeli..da bi ih zadrzao tacno bi se svaki 7 dana neki booom trebao desavati u klubu.

Avatar
blueheart
Postovi: 107
Pridružen/a: 04 nov 2009, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blueheart » 03 feb 2016, 20:54

Ovako se tacno vidi gdje su oni a gdje mi. Prije godinu su na sve moguce nacine pokusavali dovesti Kvesica i Tomica i to mimo upita u klubu za iste. Opet ispusili foru i pokazali seljakljuk. Danas eto opet pokazuju seljakljuk ali u jos gorem obliku. Naj jaci su mi iz njihovih redova oni koji spominju porez vodu itd... a svoj ili njihov klub su prodali za te iste dugove nauceni da dobiju tj.da im neko da a ne radom to isto naprave... jbg u tome je razlika izmedju nas i njih..... yebo ti njih

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.