FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Dolina
Postovi: 310
Pridružen/a: 03 jun 2015, 10:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dolina » 07 feb 2016, 18:06

ChWilla je napisao/la:lendrić je ovu ligu vodio u golovima sa nepunih 20 godina. bio je standardni u-21 reprezentativac hrvatske, zabijao i tamo golove. dobre reference, dobra škola, a dobro bogami i viđeno do sad. nije to garancija ni za šta, niti može biti, ali ako se po jutru dan poznaje, izdobriće. koji naš napadač iza rata se onako lijepo služio sa obje noge?
Vazda, Džeko, Bajić :-)
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Avatar
Ipee
Postovi: 342
Pridružen/a: 27 okt 2014, 21:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ipee » 07 feb 2016, 18:06

Do Youtubea je, još 9 minuta :D

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 07 feb 2016, 18:10

Šta je igrao i kako je odigrao Palić? Izašao sam ranije..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 07 feb 2016, 18:10

Dolina je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:lendrić je ovu ligu vodio u golovima sa nepunih 20 godina. bio je standardni u-21 reprezentativac hrvatske, zabijao i tamo golove. dobre reference, dobra škola, a dobro bogami i viđeno do sad. nije to garancija ni za šta, niti može biti, ali ako se po jutru dan poznaje, izdobriće. koji naš napadač iza rata se onako lijepo služio sa obje noge?
Vazda, Džeko, Bajić :-)
dobro, džeko je malo igrao i zabio samo tri gola. danas je to što jeste, ali realno malo to što je postao ima veze sa nama. jedno tri i po posto :mrgreen:

vazdu navijači i smatraju našim najboljim špicem iza rata. a za bajića se ne mogu složiti u tom aspektu, mada je generalno genije za loptu, i dalje je vrlo izraziti ljevak. on udarnički radi i vjerovatno će i tu napredovati, ali i dalje se sve što može namješta na lijevu.

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BijelaCokolada » 07 feb 2016, 18:11

Nismo mi isceprkali Lendrica niotkle.Momak je sa 20 godina prevezaisao ligu,a po treninzima se da vidjeti da jos ima motivacije,a kao sto i sam kaze sada se osjeca bolje nego ikad.Ovo sto sam vidio do sada,a i poznavajuci njegovu karijeru,da odgovorno tvrdim da nismo imali boljeg napadaca.Uvijerit cete se svi sami.

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 07 feb 2016, 18:14

mora ginuti ako hoće da vrati karijeru. a ima sa čim. ima bukvalno sve za naše uslove, i očekivalo se da u ovim godinama bude daleko odavde.

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 07 feb 2016, 18:20

pile87 je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:lendrić je ovu ligu vodio u golovima sa nepunih 20 godina. bio je standardni u-21 reprezentativac hrvatske, zabijao i tamo golove. dobre reference, dobra škola, a dobro bogami i viđeno do sad. nije to garancija ni za šta, niti može biti, ali ako se po jutru dan poznaje, izdobriće. koji naš napadač iza rata se onako lijepo služio sa obje noge?
Mi u periodu od Vazde do Adilovica i Are nismo imali napadaca.
Ne bih se baš složio sa tom konstatacijom, Dželo Muharemovic je dosta više klubu dao nego Vazda sto se tice igracke karijere, Vazda je bio majstor ali je Dželo dao najviše golova za Želju. Meni je i Dialiba bio odličan, nekako svestran i nepredvidiv, pogađao je i desnom i lijevom i glavom, a uz sve to je bio i strašno brz, kako bi nam sad jedan Dialiba legao. Onda mi na pamet padne i Alen Mešanović, kakav majstor, steta sto nije više trenirao a manje u kafani bio. Onda je tu bio i Guvo, klasičan Amarov tip napadača, sidraš koji navlaci minimalno dva igraca na sebe i otvara prostor ostatku ekipe..
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 07 feb 2016, 18:25

Stevanovic bi mogao da se preporodi na ljeto a onda ga negdje dobro prodati. :mrgreen:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Dolina
Postovi: 310
Pridružen/a: 03 jun 2015, 10:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dolina » 07 feb 2016, 18:27

Nevjerojatno mi je bilo kako smo jako ušli u utakmicu kao daje prvenstvena. I to samo zato što je velika konkurencija u timu. U prvoj postavi je sigurno samo 5,6 igrača, ostale pozicije su sve otvorene. U jednom trenutku nakon što je Dino u prvih 10 minuta nekoliko puta povalio par igrača Žepća govori mu Memija: Lakše malo ba :-). Definitivno konkurencija nam je puno toga donijela, do unazad par godina ovakvu borbu nisi mogao vidjeti.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Avatar
Ipee
Postovi: 342
Pridružen/a: 27 okt 2014, 21:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ipee » 07 feb 2016, 18:28

[youtube][/youtube]

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 07 feb 2016, 18:32

DooVe je napisao/la:Šta je igrao i kako je odigrao Palić? Izašao sam ranije..
Po zvaničnoj desnog beka.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 07 feb 2016, 18:35

jel ovo Hodzurda tuce i iz slobodnjaka :D
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jovanmaksimovic » 07 feb 2016, 18:37

ChWilla je napisao/la:
Dolina je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:lendrić je ovu ligu vodio u golovima sa nepunih 20 godina. bio je standardni u-21 reprezentativac hrvatske, zabijao i tamo golove. dobre reference, dobra škola, a dobro bogami i viđeno do sad. nije to garancija ni za šta, niti može biti, ali ako se po jutru dan poznaje, izdobriće. koji naš napadač iza rata se onako lijepo služio sa obje noge?
Vazda, Džeko, Bajić :-)
dobro, džeko je malo igrao i zabio samo tri gola. danas je to što jeste, ali realno malo to što je postao ima veze sa nama. jedno tri i po posto :mrgreen:

vazdu navijači i smatraju našim najboljim špicem iza rata. a za bajića se ne mogu složiti u tom aspektu, mada je generalno genije za loptu, i dalje je vrlo izraziti ljevak. on udarnički radi i vjerovatno će i tu napredovati, ali i dalje se sve što može namješta na lijevu.
u posljednih 20 godina nije bilo boljeg napadaca... covjek tri puta bude najbolji strijelac lige (dva puta u dresu zelje) i na polusezoni sljedece sezone prestane igrati iako je bio na vrhu liste strijelaca nakon jesenjeg dijela... ja sam vazdu pravo gotivio i sada to radim, ali kad gledas statisticki on jest nas najbolji napadac poslije radmila... i prije adilovica
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omark » 07 feb 2016, 18:43

irfo je napisao/la:jel ovo Hodzurda tuce i iz slobodnjaka :D
Aldinov ljubimac tuče iz svih pozicija. :mrgreen:

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 07 feb 2016, 18:44

Dobrodosao Ugljesa!
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
salle86
Postovi: 691
Pridružen/a: 15 feb 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la salle86 » 07 feb 2016, 18:49

Dino odličan, Kemo sasvim dobar, Mujaga takođe.
Ova trojica će i skoroj budućnosti biti prvotimci ako nastave raditi kao do sad.
Ti si mi sve na svijetu, u srcu nosim te ja,
ljubavi što te rodi klasa radnička.
Tebi posvetio život, sve dane, godine,
sa svojom braćom živim za tvoje uspijehe

DR.HOUSE
Postovi: 894
Pridružen/a: 24 jul 2008, 10:58
Lokacija: Grbavica 1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DR.HOUSE » 07 feb 2016, 18:51

AsharaK je napisao/la:Dobrodosao Ugljesa!
???

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 07 feb 2016, 18:51

AsharaK je napisao/la:Dobrodosao Ugljesa!
Mrs ba, kontam zvanicno.. Noge mi se odsjekle :problem:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
club21
Postovi: 1810
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la club21 » 07 feb 2016, 18:51

Jel se zezas za ugljesu ili ?
Zadnja izmjena: club21, dana/u 21 apr 2016, 11:11, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 07 feb 2016, 18:52

Ma reko da treniramo malo :rol:
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.