FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 07 feb 2016, 23:35

ublehas je napisao/la:E Sadiković je sasvim korektan igrač. To što se neko nafura da on ne valja, je njegov problem.
Ti si lud
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cikazubo » 07 feb 2016, 23:36

Enis Sadikovic na svojoj poziciji svaku utakmicu odigra sasvim dobro, tu je i Dado kad se oporavi a tu je i Dino koji treba dobit koji minut u dobijenim utakmicama, tako da nema potrebe za nekim igracem sa statistikom koja je u rangu Jocinoj..

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la InatSilanBosanski » 07 feb 2016, 23:37

nije nedostizna, mi mozemo osvojiti kup - jest da je rizicno, ali vrijedi rizika jer bi to vratilo raju na tribine + evropa.

Avatar
club21
Postovi: 1819
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la club21 » 07 feb 2016, 23:37

Elegant je napisao/la:Nije valjda da vas ima koji ste se pomirili sa europom ili mislite da je nedostizna ?
Dostizna itekako al preko kupa kroz ligu jako jako tesko.

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 07 feb 2016, 23:38

ne mislim ni ja da će dado startati ove sezone. ali kad (i ako) posloži stvari u glavi biće najveći iz ove ekipe. lično sam mišljenja da je od ovih nedavno stasalih naših omladinaca samo amir veći talenat i potencijal od njega.

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la InatSilanBosanski » 07 feb 2016, 23:39

ma dostizna je i preko lige, ali mislim da bi puno vise dobili sa osvajanjem kupa.

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BijelaCokolada » 07 feb 2016, 23:40

E.Sadikovic i jeste korektan,ali za Vratnika.

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 07 feb 2016, 23:41

Zbog cega vecina misli da kroz ligu ne možemo obezbjediti evropu ? U slucaju da dobijemo Široki u prvom kolu prilazimo im na 5 bodova, onda idemo Veležu gdje ocekujem 3 boda i onda kuci docekujemo neku slabiju ekipu ako se ne varam, sa dobrim startom i kroz ligu možemo izboriti evropu, sve je do nas..
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

djedovic01
Postovi: 484
Pridružen/a: 08 jun 2015, 16:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djedovic01 » 07 feb 2016, 23:42

Ma Evropa je dostizna kroz oba takmicenja, bit ce kikseva drugih ekipa, samo mi nase moramo svesti na minimum. Dobiti izravne konkurente i ne prosipati bodove kao do sad i sve je moguce. Kup ce svi htjeti da osvoje, jer to je izravan put u Evropu. Borit se do kraja i naravno da cemo izaci u Evropu sljedece god.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

omladina1921zeljina
Postovi: 136
Pridružen/a: 14 jun 2015, 15:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la omladina1921zeljina » 07 feb 2016, 23:46

Mosa bursa, mosa bursa, jedno po jedno...

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 07 feb 2016, 23:47

Sve to lijepo zvuci ali je realnost malo drugacija, na zalost svih nas.
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cikazubo » 07 feb 2016, 23:48

Ruzno pricate za momka koji ide glavom na krampone nebitno dal je vazna utakmica ili ne, o tome koliko nas (ne)košta takodje da ne govorimo, a kao 5.-6. opcija u vezi je sasvim korektan igrac i ne zasluzuje pljuvanje, i mi smo bili korektni navijaci prosle polusezone al u qrcu..

Avatar
GoodisonPark
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2015, 14:26
Lokacija: U lovu na jazavce
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GoodisonPark » 07 feb 2016, 23:49

Naravno da bi nam dobro došao još jedan igrač u vezi po mogućnosti solidan kreator ali i ovako ja nisam zabrinut za vezni red, otišao je samo Amir i Hiroš na posudbu ali on nije skupio baš mnogo minuta u polusezoni, Dado povreda, jbg dešava se. Došli su Zola i Bekrić a tu je i Blagojević i mislim da će ti igrači igrati prvu postavu, ali ako dodamo na sve to sadašnji izbor i kvalitet na krilima i u napadu onda možemo zaključiti da će taj dio ekipe biti mnogo kvalitetniji. Nama je Kokot većinom glumio lijevo krilo i ako jedan na jedan nije prošao nikoga cijelu polusezonu, kada Đelmić ne igra, već smo bili u problemu kako napraviti rotaciju, jer zamjena za njega je bio Diata koji se nije baš naigrao, ili Memija ali tada nastaje problem desnog beka.

Mislim da na pozicijama u vezi (za nedaj Bože) mogu korektno odigrati i E. Sadiković, Hasanović, Žerić može uskočiti, Beganović je dosta puta odigrao u vezi u prvoj polusezoni a vjerovatno će i Dado biti spreman u drugom dijelu polusezone. Bekovi su nam sigurno kvalitetniji a i u štoperskoj liniji imamo finu širinu.

Sve u svemu ova ekipa će za klasu biti bolja od one jesenas kada smo se mogli samo Bogu moliti da će Tiago ili Đelmić napraviti neki potez ili da će Kokot zabiti bar jedan od tri zicera, po meni najvažnije da sada imamo iskusnog kreatora igre i igrača koji vrhunski izvodi prekide, a to je na Grbavici kada probijaš bunker od nemjerljivog značaja.
povratak otpisanih!

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BijelaCokolada » 07 feb 2016, 23:51

Pored borbenosti potrebno je imati i kvalitet.Kvalitet cesto (ne i uvijek) garantuje i uspjeh.

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la InatSilanBosanski » 07 feb 2016, 23:53

Uz dozu kvaliteta u ovih 12 tekmi ce nam potrebnija biti borbenost.

Avatar
club21
Postovi: 1819
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la club21 » 07 feb 2016, 23:54

I sreca naravno.

Avatar
salle86
Postovi: 691
Pridružen/a: 15 feb 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la salle86 » 08 feb 2016, 00:00

Kako gore napisa neko, dosta smo jači sad nego u prvom dijelu sezone ili bi bar trebalo da jesmo, teren će pokazati najbolje.
Štoperska pozicija je ojačana Bogijem, lijeva strana defanzive doooosta jača, desna ojačana.
Takođe krilni igrači dosta jači, veza umjesto Amira igra Tuce, Zola je bonus tako da smo i tu jači.
Napada nismo imali, sad je i to riješeno.
Kako god okrenemo, imenima smo dosta jači, sad je sve na struci da to uklopi i igračima da opravdaju.
Ti si mi sve na svijetu, u srcu nosim te ja,
ljubavi što te rodi klasa radnička.
Tebi posvetio život, sve dane, godine,
sa svojom braćom živim za tvoje uspijehe

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 08 feb 2016, 00:04

Sutra kad osvane naslov: "Zadnja dva pojacanja stizu na Grbavicu pred polazak u Antaliju na zavrsne pripreme".

U nastavku teksta: "Ugljesa Radinovic i Dzenan Burekovic pojacali plave, potpisali na dvije godine".

:mrgreen:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 08 feb 2016, 00:04

GoodisonPark je napisao/la:Naravno da bi nam dobro došao još jedan igrač u vezi po mogućnosti solidan kreator ali i ovako ja nisam zabrinut za vezni red, otišao je samo Amir i Hiroš na posudbu ali on nije skupio baš mnogo minuta u polusezoni, Dado povreda, jbg dešava se. Došli su Zola i Bekrić a tu je i Blagojević i mislim da će ti igrači igrati prvu postavu, ali ako dodamo na sve to sadašnji izbor i kvalitet na krilima i u napadu onda možemo zaključiti da će taj dio ekipe biti mnogo kvalitetniji. Nama je Kokot većinom glumio lijevo krilo i ako jedan na jedan nije prošao nikoga cijelu polusezonu, kada Đelmić ne igra, već smo bili u problemu kako napraviti rotaciju, jer zamjena za njega je bio Diata koji se nije baš naigrao, ili Memija ali tada nastaje problem desnog beka.

Mislim da na pozicijama u vezi (za nedaj Bože) mogu korektno odigrati i E. Sadiković, Hasanović, Žerić može uskočiti, Beganović je dosta puta odigrao u vezi u prvoj polusezoni a vjerovatno će i Dado biti spreman u drugom dijelu polusezone. Bekovi su nam sigurno kvalitetniji a i u štoperskoj liniji imamo finu širinu.

Sve u svemu ova ekipa će za klasu biti bolja od one jesenas kada smo se mogli samo Bogu moliti da će Tiago ili Đelmić napraviti neki potez ili da će Kokot zabiti bar jedan od tri zicera, po meni najvažnije da sada imamo iskusnog kreatora igre i igrača koji vrhunski izvodi prekide, a to je na Grbavici kada probijaš bunker od nemjerljivog značaja.
Sa svim se slažem samo jednu stvar moram prokomentarisati, da je Kokot zabijao bar 1 od 3 zicera bio bi najbolji strijelac lige..
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 08 feb 2016, 00:11

Da je Zoki pogodio ono protiv Slavije i jos jednu priliku na drugo utakmici. :plac:

Sad bi mi bili ispred pitara i u jako dobro poziciji prema europi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.