FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alleenn » 23 feb 2016, 15:32

TikTak je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:
BLU SKY je napisao/la:Novi sponzor Adriatic group :clap:
Odlicne vijesti. Zna li neko koliko se krecu otprilike ti sponzorsaki ugovori.
Nisu to velike cifre. Maksimalno 50.000 KM godisnje. Nekoliko takvih i eto generalnog kao kod komsija :opaopa:
Adriatic gropu kupuje Led ekran za nas

samoplavi
Postovi: 856
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoplavi » 23 feb 2016, 15:46

Alleenn je napisao/la:
samoplavi je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Halo kad smo mogli trpit Livaje i ostale sta SAD nemoze se trpit neuspjeh protiv Širokog.Ovo se mora istrpit minimalna posjeta do kraja oko 4-5 milja i onda uigrani gazimo ligu 12.Ja na sve ovo gledam kao pripremu za ligu 12 ova sezona je malo zakasnila.Kup ćemo uzet dosta.
To je vec prica koju smo ovdje slusali godinama. Na pocetku sezone je obecana titula od koje nema nista. Evropa je minimum i ako ne uspijemo je izboriti sezona ce bez obzira na sve biti totalni promasaj.
Ti si izgleda jedini koji je shvatio Zaimovica ozbiljnim hahahaha... Idi na kosevo pa pricaj takvu pricu i pravi zahtjeve... Ali ti si ogranicen pa neces shvatiti nista tako da ti ne treba nista ni objasnjavati
Tvoj nivo komunikacije ne zasluzuje odgovor. Mirises mi na anamo njih, mitomane, kojima se godinama muda za bubrege prodaju.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 23 feb 2016, 16:10

Opet anamo oni dosli ne moze covjek nista napisati da neko ne pametuje. Preskoci ako ti se ne svida, forum je svako ima pravo na misljenje, ma kakvo god bilo..
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljocity » 23 feb 2016, 16:44

Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 23 feb 2016, 17:21

Moj sastav:

---------------------------------Kjos--------------------------------

Memija --------- Bogi --------Kosoric ----------------Kramaric

--------------Zolotic ------

--------------Zahirovic---------

Stevanovic ----------- Bekric------------- Stanic

-----Lendric ----
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

sportskilaik
Postovi: 74
Pridružen/a: 27 avg 2014, 23:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sportskilaik » 23 feb 2016, 17:46

Sudeci po danasnjem treningu (popodnevnom) na kojem se radio presing i brza realizacija i pas igra. Uglavnom ocekuje nas agresivan pristup i prednje i zadnje linije u prvoj utakmici. Eh sastav je vjerovatno vec poznat ne ocekujem Zahirovica od pocetka protiv Sirokog.

Veca
Stevanovic S, Aco( ako bude spreman), Bogi, Kramaric
Blagoje Zola
Stevanovic M. Bekric Stanic
Lendric

Ono sto ocekujem da ce nam ova sezona pruziti mnogo iznenadjenja, ali samim tim i razocarenja. Od svih dovedeni igraca Karamric bi mogao biti iznad ocekivanja,a M. Stevanovic bi mogao podbaciti. Ostali ce biti u skladu sa ocekivanjima koja su visoka. To su moje predpostavke, da li su ispravne ili ne, to cemo tek vidjeti.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 23 feb 2016, 17:48

amazon je napisao/la:Moj sastav:

---------------------------------Kjos--------------------------------

Memija --------- Bogi --------Kosoric ----------------Kramaric

--------------Zolotic ------

--------------Zahirovic---------

Stevanovic ----------- Bekric------------- Stanic

-----Lendric ----
Nema ti Memije sto posto a i Blagojevic ce igrati prije Zahirovica. Barem protiv Sirokog ce tako biti. To bi znacilo da bi iz prosle sezone imali samo jednog igraca u prvom timu. Rijetko zabiljezen slucaj.

sportskilaik
Postovi: 74
Pridružen/a: 27 avg 2014, 23:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sportskilaik » 23 feb 2016, 18:18

Ace nije nikako bilo na ovom popodnevnom ne znam o cemu se radi.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 23 feb 2016, 18:39

TikTak je napisao/la:Kad cemo saznati ko nam sudi?
U cetvrtak bi trebali znati. Skakic je suspendovan tsko da ostaju Valjic i Jakupovic za dva derbija. Nekako mi je blize Valjic nama a Jakupovic u Mostaru.

samoplavi
Postovi: 856
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoplavi » 23 feb 2016, 19:08

plavousrcu je napisao/la:
TikTak je napisao/la:Kad cemo saznati ko nam sudi?
U cetvrtak bi trebali znati. Skakic je suspendovan tsko da ostaju Valjic i Jakupovic za dva derbija. Nekako mi je blize Valjic nama a Jakupovic u Mostaru.
Informacija koja nam treba biti najmanje vazna. Ako budemo pravi i ako ovaj tim bude pruzao sto ocekujemo ime sudije ce biti nevazno. Zelim samo da se izdignemo iz ove zabokrecine i da kod eventualnih neuspjeha sudije nikad ne spominjemo. Mi smo Zeljo i svima smo trn u oku i toga moramo biti svjesni. Mozemo svasta ocekivati ali moramo sve gospodski podnositi.

Avatar
Luque94
Postovi: 60
Pridružen/a: 16 feb 2016, 11:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Luque94 » 23 feb 2016, 20:58

bas me zanima hocel igrati hodzurda ili bogicevic sa acom nazad :yawn: :yawn:
Mario Stanić: Željo je ljubav, sve ostalo profesionalizam

samoplavi
Postovi: 856
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoplavi » 23 feb 2016, 21:31

sportskilaik je napisao/la:Sudeci po danasnjem treningu (popodnevnom) na kojem se radio presing i brza realizacija i pas igra. Uglavnom ocekuje nas agresivan pristup i prednje i zadnje linije u prvoj utakmici. Eh sastav je vjerovatno vec poznat ne ocekujem Zahirovica od pocetka protiv Sirokog.

Veca
Stevanovic S, Aco( ako bude spreman), Bogi, Kramaric
Blagoje Zola
Stevanovic M. Bekric Stanic
Lendric

Ono sto ocekujem da ce nam ova sezona pruziti mnogo iznenadjenja, ali samim tim i razocarenja. Od svih dovedeni igraca Karamric bi mogao biti iznad ocekivanja,a M. Stevanovic bi mogao podbaciti. Ostali ce biti u skladu sa ocekivanjima koja su visoka. To su moje predpostavke, da li su ispravne ili ne, to cemo tek vidjeti.
Bojim se da si za Stevanovica u pravu. Vidjet cemo ali postavlja se pitanje da li nam je on bio neophodan.

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cruz40 » 23 feb 2016, 23:16

samoplavi je napisao/la:
sportskilaik je napisao/la:Sudeci po danasnjem treningu (popodnevnom) na kojem se radio presing i brza realizacija i pas igra. Uglavnom ocekuje nas agresivan pristup i prednje i zadnje linije u prvoj utakmici. Eh sastav je vjerovatno vec poznat ne ocekujem Zahirovica od pocetka protiv Sirokog.

Veca
Stevanovic S, Aco( ako bude spreman), Bogi, Kramaric
Blagoje Zola
Stevanovic M. Bekric Stanic
Lendric

Ono sto ocekujem da ce nam ova sezona pruziti mnogo iznenadjenja, ali samim tim i razocarenja. Od svih dovedeni igraca Karamric bi mogao biti iznad ocekivanja,a M. Stevanovic bi mogao podbaciti. Ostali ce biti u skladu sa ocekivanjima koja su visoka. To su moje predpostavke, da li su ispravne ili ne, to cemo tek vidjeti.
Bojim se da si za Stevanovica u pravu. Vidjet cemo ali postavlja se pitanje da li nam je on bio neophodan.
Nije mi jasno kako Tiaga nema u kombinacijama? Najbolji igrac prosle polusezone da sad skroz ispadne od nekih koji nisu igrali po pola godine, i da se sad vracaju u formu u ovako vaznim utakmicama nema smisla!

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 23 feb 2016, 23:18

Jest mu tesko bilo biti najbolji pola ih nije moglo hodati, Joco, Kokot i ostali...
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cruz40 » 23 feb 2016, 23:34

I ovi se nisu jos dokazali :stop: Vidjecemo u nedelju kakvi su, nekad su bili igracine.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 23 feb 2016, 23:35

Ovo su dokazani igraci bar vecina, posebno na njegovoj poziciji...
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 24 feb 2016, 09:37

Svakako idemo na utakmicu nije koncert :nene:
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

darkangel4
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 feb 2016, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la darkangel4 » 24 feb 2016, 11:02

Semafor je montiran, čeka se generalna proba :D :bih:
Radnička klasa since 1921

Adismanijak
Postovi: 3
Pridružen/a: 18 feb 2016, 22:37
Kontakt:

Post Postao/la Adismanijak » 24 feb 2016, 11:46

Novi sam clan foruma, pozdrav za sve manijake :-) ! Da li neko moze postaviti slike novog led display-a

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 24 feb 2016, 11:52

TikTak je napisao/la:
amazon je napisao/la:Svakako idemo na utakmicu nije koncert :nene:
Ja i ti idemo. Pitanje je da li ce ostali kojima su usta puna Zelje na stadion ili kod kuce ostati navijati.
Ma bice raje to je sigurno jer se radilo dobro. Nije potreban Tifa da bi bilo raje vise, mislim da to nece biti presudno za posjetu opcenito. Jedno 10.000 je odlicna cifra..
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.