FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 13:52

Izbrises mu dio posta a ne cijeli, momak napiše normalan post u kojem se 99% navijača slaže, 1% oni padobranci. I kad napise dodje ovaj i tjera ga, i to nije sjeverna koreja?

boli me racku radite sta hocete, znaš i ti dobro šta i kako se radi u klubu ali te zaboli ona stvar šta pišu, samo čekaš da amar dodje da se slikaš i tvoj posao tu završava

i sam smatraš da uprava dobro radi i da su pošteni, ali na forumu je drugacija prica, ili si placen ili sta vec

Edos
Postovi: 34
Pridružen/a: 11 mar 2015, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Edos » 27 jun 2016, 14:09

Pozdrav ekipa, gdje igrate danas ovu prijateljsku sa Mladost DK??

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 14:10

Edos je napisao/la:Pozdrav ekipa, gdje igrate danas ovu prijateljsku sa Mladost DK??
Kupres

briga
Postovi: 202
Pridružen/a: 16 nov 2011, 14:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la briga » 27 jun 2016, 14:11

Ja postujem iznosenje miseljenja ali ako neko mjesec dana prica jedno te isto i ako na sve dobro ima negativan komentar onda to nema veze sa misljenjem. Banuj i mene ako ti je volja. Mozes vidjeti i koliko imam profila i od kada sam tu. Firma jutros uplati 10000 KM za izgradnju tribine, i dodje ne znam kojim imenom da ga nazovem i kaze mister sedam posto. Nema vise placanja iz ruke u ruku. Sad je sve preko racuna i sto prije shvatiti da vam je ta pipa zavrnuta lakse ce vam biti.
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 27 jun 2016, 14:21

Ja sam navijac svih nasih klubova, kad igraju u evropi, pa tako simatisem dosta sarajevske klubove jer kad dodjem na godisnji volim otyici pogledati bilo koji klub kad igra u evropi. Znaci nisam strastaven navijac ni jednog kluba, ali kad vidim sta uprava radi u zelje, kako su ljudi ambicionzni, kako organizuju klub, rade na izgradnji stadiona, stvarno divim im se, i navijaci mogu biti ponosni da imaju takvu upravu u klubu, jer kad je uprava kako treba rezultat ce doci kad tad. I onda vidim kako neki opet podpanju nogu, pljuju a ovoga i onoga uvidim koliko smo mi jadan narod da svoje dobro nemoze se podrzati, uvijek nekakve kuknjave u guzice pasije, samo ponizi drugog da bi sebe uzdigli.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 14:37

Mozemo li mi onda tebe zvati šupak, pičić i sl?

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 14:41

Kako znaš da Gosp. Misimović nije član foruma, te samim time on vrijeđa istog

briga
Postovi: 202
Pridružen/a: 16 nov 2011, 14:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la briga » 27 jun 2016, 14:41

Onda ja imam pravo tog sto izmislja lazi zvati lazov, placenik, pljuvac i sl.
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alleenn » 27 jun 2016, 14:45

aleksandar_veliki je napisao/la:
2palko je napisao/la:Mozemo li mi onda tebe zvati šupak, pičić i sl?
Mene ne mozete kao sto ne mozete ni bilo kojeg clana foruma iako meni licno ne smeta da me zovete supak. To smo aspolvirali ranije...

Vidim zasmetao ti je moj post sto sam replicirao @brigi... Jesam li ja to koga uvrijedio ili prekrsio pravila pa mi je obrisano...

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 14:48

Zašto onda ne odgovoriš gore na moj post? Ja mogu nazivati druge kako hocu sve dok oni vrijedjaju druge ljude. Ovo mi lici na sjevernu koreju

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alleenn » 27 jun 2016, 14:51

aleksandar_veliki je napisao/la:
Da nisi prekrsio pravila post ne bi bio obrisan i rekao sam da mene, administraciju i portal prestanete uvlaciti u ratove. Boli me penis i za Misimovica i za Violinu. Ne znam kako da vam vise to objasnim.
Molim te hoces da ponovi jos jednom post pa mi reci koga sam ja to uvrijedio.... Ko te to uvlacio u ratove... Ovo je moje prvo pitanje tebi opcenito a to sto te penis bolan idi doktoru da ne bi samo otpao :zviz: :zviz:

Sve dok jedni konstantno pljuju i seru ja cu ih zvati pravim imenom a to sto tebi smeta to je tvoja stvar... Vamo dopustast svakakve nazive za druge a meni i ostalim brises post kad odgovorimo i nazovemo pravim imenom

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 14:52

Nemaš ti šta misliti, ili zabraniti njima ili pustiti svima. Ako se ne zabrani njima, ti si danas za mene šupak i tako te zovem.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 27 jun 2016, 14:53

Danas ne ocekujem nista od rezultata. Radi se na fizickoj spremi, noge su teske. Tesko da ce biti nesto puno golova. Jedino sto ce se moci vidjeti otprilike kako ce izgledati prvih 11 i koja ce taktika biti.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 14:57

Pošteno od tebe, šupak.

Ajde Jahicu potpisuj

briga
Postovi: 202
Pridružen/a: 16 nov 2011, 14:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la briga » 27 jun 2016, 14:59

aleksandar_veliki je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:
2palko je napisao/la:Mozemo li mi onda tebe zvati šupak, pičić i sl?
Mene ne mozete kao sto ne mozete ni bilo kojeg clana foruma iako meni licno ne smeta da me zovete supak. To smo aspolvirali ranije...
Mislim da Misimovic nije, ali znam ko je bio dok nije banovan :). Briga, mozes ga etiketirati kako hoces, ali ce onda i on tebe i tema ce nam otici gdje ne treba. Zato je bolje suzdrzavati se od etiketiranja.
Evo ja necu nikog etiketirati prvi. Naravno cim neko krene sa etiketiranjem i ja cu pa ili me banuj ili nek ide tema u vraga, jer necu svaki dan da citam jedno te isto. Ako im neodgovoris onda ispada da su u pravu sa svojim lazima.
Jednom ŽELJEZNIČAR, uvijek ŽELJEZNIČAR. To je tako

Avatar
Alleenn
Postovi: 339
Pridružen/a: 20 nov 2008, 18:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alleenn » 27 jun 2016, 15:02

@Aco evo zadnji put ti pisem... Ja nisam nikoga uvlacio u rat da si malo bolje procitao taj moj post vidio si da sam napisao @brigi da preskoci repliciranje pljuvaca jer ako mu i dadnes odgovore na njegova glupa pitanja i navode koja on konstantno pise da je svejedno jer je tu po zadatku... Jer kad mu ih odgovoris on opet po starom i da nema fajde... Ako je to pozivanje na rat onda ok... To sto sam ga ja etiketirao to je i za sluzio... Prvo neistine i onda konstantno pljuvanje...

Uzivaj ti meni Aco i doktoru za taj penis jer vec drugi put kukas

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 27 jun 2016, 15:08

Eto covjek vam je fino rekao da ga boli **** za Misimovica i Violinu. Posteno od njega (njih) i sad da se vratimo nasem Zeljkanu. Kakvo je vrijeme na Kupresu? Strah me da kisa ne pokvari pripremni mec. Nece treneri nista moci odraditi sto su zamislili ako bude jake kise.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 27 jun 2016, 15:10

Danas bi mogao biti ovaj sastav. Bas da vidim hocu ista pogoditi.

slika
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

2palko
Postovi: 16
Pridružen/a: 26 jun 2016, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 2palko » 27 jun 2016, 15:13

Da

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 27 jun 2016, 15:17

aleksandar_veliki je napisao/la:
amazon je napisao/la:Danas bi mogao biti ovaj sastav. Bas da vidim hocu ista pogoditi.

slika
Opet 12 amazon :rol: :rol: :rol: . Je li ovom Bevabu primarna pozcija bek ili?
Morao sam malo pojacati sastav protiv pitica, sad je pravih 11 :D Igrao je u reprezentaciji koliko se sjecam lijevo krilo par utakmica, a vidim da je u Zagrebu isto bio na krilu. A nije on krilo, on je bek, to mu je primarna pozicija
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.