FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 08 avg 2016, 16:02

Kakvog bivseg kapitena nabijem ga na napojnu žilu. Jos dok je igrao za one graciceve mi je postao mrzak. Kad je naletio na Acu bez razloga i onda se okrece psuje hoce da se bije.Od tada je nula, kako se ponasao prema bivsem klubu. Evo sad I dokaza da je bruka i jadnik jadni.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMovac » 08 avg 2016, 16:24

amazon je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Ne vjerujem da ce Kostic izvesti isti sastav. Meni se cini da on sastav postavlja prema protivniku. Ko pogodi njegov sastav treba ga nagraditi :).
Ja mislim da ce igrati opet isti sastav. Nego, znas li ti ijedan u klub u svijetu da postavalja sastav po protivniku? Opcenito da li je to pametno?

[youtube][/youtube] :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Blueboy1
Postovi: 214
Pridružen/a: 08 jan 2016, 16:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blueboy1 » 08 avg 2016, 16:30

Što se tiče sastava za Slobodu mislim da će biti promjena, ako je Husić spreman igrat će on a ne Bevab, mislim da će igrati Radinović umjesto Bekrića, za golmana ne znam, ali ja bih ostavio Fejzića, jer nije mi nekako logično mijenjati golmana koji je u dobroj formi.
Radinović i Šećerović nisu ni blizu isti igrači, Radinović je puno raznovrsniji, dok je Šećerović klasični destruktivac.
Lijevo krilo je opet problem, to Beganović ne može igrati i ako je Lazić spreman njega bih stavio na tu poziciju.
Što se tiče Bogičevića i ovog pressa, svako ima pravo da traži pravdu, pa ćemo vidjeti ko je u pravu. Iskreno, njegovo ponovno dovođenje bila je greška iz više razloga, ali to je tražio bivši trener i treba poštovati. Isto kao što i treba poštovati sve što je uradio u našem dresu, ali i ne zaboraviti njegovo ponašanje prema našim igračima dok je bio član Olimpica.

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 08 avg 2016, 16:30

Isti sastav kao protiv Sirokog zivi bili pa vidjeli ;)
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

4672980102091213
Postovi: 173
Pridružen/a: 06 jul 2016, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 4672980102091213 » 08 avg 2016, 16:30

Bogicevic je dosao nafilovan i po direkciji Zeljinog "otpada "na ovu preskoferenciju. Pricati o svom statusu je okej, a spominjati plate nije i to u kontekstu da nema para, a plate odnosno cijelu platu nisu dobili samo zbog blamaze u Tuzli, cirkusa u Zenici i loseg izdanja protiv Rudara na Grbavici. Blagojevic i Lendric su prevareni da potpisu ugovore? Kosoricu se ne ide vani jer je lose u Zelji? Pregovara se super jakim igracima jer je teska finansijska situacija? Jedno je jasno u citavoj prici ,a to je njegovo dovodjenje koje je velika greska Mulalica, a drugo on je kokuz bez problema je mogao uzeti papire i naci klub da je trazen. Medjutim njegov realni domet je Teslic, Krupa ili Vitez kao treci stoper. Namjenski se pravi losa atmosfera pred gostovanje u Tuzlu, a zanimljivo na ostalim forumima nisam naisao na neku raspravu i odbranu Bogicevica osim ovdje... ocekujem dosta promjena u sastavu protiv Slobode.

I da citam na ostalim temama da se spominje i Zahirovic kao mi nismo njemu mogli placati i slicno. On se najvise bunio zato sto je dobio pola plate, a takodjer se pricalo i da mu se smanji plata jer nije igrac za 5 000 eura ni blizu toga barem u onih 15 utakmica koje je odigrao u Zelji ovog proljeca. Glupo je reci da je bio los, ali nije ni nesto odskakao. Korektno se s njim zavrsilo i sa Kokotom i Zoloticem i sa Dadom koliko toliko(sva trojica igraju u drugoligaskim ekipama), a samo vlasenicki Benatia se pravi pametan i navlaci bijes navijaca nepromisljenim izjavama.
Za zivot cijeli !

samoplavi
Postovi: 856
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoplavi » 08 avg 2016, 16:40

Kakvih navijaca. Vi koji navijate za Upravu ne za Zelju mislite da ste jedini navijaci. Pametni ste pravo, sta je lose rekao Bogicevic? Dobro plavousrcu napisa ko je god nekad bio u klubu, a danas nije od vas navijaca Uprave se pravi ****. Zeljo je bio i prije mene, tebe i ove danasnje Uprave i bice poslije sviju nas. Prebacimo se na Slobodu i ti nam dodjes soliti pamet. Ne mogu da vam ne odgovorim iako bih nekad presutio.
Zadnja izmjena: samoplavi, dana/u 08 avg 2016, 17:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 08 avg 2016, 16:44

4672980102091213 je napisao/la:Bogicevic je dosao nafilovan i po direkciji Zeljinog "otpada "na ovu preskoferenciju. Pricati o svom statusu je okej, a spominjati plate nije i to u kontekstu da nema para, a plate odnosno cijelu platu nisu dobili samo zbog blamaze u Tuzli, cirkusa u Zenici i loseg izdanja protiv Rudara na Grbavici. Blagojevic i Lendric su prevareni da potpisu ugovore? Kosoricu se ne ide vani jer je lose u Zelji? Pregovara se super jakim igracima jer je teska finansijska situacija? Jedno je jasno u citavoj prici ,a to je njegovo dovodjenje koje je velika greska Mulalica, a drugo on je kokuz bez problema je mogao uzeti papire i naci klub da je trazen. Medjutim njegov realni domet je Teslic, Krupa ili Vitez kao treci stoper. Namjenski se pravi losa atmosfera pred gostovanje u Tuzlu, a zanimljivo na ostalim forumima nisam naisao na neku raspravu i odbranu Bogicevica osim ovdje... ocekujem dosta promjena u sastavu protiv Slobode.

I da citam na ostalim temama da se spominje i Zahirovic kao mi nismo njemu mogli placati i slicno. On se najvise bunio zato sto je dobio pola plate, a takodjer se pricalo i da mu se smanji plata jer nije igrac za 5 000 eura ni blizu toga barem u onih 15 utakmica koje je odigrao u Zelji ovog proljeca. Glupo je reci da je bio los, ali nije ni nesto odskakao. Korektno se s njim zavrsilo i sa Kokotom i Zoloticem i sa Dadom koliko toliko(sva trojica igraju u drugoligaskim ekipama), a samo vlasenicki Benatia se pravi pametan i navlaci bijes navijaca nepromisljenim izjavama.
Potpis od A-Ž. Jasno je meni da nije sve crno i bijelo, ali znalo se raskinuti na normalne načine kod nas, sa nekim koji su puno manje "legende" od ovih nekih koji vole misliti da to jes, pa se treba malo zapitati zbog čega je došlo do ovog.

"Do raskida ugovora je došlo na korektan i ljudski način, a Kokot posebno ističe ulogu direktora kluba Mirsada Šiljka.

– Ljudski smo se rastali. Dogovorili smo sve uslove raskida saradnje, nije bilo tužakanja niti nekih teških riječi. Jednostavno, ljudski i korektno smo se sastali, tako smo se i razišli. Želim se posebno zahvaliti direktoru Mirsadu Šiljku koji je bio i više nego korektan prilikom pregovora o raskidu ugovora – kazao je Kokot i dodao:

– Želim se zahvaliti Upravi, saigračima, navijačima i svima u klubu na lijepih godinu dana. Bilo je veliko zadovoljstvo igrati pred Manijacima i na kraju zamolio bih ih da mi oproste za neke promašaje koji su nas koštali bodova, ali tako je to u fudbalu. Siguran sam da će Željo i pored lošeg starta u ovoj sezoni, sigurno završiti među tri najbolje ekipe u ligi i osigurati nastup u Evropi i naredne godine."

[emoji6]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 08 avg 2016, 17:01

Hrasno1921 je napisao/la:Isti sastav kao protiv Sirokog zivi bili pa vidjeli ;)
To je jedino pametno. Mozda jedino igrati s jednim spicem a pojacati vezni red.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 08 avg 2016, 17:36

Jahic pregovara sa Kavalom :shock:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 08 avg 2016, 17:49

:wtf:
Hrasno1921 je napisao/la:Jahic pregovara sa Kavalom :shock:
To bi tek bio cirkus.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Keenan.- » 08 avg 2016, 17:51

Hrasno1921 je napisao/la:Jahic pregovara sa Kavalom :shock:
Oooklen sad to?
FK Željezničar
Chelsea FC

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 08 avg 2016, 17:53

amazon je napisao/la::wtf:
Hrasno1921 je napisao/la:Jahic pregovara sa Kavalom :shock:
To bi tek bio cirkus.
Bez ikakve zajebancije, upravo saznao i ja, klub mu dao zeleno svjetlo da pregovara ako se obistini ode putem Zahirovica i Hervasa, zato je vjerovatno toliko dugo i "povrijedjen" :facepalm:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
AntoniooConte
Postovi: 111
Pridružen/a: 19 jul 2016, 19:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AntoniooConte » 08 avg 2016, 17:57

Cekaj sad ako klub uvali uveliko povrijeđenog igrača drugom zar to nije dobar potez? Jer Jahić neće nikako zaigrat, povrijedjen bas znaci zayebat ce kavalu?

Ili se sad obrće opet sve samo da bi se pljuvalo?

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 08 avg 2016, 17:58

AntoniooConte je napisao/la:Cekaj sad ako klub uvali uveliko povrijeđenog igrača drugom zar to nije dobar potez? Jer Jahić neće nikako zaigrat, povrijedjen bas znaci zayebat ce kavalu?

Ili se sad obrće opet sve samo da bi se pljuvalo?
:lol:

:wave:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Euzebio
Postovi: 181
Pridružen/a: 09 jun 2015, 10:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Euzebio » 08 avg 2016, 17:58

Ma Jaha mu je kum kako ne kontas......

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 08 avg 2016, 18:03

Ne sirite dezinformacije vezano za povredu, Sanel je stvarno dosao povrijedjen I jos nije spreman.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

risingforce
Postovi: 1431
Pridružen/a: 26 jul 2012, 12:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la risingforce » 08 avg 2016, 18:04

kakve su sanse da Jahic nije imao ni potpisan ugovor, nego je imao dogovor da potpise tek ako ne nadje prihvatljiv anganzman u inostranstvu.. to objasnjava zasto je "povrijedjen" :crazy:

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 08 avg 2016, 18:05

risingforce je napisao/la:kakve su sanse da Jahic nije imao ni potpisan ugovor, nego je imao dogovor da potpise tek ako ne nadje prihvatljiv anganzman u inostranstvu.. to objasnjava zasto je "povrijedjen" :crazy:
I ja mislim da je to od pocetka price oko povrede, drugog normalnog objasnjenja nema
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rooney88 » 08 avg 2016, 18:06

Hrasno1921 je napisao/la:
risingforce je napisao/la:kakve su sanse da Jahic nije imao ni potpisan ugovor, nego je imao dogovor da potpise tek ako ne nadje prihvatljiv anganzman u inostranstvu.. to objasnjava zasto je "povrijedjen" :crazy:
I ja mislim da je to od pocetka price oko povrede, drugog normalnog objasnjenja nema
Ima, samo biras da ga ne vidis.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Euzebio
Postovi: 181
Pridružen/a: 09 jun 2015, 10:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Euzebio » 08 avg 2016, 18:06

Klub ima čitav tim dobrih pravnika koji sve vrlo studiozno razmotre prije nego daju svoje mišljenje o nekom pitanju. S druge strane, nedavno je osnovan Sindikat profesionalnih fudbalera i to je generalno super stvar. Na početku im valjda treba nešto da se pokažu. Jedino im je glupo što su na pogrešnom primjeru odlučili da pokažu koja je njihova funkcija.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Albas1921, Meraak1921, theKuPuS i 38 gostiju.