FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 22 avg 2016, 21:54

irfo je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:
irfo je napisao/la: Kontaktirajte sefa ibrakovica da cujemo sta on kaze, nije evo dva dana bio tekst o njemu :wave:
Moj dobronamjeran savjet, raspitaj se gdje mi je kum ulozio lovu :). A kad se raspitas i kad dobijes tacne informacije ocekujem da kazes izvini cika Aco :).
nit znam ko ti je kum nit znam gdje se mogu raspitat, bolje da mi ti kazes sad si me zainteresovo :D
pitaj tamo gdje kupiš informacije. istog koga ovdje pitaš, pitaj tamo gdje vjeruješ.

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 22 avg 2016, 21:54

Dakle ako si sjedio sa njim sat vremena, onda onaj clanak nije ni 10% onoga sto ste pricali? toliko prljavog vesa za nepovjerovati ... :oops:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 22 avg 2016, 21:56

Kostic pojma nema ali on nije krivac. Sad je na redu uprava ako ne urade pravu stvar s izborom trenera. Upravi dajem jos mjesec dana i onda na rapust.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2016, 21:57

admin je napisao/la: pitaj tamo gdje kupiš informacije. istog koga ovdje pitaš, pitaj tamo gdje vjeruješ.
Kupim odavdje informacije, svaki dan tekst o ibrakovicu iz druge lige austrije, pa nije niko lud, svima su jasne neke stvari
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 22 avg 2016, 21:58

Sto onda ides po drugim temama i blatis nam klub zar ti nije dovoljno ovdje to raditi, kazes klub iznad svega :facepalm:
Kontra efekt pravis posebno s onom fb stranicom pa vidis li da te samo pitari podrzavaju (ne svi) i fukare (par njih) , sam si sebi izgradio jamu. Dosta nekih stvari znas i sigurno dok si primo platu da si sutio, sad kad se cesma zatvorila ti izlazis s kanisterima za vodu.
Ovdje mogu tacno nickom napisati ko te podrzava. Nista neces postici s foluskama za fotelje, nista!
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 22 avg 2016, 22:06

Vidis ja ne pisem o stvarima o kojima pojma nema niti iznosim lazi, jer bi to moglo biti pogubno ali i kontra efektivno, ne blatim ja klub vec upravu, vidis da niko ne spominje Zelju vec Mao Ce Tunga - laznog hadziju, tvrdnje za tu fb. stranicu su isto kao price o opstini, protestima, Koldzi i slicnim stvarima a ja svaki put zamolim da objasnite sta je iza toga pa makar na pp., vi ste mene zamijenili sa nekim ili to svjesno radite treceg nema.
Sve sto imam sa tom fb. stranicom jeste avatar i nista vise, pa cak i da stojim rekao bih jeste stojim, imate li sta protiv?

Mozes ti i ovdje napisati ko me podrzava ali i u pp. nije problem, ali taj spisak Zeljovaca, bivsih ljudi iz kluba, raje, navijaca iz dana u dan je vjeruj mi sve veci, tako da bi ti trebalo dosta vremena.

Ne radi se ovdje ni o meni, ni o laznom hazdiji, ni o tebi vec o Zelji ;)
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 22 avg 2016, 22:07

admin je napisao/la:
starigrad je napisao/la:sad nam, opet, neko vrijeme, valja slusat opravdanja, kako je cuko uletio u teren i poremetio nam igru, pa smo zbog toga zijanili tekmu :D salim se malo, mada je ovo vise zalosna situacija. ne zbog kostica, kao njega, nego zbog ponavljanja istih gresaka, vec dvije godine, u vise navrata, nedosljednosti prema izgovorenom i obecanom i nadat se da ce naredni izbor ostati, makar, do kraja sezone na klupi. ovo im je, sigurno, zadnji voz po pitanju struke, ako opet bude greska, ja ne vidim kako bi se mogli oprati.

@admin i @aco veliki, bez namjere da se petljam u vasu uredjivacku politiku, na kraju, nemam ni pravo na to, ali moram reci da su vasi tekstovi o Zelji, postavljeni na stranicu u posljednja dva dana, bez obzira sto ima dosta istine u njima, sve, osim profesionalni. novinari bi, u svom poslu, trebali biti nepristrasni i profesionalni, a, pomenuti tekstovi izgledaju kao nacin i prilika za nekakve licne obracune, omalovazavanje, lijecenje sujete i frustracija, itd.

opet kazem, vas portal i vasa uredjivacka politika, vi sve odredjujete i pisete i time donosite sebi klikove, citanost i popularnost. medjutim, meni, kao iskrenom navijacu Zelje, para oci nacin pisanja. mogli ste sve ono napisati i drugacije, profesionalnije i nepristrasnije.

ako sam za bana, necu moliti i samo me kikajte, ali sam ovo morao napisati, jer ovakvim tekstovima ne pisete samo protiv pojedinaca, nego Zelje kao kolektiva. niko nije iznad Zelje, ni amar, ni miske, ni ivica... i ja ne mogu presutiti kada neko pretjerano i maliciozno blati Zelju.
ne vidim razloga da budeš banovan. svako ima pravo da kritikuje i da se sa nečim ne slaže. ti svoje kritike još i argumentuješ, pa je lijepo ući u diskusiju. bilo bi mi drago kad bi napisao ako ima neki dio koji smatraš neistinitim, ako je istinit članak onda ne može biti pristrasan.

generalno, čitajući generalni stav o kostiću koji je sad ubleha i glupan, hvalaboguotišao, trebate nam biti zahvalni, obzirom da je u dijelu razgovora koji nismo objavili naglasio da smatra da ga je upravo taj članak otjerao. znači, za sad samo dobro donio članak ;) nema na čemu.

s druge strane potpuno se slažem da treba držati nivo profesionalizma i nepristrasnosti, razgovarati sa obje strane... međutim, niko iz uprave želje ne želi dati intervju već ima više od godinu dana. tj. ovi sad aktivni ga nikad nisu dali, osim sami sebi. za svaki članak koji je mogao donijeti negativan publicitet tražili smo komentar prije objave (npr. onaj šuplji konkurs), nikad nema komentara. obraćali se privatno, službeno... ništa. samo dekret iz kluba na zvaničnoj, ko Mao. možda ti možeš skontati zašto ne primaju pitanja? možda Paprica zna, on onako zna svašta, malo govori, a još manje odgovara na pitanja?
nisam se nigdje pozvao na neistinitost u objavljenim clancima, nego na vokabular, koristen prilikom pisanja istih. na stranicama portala, koji tezi biti broj 1 i najcitaniji, ne prilici koristiti rijecnik mahale. jedino, ako vam je cilj prerasti u zutu stampu, onda shvatam tekstove s takvim rjecnikom.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 22 avg 2016, 22:08

Hrasno1921 je napisao/la: Ne radi se ovdje ni o meni, ni o laznom hazdiji, ni o tebi vec o Zelji ;)
:kafa:
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 22 avg 2016, 22:09

MuhamedTM je napisao/la:
Hrasno1921 je napisao/la: Ne radi se ovdje ni o meni, ni o laznom hazdiji, ni o tebi vec o Zelji ;)
:kafa:
Sta je eskpertu? imas drugacije rezonovanje i drugacije tumacis moj post?? :facepalm:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 22 avg 2016, 22:09

Daj ba ne citiraj djecu koja nemaju svoj mozak i svoj stav. Ti gori od njega.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 22 avg 2016, 22:11

Hrasno1921 je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:
Hrasno1921 je napisao/la: Ne radi se ovdje ni o meni, ni o laznom hazdiji, ni o tebi vec o Zelji ;)
:kafa:
Sta je eskpertu? imas drugacije rezonovanje i drugacije tumacis moj post?? :facepalm:
Ti nervozan opet, jos sam podebljao slova da se slazem s tobom.Evo donna ce ti odgovoriti.
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 22 avg 2016, 22:12

Znaci po logici strajkaca mi sad moramo izgubiti od Celika i onda nije bojkot, ako pobjedimo onda je bio bojkot. Tito je je.bo ahahhhah
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 22 avg 2016, 22:14

http://sportsport.ba/bh_fudbal/kostic-u ... ace/204407

AHAAHAHHAAHAAHHAAHA sunce ti poljubim :D
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
carsijaba
Postovi: 485
Pridružen/a: 22 avg 2015, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la carsijaba » 22 avg 2016, 22:17

Ovo je Hrasno1921 napisao:

[b"]ali polako nicija nije do zore gorila pa nece ni njihova, ne hoda dzaba lazni hadzija po doktorima, dabogda mu zadnje bilo, tesku i dugu smrt mu zelim"[/b]

_____________________________________________________________________________________________________________________________
Tebi ni ljekari više ne mogu pomoći. Ti si psihijatrijski slučaj. Jagomir. Ono što drugome želiš, obično ti se na djecu vrati ili tebi lično. FUJ, sa kakvim gadovima dijelim zrak.
Zadnja izmjena: carsijaba, dana/u 22 avg 2016, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 22 avg 2016, 22:18

carsijaba je napisao/la:Ovo je Hrasno1921 napisao:

[b"]ali polako nicija nije do zore gorila pa nece ni njihova, ne hoda dzaba lazni hadzija po doktorima, dabogda mu zadnje bilo, tesku i dugu smrt mu zelim"[/b]

_____________________________________________________________________________________________________________________________
Tebi ni ljekari više ne mogu pomoći. Ti si psihijatrijski slučaj. Jagomir. Ono što drugome želiš, obično ti se na djecu vrati ili tebi lično. FUJ, sa kakvim gadovima dijelim zrak.
psihopata.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Argentina
Postovi: 1161
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 22 avg 2016, 22:18

Miske boga mi kod radnika svojih u Megamixu ne kotira dobro. Uslovi nisu najbajniji i izrabljuje ljude. E sad, da li je to na ovo sve nadovezano ili je stvarno tako, ko ce ti ga znati. Gdje ima vatre ima i dima. U svakom slucaju sam da bude vise sportkih radnika u klubu i vise legendi kluba, jer samo takva kombinacija moze valjati, da su jedni ili drugi samo ne valja, samo kombinacija.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 22 avg 2016, 22:19

amazon je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/kostic-u ... ace/204407

AHAAHAHHAAHAAHHAAHA sunce ti poljubim :D
Kada se covjek napio i napravio od sebe budalu, mozes tek misliti sta su radili Kokotu, Bogicevicu, Stanicu i malom Sadikovicu, sta rade ljudima kada zele da ispune svoje ciljeve i hirove? :puke:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 22 avg 2016, 22:21

Hrasno1921 je napisao/la:
amazon je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/kostic-u ... ace/204407

AHAAHAHHAAHAAHHAAHA sunce ti poljubim :D
Kada se covjek napio i napravio od sebe budalu, mozes tek misliti sta su radili Kokotu, Bogicevicu, Stanicu i malom Sadikovicu, sta rade ljudima kada zele da ispune svoje ciljeve i hirove? :puke:
Ma nije kriva ova budala nego ko ga je doveo? Vidio sam ja na prvim treninzima da je on jedna obicna budala ali da je bas ovakav pacijent nikako.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
BLU SKY
Postovi: 1015
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
Lokacija: South side

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BLU SKY » 22 avg 2016, 22:22

carsijaba je napisao/la:Ovo je Hrasno1921 napisao:

[b"]ali polako nicija nije do zore gorila pa nece ni njihova, ne hoda dzaba lazni hadzija po doktorima, dabogda mu zadnje bilo, tesku i dugu smrt mu zelim"[/b]

_____________________________________________________________________________________________________________________________
Tebi ni ljekari više ne mogu pomoći. Ti si psihijatrijski slučaj. Jagomir. Ono što drugome želiš, obično ti se na djecu vrati ili tebi lično. FUJ, sa kakvim gadovima dijelim zrak.
Kakav bolesnik jbt :oops:
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 22 avg 2016, 22:23

Sa dusmanima i neprijateljima nema druge, a vi ako ce te replicirati na moje postove pripazite na rijecnik, nismo na ulici ili kod misketa u kancelariji
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.