FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

Koju poziciju u ekipi je najvažnije pojačati?

Anketa traje do: 10 jul 2020, 21:23.

Golman
26
28%
Bek
12
13%
Štoper
4
4%
Veznjak
4
4%
Krilo
45
48%
Napadač
3
3%

Ukupno glasova: 94

ennis
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 18 nov 2016, 17:32

Naravno da Petrovic nece sebi sklapati ekipu sam,ko je on da sam odlucuje ko ce da igra za Zelju a ko ne,niti je ovo Premiership niti je Petrovic klasicni menadzer,on je sef strucnog staba i treba da uradi najbolje sa grupom igraca koje klub dovede u skladu sa svojim mogucnostima.
Moze da ima sugestije i predlozi igrace za koje misli da bi unaprijedili igru, ostalo je na upravi da na osnovu tih sugestija uradi analizu koje igrace treba dovesti u ekipu.
SLOBODA NAVIJAČIMA

1921fcz
Kontakt:

Post Postao/la 1921fcz » 18 nov 2016, 17:45

amazon je napisao/la:
1921fcz je napisao/la:@amazon Znam ja dobro sta si ti pisao. Ja sam ti napisao ono sto ti neces da priznas. Ko god misli da je cesta promjena trenera ispravna taj ima problem da shvatanjem fudbala/nogometa i da o istom sportu malo zna.

Petrovic nista nije uradio. Prica gluposti, supljira, a rezultata i igre nema.
Uzmimo da ne treba otjerati Slavka, al ti je dobro da opet promjenimo 5 igraca, i to je shvatanje dobro. Pogubljena su raja s stavovima i shvatanju fudbala. Nije dobro trenera mijenjat al igrace jedte,izvini al tu pricu ostavi za djecu.

Ja nigdje nisam napisao da treba promjeniti svaki prelazni rok 5 igraca i tako svaki put. Ali mjenjanje trenera nece nista donijeti ko sto i do sada nije nista donijelo ko i mjenanje po 10 igraca.

@TikTak to jeste izjavljeno ali u kojem kontekstu se pricalo o tome. To je da ako na trzistu ima igrac koji je kvalitetan ko Miroslav mali ce se dovesti bez pitanja trenera. Ali se izjave kod nas uzimaju zdravo za gotovo i plus se izvrcu. A pogotovo nas narod nece da saslusa ili procita do kraja izjavu bilo koga pa da sagleda citavu situaciju.

A to dali ce Peteovic imati slobodu u dovodjenju igraca ostaje da se vidim kad bude prelazni rok.

TikTak
Kontakt:

Post Postao/la TikTak » 18 nov 2016, 18:00

Pozder i Husic su procijenjeni kao dobri igraci na trzistu i nikoga se nije pitalo za njihov dolazak. Nemam licno problem sa tim, ali imam sa izbjegavanjem preuzimanja odgovornosti. Za sve dobro zasluzan sam ja a za sve lose nisam odgovoran. To se moze spinovati djecacima i djevojcicama.

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 18 nov 2016, 18:20

E ne vjerujem da Petrovic ovoliko brani Kosorica. Pitaju ga o stoperskom paru koji je do sad bio standardan on prica o Boccaciniju i Bogicevicu. Jadno. Moj Petrovicu i ti i tvoje izjave. :damn: :facepalm:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

bhsport
Kontakt:

Post Postao/la bhsport » 18 nov 2016, 18:41

Tomić, Djelmic, Bogdanović ... bili bi prvaci...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

mimsy
Kontakt:

Post Postao/la mimsy » 18 nov 2016, 18:51

Petrovic je nama najmanji problem. Ne vidim sto nekome smeta, trenutno ne mozemo dovesti boljeg trenera od njega.

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 18 nov 2016, 18:55

Nije da mi smeta nego neke njegove izjave nisu mi jasne. Vidjet cemo sutra sta je uradio zadnjih 15 dana odnosno sta su uradili i on i igraci. Sve je moguce sutra,ali nadati se da krene u nasu korist. Sastav tesko se moze prognozirati mada eto mislim da ce promijeniti stopera i Ugljesu.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Qwerty90
Kontakt:

Post Postao/la Qwerty90 » 18 nov 2016, 19:20

Gledajuci par treninga, koliko se moglo vidjeti, mislim da ovi počinju sutra: Kjosevski- Memija, Bogičević, Kosorić, Siniša - Marković, Blagojević, Bekrić, Miroslav, Lazić - Lendric.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Hrasno1921
Kontakt:

Post Postao/la Hrasno1921 » 18 nov 2016, 19:26

Idemoplavi je napisao/la:prestanite da odgovrate trolu. Mali je bio u klubu dok mu je otac bio, čim je otac napustio skupstinu jer nije imao pravo prečeg izbora za gradnju tribine mali dize sidro, po meni mislim da nije ni za olimpica al hajd. Ni kod jednog trenera minute nije odigrao nikad.

Nemoj da lupas, svjesno ili nesvjesno, Mustafa je otisao jer se nije slagao sa politikom kluba, po zakonu se mora raspisati tender da bi se izabrao najbolji ponudjac, dokaz tome jeste da je Unigradnja poslije odlaska Mustafe poslala svoju ponudu, dakle neke stvari su se odvijale skroz u razlicitim vremenskim periodima, tako da to sto pises nije istina.
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 18 nov 2016, 19:34

Qwerty90 je napisao/la:Gledajuci par treninga, koliko se moglo vidjeti, mislim da ovi počinju sutra: Kjosevski- Memija, Bogičević, Kosorić, Siniša - Marković, Blagojević, Bekrić, Miroslav, Lazić - Lendric.

Malo se rizikuje sa Bekricem. Spor i nema snage,a sutra mora neko igrati ko "puca" od snage. Vidjet cemo sve sutra. Samo da pobijedimo. :pray:

Qwerty90
Kontakt:

Post Postao/la Qwerty90 » 18 nov 2016, 19:36

Mi nemamo takvog koji puca od snage trenutno, naravno izuzev Mire, on je druga galaksija.

1921fcz
Kontakt:

Post Postao/la 1921fcz » 18 nov 2016, 19:56

Hrasno1921 je napisao/la:
Idemoplavi je napisao/la:prestanite da odgovrate trolu. Mali je bio u klubu dok mu je otac bio, čim je otac napustio skupstinu jer nije imao pravo prečeg izbora za gradnju tribine mali dize sidro, po meni mislim da nije ni za olimpica al hajd. Ni kod jednog trenera minute nije odigrao nikad.

Nemoj da lupas, svjesno ili nesvjesno, Mustafa je otisao jer se nije slagao sa politikom kluba, po zakonu se mora raspisati tender da bi se izabrao najbolji ponudjac, dokaz tome jeste da je Unigradnja poslije odlaska Mustafe poslala svoju ponudu, dakle neke stvari su se odvijale skroz u razlicitim vremenskim periodima, tako da to sto pises nije istina.

Sto kaze amazon gradnja tribine nema veze sa malim sto je otisao. Istina je da je izasao iz kluba radi toga jer mu se nije moglo dati da gradi istok. Da mu je stari glup pokazao je ovim potezom. Razlog zbog kojeg mu je stari trazio raskid ugovora je bilo sto njegovog malog Petrovic nije poveo na ove pripreme u Medjugorje.

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 18 nov 2016, 22:06

Hajde malo o samoj tekmi pisite. Kakav sastav bi mogao biti. Evo rece Salko da je talijan radio dobro na mini pripremama. Nadam se da Kosoric nece praviti školske greske. Sta je s Zajkom kad bi on mogao biti spreman.
Dalje sto se Bekrije tice on jeste spor ali i Miske je bio spor ali opet znao podvaliti loptu. Ima jos hejbet igraca koji su spori ali mogu odluciti utakmicu.

Hrasno1921
Kontakt:

Post Postao/la Hrasno1921 » 18 nov 2016, 22:08

1921fcz je napisao/la:
Hrasno1921 je napisao/la:

Sto kaze amazon gradnja tribine nema veze sa malim sto je otisao. Istina je da je izasao iz kluba radi toga jer mu se nije moglo dati da gradi istok. Da mu je stari glup pokazao je ovim potezom. Razlog zbog kojeg mu je stari trazio raskid ugovora je bilo sto njegovog malog Petrovic nije poveo na ove pripreme u Medjugorje.

:facepalm:

Mustafa je Zeljovac od glave do pete, zajedno sa rahmetli ocem Mujom uz klub je direkt od 1996. - 1997., reci da je otisao jer mu se nije "dalo" da izgradi istocnu tribinu je smijesno i neuko, i to moze neko reci ko povrsinski gleda na neke stvari, ko iole malo bolje poznaje neke stvari shvatit ce sve.

Otisao je iz kluba a zatim mjesec dana nakon toga njegova firma je poslala zvanicnu ponudu za izgradnju tribine, i koja vam je tu logika cijele price? klub mora raditi po zakonu, raspisati tender na kojem su svi ponudjaci ravnopravni, na kraju najeftniji se izabere, a Unigradnja je po tome bila treca.

Prvi i glavni razlog odlaska Mustafe jeste njegovo neslaganje sa politikom kluba, trazio je da neko snosi krivicu za katastrofalnu transfer politiku i da se isti adakevatno kazni tj. nogira iz kluba, zatim je tu i neslaganje sa politikom koju vodi predsjednik kluba, kada se na to dodaju jos neke sitnice i neispunjavanje onoga sto je trazio, dovoljno je bilo da ode iz kluba, sto se tice Ismaila na njega Slavko ne racuna, mali se intenzivno prati dolaskom Cenana i od tada konstantno stagnira, Ismail ce vjerovatno u Olimpik a ako zavrsi kao Gojak i Hajradinovic tek onda mozemo zaliti za malim, to tada natezanju oko njegovog odlaska jednostavno nema mjesta.

Sto se tice sutrasnje utakmice, pobjeda mora doci, sa 6.bodova u naredne tri utakmice po meni cilj ovog prvog dijela sezone bio bi ispunjen a to je plasiranje u ligu za prvaka
1921'

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 18 nov 2016, 22:15

Naš vjerni insajder Hrasno.

Nego ljudi ozbiljno ja ocekujem od 3 tekme 9 bodova. Ono 7 je oke. Sve ispod toga slabo plivamo.
Na trenutke izgleda super za ceneta, znamo igrati viktorije ispred protivnickog gola. Onda nestane snage i nekad tako glupo izgubimo tekmu da je za cimzdrit. Valjda nas sreca pogleda isto uz Boziju pomoc.

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 18 nov 2016, 22:18

Tacno me strah kakav ce biti Blagojevic. Ako bude prodavao lopte kao sto to inace radi onda smo ga....Kad ovako pogledas nama haman na svakoj poziciji skripi. Jedina sigurna pozicija je desno krilo ovo ostalo tanko da tanje ne moze biti. Od golmana pa gore do napadaca( koji nekad ovako nekad onako odigra ).

Hrasno1921
Kontakt:

Post Postao/la Hrasno1921 » 18 nov 2016, 22:24

Nisam ja nikakav insajder, pisem ono sto svaki iole upuceniji navijac zna, jos ako si jos pri tome blizak sa nekim ljudima, ili si nekada imao veze sa svim na onaj ili ovaj nacin to je to, pored mene imaju jos dva forumasa na ovoj temi koji odlicno znaju i poznaju situaciju i sve sta se desava u i oko kluba, nesto od toga napisati nije nikakva ekskluziva ...

Maksimalno mozemo uzeti +6 bodova, dobiti Zrinjski u Mostaru cini mi se kao naucna fantastika, uz dosta srece, truda i zalaganja mogli bi i do boda ali nista vise od toga, pa sjetimo se samo utakmice protiv Sirokog na Pecari :crazy:
Sa osvojenih +6 bodova cilj bi bio ispunjen, na zimu dovesti tri pojacanja koja bi odmah mogla igrati u prvih 11. i koji bi cinili prevagu u timu, i vjerujem da bi onda u ligi 6. mogli nesto ozbiljnije napraviti,a tu je naravno i KUP.
1921'

MocMahale444

Post Postao/la MocMahale444 » 18 nov 2016, 22:34

Sto sve kontas bukvalno insajder :rol:

Ti mislis 6 oke udure, ja mislim 9 uz dozu srece zasto da ne. Vitez nas je mlatno na Grbavici ali nije Valencia isto tako Zrinjski uz Vecinu gresku je uzeo 3 boda, kakva naucna fantastika.

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 18 nov 2016, 22:40

Ako uzmemo 4 boda udarat se nogom u guzicu.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

1921fcz
Kontakt:

Post Postao/la 1921fcz » 18 nov 2016, 23:38

MocMahale444 je napisao/la:Hajde malo o samoj tekmi pisite. Kakav sastav bi mogao biti. Evo rece Salko da je talijan radio dobro na mini pripremama. Nadam se da Kosoric nece praviti školske greske. Sta je s Zajkom kad bi on mogao biti spreman.
Dalje sto se Bekrije tice on jeste spor ali i Miske je bio spor ali opet znao podvaliti loptu. Ima jos hejbet igraca koji su spori ali mogu odluciti utakmicu.

Zajko ti nece igrati do sledece polusezone. Tako da je njegovo da se spremi sto bolje do marta.

A to da nije jedan od razloga sto je izasao iz kluba nije tacno. On je sam pricao da bi mogao 30% jeftinije uraditi istocnu tribinu od ostalih ponudjaca. Pa ako je tako pricao sto nije poslao takvu ponudu kao sto je govorio i dobio posao na izgradnji istocne tribine.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Robust, zagor1987 i 21 gost.