FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

Scout1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Scout1921 » 23 nov 2016, 23:16

Treba Blagojevic igrat iza napadaca

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 23 nov 2016, 23:21

Pa kod nas se samo bave saopstenjima, sirenjem lazi preko foruma, a hebo teren i tabele. To ce doci samo od sebe, cim naprave istok. Neko pljuno Dejo, eto raje odmah da napise da cemo biti kao Celik jer zaBoga neko pljuno Deju. Mi smo navijaci smijurija to je najtuznije. Dok je ovaca bice vune
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Scout1921
Kontakt:

Post Postao/la Scout1921 » 23 nov 2016, 23:22

U Zrinjskom Tomic pokrece akcije,i todorovic je zeznut na krilu,msm da je Bilbija negdje iza napadaca al lezi mu ta pozicija i jos Mesanovic u napadu,oko njih se vrti igra,naravno nisu ni ostali losi ali oni se uklapaju s ovima.

TikTak
Kontakt:

Post Postao/la TikTak » 23 nov 2016, 23:32

amazon je napisao/la:Pa kod nas se samo bave saopstenjima, sirenjem lazi preko foruma, a hebo teren i tabele. To ce doci samo od sebe, cim naprave istok. Neko pljuno Dejo, eto raje odmah da napise da cemo biti kao Celik jer zaBoga neko pljuno Deju. Mi smo navijaci smijurija to je najtuznije. Dok je ovaca bice vune

Stecaj poput Bosne si zaboravio :).

invincible1921
x 8
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 24 nov 2016, 00:16

Treba objavit kakav rat u Dininom fazonu :lol: :lol: joj na sta smo spali sve ono sto smo se smijali ostalima, a prije svega pitarima sad se nama desava :facepalm: ne zanima me ni ko je kriv ni ko nije, jednostavno boli cinjenica da postajemo mahalski klub da ne kazem koju grublju rijec :facepalm:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

plavousrcu
Kontakt:

Post Postao/la plavousrcu » 24 nov 2016, 00:22

invincible1921 je napisao/la:Treba objavit kakav rat u Dininom fazonu :lol: :lol: joj na sta smo spali sve ono sto smo se smijali ostalima, a prije svega pitarima sad se nama desava :facepalm: ne zanima me ni ko je kriv ni ko nije, jednostavno boli cinjenica da postajemo mahalski klub da ne kazem koju grublju rijec :facepalm:

Prekucali pitare. Nismo odavno nikog supendovali :crazy:. Jos nam samo sisoje fali i da optuzi Vukotica da mu duguje 20.000.

invincible1921
x 8
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 24 nov 2016, 00:26

plavousrcu je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Treba objavit kakav rat u Dininom fazonu :lol: :lol: joj na sta smo spali sve ono sto smo se smijali ostalima, a prije svega pitarima sad se nama desava :facepalm: ne zanima me ni ko je kriv ni ko nije, jednostavno boli cinjenica da postajemo mahalski klub da ne kazem koju grublju rijec :facepalm:

Prekucali pitare. Nismo odavno nikog supendovali :crazy:. Jos nam samo sisoje fali i da optuzi Vukotica da mu duguje 20.000.

Hahahah jes jes ili da damo otkaz nekom ko je primo dobre pare pola godine....spavas li mirno denise pozdere :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

plavousrcu
Kontakt:

Post Postao/la plavousrcu » 24 nov 2016, 00:30

invincible1921 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:

Hahahah jes jes ili da damo otkaz nekom ko je primo dobre pare pola godine....spavas li mirno denise pozdere :lol:

Veselo bilo i meni i tebi. Nema druge nego na segu okrenuti. Svakako smo sega postali. Dolazak, odlazak, suspenzija, tuzba, nije tuzba, saopstenje, nije saopstenje, rat sa savezom, mir sa savezom, penal, nije penal, prepiske u javnosti, nisu u javnosti, dobio batine, nije dobi batine. Veselo bilo svima nama.

Alipasino
x 12
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 24 nov 2016, 06:06

Davno Sam reko da smo mi iz fudbalskog kluba presli u firmu Zeljeznicar a firma il je jaka ili propada trenutno se cupamo.

narodniheroj
Kontakt:

Post Postao/la narodniheroj » 24 nov 2016, 09:15

Sve će se ovo raspetljati budite sigurni, ništa se slučajno ne dešava. Težak dan jučer baš do jaja, amatersko vođenje kluba uzima danak, povjerljive službene informacije cure iz kluba i to tako nezrelo da je za plač. Čuj dati forumašu mejlove da ih objavi a sve da bi se kao opro Dejo :facepalm: stid me majke mi.
Međutim , da nije sve tako crno govori činjenica da je gospodar familije konačno u Sarajevu i to mi daje veliku nadu. Vrati se Brko i vrati nam trofeje, vrati nam pobjede, vrati nam radost :opaopa: :opaopa:

TikTak
Kontakt:

Post Postao/la TikTak » 24 nov 2016, 09:24

narodniheroj je napisao/la:Sve će se ovo raspetljati budite sigurni, ništa se slučajno ne dešava. Težak dan jučer baš do jaja, amatersko vođenje kluba uzima danak, povjerljive službene informacije cure iz kluba i to tako nezrelo da je za plač. Čuj dati forumašu mejlove da ih objavi a sve da bi se kao opro Dejo :facepalm: stid me majke mi.
Međutim , da nije sve tako crno govori činjenica da je gospodar familije konačno u Sarajevu i to mi daje veliku nadu. Vrati se Brko i vrati nam trofeje, vrati nam pobjede, vrati nam radost :opaopa: :opaopa:

Najbolja administracija u povijesti kluba a povjerljivi dokumenti izlaze na forumu. Tuga golema sta nam rade.

Idemoplavi
Kontakt:

Post Postao/la Idemoplavi » 24 nov 2016, 09:35

Koliko je samo pojedincima krivo sto nece biti upisani u historiju kao neko ko je izgradio tirbinu sredio stadion, nego neko ko je u crno zavio klub do balcaka, umjesto sto su se trosile pare na ko zna sta mogli smo davnih dana imati klub sredjen po svim uzusima a ne da 20 godina nakon rata nam je stadion i klub licio kao da je rat juce stao, pa sad kerovi pokusavaju na sve načine da degradiraju. Fuj futavci i vi volite Želju, isto kao sto ga i Sanel Jahic voli...
1921

narodniheroj
Kontakt:

Post Postao/la narodniheroj » 24 nov 2016, 09:45

TikTak je napisao/la:
narodniheroj je napisao/la:Sve će se ovo raspetljati budite sigurni, ništa se slučajno ne dešava. Težak dan jučer baš do jaja, amatersko vođenje kluba uzima danak, povjerljive službene informacije cure iz kluba i to tako nezrelo da je za plač. Čuj dati forumašu mejlove da ih objavi a sve da bi se kao opro Dejo :facepalm: stid me majke mi.

Najbolja administracija u povijesti kluba a povjerljivi dokumenti izlaze na forumu. Tuga golema sta nam rade.

Strašno sam ljut i razočaran nakon niza skandala koje smo sami sebi proizveli. Treba biti pošten pa reći da imaju i dobrih poteza, ali oni su uglavnom vezani za infrastrukturu i to je odlično. Trebaju nam i tu pomaci naprijed ali brate kompletan sportski dio je otišo do vraga, nigdje čovjeka sa elementarnim znanjem da ne pričamo o potrebama da imamo ljude koji su za koplje iznad drugih, jer nama to istorija nalaže. Ja kad vidim onu sliku od prije 2-3 dana na pomoćnom Tica, Ćenan, Miske glava me odma zaboli, sve ti bude u sekundi jasno zašto smo evo četvrtu godinu bez trofeja. Sad zamisli da umjesto njih sjede recimo Amar, Dogan, Refik , razlika nebo i zemlja realno.
Valjda nas sunce uskoro ogrije i vidimo bar neke od ovih majstora svog posla u našem Želji

Okolele
Kontakt:

Post Postao/la Okolele » 24 nov 2016, 09:57

Sta je plavusani nesto ste mi se usutali hehe prc prc.. :opaopa:

Malo je reci da ste se ponadali..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 24 nov 2016, 10:07

Sta kaze onaj, tezak je izlazak iz mahale :urnebes: a onda se sjetim igrac otisao pred utakmicu prvenstva jer su mu zenu napale cuke. :urnebes:
A jos bolja mi je gradi miske boli te :tokralju:
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Muerte
Kontakt:

Post Postao/la Muerte » 24 nov 2016, 10:18

Nase strpljenje je veliko, ali nije beskonacno. Nismo mi fukare. Mozes blatiti upravu, Misimovica, Nikolica, ali bilo koji napad na klub se nece trpiti. Ti Aco bi trebao znati sta je nama Zeljo i na sta smo spremni za njega uraditi.

Dirate u osinjak
Zadnja izmjena: Muerte, dana/u 24 nov 2016, 10:19, ukupno mijenjano 1 put.

Krvotok
Kontakt:

Post Postao/la Krvotok » 24 nov 2016, 10:19

Ma kakvi skandali qrci palci, malo pustili baju da se hor-zla naraduje, prc, nema ništa od rasula, gradimo SVOJ STADION.
Podstanari sa gradskog stadiona, kojeg vole zvati po igraču koji nije odigrao ni jednu tekmu za reprezentaciju, mogu da nam se :bow:
mi smo oni na koje su nas roditelji upozoravali...

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 24 nov 2016, 10:22

Prozivaju Zubanovica koji je prodao Amira za milion, a mali mogao otici za 100.000KM. Donese ti dva miliona u klub i ti opet imas obraza pisati neka saopstenja. Kad procitam ovom nadzorne strukture povraca mi se al kao navijacu obicnom, a vi vodite ratove zavrsit ce te svi ko pitari u upravljackim strukturama.

Virtu4l
x 78
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2016, 10:26

Boga mi, zajebani ovi iz nase uprave.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Okolele
Kontakt:

Post Postao/la Okolele » 24 nov 2016, 10:26

amazon je napisao/la:Prozivaju Zubanovica koji je prodao Amira za milion, a mali mogao otici za 100.000KM. Donese ti dva miliona u klub i ti opet imas obraza pisati neka saopstenja. Kad procitam ovom nadzorne strukture povraca mi se al kao navijacu obicnom, a vi vodite ratove zavrsit ce te svi ko pitari u upravljackim strukturama.

Kad ti nabra ovoliko postova na forumu a juce si se registrovao..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: BetonskiMozgovi, Kompromis, lijevapolutka i 31 gost.