FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,insider,irfo

Neandertalac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 06 feb 2017, 20:33

Ljož[email protected] kako sam i pisao prije. Nije Zuban šarlatan kao neki menageri. Samo najbolje za Želju pa se tako mogla primijetiti razlika u klasi nakon prva dva primanja lopte.
Eto ukratko.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 06 feb 2017, 20:39

Hvala. To me bas raduje. Zuban kralj.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

maldini3
Kontakt:

Post Postao/la maldini3 » 06 feb 2017, 20:48

Ako se uzme u obzir da smo negdje na sredini priprema mozemo biti zadovoljni vidjenim danas. Trenira se dva puta dnevno u jakom tempu, noge su teske i mislim da je to jedan od razloga nedostatka koncentracije u igri prema naprijed. Ali trka i disciplina u igri su nesto sto nam daje zapravo da se nadamo izlasku u europu ove sezone
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Neandertalac
Kontakt:

Post Postao/la Neandertalac » 06 feb 2017, 20:52

Naravno ne treba ni od njega čuda očekivati. Jezička barijera, neuigranost, period adaptacije itd.

Timski rad ohrabruje i raduje, dosta solidna kondicija, defanziva. Astana je najjači test do sada, ako njega apsolviramo igrom u polju kao danas ili prošlu, gdje nam bukvalno nisu ozbiljnije na go pogledali, onda će se sa pravom moći pričati o velikom napretku u igri pokazanim kontra dosta jačih ekipa nego ove iz naše lige.

UPRAVA NAPOLJE!

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 06 feb 2017, 20:54

Da li Astana prenosi svoje pripremne utakmice ? Tad imam vremena pa bih bas volio da pogledam utakmicu.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 06 feb 2017, 21:08

Niko nije pogledao nijednu utakmicu uzivo a nema kad citamo je.bo Real Madrid. Neko bi reko' all star. Po pregledu do sad ukupno smo imali tri suta u okvir gola u dvije utakmice. Nista to nije.

Pogledat rezultate Sirokog i Zrinjskog s priprema i pogledat njihove preglede, pa uporediti malo..
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Quinlan
Kontakt:

Post Postao/la Quinlan » 06 feb 2017, 21:16

amazon je napisao/la:Niko nije pogledao nijednu utakmicu uzivo a nema kad citamo je.bo Real Madrid. Neko bi reko' all star. Po pregledu do sad ukupno smo imali tri suta u okvir gola u dvije utakmice. Nista to nije.

Pogledat rezultate Sirokog i Zrinjskog s priprema i pogledat njihove preglede, pa uporediti malo..

Yebo ga život sija li sunce ikad kod tebe ili si uvijek u nekakvoj rupi mračnoj?

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 06 feb 2017, 21:20

Ja sam samo realno i objektivan. Ne mogu drkat na nesto sto nije za drkanje. Objektivno igramo mrtvi bunker, ofanziva slaba, nema sansi puno, branimo se dobro jedino odbrana izgleda cvrsta i to je to.
To se moglo vidjeti na pregledu. A nikakva lijepa igra, puno sansi itd. Vikah na pozdera, secerovica, lazica, toskasa, djermanovica i sta bi na kraju a isto se pisali kao sad sto skacete.
Jel moram pisati sta vi zelite procitati, aj razgulite. :kafa: :kafa: :kafa:
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Eisenbahner1921
Kontakt:

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 06 feb 2017, 21:21

Zašto lažeš ljude ? Gdje se mogu pogledati izvještaji Zrinjskog i Širokog ?

slika

+

https://www.youtube.com/watch?v=k9xvjM8ekxQ

Saberi
Životni saputnik! 1921

plavousrcu
Kontakt:

Post Postao/la plavousrcu » 06 feb 2017, 21:22

amazon je napisao/la:Niko nije pogledao nijednu utakmicu uzivo a nema kad citamo je.bo Real Madrid. Neko bi reko' all star. Po pregledu do sad ukupno smo imali tri suta u okvir gola u dvije utakmice. Nista to nije.

Nisi slagao nista izuzev sto si zaboravio da smo danas igrali sa sestom ekipom ruskog prvenstva koju i u Rusiji rijetko ko naigra. Slozili smo se u vecini da ofanzivno moramo bolje. Slozili smo se i da je ovo ohrabrujuce. Negativan si vazda. Nije ni Slavko vesle sisao, trebao se otvoriti kao da igramo sa Bosna Semom. Primili bismo tri. Treba ofanzivu pojacati i bice odlicno.
Zadnja izmjena: plavousrcu, dana/u 06 feb 2017, 21:23, ukupno mijenjano 1 put.

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 06 feb 2017, 21:26

plavousrcu je napisao/la:

Nisi slagao nista izuzev sto si zaboravio da smo danas igrali sa sestom ekipom ruskog prvenstva koju i u Rusiji rijetko ko naigra. Slozili smo se u vecini da ofanzivno moramo bolje. Slozili smo se i da je ovo ohrabrujuce. Negativan si vazda. Nije ni Slavko vesle sisao, trebao se otvoriti kao da igramo sa Bosna Semom. Primili bismo tri. Treba ofanzivu pojacati i bice odlicno.

Ne vodi Slavko ekipu ove dvije pripremne utakmice. Gledam ja nasu igru i Slavku puno vise od ovog. Mrtvog Celika smo dobili jedva 1:0 u 80 i nekoj minuti. Nista ja lose nisam mislio, niti se treba moje misljenje uzimati kao relevatno. Ja mislim ovako, a vi kako zelite. Kad budem mislio da je extra dobro i da razvaljujemo napisat cu. Sad za sad bunker.

Neandertalac
Kontakt:

Post Postao/la Neandertalac » 06 feb 2017, 21:27

Nemojte zaboraviti da smo u jeku priprema i da fali svježine. Niko ne tempira formu za prijateljske pa tako ni mi i ja sam itekako zadovoljan viđenim. Taj nedostatak svježine se najbolje vidi u tranziciji uz dodao bih najslabije uigranu liniju, napad ili tu završnu trećinu.

Opet, gledajući u obje utakmice stvorili smo više prilika nego protivnici. Koji su opet na papiru jači od nas :)

UPRAVA NAPOLJE!

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 06 feb 2017, 21:28

Eisenbahner1921
Kontakt:

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 06 feb 2017, 21:38

Loša igra, katastrofa, veze nemamo, raspadamo se rezultat 0:0

:wave:
Životni saputnik! 1921

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 06 feb 2017, 21:40

Bitna je Krupa.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 06 feb 2017, 21:43, ukupno mijenjano 1 put.

Neymar11
Kontakt:

Post Postao/la Neymar11 » 06 feb 2017, 21:42

aleksandar_veliki je napisao/la:Poklapajte se na pp ili cu ja poklapati. Tema prodise i dodjete mi se poklapati. Od te ljubavi nema nista i uopste necu oko toga da polemisem.

Acoo mozes li doc do dzelmica kako da provjeris infoo izvor mi rece , da su nasi obavili s njim razgovor :D
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

plavousrcu
Kontakt:

Post Postao/la plavousrcu » 06 feb 2017, 21:45

LjoZee je napisao/la:Bitna je Krupa.

Samo to. Zadnju u Turskoj 5:0 da izgubimo samo da dobijemo 1:0 Krupu. Lijepo je i dobre rezultate imati na pripremama, ali prvenstvo je najvaznije.

amazon
Kontakt:

Post Postao/la amazon » 06 feb 2017, 21:51

Nije bitan rezultat, bitno je da li moze napraviti smislenu akciju, osutati na gol. Nije sramota izgubiti od bilo koje ekipe na pripremama al da to lici na nesto. Ako u pripremnoj ne mozes napraviti dvije smislene akcije onda ne znam kad ces. Izvjestaj se sastoji od voznje i suteva Amkar.
Ne mozete vi biti veci navijaci od mene koji od utakmice gdje ne pogledas na gol pisete da se vidi napredak? Ne znam onda koje ovdje lud majka mu stara!

NEZALAGANJE
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 06 feb 2017, 22:00

Itekako je napredak kad dolazis iz znj lige,ne znas kako je igrati grupnu fazu euro takmicenja,igras protiv protivnika koji je u gornjem domu jedne od najjacih SVJETSKIH liga i odlicno stojis TRKACKI i TAKTICKI protiv njih,te ne primis 3-4 komada!!Plus nismo u zavrsnici svojih priprema.
Svakako da to moze bolje prema naprijed,ali u ovakvim utakmicama igras onoliko koliko ti JACI dopusti.

7aprildomemoj

Post Postao/la 7aprildomemoj » 06 feb 2017, 22:05

Stvarno mi nije jasno kako neko može očekivati kada igraš sa boljom, skupljom i ekipom i iz 50 puta jače lige da dominiraš i stvaraš šanse. Igrati sa ruskim ekipama i sa druge strane igrati sa Vitezom, Krupom ili Metalegeom je nebo i zemlja. Najbitnije je da ekipa bude fizički dominantna i kada protivnički igrači od 70 minute ne budu mogli više trčati dotučeš ih. Prijelazni rok nikad bolje odrađen, pripreme vrhunske, fizička sprema na vrhuncu, uz to odigraš neriješeno sa boljom ekipom od sebe i nađu se mudroseri da palamude kako ništa ne valja. Pa bolan ovakvim pristupom pobjede neće biti upitne samo je upitna gol razlika
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: darkangel4, KANA, kemba, MojaMalenkost, Nemir14 i 96 gostiju.