FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

Koju poziciju u ekipi je najvažnije pojačati?

Anketa traje do: 10 jul 2020, 21:23.

Golman
26
28%
Bek
12
13%
Štoper
4
4%
Veznjak
4
4%
Krilo
44
47%
Napadač
3
3%

Ukupno glasova: 93

plavousrcu
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 apr 2017, 09:03

Virtu4l je napisao/la:Šta ste se raskukali ko kakve tetke, idemo nagaziti kinesku prćiju, ogaditi im fudbal, zreli su za još jednu tricu.

Necemo ni mi njima, a ni oni nama zgaditi fudbal. Kako igramo i ni i oni ocekuje se prava fudbalska ljepotica. Predvidjam 0:0, u najboljem slucaju 1:0 za nas.

irfo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 13 apr 2017, 09:08

Uzet sarajvo sad i sve im je oprosteno, sljedecu u kupu odmorit skroz ekipu pa sta bude, bacit karte na prvenstvo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

plavousrcu
Kontakt:

Post Postao/la plavousrcu » 13 apr 2017, 09:12

irfo je napisao/la:Uzet sarajvo sad i sve im je oprosteno, sljedecu u kupu odmorit skroz ekipu pa sta bude, bacit karte na prvenstvo

Ne mozes sad odmarati nakon 1:0. Los, ali aktivan rezultat i morat cemo dati sve od sebe kako bismo prosli. I tada ce biti pitanje jer nisu ovi losi pogotovo prema naprijed.

narodniheroj
Kontakt:

Post Postao/la narodniheroj » 13 apr 2017, 09:24

Ne znam šta se raja raskukala, kao da nemamo pravo na jedan poraz. Širokom jedina šansa za Evropu i baš sve su podredili kupu a znamo da nisu bezveze ekipa. Pogotovo me nerviraju ovi Slavkovi kritičari, čovjek nas izvadio iz dubioze i danas imamo osiguranu Evropu a u međuvremenu smo se nametnuli kao ozbiljan favorit za jedan a možda i oba trofea.

LjoZee
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 13 apr 2017, 09:28

Je li isao iko da kupi kartu ? Koliko karti se moze kupiti na jednu clansku ?
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Hercegovina999
Kontakt:

Post Postao/la Hercegovina999 » 13 apr 2017, 10:51

Jučer sam vas gledao,vezna linija i napad previse umorni da odigraju akciju..pozz iz hercegovine

grbavicka1921
Kontakt:

Post Postao/la grbavicka1921 » 13 apr 2017, 10:57

Djelovali su umorno nekako da ima vagon konkubina ne bi pomogao hehehe, kad je Bekrija usao malo se to popravilo, pa i ulaskom Steve, trčao je čovjek dosta i pritiskao zadnju liniju Širokog.
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

SlevinKelevra
Kontakt:

Post Postao/la SlevinKelevra » 13 apr 2017, 11:28

Iskreno, nije mi lakse pao poraz, jos od onog iz Trebinja :mrgreen: Yebiga, kad smo izbili na celo tabele, Kup mi je automastki pao u treci plan (djevojka je u drugom). Derbi u subotu je tekma sezone, blago receno.
Sarajevo, iz tekme u tekmu pokazuje svoju ogranicenost i nedostatak istinskog kvaliteta. U situaciji smo da nema smisla bjezati od uloge favorita, i zadatak svakog igraca je da to se to ostvari i na terenu. Pa, zamisli, da ih (napokon) uzmemo u hendikepu... :shock: Pa, yebote, ne bi se trijeznio do srijede, svegam' :ljepota: :opaopa:

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 13 apr 2017, 12:19

Neandertalac je napisao/la:Čuj extra rezultat. :lol:

Sad ću se laste fiknut sa balkona.

Exstra rezultat kako smo igrali ;)

Neandertalac
Kontakt:

Post Postao/la Neandertalac » 13 apr 2017, 12:35

bob je napisao/la:

Poraz extra rezultat nije i nikada neće biti. Druga je stvar sami kup, mene ne zanima posebno iskreno. Samo nas može zahebat u trci za prvaka ako se "dobar rezultat" i "kako smo igrali" uz umor, negativno odraziti na ekipu.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zenzo
Kontakt:

Post Postao/la Zenzo » 13 apr 2017, 12:45

irfo je napisao/la:Uzet sarajvo sad i sve im je oprosteno, sljedecu u kupu odmorit skroz ekipu pa sta bude, bacit karte na prvenstvo

Ja sam uvjeren da uzimamo pitare, a neko dizanje ruku od kupa da bi se posvetili ligi ne dolazi u obzir dok je ova uprava i Slavko tu. Na oba fronta nastavljamo punu borbu.
- Zeljeznicar -

bob
Kontakt:

Post Postao/la bob » 13 apr 2017, 13:01

Neandertalac je napisao/la:
bob je napisao/la:

Poraz extra rezultat nije i nikada neće biti. Druga je stvar sami kup, mene ne zanima posebno iskreno. Samo nas može zahebat u trci za prvaka ako se "dobar rezultat" i "kako smo igrali" uz umor, negativno odraziti na ekipu.

Buduci da je kup i stanje na terenu kakvo je bilo mislim da na Grbavici uz max pristup se moze lako stici i plasirati u finale, interesuje me krajni rezultat a to je prolaz. Naravno da nije exstra rezultat nijedan poraz ... zeljo treba na oba fronta da igra max i da bude pobjednik ta prica oko umora ne kontam tj necu komentarisati imali su pripreme, radi se o profesonalcima da ga **** dvije tekme i taj ritam neki zestoki je suplja prica sl kao i sad bakira kako je obezbjedio 50000 radnih mjesta :lol: mozemo diskutovati o tempiranju forme sto se dogadja u svijetu fudbala ...

bosnas_
Kontakt:

Post Postao/la bosnas_ » 13 apr 2017, 13:13

Glupost je ova zastitna mreza na istoku! nigdje veze, ko kavez neki.. na Bilinom polju je UEFA naredila da se skinu zastitne mreze sa istoka i zapada, samo ostaju iza golova. Nadam se da ih odmah poslije derbija skidaju, jer fakat nisu na istoku nikakvi divljaci ni navijacke skupine..
elem, u subotu ocekujem tesku utakmicu, u pobjedu uopste nisam siguran jer smo u padu forme, nazalost..

Hrasno1921
Kontakt:

Post Postao/la Hrasno1921 » 13 apr 2017, 13:38

Glupost vam ovo, glupost vam ono, smeta vam ono, smeta vam ono, a sve se radi u cilju da ne dodje do scena kao na proslom derbiju, da se sacuva stadion i komfornost domacih navijaca, a vi budale se primajte na pricu o pravima navijaca (huligana) i o nekim ultra tifo k*** palcima ...

Na tekmi I dezurni tuzilac i SPJ MUP-a FBIH :thumbup: :clap:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

PticaSelica1921
Kontakt:

Post Postao/la PticaSelica1921 » 13 apr 2017, 13:57

Zenzo je napisao/la:

Ja sam uvjeren da uzimamo pitare, a neko dizanje ruku od kupa da bi se posvetili ligi ne dolazi u obzir dok je ova uprava i Slavko tu. Na oba fronta nastavljamo punu borbu.

Ti i ja smo bili vec upisali 3 bobe od Zrinjskog :rol: a i opet sam i ja uvjeren da cemo poslati Tanovce na Tanovinu sa 3 komada,al' bolje je da se ne ofiramo.Postade nam plitak potok Egejsko more :urnebes:
Gazi Zeljo male pitare!
U srcu nosim te ja ! 1921

Hrasno1921
Kontakt:

Post Postao/la Hrasno1921 » 13 apr 2017, 14:04

Evo fan shop komsija nece ni prodavati ulaznice, samim tim definitivno bez njih, po tome bi trebalo vratiti sve na staro, bez sektora za gostujuce navijace, tampon zona i sl. autom. veci kapacitet i komfornost za domace navijace ...
1921'

grbavicka1921
Kontakt:

Post Postao/la grbavicka1921 » 13 apr 2017, 14:25

Po meni blagi užas, kasa nam lakša od ulaznica, nema jufki u nadlasavanju i sportskoj atmosferi.
Svi ljudi ukljuceni u ovaj fijasko bez obzira na boju i obavljanje sluzbenih funkcija u zivotu su odgovorni direktno, a ruku bih dao da slabo k'o i zna šta je sarajevski derbi i da su u kompletu shljegli kod nas i uz nas da zive, Bog te pit'o odakle.
Katastrofa bez obzira na sve!
MUP-u se ovom prilikom posebno sjetim familije ako su postavljali kojekakve uslove samo da bi njima bilo lakše pokupit dnevnicu nakim tampon zonama, širokim k'o La Manche.
A.C.A.B.!!!!
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

irfo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 13 apr 2017, 14:29

Nece ni nas nesto puno biti osjecam, ovo bas nece imati osjecaj derbija :(

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Hrasno1921
Kontakt:

Post Postao/la Hrasno1921 » 13 apr 2017, 14:34

irfo je napisao/la:Nece ni nas nesto puno biti osjecam, ovo bas nece imati osjecaj derbija :(

:shock:

Po cemu to? pa igraci gostiju ce autom. biti oslabljeni nedolaskom njihovih navijaca, i eventualnom pobjedom def. bi ih iskljucili iz utrke za titulu, i po meni sva sredstva su dozvoljena na derbiju, po tome nebih se nikako slozio sa tobom, ocekujem +10.000 i pored svega, lijepo vrijeme, dobar termin, derbi, bez gostujucih navijaca, samim tim ne vidim razloga da i nas nece biti puno ...
1921'

irfo
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 13 apr 2017, 14:36

Hrasno1921 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Nece ni nas nesto puno biti osjecam, ovo bas nece imati osjecaj derbija :(

:shock:

Po cemu to? pa igraci gostiju ce autom. biti oslabljeni nedolaskom njihovih navijaca, i eventualnom pobjedom def. bi ih iskljucili iz utrke za titulu, i po meni sva sredstva su dozvoljena na derbiju, po tome nebih se nikako slozio sa tobom, ocekujem +10.000 i pored svega, lijepo vrijeme, dobar termin, derbi, bez gostujucih navijaca, samim tim ne vidim razloga da i nas nece biti puno ...

Nikakvu euforiju ne osjetim, ne sjecam se kad je bilo ovako pred derbi, onda ako se ne bude mogla kupit karta na dan utakmice to ce biti katastrofa za posjetu

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Brkooo, Dejan1921, delinjo, Nemir14, Robust i 49 gostiju.