FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
vozdra
Postovi: 737
Pridružen/a: 20 maj 2016, 17:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vozdra » 20 maj 2017, 19:03

život mi sjebali **** vam dan neprobudili se ujutro ni jedan mrtvi invalidi
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Biscione » 20 maj 2017, 19:03

Nemojte trenera napadat, da njega nije bilo ne bi ni razmišljali o tituli. Da oni dobiju penal za pobjedu u sudijskom nadoknadi, još uvijek ne mogu da vjerujem da se to desilo. Koja lakrdija od lige, i onda se neko čudi što uglavnom pratimo strane lige.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 20 maj 2017, 19:04

Ne zelim da ovakav Zeljo bude moj ponos, dika, prvak.
Zasluzeno nismo prvaci. Kraj price!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

zastavnik22
Postovi: 84
Pridružen/a: 13 sep 2010, 13:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zastavnik22 » 20 maj 2017, 19:04

Idi Slavko povedi i Kerlu i Zakarica.Hvala ti na Evropi i to je to.

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AeGon099 » 20 maj 2017, 19:04

Požrtvovanost 0, taktika 0, želja za pobjedom 0. Da su se igrale još 2 utakmice, iz igre ne bi zabili. Zrinjskom titula zasluženo.
Odlazi Safete.

FCZ Stari Grad
Postovi: 92
Pridružen/a: 28 apr 2011, 13:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FCZ Stari Grad » 20 maj 2017, 19:04

Ne zelim da nam neko poklanja titulu, nismo je zaslužili i tačka! Ali ovako nesto nikad neces dozivjeti npr. Širokom da ginu protiv Zrinjskog, da oni ne bi osvojili titulu, već neko drugi Željo ili Sarajevo, nikad!

zastavnik22
Postovi: 84
Pridružen/a: 13 sep 2010, 13:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zastavnik22 » 20 maj 2017, 19:06

Umjesto da u Krupi rjesimo sve mi se patimo sa ovim mrtvim pitarima.Ovom igrom nismo zasluzili titulu ni Kup.

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 20 maj 2017, 19:07

Balija, odnosno peti sudija, je dao penal Zrinjskom u 94 minuti.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 20 maj 2017, 19:07

Protiv Radnika izvesti Zerica i Osmankovica. Titulu osvojiti ne moze tako da je utakmica protiv Radnika haman nebitna.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Pistol
Postovi: 711
Pridružen/a: 08 mar 2013, 19:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pistol » 20 maj 2017, 19:07

Inace ne prativ ovu nasu ligu , ali danas sam pratio 2.pol.vremena

Pricate o tome da penal za Zrinjski nije bio - i nije , ali nije bio ni crveni prije toga

I govoriti krive sudije, namjesteno i ostali plac - to je razlog zasto timovi iz Sarajeva ni ove godine nece vidjeti titule .... umjesto da pobjede je**nu Krupu u nekakvoj zabiti na vrhu nekog sela, oni lagano izgube 2:0 , pa opet izgube 1:0 (pri cemu ni jednu sansu ne stvore) i onda krive sudije kuknjava kuknjava

Zelio sam da Zeljo osvoji , ali osvojit ce Zrinjski - jer imaju i vise muda i vise srca od ovih umisljenih galaktikosa

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 20 maj 2017, 19:07

Uh kako ovo boli hbte, do balčaka qarina od 35 cm. Ma bravo mi. Smijati se ili plakati pitanje je sada.

Kakvo pišanje po klubu! Nevjerojatno.

Ma neka nas pišaju svi redom sada, zaslužili smo. Samo opletite. Tek sutra kad se ohladimo ide sex, još smo u šoku. Samo qarajte, evo bulja na pladnju.
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u 20 maj 2017, 19:09, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
salmy
Postovi: 525
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Željezničar

Post Postao/la salmy » 20 maj 2017, 19:08

konjicanin01 je napisao/la::bih: Balije su pokazele svoj mentalitet i jos jednom izljecili komplexe :wave:
Nazalost, vazda smo mi Bošnjaci kolateralna steta :evil: :evil:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

terrorist
Postovi: 110
Pridružen/a: 21 avg 2015, 16:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terrorist » 20 maj 2017, 19:09

Nikad gori fudbal u zivotu nisam gledao. Ekipa igra na X u svakoj utakmici, eventualno kada damo 1 gol zatvorimo se i strepimo do kraja. Slucaj sa Krupom pa ljudi nas naguzise.

Postavio je ekipu u kojoj igra 13 igraca i to je to. Svi igraju iste pozicije, nikad nista ne mijenja, uvijek ista taktika. Ekipa ne moze DVA 2 DVA!!!! pasa sastaviti, a kamoli napraviti neku akciju. Pretezno u ovim retardiranim ekipama kao sto smo i sami, nekom borbenoscu se pokusa barem malo nadoknaditi tehnicki kvalitet, mi nismo ni to u stanju.

Najveci problem ovog retarda u vidu trenera, i ove retardirane lige jesu igraci koji su u rangu raje sto u Vistafonu igra termine, cak i losiji. Umjesto ovih degenerika koji sebe nazivaju fudbalerima treba staviti djecu pa i kada pogrijese da ti ne bude zao.

Bolje gledati dijete kako ne zna primiti loptu nego Markovica, ili gledati dijete kako samo trckara po terenu bez adekvatnog prodora kao Stevanovica, ili gledati dijete koje sporo razmislja kao Bekric, ili opcenito djecu koja ne znaju uputiti centarsuta kao citava ekipa nam :)

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bombaysaphire » 20 maj 2017, 19:11

terrorist je napisao/la:Nikad gori fudbal u zivotu nisam gledao. Ekipa igra na X u svakoj utakmici, eventualno kada damo 1 gol zatvorimo se i strepimo do kraja. Slucaj sa Krupom pa ljudi nas naguzise.

Postavio je ekipu u kojoj igra 13 igraca i to je to. Svi igraju iste pozicije, nikad nista ne mijenja, uvijek ista taktika. Ekipa ne moze DVA 2 DVA!!!! pasa sastaviti, a kamoli napraviti neku akciju. Pretezno u ovim retardiranim ekipama kao sto smo i sami, nekom borbenoscu se pokusa barem malo nadoknaditi tehnicki kvalitet, mi nismo ni to u stanju.

Najveci problem ovog retarda u vidu trenera, i ove retardirane lige jesu igraci koji su u rangu raje sto u Vistafonu igra termine, cak i losiji. Umjesto ovih degenerika koji sebe nazivaju fudbalerima treba staviti djecu pa i kada pogrijese da ti ne bude zao.

Bolje gledati dijete kako ne zna primiti loptu nego Markovica, ili gledati dijete kako samo trckara po terenu bez adekvatnog prodora kao Stevanovica, ili gledati dijete koje sporo razmislja kao Bekric, ili opcenito djecu koja ne znaju uputiti centarsuta kao citava ekipa nam :)

A za koga ti navijaš?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Mramic
Postovi: 276
Pridružen/a: 29 mar 2013, 15:19
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mramic » 20 maj 2017, 19:12

UZASSS ! uzasno ste igrali niste je ni zasluzili , ali hebem mu sunce da mrzitelji zemlje opet osvajaju ,, aaaaaaaaa ha u pm i drzava i nogomet...Jos i ovamo u federalnoj naguzili nase klubove , gosk ce uci u PL ... bas smo **** od ljudi
SN96

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 maj 2017, 19:12

Slavko familiju ti yebem celavu, **** ti sat tajmer mater glupu. Marsss u 3 picke materine s ovim realnim sugama.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 20 maj 2017, 19:13

Bekric i Crnov u prvih 11 prvi put zajedno sa Markovicem i Zebom u sredini,pa to ni Vlado Komsic nebi izveo.Ja sam od tekme sa Sirokim ohladio i bolje sto nismo osvojili jer bi dozivili katastrofu.Koje 5 sudija sto dosudi penal jer glavni nije odma dosudio.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 20 maj 2017, 19:14

Kako se osjecam bijedno i odvaratno. Manekeni mrs. Praznu Grbavicu ste zasluzili protiv Radnika PRAZNU.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
vozdra
Postovi: 737
Pridružen/a: 20 maj 2016, 17:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vozdra » 20 maj 2017, 19:14

Kerlu i protiv radnika u prvih 11 nek stavi **** svoju mater
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TheTruth34 » 20 maj 2017, 19:15

Picke jedne svi osim Mire fuj

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka i 32 gosta.