FK Željezničar

Moderator/ica: insider

maldini3
Kontakt:

PostPostao/la maldini3 » 20 maj 2017, 20:38

Neko je gore napiso da uprava gubi poene zbog ne osvojene titule. Mislim da to nije istina ljudi su uradili lavovski posao. Navijaci trazili Slavku oni ga doveli, Slavko trazi igrace oni doveli, uz pomoc navijaca sredili stadion da evropu igramo na Grbavici. Mislim da su oni jedini koji trebaju imati podrsku navijaca.

Neandertalac

PostPostao/la Neandertalac » 20 maj 2017, 20:42

Najveće poniženje kako pratim Želju, pitari nam skinu titulu. Znači, za harakirija.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

ZaZelju
Kontakt:

PostPostao/la ZaZelju » 20 maj 2017, 20:43

Da je Bogdo sve ko uprava. Jedino što se nadam da su uvidili da nema napretka bez naše djece. Kad smo god vjerovali našoj djeci i Bog nas je pogledao.

Neymar11
Kontakt:

PostPostao/la Neymar11 » 20 maj 2017, 20:46

SlevinKelevra WroteColon
Neymar11 WroteColonZar smatras da su ovi igraci zasluzili podrsku imali su je i protiv Zrinje da ne pricamo u Krupi, a pogotovo protiv ovakog motivaisanog Sarajeva gdje su nasi igrali pickasto,

Majketi, kakvo je to pitanje? Svaki igrac koji na Grbavici istrci u Zeljinom dresu zasluzuje podrsku svih 90 minuta. Kritike i pohvale nakon meca, ispod tribine. U nas je mentalitet u minusu. I meni je zao, ovo je samarcina koju pamtiti cijeli zivit, ali dok god ima sanse, teba stati iza igraca... Smijesan je to rezon. Da je Kajkut promasio iz penala u Bijeljini, kao zaluzili bi podrsku u zadnjem kolu? Treba otici pa makar da ispratimo Miru i Lendrica.

Oni nas ne zasluzuju, najposjeciji stadion,poslije par kikseva isti ti igraci su dobijali aplauze, drzali smo ih ko malo vode na dlanu, dolazilo im se na treninge, da im se da podrska il pruzi kako god hoces, citavu sezonu izgaramo da shvate da smo svi jedno kako bi im lakse bilo, danas je sve i jednom navijacu pukao glas samo da bi pick.etine zabile jedan gol a oni jedne jedine yebene sanse nisu mogli napraviti..

NI OVI MOMCI NI HILJADE I HILJADE ONIH KOJI SU VAS ISPRED MALIH EKRANA PRATILI, NISU ZASLUZILI OVO !
VI NAS NE ZASLUZUJETE ! RAZDUZITE OPREMU I ODLAZITE, PICKURINE JEDNE !
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 20 maj 2017, 20:46

Luda i losa liga, mi nikad slabiji izgubimo titulu zbog trenera kukavice. Mozda se desi cudo u subotu, ali tesko. Odradi Petrovicu jos Radnika i pakuj se. Zeljo je golem za tebe.

prisutanod1964

PostPostao/la prisutanod1964 » 20 maj 2017, 20:47

Moggiano WroteColon

Dijelite dalje neka svijet vidi kriminalce i lihvare koji kroje sudbinu BH sporta. Nismo zaslužili ni bod na Koševu, ali nismo ni ovo zaslužili jer ganjamo **** fer plej

Jad i bijeda.

HaRakIRi46
Kontakt:

PostPostao/la HaRakIRi46 » 20 maj 2017, 20:52

Izvinjavam se na upadu,ali je li istina da neki igraci kd vas nisu zeljeli trenirati zajedno zbog neke svadje ,ako moze neko da mi odg,kao navodno su se formirala dvaa neka tabora,to me zanima jer je i kd nas takva situacija bila,unaprijed hvala.
FKS !!!!!
HURTICU ODLAZI !!!!

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 20 maj 2017, 20:53

“U dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci.”
Petar Petrović Njegoš

Iz bolnicke postelje, modar I sivan, ali poraz boli vise. Hajmo Zeljo, umri muski, pa sta Bog da na kraju.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 20 maj 2017, 20:55

Je li sudija ima fb yebem mu najmilije
1921

ZaZelju
Kontakt:

PostPostao/la ZaZelju » 20 maj 2017, 20:59

MocMahale444 WroteColonJe li sudija ima fb yebem mu najmilije

Peti sudija je 'ocijenio' da je penal. Ima 'bosnjačko/muslimansko' ime. Ne mogu se sjetiti imena.

SaboBabo

PostPostao/la SaboBabo » 20 maj 2017, 20:59

bombaysaphire WroteColon
SlevinKelevra WroteColonTreba otici i podrzati ekipu, pa makar nam sanse bile 5%. Meni nije jasno za koga navijaju ljudi ovdje, za Zelju, ili za Zelju samo kad dobija :roll:
Igraci su nam ograniceni, ovo je maksimum maksimuma, uz dosta srece koja nas je pratila u ovoj sezoni. Treba otici i ispratiti ih aplauzom.
Ne budite pitari, yebo ga ja.

Kome pričaš buraz , onaj gore piše trebamo otići da im se nayebemo majke... Fuj...

Cuj ove dvojice, e da vi odete na jedno dalje gostovanje pa gledate ove hadaljcice kako ne mogu sansu da stvore ne bi tako lupetali nego je lako iz kuce davati podrsku a za vasu informaciju na svakom gostovanju koje smo kikasli su imali podrsku navijaca, znaci sta treba jos da im damo guzice za ovu pickastu igru od pocetka lige za prvaka.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 20 maj 2017, 21:01

ZaZelju WroteColon
MocMahale444 WroteColonJe li sudija ima fb yebem mu najmilije

Peti sudija je 'ocijenio' da je penal. Ima 'bosnjačko/muslimansko' ime. Ne mogu se sjetiti imena.

Neka ima muslimansko 5 puta **** mu muslimansku mater i onom glavnom vlasku mater.

Aj pa Boze sta ovo radis :(
1921

ZaZelju
Kontakt:

PostPostao/la ZaZelju » 20 maj 2017, 21:05

Izvinjavam se što sam napisao kakvo ime ima, ali ocijeniti onakvu situaciju u 93 minuti da je penal, može neko ko se ulizuje hercegovcima, a nama želi da naudi. Ljut sam najviše na Želju, na trenera i igrače, ali zna se ko je kome najveći dušman, a kako samo drugi jedni druge paze.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 20 maj 2017, 21:08

maldini3 WroteColonNeko je gore napiso da uprava gubi poene zbog ne osvojene titule. Mislim da to nije istina ljudi su uradili lavovski posao. Navijaci trazili Slavku oni ga doveli, Slavko trazi igrace oni doveli, uz pomoc navijaca sredili stadion da evropu igramo na Grbavici. Mislim da su oni jedini koji trebaju imati podrsku navijaca.

Zbog prva dva razloga i jesu krivi. Navijaci trazili? To nema nigdje i sa tim sto slusaju nas glas pokazuju koliko nemaju veze o sportu. Ne trebaju nam onda, mi cemo dovoditi i odvoditi igrace i sastavljati ekipu. Nemojmo o sudijiama, vise su nam pomogli nego odmogli. Krivca za propustenu priliku traziti medju nama, moramo se izdici iz standardizacije. Svi su krivi osim nas.

batigol777
Kontakt:

PostPostao/la batigol777 » 20 maj 2017, 21:13

Ja sam gledao prenos na bht prebacivao tamo vamo , smijrsno je je sta sudija radio u 2 pol.ne samo penal ako se to moze nazvati ali je radnik kriv promasio je par zicera mrtvih.
Zao mi je titule sumnjam da sloboda moze napraviti posla i ustvari da li to zele.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 20 maj 2017, 21:14

Zamolit cu navijace ostalih klubova da koriste temu Opste diskusije.

EdoMajka
Kontakt:

PostPostao/la EdoMajka » 20 maj 2017, 21:16

Najgore od svega je vidjeti igrace kad se ne bore,pa nek i izgube al da se vidi da se boris za taj grb na dresu.Kod nasih toga nije bilo ni truna jednog.
"Hard work beats talent,when talent fails to work hard "

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 20 maj 2017, 21:17

De admine ako za Boga znas daj mi ban barem 7 dana, mozda me to smiri :pray:
1921

maldini3
Kontakt:

PostPostao/la maldini3 » 20 maj 2017, 21:23

plavousrcu WroteColon
maldini3 WroteColonNeko je gore napiso da uprava gubi poene zbog ne osvojene titule. Mislim da to nije istina ljudi su uradili lavovski posao. Navijaci trazili Slavku oni ga doveli, Slavko trazi igrace oni doveli, uz pomoc navijaca sredili stadion da evropu igramo na Grbavici. Mislim da su oni jedini koji trebaju imati podrsku navijaca.

Zbog prva dva razloga i jesu krivi. Navijaci trazili? To nema nigdje i sa tim sto slusaju nas glas pokazuju koliko nemaju veze o sportu. Ne trebaju nam onda, mi cemo dovoditi i odvoditi igrace i sastavljati ekipu. Nemojmo o sudijiama, vise su nam pomogli nego odmogli. Krivca za propustenu priliku traziti medju nama, moramo se izdici iz standardizacije. Svi su krivi osim nas.

Postujem tvoje misljenje brate al se ne slazem. Previse dobrih stvari su uradili da bi imao obraza nesto protiv njih reci.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 20 maj 2017, 21:40

maldini3 WroteColon
plavousrcu WroteColon

Postujem tvoje misljenje brate al se ne slazem. Previse dobrih stvari su uradili da bi imao obraza nesto protiv njih reci.

Nisam rekao da su radili lose stvari. Istok je nesto po cemu ce biti upisani u istoriju zlatnim slovima. Govorim samo da ne znaju o sportu jer slusaju nas. Alibi da smo mi trazili Petrovica i igrace koji su dovedeni ne moze postojati. Ko je trazio Cenana? Svi snose jednak dio krivice jer u ovakvoj situaciji se titula morala osvojiti. Jos nije zavrseno, ali tesko da ce nam se poklopiti u subotu.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Kompromis i 9 gostiju.