FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

samoposmatram
x 3
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 17 jul 2017, 22:16

Lapaz paradoks je da se smatra nivo slabijim, ali se trazi dovodjenje kapitalaca iz krupe radnika ili slobode.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

maldini3
Kontakt:

Post Postao/la maldini3 » 17 jul 2017, 22:18

LAPAZ je napisao/la:Ogledalo lige je u evropskim takmicenjima. Ja stvarno ne znam zasto neki stalno potenciraju da nam je liga sve gora i gora. Pitari su stvarno bzvze ispali. No , Siroki ima dobar rezultat samo sto mediji slabo o tome pisu, da smo kojim slucajem kone ili mi napravili onakav rezultat vrtilo bi se po medijima. Zrinjski da je zadrzao isti igracki kadar vjerujem da bi do posljednjeg minuta u sloveniji se marisalo za prolaz. Isti taj Zrinjski prosle godine super odigra sa Legijom...Mislim da nam liga nije takva kakvom je zele neki predstaviti.

Iz Zrinjskog otisla 3 najbolja igraca Mesanovic Tomic Petrak
Iz Zelje Lendric Stevanovic
Iz Sarajeva Duljevic Bekic Rustemovic

i onda se neko pita kako je liga slabija
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

LAPAZ
Kontakt:

Post Postao/la LAPAZ » 17 jul 2017, 22:22

Ev ostale necu uzimat u obzir. Smo cu se posvetiti Stevanovicu i Lendricu... To su igraci koji su bili macak u vreci kao i vecina koje dovodimo... Stevanovic i Lendric u ovoj formi nikad ne bi mogli dovesti...Tako ce opet takvi igraci isplivat u nekom klubu dal u Zrinjskom ,Sarajevu ili kod nas...
Volim Zeljeznicar

maldini3
Kontakt:

Post Postao/la maldini3 » 17 jul 2017, 22:25

To su igraci koji su imali ime i prezime i prije dolaska kod nas pa onda nestali pa ih mi ozivili. Vidis li ti sad u Zelji takve igrace
Forza Milan
Pivopije

samoposmatram
x 3
Kontakt:

Post Postao/la samoposmatram » 17 jul 2017, 22:26

maldini3 je napisao/la:
LAPAZ je napisao/la:Ogledalo lige je u evropskim takmicenjima. Ja stvarno ne znam zasto neki stalno potenciraju da nam je liga sve gora i gora. Pitari su stvarno bzvze ispali. No , Siroki ima dobar rezultat samo sto mediji slabo o tome pisu, da smo kojim slucajem kone ili mi napravili onakav rezultat vrtilo bi se po medijima. Zrinjski da je zadrzao isti igracki kadar vjerujem da bi do posljednjeg minuta u sloveniji se marisalo za prolaz. Isti taj Zrinjski prosle godine super odigra sa Legijom...Mislim da nam liga nije takva kakvom je zele neki predstaviti.

svaka cast naveo si osam igraca iz citave ligei donjeo si zakljucak. Ovo je bilo ko 2+2. Vidim sad. Iz Sarajeva Rustemovic stvarno?
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni

to smo mi forumasi

LAPAZ
Kontakt:

Post Postao/la LAPAZ » 17 jul 2017, 22:27

maldini3 je napisao/la:To su igraci koji su imali ime i prezime i prije dolaska kod nas pa onda nestali pa ih mi ozivili. Vidis li ti sad u Zelji takve igrace

Ima i tuce ime i prezime, Jahic, Kerla pa sta sa tim....
Volim Zeljeznicar

maldini3
Kontakt:

Post Postao/la maldini3 » 17 jul 2017, 22:34

Pa nisu ni oni vise u Zelji
Forza Milan
Pivopije

maldini3
Kontakt:

Post Postao/la maldini3 » 17 jul 2017, 22:36

samoposmatram je napisao/la:
maldini3 je napisao/la:

svaka cast naveo si osam igraca iz citave ligei donjeo si zakljucak. Ovo je bilo ko 2+2. Vidim sad. Iz Sarajeva Rustemovic stvarno?

to je ono cega sam se prvo sjetio a dan pred pocetak lige uzmi avaz pa pregledaj sve ekipe pa ces vidjeti sve koji su otisli i one koji su dosli pa jos jednom razmisli jel liga slabija nego prosle godine
Forza Milan
Pivopije

Borreli
Kontakt:

Post Postao/la Borreli » 17 jul 2017, 22:38

Ima jako dosta situacija koje odlucuju da li ce neko pokazati sta zna. Tu najvecu ulogu po mom misljenju igra trener. Mozda bi neki drugi trener od Ugljese napravio strasnog igraca, mozda bi neki drugi trener Bekrica i Zebu iskoristili na najbolji moguci nacin, al sve je to mozda.
Koliko god mi se pravili pametni jako je bitno imati dobrog trenera a ja mislim da mi trenutno imamo jako tankog trenera koji ima jako los tim ljudi oko sebeč Pomocni treneri, fizioterapeuti, kondiconi i sve ostalo..

LAPAZ
Kontakt:

Post Postao/la LAPAZ » 17 jul 2017, 22:40

A ti onda tako gledas na stanje...Znaci po tvojoj prici bi kazahstanci glat trebali izbaciti Siroki...jer su odveli tog nekog Petraka kojeg mi ne mozemo priustiti a moci cemo mozda kad ga nogira Ordabasi
Ev da ti navedem jedan primjer..Sarajevo je bas imalo jak tim kad su igrali sa Lech Poznanom pa lagano ispadose. Prosle godine Zrinja mnogo bolje odigrao sa Legijom...I sad ja trebam reci da je sezona u kojoj je Zrinja bio prvak jaca od ove kad je Sarajevo..moze i ne mora biti..Mnogo je to kompleksnija stvar i mnogo tesko meni kao simpatizeru lopte da to tako procjenim...
Strucni stab da imamo kao sto je Amar imao kad smo igrali protiv Njukastla...ova nasa ekipa bi bila troduplo bolja....
Volim Zeljeznicar

samoposmatram
x 3
Kontakt:

Post Postao/la samoposmatram » 17 jul 2017, 22:46

Ono sto ja zelim naglasiti pred ovu sezonu je to da ce biti paklena za osvojiti. Nema vise travnika zvijezde olimpika slavije i veleza. Od klubova u krizi je ostao Celik.

Nadam se da ce uprava biti svjesna toga i neletiti da otjera Petrovica, ako dodje do krize na pocetku sezone.

to smo mi forumasi

LAPAZ
Kontakt:

Post Postao/la LAPAZ » 17 jul 2017, 22:48

Ja vidim jedan veliki kod nas problem a to je strucnost trenera cijele lige...Igraci se prodaju prave dobre transfere koliko toliko a gdje nam treneri zavrsavaju? Nigdje hajmo tako reci...
Volim Zeljeznicar

maldini3
Kontakt:

Post Postao/la maldini3 » 17 jul 2017, 22:51

Brate nastupi u Evropi meni nisu mjerilo jer puno faktora utice na te utakmice. Meni je igracki kadar ekipe vazniji a kada se pogledaju 3 najbolje nase ekipe igracki sve 3 ekipe su losije nego prosle godine. Za Zelju smo se vec svi slozili da je tako a ako hoces pitaj navijace sarajeva i zrinjskog jesu li slabiji nego prosle godine
Forza Milan
Pivopije

LAPAZ
Kontakt:

Post Postao/la LAPAZ » 17 jul 2017, 22:54

maldini3 je napisao/la:Brate nastupi u Evropi meni nisu mjerilo jer puno faktora utice na te utakmice. Meni je igracki kadar ekipe vazniji a kada se pogledaju 3 najbolje nase ekipe igracki sve 3 ekipe su losije nego prosle godine. Za Zelju smo se vec svi slozili da je tako a ako hoces pitaj navijace sarajeva i zrinjskog jesu li slabiji nego prosle godine

Druze shvatam sta hoces da kazes, ali npr gledaj ovo...Odovic sa onim igracima se do zadnjeg kola borio za titulu...A prije nego sto je on dosao i saga oko Tomica na papiru ekipa onako a na terenu bas dobro izgledali.....U sarajevu sve "zvijezde" "igracine" , pa jedva klempu uzese...
Zadnja izmjena: LAPAZ, dana/u 17 jul 2017, 22:56, ukupno mijenjano 1 put.
Volim Zeljeznicar

Borreli
Kontakt:

Post Postao/la Borreli » 17 jul 2017, 22:55

Nasa ekipa mozda nije toliko bas losa koliko mi to hocemo predstaviti, al kad pogledas nasu igru kontas da oni ne znaju hljeba jesti a ustvari postavka trenera je prejadna. Dodaj, nabij, cuvaj. Primi loptu salji na stranu na strani 3 igraca jedan do drugog na metar i to je cijela igra. Trener je potreba jako s timom ljudi..

BijelaCokolada
Kontakt:

Post Postao/la BijelaCokolada » 17 jul 2017, 23:00

Borreli je napisao/la:Nasa ekipa mozda nije toliko bas losa koliko mi to hocemo predstaviti, al kad pogledas nasu igru kontas da oni ne znaju hljeba jesti a ustvari postavka trenera je prejadna. Dodaj, nabij, cuvaj. Primi loptu salji na stranu na strani 3 igraca jedan do drugog na metar i to je cijela igra. Trener je potreba jako s timom ljudi..

Je li nasa ekipa jaca od AIK-a?

Borreli
Kontakt:

Post Postao/la Borreli » 17 jul 2017, 23:01

BijelaCokolada je napisao/la:
Borreli je napisao/la:Nasa ekipa mozda nije toliko bas losa koliko mi to hocemo predstaviti, al kad pogledas nasu igru kontas da oni ne znaju hljeba jesti a ustvari postavka trenera je prejadna. Dodaj, nabij, cuvaj. Primi loptu salji na stranu na strani 3 igraca jedan do drugog na metar i to je cijela igra. Trener je potreba jako s timom ljudi..

U fudbalu nikad ne pobjeduje jaci..

maldini3
Kontakt:

Post Postao/la maldini3 » 17 jul 2017, 23:01

LAPAZ je napisao/la:Ja vidim jedan veliki kod nas problem a to je strucnost trenera cijele lige...Igraci se prodaju prave dobre transfere koliko toliko a gdje nam treneri zavrsavaju? Nigdje hajmo tako reci...

E ovdje cu se sloziti sa tobom da treneri u nasoj ligi nisu kvalitetni (osim vlade :D ). Cak ni Amar koji je realno najbolji nije uspio se ugurati u neki euro klub. Mislim da je to jedan od najvecih problema naseg fudbala
Forza Milan
Pivopije

BijelaCokolada
Kontakt:

Post Postao/la BijelaCokolada » 17 jul 2017, 23:03

Borreli je napisao/la:
BijelaCokolada je napisao/la:

U fudbalu nikad ne pobjeduje jaci..

:hmmmmm:

LAPAZ
Kontakt:

Post Postao/la LAPAZ » 17 jul 2017, 23:07

maldini3 je napisao/la:
LAPAZ je napisao/la:Ja vidim jedan veliki kod nas problem a to je strucnost trenera cijele lige...Igraci se prodaju prave dobre transfere koliko toliko a gdje nam treneri zavrsavaju? Nigdje hajmo tako reci...

E ovdje cu se sloziti sa tobom da treneri u nasoj ligi nisu kvalitetni (osim vlade :D ). Cak ni Amar koji je realno najbolji nije uspio se ugurati u neki euro klub. Mislim da je to jedan od najvecih problema naseg fudbala

Ja sam Vladu poceo postovati kad je Amar u jednoj emisiji rekao da je Vlado mudar trener...Ne bih se ja salio sa Vladom :)
Volim Zeljeznicar

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.