FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 10 dec 2017, 16:03

irfo je napisao/la:
Monci je napisao/la:Ja bi iskoristio prilku da se izvinem svim kolegama forumašima, zbog reakcije nakon drugog gola Radnika. Ljutnja, nervoza, yebiga halalite...
i ja bih iskoristio priliku da se izvinem roku elsneru, mozda i nije najgori ikada :kafa:
Ma ne može od Livaje niko biti gori svega mi. Samo iskreno, nje loš Rok danas bio, hajmo realno. Mislim na drugo poluvrijeme, u prvom su svi odron bili.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la akisarajevo92 » 10 dec 2017, 16:04

kada se pojedinci opet budu pitali zasto imamo najduzu zimsku pauzu u Evropi, neka se sjete zadnjih par utakmica
Don't believe the hype.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 10 dec 2017, 16:04

Sve je to navijacki, ništa nenormalno pogotovu na balkanu. Realno prvo poluvrijeme smo bili očajni, drugo šampionsko i imamo nešto što nismo imali odavno, tim. Tu i tamo odskoči neki pojedinac ali kao tim djelujemo nezaustavljivo. Odavno nismo imali ovakvu želju, borbenost, zalaganje kao u finisu sezone kada nam je bodove donosila freneticna borba u kojoj ucestvuju apsolutno svi.

Kapa dole majstori!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 10 dec 2017, 16:08

akisarajevo92 je napisao/la:kada se pojedinci opet budu pitali zasto imamo najduzu zimsku pauzu u Evropi, neka se sjete zadnjih par utakmica
Ja sam suprotnog mišljenja, i pristalica sam da se igra do pola decembra. Zašto? Pa samo igrom na ovakvim terenima pokrenuće se priča, ali i konkretni projekti pravljenja terena, drenaža, grijača i pizdi materina šta sve već treba. Klubovi će morati uložiti u mehanizaciju koja je predviđena za čišćenje snijega sa travnatih površina. Muka i nevolja na sve natjeraju.
Jbt ja već razmišljam kako će djeca 7 februara na ovom terenu ligu prvaka igrati...daBogda...

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 10 dec 2017, 16:14

Vrijeme je da se dupla uzme
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 dec 2017, 16:14

Jaaaaaaaooooo tekme Allahu dragi
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 10 dec 2017, 16:17

Sva naša polusezona je stala u jednu utakmicu. Prvo poluvrijeme kao prvi dio polusezone mrljavo, nestabilno i bezidejno. Drugo poluvrijeme je Željo kojeg smo navikli gledat prethodnih mjesec dana.

Jesenji prvaci!
Zadnja izmjena: braco, dana/u 10 dec 2017, 16:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 10 dec 2017, 16:18

Halal vam upala pluća. KAPA DO PODA DOKTORI !!!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 10 dec 2017, 16:21

Uprava svaki naredni korak po pitanju infrastrukture neka okrene prema terenu, tribine i krovovi mogu cekati svejedno su jako skupi, ali dajte poduzmite sve mjere i djelujte na sve nacine da se teren rekonstruise u potpunosti sto zbog nas sto zbog reprezentacije. Traziti pomoc od saveza, uefa, lokalne zajednice da se ovo realizuje.

Adzemu i momcima kapa do poda. :kralj: :tokralju:
- Zeljeznicar -

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 dec 2017, 16:22

Onom linijskom sudiji ispred zapada yebem sve po spisku.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 10 dec 2017, 16:25

Zenzo je napisao/la:Uprava svaki naredni korak po pitanju infrastrukture neka okrene prema terenu, tribine i krovovi mogu cekati svejedno su jako skupi, ali dajte poduzmite sve mjere i djelujte na sve nacine da se teren rekonstruise u potpunosti sto zbog nas sto zbog reprezentacije. Traziti pomoc od saveza, uefa, lokalne zajednice da se ovo realizuje.

Adzemu i momcima kapa do poda. :kralj: :tokralju:
bas tako, teren pa onda krov na istoku, pa sve ostalo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 10 dec 2017, 16:26

Bravo bravo momci, drugo poluvrijeme je potvrdilo da konačno imamo tim u pravom smislu te riječi i igrače koji imaju karakter!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 10 dec 2017, 16:27

Auu patnje, al vrijedilo je, svaka cast svima na ovom drugom poluvremenu :tokralju:

Detalj: Bogija je bas traka yebala, ne znam je li mu 5 minuta stajala kako treba :urnebes:

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 10 dec 2017, 16:29

Niko me nemoži spustiti pa dići kao Željo....
Evribadi sej Željo
Željoooo

krepo
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 sep 2017, 17:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la krepo » 10 dec 2017, 16:31

Nevjerovatno da za vrijeme tekme ista 4 lika komentarisu tekmu i pljuju igrace.Aferim
Imal imalo stida??????
Mi imamo jednog Boga,a na klupi sina Njegovoga
KRAJ PRIČE

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shminka » 10 dec 2017, 16:31

Kakva tekma :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 10 dec 2017, 16:32

irfo je napisao/la:
Monci je napisao/la:Ja bi iskoristio prilku da se izvinem svim kolegama forumašima, zbog reakcije nakon drugog gola Radnika. Ljutnja, nervoza, yebiga halalite...
i ja bih iskoristio priliku da se izvinem roku elsneru, mozda i nije najgori ikada :kafa:
Nije najgori danas je bio jedan od najboljih na terenu. Ja tvrdim da zna, nije los igrac sekunde. Bespotrebno je stavljen na stub srama. Kod njega mi se svidja sto ide logikom da lopta moze proci ali igrac ne moze. Ako nista navalit ce ti se na ledja i padas ko da te snajper pokosio hahahah.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 10 dec 2017, 16:32

irfo je napisao/la:Strasni bek projic :tokralju:
Imal ko da ga ti gotivis a da igra za nas tim :think:
Neandertalac je napisao/la:Kajkut, Elsner, Projic, tegoba gledati. Ne osporavam ih Boga mi teren je grozan ali nam yebu mater zbog njih.

Zec promašaj sezone i kazna slijedi.
Kajkut je slab, reci nam Nea. Ti sve znasssss :njanjanja:


Monci je napisao/la:Jeste li dočekali usta vas yebem!!!! Lajte kerovi!!!!
Miran budi :shh: uzbudis se previse ohani, sabur nasi smo.
Rokoko87 je napisao/la:Jesmo postali chokeri u pm
Letis opet pred rudu ;) 6b sad ti dao i kajem se. Pesimizam u toku utamice. Zapamti mi smo Zeljo.
Sandokan87 je napisao/la:Ma treba spustiti zavjesu na ovaj jesenji dio prvenstva. Imamo polufinale kupa, bod zaostatka za Zrinjskim. Dobro je kako je moglo biti. Najavljivao sam da ce ova utakmkca sa Radnikom biti najteza od svih 5 koje smo igrali u zadnje vrijeme. LAHKO CEMO! E to je to. Nema LAHKO CEMO. Izadji pobij se na terenu za 3 boda. Dodjes do vode i ne napijes se. U dobroj smo situaciji za proljece, hoce li to znati iskoristiti pitanje je koje se postavlja.
:urnebes: Bilo je jos 45 minuta do kraja. Sando nas gusar, dobar nije los ali nekad nije sav svoj. Jedi sniker.

irfo je napisao/la:Haj bar napadamo na ovu bolju stranu sad, ima jos kakve takve sanse da se ovo izjednaci


To je jedino sto mi je bilo na pameti. Tamo na onoj strani klizaliste komotno.
Monci je napisao/la:Bgm teško. Teren nikad gori, a vidi se da nam fakat fali svježine...
:urnebes: :urnebes: ti bas uporan ha.
Virtu4l je napisao/la:strašno
monte niga :kafa: i ja mislim trebali smo 5 komada uvaliti u drugom.



Bravo momci, svaka cast. Svi ste igrali kako treba ali ovo je opomena da kad igras protiv favorita :D kao sto je Radnik (hvala Bogu za srecu protiv njih) moras ih ozbiljno sHHHHvatiti.
Adzeme prestani eksperimentisati s Rok Elsnerom u vaznim tekmama, daj mu zadnjih 20 minuta pri dobrom rezultatu, nikako starter da bude.
Jos jednom svaka cast na hrabrosti pa tek onda borbi i zalaganju na terenu.
6 od 6 Hvala Allahu dragom :bow: :pray:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 10 dec 2017, 16:34

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

krepo
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 sep 2017, 17:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la krepo » 10 dec 2017, 16:35

ZaZelju je napisao/la:Kad će Adžem skontati da Elsner i Kajkut ne smiju biti starteri? Samo im još Zeba fali i da imamo onaj identični sastav koji je prosuo bodove protiv Viteza. Zar mu nije jasno da je upravo radi njih odigrao katastrofalno protiv Viteza.
Gdje su Beganović i Hasanović?
Nema ih ni na klupi. Adžem je bez ikakvog razloga totalno zanemario njih dvojicu. Ova dvojica su morali igrati ispred Elsnera i Kajkuta. Mlađi su i brži, pokretljiviji i borbeniji. Beganović je imao onu asistenciju u Bijeljini kad smo dobili Radnika. Kakav Kajkut ili Elsner. Zeba i ova dvojica su igrači za maksimalno 30 minuta.
A vidi ovog strucnjaka na poluvremenu :lol: :urnebes:
Mi imamo jednog Boga,a na klupi sina Njegovoga
KRAJ PRIČE

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.