FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Pilindalo
Postovi: 72
Pridružen/a: 17 feb 2018, 20:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pilindalo » 11 mar 2018, 18:17

irfo je napisao/la:nisam bio u mogucnosti gledati danas, mozel neko u kratkim crtama navesti najvaznije?
4000 navijaca
prvi zicer fulio vranjes u 2 minuti
oni poslije toga bili bolji
sadaka nas spasila nekoliko puta
I poluvrijeme jedno od najgorih
u drugom dva puta nas veca spasio
cim je usao ramovic krenulo bolje
66 minuta vojo dao super gol
opet vranjes fulio zicer
nakon toga nabijanje i strah do kraja
Dabogsacuva.
bekovi katastrofa
Eto krace ne moze.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 11 mar 2018, 18:25

Mislim 3 boda super :salut: Zaka solira previse i pegla loptu, Zajmovic nije za prvih 11 jos i to se vidi izgleda izgubljeno.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 mar 2018, 18:54

Pilindalo je napisao/la:
irfo je napisao/la:nisam bio u mogucnosti gledati danas, mozel neko u kratkim crtama navesti najvaznije?
4000 navijaca
prvi zicer fulio vranjes u 2 minuti
oni poslije toga bili bolji
sadaka nas spasila nekoliko puta
I poluvrijeme jedno od najgorih
u drugom dva puta nas veca spasio
cim je usao ramovic krenulo bolje
66 minuta vojo dao super gol
opet vranjes fulio zicer
nakon toga nabijanje i strah do kraja
Dabogsacuva.
bekovi katastrofa
Eto krace ne moze.
:thumbup:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 11 mar 2018, 18:56

Igru brisi, bodove pisi... Zajmovica i sindikalca izbaciti iz prve, prvi konstantno ocajan, drugi se obrukao par puta u drugom poluvremenu pa srecom ne primismo gol poslije njegovih kiksova, publika jos gora od ove dvojice, gdje su sada svi silni navijaci? Nedjelja, 15h, prelijepo vrijeme, haman 20 stepeni i opet vam ne valja, ne dolazite ni na derbi ni u Evropu kad na Zelju mislite 2x godisnje a pametujete po kojekakvim forumima i stranicama, jedino jos pive i janjad treba poceti dijeliti na ulazu ne bi li se smilovali pa dosli, fuj!
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 mar 2018, 19:01

Sta vam je ljudi, kad bude bolje igre bit ce i publike, eto vec pobjedom protiv zrinjskog moze se poduplati posjeta za sljedecu tekmu,koga mlijeko oprzi i u jogurt puse ,a znamo sta je bilo prosle godine
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 11 mar 2018, 19:07

Kako ovo vrijeme bude lijepse sve ce manje biti na tribini, draze raji otici na izlet, planinu, na kaficu, basta, setnja.

Ova sad utakmica sa Zrinjskim nam puno toga moze donjeti, a onda dvije vezane domace + kup pa pitari.
- Zeljeznicar -

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 11 mar 2018, 19:14

Pa onda to nisu navijaci Zeljeznicara nego rezultata, basti, kafica i cega li vec, eto i rezultate imamo pa ne vrijedi, na stranu igra, nije onda to ono sto vole a svi kukaju, supljiraju, pisu kojekakve gluposti i kontriraju, zatvorite se u rupe i sutite kad vec ne dolazite.. Ubijedjen sam da bi s punim stadionom i igra bila daleko bolja, no ko sam ja da o tom govorim, ja ovu igru laicki gledam pa se niko ovdje ne mora slagati sa mnom, jedino sto me nosi je ljubav a fali je kod vecine u realnom svijetu :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 mar 2018, 19:31

bili su puni stadioni prosle godine pa kakva je igra bila? Ne samo grbavica da je bila puna nego su gostovanja bila odradjena na vrhunskom nivou, dvaput u Krupi ogroman broj navijaca pa onako ujedinjeni na kosevu manijaci i sve pa nula od igre
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 11 mar 2018, 19:59

Jel istina da su horde večeras pjevale you're nothing special, we lose every week :rol:

Inače ništa posebno danas ali 3 boda su 3 boda. Ono što me veseli da je Zakara dosta razigraniji nego u prethodnim mečevima, treba nam Goran u formi ko suho zlato u Lzp.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 mar 2018, 20:00

sreca pa su nam konkurenti gori od nas, zrinjski daleko od one forme iz prosle godine, a siroki i sarajevo boze sacuvaj, siroki malo vise srece nego pameti i stigose do ove pobjede ali sve je to nivo krupe i radnika
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 11 mar 2018, 20:04

Nismo ni mi bas sjajni, samo bez opustanja da nam se ne ponovi prosla sezona.

Bice itekako tesko, mi smo na dva fronta.
- Zeljeznicar -

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la biceDUPLA » 11 mar 2018, 20:05

moze li neko uraditi Hebibovica broj 13 da stavi - i postaviti na prepucavu :urnebes:
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 11 mar 2018, 22:11

Zenzo je napisao/la:Nismo ni mi bas sjajni, samo bez opustanja da nam se ne ponovi prosla sezona.

Bice itekako tesko, mi smo na dva fronta.
Cudno ali slazem se :thumbup:

Nece raja da sad pise jer smo uzeli 3 bobe i elhamdulilah, sacekaj dok izgubimo (ne daj Boze) pa kad se pocnu ukazivati na greske.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 mar 2018, 22:27

Ma šta ćeš pisati moj Muhoni nakon pobjede, igru briši bodove piši, to je najpametnije što se može reći :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61430
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 11 mar 2018, 22:51

Normalno da će se ukazivati na greške kad ne ide.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 11 mar 2018, 23:21

Raonffa je napisao/la:Ma šta ćeš pisati moj Muhoni nakon pobjede, igru briši bodove piši, to je najpametnije što se može reći :D
Ima materijala ali necemo kuknjava samo da cekamo ko Virto cim izgubimo da se raspisemo.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 mar 2018, 23:26

MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma šta ćeš pisati moj Muhoni nakon pobjede, igru briši bodove piši, to je najpametnije što se može reći :D
Ima materijala ali necemo kuknjava samo da cekamo ko Virto cim izgubimo da se raspisemo.
Ma možemo, ali za svoju dušu što se kaže, znamo i ja i ti da se ništa neće promijeniti zato što mi trubimo na forumu, ni na bolje ni na gore. Naše je da pravimo hajp oko navijača, da se animira publika, da podržimo ekipu i to je to, jedina efektivna stvar koju mi možemo uraditi za dobrobit kluba.

Sa druge strane, vala nešto se ne sjećam da je kod nas ikada bila idealna igra u kontinuitetu (izuzev sezone 11/12 kad smo uzeli duplu, tad smo gazili 80% utakmica), ne samo kod nas nego kod bilo koje ekipe u ovoj ligi, yebiga navikneš se da se ovdje teško može igrati fudbal kakav bi mi voljeli gledati, iz više razloga od infrastrukture pa do nekih drugih stvari, i tako jbg dok pobjeđuješ dobro je, kad izgubiš daj kritiku i tjt.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19314
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 11 mar 2018, 23:31

Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma šta ćeš pisati moj Muhoni nakon pobjede, igru briši bodove piši, to je najpametnije što se može reći :D
Ima materijala ali necemo kuknjava samo da cekamo ko Virto cim izgubimo da se raspisemo.
Ma možemo, ali za svoju dušu što se kaže, znamo i ja i ti da se ništa neće promijeniti zato što mi trubimo na forumu, ni na bolje ni na gore. Naše je da pravimo hajp oko navijača, da se animira publika, da podržimo ekipu i to je to, jedina efektivna stvar koju mi možemo uraditi za dobrobit kluba.

Sa druge strane, vala nešto se ne sjećam da je kod nas ikada bila idealna igra u kontinuitetu (izuzev sezone 11/12 kad smo uzeli duplu, tad smo gazili 80% utakmica), ne samo kod nas nego kod bilo koje ekipe u ovoj ligi, yebiga navikneš se da se ovdje teško može igrati fudbal kakav bi mi voljeli gledati, iz više razloga od infrastrukture pa do nekih drugih stvari, i tako jbg dok pobjeđuješ dobro je, kad izgubiš daj kritiku i tjt.
Moj brate Murate ode ti u 16 :D ja sam nesto drugo mislio ali eto

Uglavnom tvoj post jeste cista istina ali ovdje nekad kritika zna biti prisutna i bez potrebe mjesecima od posebnih forumasa zar ne :kafa: igrali dobro ili ne.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 mar 2018, 23:47

MocMahale444 je napisao/la: Moj brate Murate ode ti u 16 :D ja sam nesto drugo mislio ali eto

Uglavnom tvoj post jeste cista istina ali ovdje nekad kritika zna biti prisutna i bez potrebe mjesecima od posebnih forumasa zar ne :kafa: igrali dobro ili ne.
Ma jeste al' opet je suština ista, dok je rezultat tu sve je uredno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61430
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 mar 2018, 09:37

Raonffa je napisao/la:Ma možemo, ali za svoju dušu što se kaže, znamo i ja i ti da se ništa neće promijeniti zato što mi trubimo na forumu, ni na bolje ni na gore.
Itekako se promijenilo od kako mi trubimo na forumu, od omladinskog pogona pa dalje do prvog tima, i trubiće se ponovo čim se opuste. Sad za sad je sve ok.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalPacidoroP, mamonelafo i 40 gostiju.