FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Ovu sezonu zadovoljni biste bili?

Anketa je završila: 31 jul 2017, 14:15.

Samo titulom, sve ostalo je neuspjeh
68
53%
Izborenom Evropom
21
16%
Promocija mladih igrača bez obzira na rezultat
11
9%
Rezultat nije bitan, izgradnja južne tribine je prioritet
29
22%

Ukupno glasova: 129

biceDUPLA
Kontakt:

PostPostao/la biceDUPLA » 16 maj 2018, 13:11

Vojo bi tek sad proradio jer covjek je.upao odma u masinu. Ikreno volio bi da ode Zaka za neke pare da cvoknemo i da malog Zerica prodamo ako mozemo...A na kraju krajeva i Sabana. Ma da treba sacekati evropske utakmkce jer nad bas mozda tu krene. Normalno SA NOVIM TRENEROM. Jer smo sa ovim vec ispali. Adzem veze nema!!!
ŽELJEZNIČAR 1921

ackeey
Kontakt:

PostPostao/la ackeey » 16 maj 2018, 13:16

mchadesh WroteColonProdajte tribinu, vratite pare :D

Eno ti tema Prva liga Federacije, pa se tamo pravi pametan i smijesan.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 maj 2018, 13:23

Treba u buducnosti Misimovicu dati da radi na dovodjenju igraca. Insistirao je na Zajmovicu, prije njega na Lendricu. Zna posao.

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 16 maj 2018, 13:24

Naporan si, ti svoje pa svoje. Idi u klub i objasni mu kako se posao radi, znalac.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 16 maj 2018, 13:33

biceDUPLA WroteColonVojo bi tek sad proradio jer covjek je.upao odma u masinu. Ikreno volio bi da ode Zaka za neke pare da cvoknemo i da malog Zerica prodamo ako mozemo...A na kraju krajeva i Sabana. Ma da treba sacekati evropske utakmkce jer nad bas mozda tu krene. Normalno SA NOVIM TRENEROM. Jer smo sa ovim vec ispali. Adzem veze nema!!!

Reče Misimović da se radi na produženju ugovora sa Blagim i Graovcem, dok Zakarić neće potpisivati novi ugovor.

Sad, da li to znači da na zimu ide besplatno ili na ljeto uz neko obeštećenje, to ne znam, al' znam da bih prije izabrao ovu drugu opciju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 maj 2018, 13:45

Raonffa WroteColon
biceDUPLA WroteColonVojo bi tek sad proradio jer covjek je.upao odma u masinu. Ikreno volio bi da ode Zaka za neke pare da cvoknemo i da malog Zerica prodamo ako mozemo...A na kraju krajeva i Sabana. Ma da treba sacekati evropske utakmkce jer nad bas mozda tu krene. Normalno SA NOVIM TRENEROM. Jer smo sa ovim vec ispali. Adzem veze nema!!!

Reče Misimović da se radi na produženju ugovora sa Blagim i Graovcem, dok Zakarić neće potpisivati novi ugovor.

Sad, da li to znači da na zimu ide besplatno ili na ljeto uz neko obeštećenje, to ne znam, al' znam da bih prije izabrao ovu drugu opciju.

Druga je mnogo isplativija. Nece nam cetiri mjeseca donijeti nista znacajno. Problem je sto on moze insistirati na ostanku do kraja ugovora. Moze na ljeto potpisati za novi klub.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 16 maj 2018, 13:48

plavousrcu WroteColon
Raonffa WroteColon

Druga je mnogo isplativija. Nece nam cetiri mjeseca donijeti nista znacajno. Problem je sto on moze insistirati na ostanku do kraja ugovora. Moze na ljeto potpisati za novi klub.

Sreća je samo što ne postoji igrač koji će insistirati na ostanku u ovoj ligi ako ima ponuda iz inostranstva :D

A Zakarić vjerovatno ima ponude i vjerujem da je sve između klubova dogovoreno, ne vjerujem da bi Misimović tako nonšalantno izjavio da ne postoji mogućnost produženja ugovora sa Zakarićem, vjerovatno je taj transfer gotova stvar.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

FKZ1921
Kontakt:

PostPostao/la FKZ1921 » 16 maj 2018, 13:54

Kontekst u kojem predsjednik UO govori o Amaru Osimu,njegovom eventualnom povratku u klub...sramotno,jadno,podlo,hinjski,nemoralno...
I pitamo se zasto se dijelimo...

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 maj 2018, 14:01

Kako nema? Miro je mogao ici pola godine prije isteka, ali nije. Razumljivo. Ostalo njemu i menadzeru vise para za par mjeseci. Zajebana je situacija. Igrac ima sve u svojim rukama i mi kao klub smo nemocni. Moze se smilovati i reci evo vam 100.000 obestecenja sa ne idem dzaba.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 maj 2018, 14:06

FKZ1921 WroteColonKontekst u kojem predsjednik UO govori o Amaru Osimu,njegovom eventualnom povratku u klub...sramotno,jadno,podlo,hinjski,nemoralno...

Ne vide dalje od nosa. Pocetak presa je nesto najsramnije izaslo iz usta predsjednika u istoriji kluba. Niko da prokomentarise taj dio. Pravimo se svi ludi. Predsjednik Zelje je rekao da je Zeljo kupovao titule. Na sramotu mu.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 16 maj 2018, 14:15

plavousrcu WroteColon
FKZ1921 WroteColonKontekst u kojem predsjednik UO govori o Amaru Osimu,njegovom eventualnom povratku u klub...sramotno,jadno,podlo,hinjski,nemoralno...

Ne vide dalje od nosa. Pocetak presa je nesto najsramnije izaslo iz usta predsjednika u istoriji kluba. Niko da prokomentarise taj dio. Pravimo se svi ludi. Predsjednik Zelje je rekao da je Zeljo kupovao titule. Na sramotu mu.

Tako nekako se moze procitat izmedju redova, bas fuj :puke:
"Damir (op.a Kojašević) je dobar momak, družimo se ovdje a ja mu pričam kakav je osjećaj osvajati titule. Svake noći me nazove ja mu ispričam kako je osvojiti titulu i onda on ide na spavanje i sanja o tome'' kaže raspoloženi Bekrić...

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 maj 2018, 14:25

irfo WroteColon
plavousrcu WroteColon

Tako nekako se moze procitat izmedju redova, bas fuj :puke:

Ne smije reci javno i onda zamotava. Ovaj novinar ga pita je li Najdrazem nudjeno da bude trener on govori da svi znaju kako se radi izvan terena. I budali je jasno. Sugo sugavi.

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 16 maj 2018, 14:35

Djes pesto sta ima? Dugo te nije bilo.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 16 maj 2018, 14:56

Neki isto ko da su djeca, isto kao da se taj dug nije mogao vratit kroz ugovor i plate Osimu kada bi ovaj bio trener? Kakve neznalice i poltroni boze sacuvaj.
"Damir (op.a Kojašević) je dobar momak, družimo se ovdje a ja mu pričam kakav je osjećaj osvajati titule. Svake noći me nazove ja mu ispričam kako je osvojiti titulu i onda on ide na spavanje i sanja o tome'' kaže raspoloženi Bekrić...

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 maj 2018, 15:03

irfo WroteColonNeki isto ko da su djeca, isto kao da se taj dug nije mogao vratit kroz ugovor i plate Osimu kada bi ovaj bio trener? Kakve neznalice i poltroni boze sacuvaj.

Na sto nacina se moglo i moze vratiti, ali treba ocrniti Najdrazeg. Sutra ce elegant i ostali poltroni ovdje pisati **** vas Amar hoce da tuzi klub. To je cilj zavlacenja. Tuzi Najdrazi uzmi i kamatu.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 16 maj 2018, 15:41

Treba odmoriti malo. :wave:

Iduce sezone 10 puta teze i gore nego ove.
1921 filozofija, AMAR OSIM.

Relax and take - notes
While I take - tokes of the marijuana smoke.

Goosman
Kontakt:

PostPostao/la Goosman » 16 maj 2018, 16:01

Plati i izvini se.Neznalico.

AirMike
Kontakt:

PostPostao/la AirMike » 16 maj 2018, 17:45

Znaci i sledece sezone nema titule kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava
FKZ !
UPRAVA NAPOLJE !

IskraB
Kontakt:

PostPostao/la IskraB » 16 maj 2018, 17:58

Ako nista bice novih vedeta u liku djelu Hadzica, Mehremica, Kajkuta. Press konferencije koje nikoga ne zanimaju.

Da postavim video na dolasku kad su pricali o Evropskom Zeljeznicaru, a mi nemamo dva igraca s ugovorom da valjaju.

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 16 maj 2018, 18:01

Miske vracaj pare Amaru, Miske ti si kriv sto je Zeljo duzan Amaru pare.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.