FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Ovu sezonu zadovoljni biste bili?

Anketa je završila: 31 jul 2017, 14:15.

Samo titulom, sve ostalo je neuspjeh
68
53%
Izborenom Evropom
21
16%
Promocija mladih igrača bez obzira na rezultat
11
9%
Rezultat nije bitan, izgradnja južne tribine je prioritet
29
22%

Ukupno glasova: 129

Zenzo
Kontakt:

PostPostao/la Zenzo » 16 maj 2018, 18:10

AirMike WroteColonZnaci i sledece sezone nema titule kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava

Ne da nema titule nego nema kluba, gasimo ga obzirom da Amar nece doci.

Mozda nakon suda, zavisno od presude. :mrgreen:
- Zeljeznicar -

mavi
Kontakt:

PostPostao/la mavi » 16 maj 2018, 18:18

Jadan i bijedan govor Misimovića danas. I to sve na prvi dan Ramazana. Osoba koja je iskreni vjernik, a Misimović se predstavlja da to jeste, dva puta bi razmislila prije nego što bi ovakvu predstavu za javnost organizovala. Cilj je oblatiti Amara, to je sad već više nego vidljivo. Pitanja za transparentnu upravu: Koliko smo tačno para potrošili u zadnje tri godine na igrački kadar? Šta je rezultat tih ulaganja, koliko titula i pehara je doneseno u klub? Jesu li se finansijski isplatila ta silna ulaganja u igrački kadar, gospodine Misimoviće? Čije pare su se tako lako bacile niz vjetar? Koliko ste vi, lično, svojih para ubrizgali u klub, pa sebi uzimate za puno pravo da se ponašate ovako nadmeno?? Zašto nas dijelite, nas Željine navijače? Zašto je na finalu kupa bio najmanji broj gledalaca u njegovoj istoriji? Ako je klub, navodno, prema vašim riječima bio u jadnom, predstečajnom postupku, kako se u kasu tako jadnog kluba u roku od godine i po slije toliki novac? A ne zahvaljujući vama, nego direktno i indirektno "neprijateljima kluba", kako ih vi popularno prozvaste?

IskraB
Kontakt:

PostPostao/la IskraB » 16 maj 2018, 18:20

Pa SDA nas laze od rata zasto nam on ne bi prodavao Torabiju vodu. Isti stranka, isti ljudi, bas sve isto..

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 16 maj 2018, 18:28

Stvarno nije potreban bio ovaj press. Opravdanja za izgubljenu titulu nema tako da niko iz kluba nema pravo da glumi nesto. Sami sebi izbijamo titulu dvije godine i onda glume kao eto ne znamo sta se desilo, sudije itd. Kad prestanete dovoditi parmake u liku Mehremica, Hadzica, Elsnera, Kajkuta i sl. i kad nadjete trenera koji zna mozda i podignemo pehar.
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.

TMmanija2012
Kontakt:

PostPostao/la TMmanija2012 » 16 maj 2018, 18:32

I ja sam dao pola miliona svoje love .. Miske daj mi lovu :rol: :rol: Pa nije Senad levat da daje nekome lovu bez ikakvog traga, na kraju krajeva to bi bilo krivicno dijelo . Ima sud ,svjedoci , ako se dokaze Amar ce biti isplacen i sta tu nije jasno. Ljudi rade transparentno i ne zele nikakve malverzacije . Prošla su vremena kad se u klubu kralo šakom i lopatom, gdje niko nikome nije polagao racune . Prodavali se poslovni,prodavali se igaci na šetetu kluba . Odlazili dolazili kad su htjeli .. e to vama fali ... dobicete qrcinu .. Nedaj Miske ni pedlja .

IskraB
Kontakt:

PostPostao/la IskraB » 16 maj 2018, 18:35

Vi ste stvarno teski glupani blago receno. Nije Zeljo Misketov klub, nece on nikoga isplacivati debili nego treba da se vrate pare Amara koje su ulozene u ZELJU a ne u Misimovica. Isto kao sto je Misimovic posudio pa uzeo kametu, nije sam od sebe nego od kluba a klub nije njegov.

mavi
Kontakt:

PostPostao/la mavi » 16 maj 2018, 18:40

TMmanija2012 WroteColonI ja sam dao pola miliona svoje love .. Miske daj mi lovu :rol: :rol: Pa nije Senad levat da daje nekome lovu bez ikakvog traga, na kraju krajeva to bi bilo krivicno dijelo . Ima sud ,svjedoci , ako se dokaze Amar ce biti isplacen i sta tu nije jasno. Ljudi rade transparentno i ne zele nikakve malverzacije . Prošla su vremena kad se u klubu kralo šakom i lopatom, gdje niko nikome nije polagao racune . Prodavali se poslovni,prodavali se igaci na šetetu kluba . Odlazili dolazili kad su htjeli .. e to vama fali ... dobicete qrcinu .. Nedaj Miske ni pedlja .

Ma, pobogu, ko smo to mi, a ko ste vi?

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 maj 2018, 18:46

mavi WroteColonJadan i bijedan govor Misimovića danas. I to sve na prvi dan Ramazana. Osoba koja je iskreni vjernik, a Misimović se predstavlja da to jeste, dva puta bi razmislila prije nego što bi ovakvu predstavu za javnost organizovala. Cilj je oblatiti Amara, to je sad već više nego vidljivo. Pitanja za transparentnu upravu: Koliko smo tačno para potrošili u zadnje tri godine na igrački kadar? Šta je rezultat tih ulaganja, koliko titula i pehara je doneseno u klub? Jesu li se finansijski isplatila ta silna ulaganja u igrački kadar, gospodine Misimoviće? Čije pare su se tako lako bacile niz vjetar? Koliko ste vi, lično, svojih para ubrizgali u klub, pa sebi uzimate za puno pravo da se ponašate ovako nadmeno?? Zašto nas dijelite, nas Željine navijače? Zašto je na finalu kupa bio najmanji broj gledalaca u njegovoj istoriji? Ako je klub, navodno, prema vašim riječima bio u jadnom, predstečajnom postupku, kako se u kasu tako jadnog kluba u roku od godine i po slije toliki novac? A ne zahvaljujući vama, nego direktno i indirektno "neprijateljima kluba", kako ih vi popularno prozvaste?

Najsramnija izjava predsjednika u bogatoj istoriji kluba. Zeljovci koji vide dalje od nosa gospodine Senade nikad vam ovo nece halaliti. Vi niste od kluba napravili gradjevinsku firmu nego privatnu prciju.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 16 maj 2018, 19:01

Znaci iduce sezone 10 puta gore a titulu zaboravite.
1921 filozofija, AMAR OSIM.

Relax and take - notes
While I take - tokes of the marijuana smoke.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 16 maj 2018, 19:04

Znaci da su maske pale. Oblatiti Najdrazeg je bio stvarni cilj Misimovicevog obracanja javnosti. Ko nije shvatio neka premota nekoliko puta.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 16 maj 2018, 19:05

mavi WroteColon
TMmanija2012 WroteColonI ja sam dao pola miliona svoje love .. Miske daj mi lovu :rol: :rol: Pa nije Senad levat da daje nekome lovu bez ikakvog traga, na kraju krajeva to bi bilo krivicno dijelo . Ima sud ,svjedoci , ako se dokaze Amar ce biti isplacen i sta tu nije jasno. Ljudi rade transparentno i ne zele nikakve malverzacije . Prošla su vremena kad se u klubu kralo šakom i lopatom, gdje niko nikome nije polagao racune . Prodavali se poslovni,prodavali se igaci na šetetu kluba . Odlazili dolazili kad su htjeli .. e to vama fali ... dobicete qrcinu .. Nedaj Miske ni pedlja .

Ma, pobogu, ko smo to mi, a ko ste vi?

Pusti druze levate, vidis da na silu hoce da naprave dvije strane.
Par njih za Amara, protiv Misketa. Par za Misketa protiv Amara ili su maskirani pitari.

Relax and take - notes

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 16 maj 2018, 19:10

Ko mi je izbriso post.Dakle gradzevinska firma bivsi NK Zeljo ce sad i kampioen da pravi,a prostori na istoku,a sto nas frajer zavali.Adzem clan porodice,imam i ja Zumru clan porodice,odsad ona upravlja mojom imovinom,Zumro izdrzi.Postade nam klub Mahala ali ona prigradska.

Mahalac1987
Kontakt:

PostPostao/la Mahalac1987 » 16 maj 2018, 19:31

Ne vidim šta je cilj današnje konferencije. Nekakav način pravdanja javnosti i navijačima, podizanje atmosfere pred derbi da se opet ne obrukamo posjetom, ponovno dokazivanje kako ova uprava radi najbolji posao u poslijeratnom periodu ili nešto deseto, stvarno ne znam niti me interesuje. Misimović je dokazao da je veoma inteligentan čovjek, čovjek koji ima autoritet i neku viziju, ono što obeća to i ispuni i takav i treba biti predsjednik najboljeg Kluba u državi. Ono što mi se konkretno danas nije svidjelo je što je na svako postavljeno pitanje odgovarao onako kako je on unaprijed zamislio, tj. malo se dotakne teme pa počne pričati o svojim uspjesima i uspjesima uprave, te planovima za budućnost. Ako si već napravio konferenciju na kojoj ćeš biti otvoren za sve vrste pitanja, onda na ista odgovori kako treba, bez nekakvog okolišanja i pričanja o stvarima koje u ovom trenu nisu u fokusu. Gubljenje, kako mi volimo reći, već osvojene titule, drugu sezonu za redom pokazuje da je situacija alarmantna, bez obzira na osvajanje tog kupa. Trofej jeste trofej, ali ti radnici famoznog sportskog segmenta su nam toliko ubili osjećaj radosti, da je to nevjerovatno. Jedini čovjek koji je u stanju za čas sve preokrenuti (i vratiti navijače na tribine, i riješiti se manekena, i kvalitetno spremiti ekipu i na kraju napraviti rezultat vrijedan pažnje) je definitivno Amar Osim. Al opet koliko god mi njega prizivali, od njegovog povratka, sudeći prema današnjim izjavama predsjednika, najvjerovatnije neće biti ništa. Iduće sezone bi kao što sam već pisao volio vidjeti Baždarevića na klupi, a ako nisu u stanju dovesti njega, onda definitivno ostaviti Adžema, jer sve ostalo je ponovno srljanje. Na kraju, podrška upravi, neka nastave tamo gdje su stali, ali sa malo manje onoga "ja, ja i samo ja" i neka konačno shvate da su navijači željni kvalitetne igre, a ne samo gradnje tribina, terena, kampova... Uostalom, fudbal se i igra zbog navijača.

Neandertalac
Kontakt:

PostPostao/la Neandertalac » 16 maj 2018, 20:10

Ima načina Misimoviću, samo iskopaš još koju rupu kao ona u koju su otišle pare za "na ruke" i "raskide".

Prepošten si, ne zaslužujemo te...

Naknadni radovi na izgradnji istočne tribine i okolnih područja (nasipanje i tamponiranje zemljišta u poslovnim prostorima, nasipanje i tamponiranje zemljišta za pripremu vanjskog uređenja, sanacija klizišta na jugoistočnom dijelu stadiona, izgradnja prilaza južnoj tribini, postavka dodatne ograde i ulaznih kapija); Izvođač radova Butmir d.o.o. Cijena radova iznosi 356.786 KM.

Vanjsko uređenje istočne tribine; Izvođač radova Butmir d.o.o. Cijena radova iznosi 165.994 KM.

Neka si ti nama "insistirao" na Zajmovicu, imaš nos za igrača, svaka ti čast. A Vranješ?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 16 maj 2018, 20:28

Objasnjeno je gdje su iskrsli iznenadni radovi na istocnoj tribini.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Zenzo
Kontakt:

PostPostao/la Zenzo » 16 maj 2018, 20:36

Navijaci AO sada kada znate da Amar nece biti trener hocete li bojkotovati utakmice ili jos gore prizivati poraze i neuspjehe ?
- Zeljeznicar -

vranjes23
Kontakt:

PostPostao/la vranjes23 » 16 maj 2018, 20:48

Poenta Pressa?
Ja jedino sto sam zaključio je da Senad obmanjuje javnost i navijače.

Ja i upravljacke strukture kluba ako napustimo klub,Željo će se ugasiti.
Neznalice,ako Bog da,ne dočekali kraj Ramazana!
Odlazite iz svetinje!

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 16 maj 2018, 20:49

Idi na lobotomiju pa provociraj, Zenzo
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 16 maj 2018, 20:59

zenzica provocira loma, njemu je krivo sto je Amar otisao na odmor u sred sezone. Od tada zenzo nije sav svoj.
Radovao se titulama i gotivio treninge poslije tekme ako bi igrali lose. Ipak sad nas zenzi mrzi Amara. Tuzno :(

Relax and take - notes

IskraB
Kontakt:

PostPostao/la IskraB » 16 maj 2018, 21:07

Misimovic def ima viziju, ima nesto sto treba jedna firma ali ne fudbalski klub. Tu nastaje najveci problem u svemu.

Sve manje ce raje biti tribinama. Uzmi da ti je na Kup doslo jedva hiljadu ipo ljudi, sad zamisli sljedecu sezonu ispadanje u evropi od nekog nizerazredmkg kluba.

O prvenstvu da ne pricam sta ako se dese losi rezultati.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.