FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2018, 01:49

irfo je napisao/la:Maloprije u dibeku mujaga sjedi al ne pusi sisu, a sto do mene Armin Hodzic opalio po nargili, tako da omladino samo treba pusit ako hocete karijeru izgradit :kafa:
Šta ćeš im ti govoriti nargilašu jedan :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la penke » 12 jun 2018, 03:14

Kakvo je stanje sa Goranom Zakarićem? Ima li sanse za ostanak ili ide (koji klub) ?
Samo jedno ime

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 12 jun 2018, 06:48

Zakarica kazu hoce Partizan. Tesko da mozemo izvuci vise od 200.000 eura jer ima jos pola godine ugovora.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 jun 2018, 08:27

1921ba je napisao/la:Kao što sam i obećao, intervju sa novim trenerom :D

Hvala za intervju.

Posebno mi se sviđa prvih pet minuta gdje priča o predsjedniku i kako je dosta upoznat sa Op FK Željezničar. Dalje nisam gledao.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 12 jun 2018, 08:37

Neandertalac je napisao/la:
1921ba je napisao/la:Kao što sam i obećao, intervju sa novim trenerom :D

Hvala za intervju.

Posebno mi se sviđa prvih pet minuta gdje priča o predsjedniku i kako je dosta upoznat sa Op FK Željezničar. Dalje nisam gledao.
Ovaj je nadmasio i Kostica u uvlacenju u analni otvor. Nas je sad i dzaba nam je. Moramo vjerovati da ce biti pun pogodak.

Avatar
DobojskiManijak
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 maj 2018, 11:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DobojskiManijak » 12 jun 2018, 08:39

nni u nikakve bajne priče i intervju ne vjerujem, samo teren i rezultati !!!

moja jedina želja za trenera je bila Amar ali pošto nije on podržavam ovog trenera i za mene je najbolji dok se ne dokaže suprotno.

Znam da sada kada bi pitali samog Amara da bi i on podržao aktuelnog trenera bez obzira šta mislio o njemu jer ovdje nije stvar u ličnim odnosima već da si uvijek uz voljeni klub.Koliko se sjećam

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 jun 2018, 08:47

Ja vjerujem da ćemo se prosuti ko" riža. Ne moram hvaliti nikoga da bi se dokazivao kako volim klub, čak suprotno.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 12 jun 2018, 08:52

bez kvalitetnih pojacanja nema ni napretka, dzaba treneri i amar osim dzaba sve , ne dovedu li se kvalitetna pojacanja dzaba onda sve
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 12 jun 2018, 11:24

irfo je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
IskraB je napisao/la:Busamo se da pravimo klub, ok. I, sta smo dobili za sve ove godine?
odblokirane bankovne racune bi rekao prije renoviranog zapada, stolica na sjeveru, komplet nove istocne tribine, pojacane rasvjete, novog terena, generalnog sponzora, pehara za osvojeni Kup......
Sto je za pohvalu treba pohvalit, bez obzira na sve, ttrebalo je sve to gore navedeno pokrenuti sa mrtve tacke, ali naravno i na drugoj strani medalje kad treba kudit onda treba, a ne hvalit slijepo svaki los potez ili umanjavati znacaj loseg a uvecavati znacaj dobrog zar ne?
naravno da se treba i kuditi ako stvari nisu kako treba. ima dosta materijala i za to.
ono sto me nervira i zbog cega se cesto upalim jeste kada kude oni kojima se fakat **** za Zeljom i koji gledaju samo svoj sitno-seljacki interes.
zbog takvih, licno manje kudim.

a generalno, mislim da je puno produktivnije pohvaliti covjeka zbog jedne dobre nego kuditi zbog dvije lose stvari. pohvale, podrska, povjerenje, ispruzena ruka... to su stvari koje ljude guraju naprijed, koje ih dizu i cine boljim na svim poljima.
od kudjenja generalno nema nista. jer da ima, niti bi postojali ovisnici o drogama, niti osudjeni kriminaci, niti djeca u popravnim domovima...
sve njih su u zivotu mnogo vise kudili nego pohvaljivali ako razumijes sta pokusavam reci.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 12 jun 2018, 12:03

Nije problem pohvaliti nekoga, ako je taj neko bezobrazan ali s pravim razlogom, ulozio je svojih 2 miliona, napravio istok, teren, svlacionice. Osvojio kup, ulozio svoje pare u igrace. Aferim brate, radi sta hoces.

Al kad si ti od donacija osposobio stadion, trosis pare nemilice na raskide transfera, pri tome nemas igraca za prodati a busas se u prsu kako si tobe jarabi Bog. Aman, spasio Zelju od gasenja, ma nemoj.

Pasa moj lijepi, izvali ti svojih par miliona, pa radi zelis. Daji Vranjesu ako zelis 20 hiljada platu, a ne preko Zelje.

Tri godine pusis titulu, tri godine. Ma ustvari kome ja pise bezveze.

Ova uprava ako nastavi ovako da radi je bivsa uskoro. Niti cu je ja otjerati nego njihov rad. A Boga mi ni sateliti ih nece spasiti s svojim postovima tipa:
dobar je ovo trener
moglo bi nesto biti od njega
ubija na pressu pogledemo :D
ima treninge, igraci ga ne kontaju :D

Klasicni spin. Kao pred izbore.
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 12 jun 2018, 12:06

@za život cijeli

A ti su generalno svi koji ne podržavaju bukvalno svaki potez. Baš sam juče pitao, gdje su oni što imaju kantar i mjere ko je legenda i navijač a ko nije, da nam kažu jesu gledali "Zubandan"? Kada je takva legenda pljuvana šta tek da očekuju obični navijači poput mene.

Nikada ovako nije bilo. Demagogija "podrži klub" ma šta god da se dešava je za ovce i malu djecu. Podržavao sam i upravu pa su me yebavali svako malo čim im se nije sviđalo šta pišem.

Nego, je li budžet izbalansiran? Hoće biti kakvih kapitalaca?
Šta ustvari tačno znači riječ ubleha. Ako uguglamo samu riječ ubleha, dobijemo vrlo malo odgovora. Ako ukucamo prodaje ublehe, onda ima poprilično o tome ko kome i zašto prodaje ublehe.

Ubleha je nešto prazno, lažno, licemjerno. Najčešće je to neki odgovor ili opravdanje koji pokušava da bude istinit, a koji je ustvari lažan. Često je samo jedan dio ublehe istinit, pa onoga koji sluša zavede da pomisli da je cijela ubleha istinita. Prodavati ublehe mogli bi smo reći da znači prodavati muda za bubrege.

Onaj ko prodaje ublehe računa na to da oni kojima je ubleha upućena neće shvatiti da se radi o neistini. Ublehaši računaju na maloumnost ljudi. Ublehe se naročito dobro prodaju ako su zašećerene, odnosno odgovaraju nečijim iščekivanjima. Svako voli da čuje nešto lijepo što će ga obradovati, makar to bilo i lažno. Dobru cijenu imaju i ublehe koje govore ružno o političkom ili drugom protivniku. Stoga su u Bosni i Hercegovini ublehe često rado slušane, a političari su najbolji ublehaši. Posebna vrsta ubleha su priče o kobajagi važnim stvarima, a potpuno zapostavljanje onoga od čega se živi. Naročito su opasne ublehe o brzim izliječenjima, o bioenergičarima, travarima, babama gatarama, itd. Ublehaši su I oni koji mogu dugo pričati o nečemu, a da ustvari o tome ništa ne reknu.
:bih:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 jun 2018, 12:41

Evo sreca pa se i Zrinjski zayebo pri izboru trenera
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 12 jun 2018, 12:43

IskraB je napisao/la:Nije problem pohvaliti nekoga, ako je taj neko bezobrazan ali s pravim razlogom, ulozio je svojih 2 miliona, napravio istok, teren, svlacionice. Osvojio kup, ulozio svoje pare u igrace. Aferim brate, radi sta hoces.

Al kad si ti od donacija osposobio stadion, trosis pare nemilice na raskide transfera, pri tome nemas igraca za prodati a busas se u prsu kako si tobe jarabi Bog. Aman, spasio Zelju od gasenja, ma nemoj.

Pasa moj lijepi, izvali ti svojih par miliona, pa radi zelis. Daji Vranjesu ako zelis 20 hiljada platu, a ne preko Zelje.

Tri godine pusis titulu, tri godine. Ma ustvari kome ja pise bezveze.

Ova uprava ako nastavi ovako da radi je bivsa uskoro. Niti cu je ja otjerati nego njihov rad. A Boga mi ni sateliti ih nece spasiti s svojim postovima tipa:
dobar je ovo trener
moglo bi nesto biti od njega
ubija na pressu pogledemo :D
ima treninge, igraci ga ne kontaju :D

Klasicni spin. Kao pred izbore.
nemoj samo ti o spinovima.
zabavi se Iskrom ona ima vise problema.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Alipasino
Postovi: 7890
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 12 jun 2018, 12:53

Vdeo sve menadjeri,bjezim sa ove teme suvisan sam tj uopste kao obicni navijac ne pripadam ovdje.Vozdra od ovakvog Zelje tj firme dovedi izlijeci probaj talnut nema nista.Ostajemo jos godinama da se sjecamo kako je to nekad bilo.Ja cu i dalje na istok a more bit i sjever a vama sa foruma pozdrav i probajte se bekakt uvalit u klub tj ucinit naseg Zelju jaceg i boljeg.Juce kad sam vidio Mehremica i Vranjesa na treningu nema nista od nas.Vozdra do nekih bolji vremena.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 12 jun 2018, 12:59

Lud je onaj ko je uopste gledao intervju sa novim sefom, dosta sam se ubleha naslusao od prethodna dva.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2018, 13:12

irfo je napisao/la:Evo sreca pa se i Zrinjski zayebo pri izboru trenera
Tako su govorili i kada je Baka došao :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la EmirTM87 » 12 jun 2018, 13:41

Legendaa :tokralju:


Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 jun 2018, 13:48

Raonffa je napisao/la:
irfo je napisao/la:Evo sreca pa se i Zrinjski zayebo pri izboru trenera
Tako su govorili i kada je Baka došao :mrgreen:
al su se zad bas zayebali :mrgreen:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 12 jun 2018, 13:55

Neandertalac je napisao/la:@za život cijeli

A ti su generalno svi koji ne podržavaju bukvalno svaki potez. Baš sam juče pitao, gdje su oni što imaju kantar i mjere ko je legenda i navijač a ko nije, da nam kažu jesu gledali "Zubandan"? Kada je takva legenda pljuvana šta tek da očekuju obični navijači poput mene.

Nikada ovako nije bilo. Demagogija "podrži klub" ma šta god da se dešava je za ovce i malu djecu. Podržavao sam i upravu pa su me yebavali svako malo čim im se nije sviđalo šta pišem.

Nego, je li budžet izbalansiran? Hoće biti kakvih kapitalaca?
Šta ustvari tačno znači riječ ubleha. Ako uguglamo samu riječ ubleha, dobijemo vrlo malo odgovora. Ako ukucamo prodaje ublehe, onda ima poprilično o tome ko kome i zašto prodaje ublehe.

Ubleha je nešto prazno, lažno, licemjerno. Najčešće je to neki odgovor ili opravdanje koji pokušava da bude istinit, a koji je ustvari lažan. Često je samo jedan dio ublehe istinit, pa onoga koji sluša zavede da pomisli da je cijela ubleha istinita. Prodavati ublehe mogli bi smo reći da znači prodavati muda za bubrege.

Onaj ko prodaje ublehe računa na to da oni kojima je ubleha upućena neće shvatiti da se radi o neistini. Ublehaši računaju na maloumnost ljudi. Ublehe se naročito dobro prodaju ako su zašećerene, odnosno odgovaraju nečijim iščekivanjima. Svako voli da čuje nešto lijepo što će ga obradovati, makar to bilo i lažno. Dobru cijenu imaju i ublehe koje govore ružno o političkom ili drugom protivniku. Stoga su u Bosni i Hercegovini ublehe često rado slušane, a političari su najbolji ublehaši. Posebna vrsta ubleha su priče o kobajagi važnim stvarima, a potpuno zapostavljanje onoga od čega se živi. Naročito su opasne ublehe o brzim izliječenjima, o bioenergičarima, travarima, babama gatarama, itd. Ublehaši su I oni koji mogu dugo pričati o nečemu, a da ustvari o tome ništa ne reknu.
:bih:
mislim da si se uhvatio price nekolicine onih koji pilaju tako. to nisu stavovi vecine navijaca i to je fakat. da budem iskren, u mojim ocima si postao njihov odraz u ogledalu. ti u rovu, oni u rovu... a Zeljo ce da se kupa.....

fakat je da se klub podrzavao i kada je bilo daleko gore stanje na svim poljima. znam da pamtis daleko gore vrijeme i da se sjecas da ni tada podrska nije izostajala. kuburili smo na sredini tabele, bili duzni i Bogu i narodu, igraci dolazili i radili u vlastitim trenerkama, para nije bilo... i nije se pilalo ovako kako se danas pila. zasto? mozda zato sto nazadujemo!? ne vjerujem da je to.

i jos nesto, nije demagogija podrzavati klub koji volis, bez obzira na sve. i ti volis svoje dijete i kada nije dobro, i kada grijesi, i kada te nervira. ti si mu uvijek podrska i tako treba biti. to se zove bezuvjetna ljubav. ja tako volim Zelju.
i kad je tesko, i kada ne ide, nadam se najboljem i navijam za to.
sve osim toga, iz uloge obicnog navijaca bilo bi prodavanje "ubleha", "magle" ili "muda pod bubrege".

sto se tice finansijske situacije, sve dok niko ne kuka, dok se gradi i izgradjuje, dok se placaju obaveze prema drzavi i dobavljacima, vjerovat cu da je situacija dobra. kada to prestane, izrazit cu zabrinutost jer ce to biti signal da se vracamo na staro odnosno da smo poceli nazadovati.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMovac » 12 jun 2018, 13:57

Zeljo92 je napisao/la:Lud je onaj ko je uopste gledao intervju sa novim sefom, dosta sam se ubleha naslusao od prethodna dva.
jebga onda sam ja bas lud, Od slovenca sam ocekivao dosta, kontam ono ozbiljan savez, ne moze zavrsiti a trenera onako na guzove. mora znati znanje, ispade flop. od Slavke isto, kontam ako je mogao sa Radnikom uzeti kup ( i karati nas na sred Grbavice sa skkromnom ekipom ) moze i sa nama titulu. isto spade flop. Od ovog ne ocekujem nista, znaci sta god da uradi moze samo biti pozitivno.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: knoa, MojaMalenkost, voltron30 i 41 gost.