FK Željezničar

Moderator/ica: insider

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 26 sep 2018, 23:41

Dogovoreno :D
1921

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 26 sep 2018, 23:53

Igrači ne slušaju šta kažem. Apsolutno ne. Igrači Slobode izlaze visoko, a da smo mi bili pravi, nakon pet tečnih kvalitetnih dodavanja bili bismo u šansi da damo gol, ali nismo uspjevali jer se bojimo. Svaka lopta je nazad. - Odović

Pu pizdeeeeeee
1921

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 26 sep 2018, 23:57

Do sljedećeg čitanja bratovi, uživajte
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 sep 2018, 00:01

Zzzzzz i od mene, opusteno. Ne moze gore bit. :)
1921

MocMahale444

PostPostao/la MocMahale444 » 27 sep 2018, 00:08

Hajde onda vozdra i od mene.
1921

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 27 sep 2018, 00:26

Objektivno nista:nista..sloboda za nijansu bolja. Onaj duel vece sa neez kojim igracem slobode je mogao hladno pokazat na penal. Stigo prije do lopte veca mu u noge uletio..

Zec jedna solidna i jedna odlicnq situacija....ne mogu da odlucim u kojoj je gore sutnuo.

Veznj red bezidejan...ustvari i to im je kompliment.

Hajdarevic i Anel ne mogu igrati bilo kakvu ozbiljniju utakmicu..a zajedno ni u ludilu.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 27 sep 2018, 00:50

Isti scenarij trecu godinu, valjda je i budali jasno do cega je

Gradi Miske boli te **** pa nam dovedi onda krcmarevica, kostica i slicnih da malo isprobaju se na klupi velikana pa onda uzmu velike pare za 2-3 tekme sto vode pa onda isturi nekog zeljinog vojnika kad treba gasit pozar
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

HAKENPUC
Kontakt:

PostPostao/la HAKENPUC » 27 sep 2018, 01:35

Podhitno izmjeriti koeficijent inteligencije svim igračima.....Pa ovo je nevjerovatno da ni jedan zračni duel nismo dobili, ali oni i dalje nabijaju. Ne mogu da vjerujem, jesu li toliko glupi ili šta? Znači vidiš da ne ide duga lopta, ali ti i dalje pokušavaš. **** fudbal i ko me natjera da pratim ovu igru, samo živce gubim bezveze.

Asimetric
Kontakt:

PostPostao/la Asimetric » 27 sep 2018, 01:41

Ja ne razumijem kako neko nakon loseg rezultata moze kriviti Misimovica pa taj covjek je toliko toga dobrog uradio za Zelju da mu svi redom trebate lizati supak pogledajte stadion prije dvije godine i sada, i sta sada on kriv sto su igraci qurac i sto vi mislite da ste Real i da trebate sve redom da gazite. Pa ne ide to bas tako jednostavno stvar je u tome da se Zeljo vise ne bori samo sa Zrinjskim sada se bori sa jos 4 kvalitetne ekipe koje nece spustiti gace kad dodju na Grbavicu a kada Zeljo ide u goste svi ce poginuti da ga pobijede od Goska pa nadalje jer ne igra ime, ne igra stadion igraju igraci koji su obicni placenici i koje samo zanima stanje na racunu boli njega kurrac za Zelju i za svaki drugi klub u BiH. Sam Misimovic je rekao moras imati 20% kvalitetniji ekipu od ostalih da bi bio prvi, a od kojih igraca je sastavljen Zeljo od prosjecnih igraca koji godinama hljeb zaradjuju u ovoj jadnoj ligi. I sta sad sad vam zao ko biva Ode da se jadan ne nasekira zbog losih igara a Krcmarevicu ste psovali sve zivo jer je sa istom ekipom imao isto tako jadne rezultate i da tada nisu bili krivi igraci neko Krcmarevic jedini krivac. Prizivali ste Odu i u startu kazali Oda je nasa legenda sta god da bude on nece biti kriv jer je on vojnik kluba kako rekošte a ja sam tada rekao da ce i pod Odovicem biti losih igara ali zbog toga sto je on Milomir Odovic drzat cemo ga kao malo vode na dlanu jer on ko biva vojnik kluba haha a nije tamo neki anonimus iz Srbije, a na kraju krajeva si su oni u 5 grama. Zakljucak cijele ove price jeste da ne mogu razumijeti navijace koji pod jednim trenerom krive trenera za neuspjeh dok pod drugim trenerom (vojnikom kluba) krive igrače a sve u razmaku od dva mjeseca.

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 27 sep 2018, 06:08

Kao sto sam reko bojim se da ce bit 0-0 i tako i bi i to jos mozemo bit zadovolnji sa bodo.Dok su u prvih 11 Zec Zaimaga pa i Saban molim vas budimo realni da to nije tim za prvaka.Zalosno ali tako je.Mi cemo rec bice pojacanja super ali nece ni drugi sjedit i gledat kako se mi pojacavamo.Kako je tako je more bidne i bolje.

edin139
Kontakt:

PostPostao/la edin139 » 27 sep 2018, 06:33

Asimetric WroteColonJa ne razumijem kako neko nakon loseg rezultata moze kriviti Misimovica pa taj covjek je toliko toga dobrog uradio za Zelju da mu svi redom trebate lizati supak pogledajte stadion prije dvije godine i sada, i sta sada on kriv sto su igraci qurac i sto vi mislite da ste Real i da trebate sve redom da gazite. Pa ne ide to bas tako jednostavno stvar je u tome da se Zeljo vise ne bori samo sa Zrinjskim sada se bori sa jos 4 kvalitetne ekipe koje nece spustiti gace kad dodju na Grbavicu a kada Zeljo ide u goste svi ce poginuti da ga pobijede od Goska pa nadalje jer ne igra ime, ne igra stadion igraju igraci koji su obicni placenici i koje samo zanima stanje na racunu boli njega kurrac za Zelju i za svaki drugi klub u BiH. Sam Misimovic je rekao moras imati 20% kvalitetniji ekipu od ostalih da bi bio prvi, a od kojih igraca je sastavljen Zeljo od prosjecnih igraca koji godinama hljeb zaradjuju u ovoj jadnoj ligi. I sta sad sad vam zao ko biva Ode da se jadan ne nasekira zbog losih igara a Krcmarevicu ste psovali sve zivo jer je sa istom ekipom imao isto tako jadne rezultate i da tada nisu bili krivi igraci neko Krcmarevic jedini krivac. Prizivali ste Odu i u startu kazali Oda je nasa legenda sta god da bude on nece biti kriv jer je on vojnik kluba kako rekošte a ja sam tada rekao da ce i pod Odovicem biti losih igara ali zbog toga sto je on Milomir Odovic drzat cemo ga kao malo vode na dlanu jer on ko biva vojnik kluba haha a nije tamo neki anonimus iz Srbije, a na kraju krajeva si su oni u 5 grama. Zakljucak cijele ove price jeste da ne mogu razumijeti navijace koji pod jednim trenerom krive trenera za neuspjeh dok pod drugim trenerom (vojnikom kluba) krive igrače a sve u razmaku od dva mjeseca.

Poenta tvog posta je sve krivi samo misketa ne diraj.
Ako kone uzmu titulu djaba mu da enfild napravi nogara u skokovima dosta nam je građevine nismo hidrogradnja nego željo.

biceDUPLA
Kontakt:

PostPostao/la biceDUPLA » 27 sep 2018, 09:17

Kad Saban igra imamo igraca manje. Vece sline nisam vidio. Kad gos ne pocne slino mi cemo uzeti. Cim malo igramo pasove ato kaze oda i ekipe stanu...juce Veci vraceno 756 lopti i ljudi kao traze krivca. Stabote vi na gol i izbijajte loptu 90 min. Sto svaka lopta ide nazad????
ŽELJEZNIČAR 1921

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 27 sep 2018, 09:56

Asimetric WroteColonJa ne razumijem kako neko nakon loseg rezultata moze kriviti Misimovica pa taj covjek je toliko toga dobrog uradio za Zelju da mu svi redom trebate lizati supak pogledajte stadion prije dvije godine i sada, i sta sada on kriv sto su igraci qurac i sto vi mislite da ste Real i da trebate sve redom da gazite. Pa ne ide to bas tako jednostavno stvar je u tome da se Zeljo vise ne bori samo sa Zrinjskim sada se bori sa jos 4 kvalitetne ekipe koje nece spustiti gace kad dodju na Grbavicu a kada Zeljo ide u goste svi ce poginuti da ga pobijede od Goska pa nadalje jer ne igra ime, ne igra stadion igraju igraci koji su obicni placenici i koje samo zanima stanje na racunu boli njega kurrac za Zelju i za svaki drugi klub u BiH. Sam Misimovic je rekao moras imati 20% kvalitetniji ekipu od ostalih da bi bio prvi, a od kojih igraca je sastavljen Zeljo od prosjecnih igraca koji godinama hljeb zaradjuju u ovoj jadnoj ligi. I sta sad sad vam zao ko biva Ode da se jadan ne nasekira zbog losih igara a Krcmarevicu ste psovali sve zivo jer je sa istom ekipom imao isto tako jadne rezultate i da tada nisu bili krivi igraci neko Krcmarevic jedini krivac. Prizivali ste Odu i u startu kazali Oda je nasa legenda sta god da bude on nece biti kriv jer je on vojnik kluba kako rekošte a ja sam tada rekao da ce i pod Odovicem biti losih igara ali zbog toga sto je on Milomir Odovic drzat cemo ga kao malo vode na dlanu jer on ko biva vojnik kluba haha a nije tamo neki anonimus iz Srbije, a na kraju krajeva si su oni u 5 grama. Zakljucak cijele ove price jeste da ne mogu razumijeti navijace koji pod jednim trenerom krive trenera za neuspjeh dok pod drugim trenerom (vojnikom kluba) krive igrače a sve u razmaku od dva mjeseca.

Nabijem i tebe i grobara Misimovića na spolovilo.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 27 sep 2018, 10:22

Ne ulazim u krivicu misimovica oko igraca ali jel on dovodio ublehe od trenera?

Koji bolan jadni zeljo? Imali naskuplji tim u historiji? Zakaric,crnov, lendric, krpic, zeba itd....i sa svim tim parama i cudima uzeli jedan kup...

Kriv ne kriv postoji nesto sto se zove odgovornost. Ako nakon godina promjenis 10 trenera 160 igraca i sve isto bude podnesi ostavku kao moralni cin...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 27 sep 2018, 11:14

biceDUPLA WroteColonKad Saban igra imamo igraca manje. Vece sline nisam vidio. Kad gos ne pocne slino mi cemo uzeti. Cim malo igramo pasove ato kaze oda i ekipe stanu...juce Veci vraceno 756 lopti i ljudi kao traze krivca. Stabote vi na gol i izbijajte loptu 90 min. Sto svaka lopta ide nazad????

Lazes. Saban je i sinoc bio dobar poredeci ostatak ekipe, prije toga ponajbolji ako ne racunamo Kakanj.
Hajdar je sinoc pokazao zasto ne igra, nabio kila, u igri nikakav.
Dosta ljudi ma kompleks Sabana ko zna zbog cega, tovare malcu sto treba i sto ne treba.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

manijakKladusa
Kontakt:

PostPostao/la manijakKladusa » 27 sep 2018, 11:19

mislim da nece trebati puno da kvazi navijaci pocnu prozivati odu, a sto nam igraci igraju ko na terminu, nikom nista.
Ja cu biti sijed, ja cu biti star, al voljet cu i tad Zeljezncar.

1921ba
Kontakt:

PostPostao/la 1921ba » 27 sep 2018, 11:31

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 27 sep 2018, 11:53

Od svih igraca cini mi se da jedino Sinisa shvata sta znaci igrati za Zelju.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 27 sep 2018, 12:59

A vidi cuda nije iz naseg pogona.Nego je nedimvi nekog mladjeg da je neka klasa, nigdje veze pogotovo ovi Sehici.Onaj udje lopte se prepo,Saban previse mehak, Hajdarevic trci ali fudbalsko znanje nula,Sehici za sad truba, jedino
Dacic ali mozda neki igrac ali nikakva klasa,talenat poput Bajica i Hadziohmetovics ni na mapi.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 27 sep 2018, 13:30

Mi bez Pavića, GOŠK bez Hasanhodžića i Raguža. Koga umjesto Pavića stavit

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: DobojskiManijak, Mamlaz i 6 gostiju.