FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Urbinato
Postovi: 457
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Urbinato » 29 okt 2018, 17:11

Znaci daljnja agonija.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 29 okt 2018, 17:15

Opet ulica donijela odluku. Ni milimetra ubleho!!!

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 29 okt 2018, 17:15

Jel' Zebi i Kariću skroz noga iz kluba ili će im dati neke pionire da vode? :mrgreen:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2018, 17:17

Ma je li ovo Bogicevic odbacen? Ma ne mogu da vjerujem.

Razmislja li iko za sredinu ko ce igrat. Vranjes i Hajdarevic? Hajde za stopera imamo rjesenja, a sredina- Anel ode za Grcku i sad ostajes na Vranjesu i Hajdarevicu. Hajmo reci da kad se spoje ne mogu ciniti jednog dobrog igraca. Ma ni pola.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lisander » 29 okt 2018, 17:21

kerimatomic1921 je napisao/la:Zeba, Karic, Bogicevic i Blagojevic - Cao!
Puna podrska ODI - konacno nesto pametno i od njih.

Zao mi je sto blagi nije imao muda i karaktera da se prirodno nametne kao vodja ove ekipe - jucer je bio najbolji igrac, on kada igra, igramo i mi, ali eto, dzaba ti sve kad si sisa.
Protesti sindikata na vidiku.
Sad se nameće da će Vranješ biti glavni igrač u sredini, on igra kako mu se digne

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 29 okt 2018, 17:22

LjoZee je napisao/la:Ma je li ovo Bogicevic odbacen? Ma ne mogu da vjerujem.

Razmislja li iko za sredinu ko ce igrat. Vranjes i Hajdarevic? Hajde za stopera imamo rjesenja, a sredina- Anel ode za Grcku i sad ostajes na Vranjesu i Hajdarevicu. Hajmo reci da kad se spoje ne mogu ciniti jednog dobrog igraca. Ma ni pola.
Prije bih rekao Anel i Vranješ na derbiju, dok naravno Bakrač umjesto Jadranka. Za derbi bih stavio Veselog i Ramovića na krila, koliko god da nisu spremni i takvi su bolji od one dvije kokoške na krilima Zeca i Zajima. Znam da to nije Sinanova pozicija ali mislim da bi mogao odgovoriti zadatku, a i on i Veseli imaju dobar dribling na šta se Oda jučer žalio.

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 29 okt 2018, 17:24

Ja upita za Zebu frajera smjenise,necu vise.Super odluka zasto.Zeba celo i bogi su se garant mjesali u rad trenera,i kurcili se,Oda radi mira jer je sav od sebe miran sutio,i sad kad je vidio da se i njemu mrda stolica konta.Volim vise sebe i Zelju nego vas ,ko vas ****.Idem na derbi i Remze mi uzimamo jufke.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2018, 17:25

braco je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Ma je li ovo Bogicevic odbacen? Ma ne mogu da vjerujem.

Razmislja li iko za sredinu ko ce igrat. Vranjes i Hajdarevic? Hajde za stopera imamo rjesenja, a sredina- Anel ode za Grcku i sad ostajes na Vranjesu i Hajdarevicu. Hajmo reci da kad se spoje ne mogu ciniti jednog dobrog igraca. Ma ni pola.
Prije bih rekao Anel i Vranješ na derbiju, dok naravno Bakrač umjesto Jadranka. Za derbi bih stavio Veselog i Ramovića na krila, koliko god da nisu spremni i takvi su bolji od one dvije kokoške na krilima Zeca i Zajima. Znam da to nije Sinanova pozicija ali mislim da bi mogao odgovoriti zadatku, a i on i Veseli imaju dobar dribling na šta se Oda jučer žalio.
Anel ide uskoro za Grcku sa Refikom tako da ostaju samo Haris i Vranjes.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 29 okt 2018, 17:26

LjoZee je napisao/la:Ma je li ovo Bogicevic odbacen? Ma ne mogu da vjerujem.

Razmislja li iko za sredinu ko ce igrat. Vranjes i Hajdarevic? Hajde za stopera imamo rjesenja, a sredina- Anel ode za Grcku i sad ostajes na Vranjesu i Hajdarevicu. Hajmo reci da kad se spoje ne mogu ciniti jednog dobrog igraca. Ma ni pola.
Sto se zebe tice nista cudno bio je kolovodja gdje god je igro...ide i zaim i zec njihovim stopama ...@muha pisem ono sto mislimm bice jos toga
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 29 okt 2018, 17:29

LjoZee je napisao/la:
braco je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Ma je li ovo Bogicevic odbacen? Ma ne mogu da vjerujem.

Razmislja li iko za sredinu ko ce igrat. Vranjes i Hajdarevic? Hajde za stopera imamo rjesenja, a sredina- Anel ode za Grcku i sad ostajes na Vranjesu i Hajdarevicu. Hajmo reci da kad se spoje ne mogu ciniti jednog dobrog igraca. Ma ni pola.
Prije bih rekao Anel i Vranješ na derbiju, dok naravno Bakrač umjesto Jadranka. Za derbi bih stavio Veselog i Ramovića na krila, koliko god da nisu spremni i takvi su bolji od one dvije kokoške na krilima Zeca i Zajima. Znam da to nije Sinanova pozicija ali mislim da bi mogao odgovoriti zadatku, a i on i Veseli imaju dobar dribling na šta se Oda jučer žalio.
Anel ide uskoro za Grcku sa Refikom tako da ostaju samo Haris i Vranjes.
Dobro Anel ide tek na ljeto, ja govorim sad za ovaj derbi. A sada je vrlo vjerovatno da ćemo na zimu tražiti novog centralnog veznog.

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SF6 » 29 okt 2018, 17:31

Znaci blagojevic i bogicevic su ti problem Odovicu?
Zasto su jucer igrali? Kakva je ovo sprdancija ba

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 29 okt 2018, 17:31

Kakve debilne odluke, i posljedni ekser u privatiziranju kluba, od danas i zvanicno privatni klub senada misimovica, kome se prati nek prati, ja prestajem do nekih boljih vremena.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2018, 17:33

Ovaj potez je dobar samo u onom dijelu gdje Karic i Sindikalac lete jer smo pojacali odbranu znatno odlaskom ovog bogalja. Sa druge strane smo oslabili sredinu. Koliko god Celavi birao, igrao toplo-hladno, bio je najbolji od svih ovih sto ih imamo na toj poziciji. Ova odluka je pola-pola. Nista toliko znacajno da budemo toliko bolji i ne brukamo se.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 29 okt 2018, 17:36

irfo je napisao/la:Kakve debilne odluke, i posljedni ekser u privatiziranju kluba, od danas i zvanicno privatni klub senada misimovica, kome se prati nek prati, ja prestajem do nekih boljih vremena.
Ni milimetra!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2018, 17:57

"Nismo napravili grešku zato što smo ih voljeli. Nemojte se kajati zbog ljubavi koju ste dali. Nismo napravili grešku dajući im šansu. To je naša snaga, a ne sramota. Nismo napravili grešku, jer smo im vjerovali i bili uz njih. Da li znate zašto? Njihova djela govore o njima. Napravili bi ste to za svakoga tko naiđe na vaš put. Jednostavno se desi da oni nisu zahvalni za naše čiste namjere. Nismo napravili grešku. Greška je njihov izbor, jer su izabrali da ne poštuju i ne cijene naše predivno srce. "

Manijaci
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 okt 2018, 18:07

braco je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Odtad prošle još dvije godine, a stvari se nisu pomjerile ni milimetra sa mrtve tačke. Doduše, napavio se istok sa parama navijača.
slika
:mrgreen: :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 29 okt 2018, 18:07

irfo je napisao/la:Kakve debilne odluke, i posljedni ekser u privatiziranju kluba, od danas i zvanicno privatni klub senada misimovica, kome se prati nek prati, ja prestajem do nekih boljih vremena.
Neka te irfanaga, sad smo otjerali Jovana i Jadranka, sad će sve tip top da bude. :mrgreen:

let3
Postovi: 28979
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 29 okt 2018, 18:24

Dakle, za sinošnju bruku protiv strašne Zvijezde su krivi redom, slijedeca lica: Zajko Zeba (nekakav pomocnik sa klupe), Elvis Karić trener golmana, Jadranko Bogičević i Jovan Blagojević :tokralju: :clap: a do juce su ti isti likovi bili dobri i na svojim mjestima, bilo sve OK, i onda došla Zvijezda 09, zapišala se nasred Grbavice i šta cemo kako cemo - hajmo sasjeći ova 4 bekana za kurban i baciti ih pred razjarenu masu :rol:

Stvano kako nije stid Zebu i Karića za ono sinoć :crazy: bravo Miske, nek si im dohako, svaka cast majstore...ne vadi.

Grob te ne yebo, ova uprava se doslovno sprda sa svojim navijacima, smatra nas nižim bicima ogranicenih mentalnih sposobnosti :lol:

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 29 okt 2018, 18:28

Nikad ugodit,svi kukali na bogija na celu sad nije ni to dosta daj zeca i zaima,kad bi njih otjerali bilo bi sta ovaj Hadarevic glumi treba ga otjerat.Prije njih ja isti sam kritikovo Vranjesa ali izgleda da sam se zajebo.Celo da je Mesi nemoze igrat samo kad hoce nego kako zna,zato prima platu.Ima Curjic,Saban,Sinan kakva kuknjava sad.Ovo je meni super potez jer su se isti garant previse mjesali u rad trenera.

urednik
Postovi: 146
Pridružen/a: 03 jun 2015, 12:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la urednik » 29 okt 2018, 18:28

Taman materijal za kontinuirano pojačavanje rostera Zrinjskog :) Kako li će biti kad zaigra na Grbavici u dresu sa lentom, a Hajdarević ga čuva. Hahahahahah

Jovane gigante!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoSaZeLjo1921 i 30 gostiju.