FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 12 nov 2018, 13:52

DA LI JE MOGUCE DA LJUDI TJERAJU UPRAVU ?

pa ljudi su svaku yebenu zelju navijaca ispunjii, tjeranje cenana, tjeranje adzema, tjeranje petrovica, dolazak ode, podrska odi, suspendovanje svih ovih igraca, sve su to navijaci trazili i sad kao nesot nisu zadovoljni

PUNA PODRSKA UPRAVI
GRANDE MISKE
FKŽ !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 nov 2018, 13:57

to su sve zelje navijaca bile :rol: :rol: :rol:

Nek ispune jos jednu zelju i nek **** iz kluba svi
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 12 nov 2018, 13:59

irfo je napisao/la:to su sve zelje navijaca bile :rol: :rol: :rol:

Nek ispune jos jednu zelju i nek **** iz kluba svi
s obzirom da je odlazak uprave zelja jedno 10% navijaca sto se vidjelo i sinoc, taj scenario se nece desiti

GRANDE MISKE
FKŽ !

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 12 nov 2018, 14:15

TeaM87 je napisao/la:
irfo je napisao/la:to su sve zelje navijaca bile :rol: :rol: :rol:

Nek ispune jos jednu zelju i nek **** iz kluba svi
s obzirom da je odlazak uprave zelja jedno 10% navijaca sto se vidjelo i sinoc, taj scenario se nece desiti

GRANDE MISKE
E dabogda ti on kucni budzet vodio kao i procedure unutar porodice. On, Oprasic pitar i Melisa k’o sekretarica.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 12 nov 2018, 14:19

puna podrska upravi koja je otjerala lopove i kriminalce iz Želje i spasila klub od gašenja, krivi su za rezultate, ali treba ih podrzati jer bolje nemamo
FKŽ !

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 12 nov 2018, 14:25

TeaM87 je napisao/la:DA LI JE MOGUCE DA LJUDI TJERAJU UPRAVU ?

pa ljudi su svaku yebenu zelju navijaca ispunjii, tjeranje cenana, tjeranje adzema, tjeranje petrovica, dolazak ode, podrska odi, suspendovanje svih ovih igraca, sve su to navijaci trazili i sad kao nesot nisu zadovoljni

PUNA PODRSKA UPRAVI
GRANDE MISKE
Svaka im cast :clap: medalju im treba dodijeliti za kooperativnost sa navijacima :thumbup:

E sad, pošto navijaci sada traže da sami sebe smijene, to jest da odyebu iz kluba - neka budu dosljedni do kraja u toj saradnji sa navijacima.

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 12 nov 2018, 14:26

let3 je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:DA LI JE MOGUCE DA LJUDI TJERAJU UPRAVU ?

pa ljudi su svaku yebenu zelju navijaca ispunjii, tjeranje cenana, tjeranje adzema, tjeranje petrovica, dolazak ode, podrska odi, suspendovanje svih ovih igraca, sve su to navijaci trazili i sad kao nesot nisu zadovoljni

PUNA PODRSKA UPRAVI
GRANDE MISKE
Svaka im cast :clap: medalju im treba dodijeliti za kooperativnost sa navijacima :thumbup:

E sad, pošto navijaci sada traže da sami sebe smijene, to jest da odyebu iz kluba - neka budu dosljedni do kraja u toj saradnji sa navijacima.
navijaci ne traze smjenu uprave, trazi odredjeni dio navijaca koji je mizeran, imaju podrsku velike vecine navijaca i zato ne trebaju ici
FKŽ !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 nov 2018, 14:29

TeaM87 je napisao/la:
irfo je napisao/la:to su sve zelje navijaca bile :rol: :rol: :rol:

Nek ispune jos jednu zelju i nek **** iz kluba svi
s obzirom da je odlazak uprave zelja jedno 10% navijaca sto se vidjelo i sinoc, taj scenario se nece desiti

GRANDE MISKE
sta se bolan vidjelo, 1500 ljudi bilo na utakmici jer se nikome vise ne gleda ovakav zeljo, a onda 500 ljudi otislo u 10. minuti i onda pola od ostatka bilo za ostanak uprave, znaci 500 ljudi, e to je ukupna podrska ovoj upravi, 500 ljudi :tokralju:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 12 nov 2018, 14:30

TeaM87 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:DA LI JE MOGUCE DA LJUDI TJERAJU UPRAVU ?

pa ljudi su svaku yebenu zelju navijaca ispunjii, tjeranje cenana, tjeranje adzema, tjeranje petrovica, dolazak ode, podrska odi, suspendovanje svih ovih igraca, sve su to navijaci trazili i sad kao nesot nisu zadovoljni

PUNA PODRSKA UPRAVI
GRANDE MISKE
Svaka im cast :clap: medalju im treba dodijeliti za kooperativnost sa navijacima :thumbup:

E sad, pošto navijaci sada traže da sami sebe smijene, to jest da odyebu iz kluba - neka budu dosljedni do kraja u toj saradnji sa navijacima.
navijaci ne traze smjenu uprave, trazi odredjeni dio navijaca koji je mizeran, imaju podrsku velike vecine navijaca i zato ne trebaju ici
Nisu ni svi navijaci (niti vecina) tražili da se smijene redom: Odović (prvi put 2015), Mulalić, Petrović, Čapljić, Kostić, Adžem, Krčmarević - pa je to ova uprava radila ;) u roku od tri godine su potrošili 7 trenera, a oni opstaju :tokralju:

Postavljena teza ti je na jako klimavim nogama.

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 12 nov 2018, 14:33

na utakmici je bilo 2000 ljudi i to je realan broj ljudi koji prave Želju, to su pravi bolesnici koji su tu bez obzira na sve i to su oni najvjerniji

dalje, u 10. minuti je otislo 30-40 ljudi da si ti meni ziv i zdrav, a ne 500 tako da nemoj lagati molim te

i na kraju nije pola ljudi podrska upravi nego svi oni koji ih ne tjeraju, a to je ostatak od 2000 ljudi kad se oduzme kop od 300 ljudi koji su skandirali, dakle dolazimo do toga da je nekih 85% ljudi za ostanak ove uprave

uostalom i ja budala sto ti pricam, 10-15% stadiona je trazilo odlazak uprave i tu sva prica staje

@let3 jeste vecina navijaca sve to nabrojano trazila, ako si isao na utakmice mogao si to vidjeti, nemoj se pravit budala
FKŽ !

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 12 nov 2018, 14:37

TeaM87 je napisao/la:
@let3 jeste vecina navijaca sve to nabrojano trazila, ako si isao na utakmice mogao si to vidjeti, nemoj se pravit budala
Nije tacno.
Npr. Odovića (prvi put), Mulalića i Čapljića navijaci nisu uopšte tjerali ;) ni manjina ni vecina....vec je to iskljucivo uradila uprava na svoju ruku.

Nemoj se praviti budala, kad znamo da je to tako ;)

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 12 nov 2018, 14:37

TeaM87 je napisao/la:na utakmici je bilo 2000 ljudi i to je realan broj ljudi koji prave Želju, to su pravi bolesnici koji su tu bez obzira na sve i to su oni najvjerniji

dalje, u 10. minuti je otislo 30-40 ljudi da si ti meni ziv i zdrav, a ne 500 tako da nemoj lagati molim te

i na kraju nije pola ljudi podrska upravi nego svi oni koji ih ne tjeraju, a to je ostatak od 2000 ljudi kad se oduzme kop od 300 ljudi koji su skandirali, dakle dolazimo do toga da je nekih 85% ljudi za ostanak ove uprave

uostalom i ja budala sto ti pricam, 10-15% stadiona je trazilo odlazak uprave i tu sva prica staje

@let3 jeste vecina navijaca sve to nabrojano trazila, ako si isao na utakmice mogao si to vidjeti, nemoj se pravit budala
hoces reci da Zeljo, zbirno, ima 2.000 navijaca? jbt, po tebi, zahiragic ima vecu podrsku od Zelje, jer je imao veci broj glasova na zadnjim izborima
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 12 nov 2018, 14:39

Ma pustite vidite da je izgubio kompas.
4 godine, 8 prelaznih rokova, 100 igraca i 5 trenera.

Hvala za trud ulozen oko sravnavanja racuna i lizanja muda savezu i kantonu za pare, ali **** iz Zelje za sva vremena.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 12 nov 2018, 14:39

let3 je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:
@let3 jeste vecina navijaca sve to nabrojano trazila, ako si isao na utakmice mogao si to vidjeti, nemoj se pravit budala
Nije tacno.
Npr. Odovića (prvi put), Mulalića i Čapljića navijaci nisu uopšte tjerali ;) ni manjina ni vecina....vec je to iskljucivo uradila uprava na svoju ruku.

Nemoj se praviti budala, kad znamo da je to tako ;)
Odovica nisu navijaci otjerali, to nigdje nisam ni spomenuo, Mulalic je otjeran od strane navijaca, kad kazem od strane navijaca mislim na pritisak i pricu koja je tada kruzila, svi su bili protiv Mulalica, svi redom, i ja sam bio jer frajer nije trener za Želje i to je to, a za Čapljića je glupo spominjati, ako si bio u Travniku kad smo zijanili sve ti je jasno, tad se skandiralo i vlado odlazi i uprava napolje, a cini mi se da tad ova uprava u ovom sastavu i nije bila tu, tako da ne znam sto to spominjes

@starigrad nisam rekao da Željo ima zbirno 2000 navijaca nego 2000 pravih, iskrenih i najvjernijih navijaca koji trebaju imati neko pravo glasa
FKŽ !

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 12 nov 2018, 14:44

TeaM87 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:
@let3 jeste vecina navijaca sve to nabrojano trazila, ako si isao na utakmice mogao si to vidjeti, nemoj se pravit budala
Nije tacno.
Npr. Odovića (prvi put), Mulalića i Čapljića navijaci nisu uopšte tjerali ;) ni manjina ni vecina....vec je to iskljucivo uradila uprava na svoju ruku.

Nemoj se praviti budala, kad znamo da je to tako ;)
Odovica nisu navijaci otjerali, to nigdje nisam ni spomenuo, Mulalic je otjeran od strane navijaca, kad kazem od strane navijaca mislim na pritisak i pricu koja je tada kruzila, svi su bili protiv Mulalica, svi redom, i ja sam bio jer frajer nije trener za Želje i to je to, a za Čapljića je glupo spominjati, ako si bio u Travniku kad smo zijanili sve ti je jasno, tad se skandiralo i vlado odlazi i uprava napolje, a cini mi se da tad ova uprava u ovom sastavu i nije bila tu, tako da ne znam sto to spominjes
Pominjem zato što nije normalno da dovedeš trenera, napraviš ugovor sa njim, a onda ga nogiraš nakon dva kola :tokralju:
A to je Miske i njegova uprava uradila 3 puta u roku od 3 godine (Čapljić, Kostić i Krčmarević) :tokralju: to samo idioti rade i ponavljaju.

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 12 nov 2018, 14:45

TeaM87 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:
@let3 jeste vecina navijaca sve to nabrojano trazila, ako si isao na utakmice mogao si to vidjeti, nemoj se pravit budala
Nije tacno.
Npr. Odovića (prvi put), Mulalića i Čapljića navijaci nisu uopšte tjerali ;) ni manjina ni vecina....vec je to iskljucivo uradila uprava na svoju ruku.

Nemoj se praviti budala, kad znamo da je to tako ;)
Odovica nisu navijaci otjerali, to nigdje nisam ni spomenuo, Mulalic je otjeran od strane navijaca, kad kazem od strane navijaca mislim na pritisak i pricu koja je tada kruzila, svi su bili protiv Mulalica, svi redom, i ja sam bio jer frajer nije trener za Želje i to je to, a za Čapljića je glupo spominjati, ako si bio u Travniku kad smo zijanili sve ti je jasno, tad se skandiralo i vlado odlazi i uprava napolje, a cini mi se da tad ova uprava u ovom sastavu i nije bila tu, tako da ne znam sto to spominjes

@starigrad nisam rekao da Željo ima zbirno 2000 navijaca nego 2000 pravih, iskrenih i najvjernijih navijaca koji trebaju imati neko pravo glasa
pa, ti sam, mjeris podrsku na osnovu te 2.000. ostali kao da ne postoje. necu dozvoliti da si u pravu.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 12 nov 2018, 14:47

Miske i nejgova uprava nisu to uradili 3 puta jer ova uprava nije bila tu kad je bio Čapljić, Krčamervic takodjer nije otjerran nego je sam otisao, samo je Kostić otjeran nakon 2 kola

helem, samo hocu da kazem, naravno da je grijesila ova uprava u sportskom segmentu, naravno da su krivi za ovo, ali ko da dodje ? pa ove hijene iz sportskog drustva i ostali dusebriznici samo cekaju da ulete u klub, ma ne znam, nisma ni ja pametan, samo znam da bolje od ovih nemamo
FKŽ !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 nov 2018, 14:49

TeaM87 je napisao/la:Miske i nejgova uprava nisu to uradili 3 puta jer ova uprava nije bila tu kad je bio Čapljić, Krčamervic takodjer nije otjerran nego je sam otisao, samo je Kostić otjeran nakon 2 kola

helem, samo hocu da kazem, naravno da je grijesila ova uprava u sportskom segmentu, naravno da su krivi za ovo, ali ko da dodje ? pa ove hijene iz sportskog drustva i ostali dusebriznici samo cekaju da ulete u klub, ma ne znam, nisma ni ja pametan, samo znam da bolje od ovih nemamo
:facepalm:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 12 nov 2018, 14:53

TeaM87 je napisao/la:Miske i nejgova uprava nisu to uradili 3 puta jer ova uprava nije bila tu kad je bio Čapljić, Krčamervic takodjer nije otjerran nego je sam otisao, samo je Kostić otjeran nakon 2 kola

helem, samo hocu da kazem, naravno da je grijesila ova uprava u sportskom segmentu, naravno da su krivi za ovo, ali ko da dodje ? pa ove hijene iz sportskog drustva i ostali dusebriznici samo cekaju da ulete u klub, ma ne znam, nisma ni ja pametan, samo znam da bolje od ovih nemamo
Čapljića otjerala upravo ova aktuelna uprava na ćelu sa Misketom. Necemo se sad lagati ;) ne ide
Jah, Krčmarević je neki kreten koji je prvo potpisao ugovor sa Željom pa onda nakon dva kola skontao da se zayebao :kafa: garant su ga i natjerali pištoljem da potpiše ugovor sa Misketom, jadnik morao, šta ce....pusti ba šuplju.
Onaj Kostić, kako dođe tako i ode.

Sve se to dešavalo pod vodstvom faraona Misketa i njegovih jirgeta.
Ti kažeš da ovi iz uprave ispunjavaju želje navijaca, ko da je u pitanju radio Kalman i muzičke želje....pa dobro, neka ispune i sad želje navijaca (manjine, vecine, nebitno) i nek odyebu iz Želje.
Pošteno.

Ispunjaci želja.

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 12 nov 2018, 14:57

malo sam pozaboravljao bio, ali jeste, bila je ova uprava tu i kad je Čapljić bio, nego znam kad je on oldazio da je otisao Gredic i jos neki iz uprave, ali ovi aktuelni su bili tu, izvinjavam se, ali niko ne kaze da nisu grijesili ljudi dragi, ali bolje nemamo
FKŽ !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”