FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 21 jan 2019, 18:15

Ovaj Ziljkic sto je presao u Borac, ponudjen je Bešliji u novembru, procijenili da nam nije potreban, a kako je momak igrao u slobodi i koliki je potencijal moglo je biti nesto od njega da je došao, pogotovo jer igra poziciju na kojoj smo u minusu trenutno
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 21 jan 2019, 18:19

KongrateUK je napisao/la:Ovaj Ziljkic sto je presao u Borac, ponudjen je Bešliji u novembru, procijenili da nam nije potreban, a kako je momak igrao u slobodi i koliki je potencijal moglo je biti nesto od njega da je došao, pogotovo jer igra poziciju na kojoj smo u minusu trenutno
E jest i odigrao, za godinu dana, finta protiv Sarajeva i go u Vitezu.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 21 jan 2019, 18:23

Manijakdolopate je napisao/la:
KongrateUK je napisao/la:Ovaj Ziljkic sto je presao u Borac, ponudjen je Bešliji u novembru, procijenili da nam nije potreban, a kako je momak igrao u slobodi i koliki je potencijal moglo je biti nesto od njega da je došao, pogotovo jer igra poziciju na kojoj smo u minusu trenutno
E jest i odigrao, za godinu dana, finta protiv Sarajeva i go u Vitezu.
Mali je zvjerka, klasicni plejmejker, gledao sam ga par puta, samo mu treba dobar klub i autoritativan trener, a tek mu 22.g, uostalom ko ga 'ebe, kazem samo da nam je ponudjen i da smo odbili, druga prica
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 21 jan 2019, 18:42

Kakav plejmejker decko krilo igra
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 21 jan 2019, 18:57

Primarno lijevo krilo a igra i na poziciji ofanzivnog veznog jer kao takav nam je i ponudjen ;)
Osim: Nećemo se dramatično pojačavati jer ne smijemo praviti greške

Trener Željezničara Amar Osim u razgovoru za naš portal nakon prve utakmice na klupi Plavih u novom mandatu kazao je da njegovi igrači pokazuju ozbiljnost na treninzima te da se njegov tim neće "dramatično pojačavati" u ovom prijelaznom roku.

Osim je prvi put u ovom mandatu vodio Željezničar u prijateljskom meču protiv Slobode u Međugorju u kojoj su Plavi nakon preokreta slavili rezultatom 2:1. Utakmica se igrala u dva poluvremana od po sat vremena. Tako je Osim mogao vidjeti dvije postave na djelu.

"Očekivali smo zalaganje i ozbiljnu igru, to smo i dobili. Kvalitet nismo očekivali, jer ga i ne možemo tražiti u ovoj fazi priprema pošto su igrači od početka priprema konstantno pod velikim naporima. Vidjeli smo nekoliko finih akcija, dva lijepa gola... Da smo ostvarili i drugačiji rezultat, isto bih rekao", kazao je Osim za ***.ba.

Od početka priprema Osim je zadao visok i naporan tempo tako da treninzi traju i po dva i po sata. Plan koji je imao pred početak priprema dodatno koriguje kako bi se prilagodio fizičkom stanju igrača.

"Moramo se prilagođavati fizičkom i taktičkom stanju igrača. Mi znamo da naša ekipa sada ne može biti specijalno spremna i naš fokus je na fizičkoj pripremi, tek pomalo ubacujemo stvari iz igre", govori naš sagovornik.

Na prvoj konferenciji za medije, Osim je otvoreno kazao da neke igrače Željezničara i ne poznaje. Sada je dobio mnogo bolju sliku.

"Imam bolju sliku igrača, jer drugačije ih je gledati na televiziji ili s tribina, nego ih imati svaki dan pod kontrolom. Bolje se vidi kada ste svaki dan s igračima, bez obzira što su utakmice važnije od treninga, ali na treningu imate više utjecaja", kazao nam je.

S velikim interesovanjem prati se prijelazni rok na Grbavici. Neki igrači (Miloš Bakrač, Filip Jazvić, Ivan Čurjurić) već su raskinuli ugovor s klubom po dolasku Osima. Čekaju se pojačanja. Međutim, Osim ne najavljuje velike promjene.

"Može se već govoriti o broju igrača, ali neće to biti nešto dramatično. Jednostavno ne smijemo sebi dopustiti da griješimo. Znamo da je zimski prijelazni rok malo gadan zbog izbora. Na nekim mjestima smo deficitarni, to je sve što mogu reći", otkrio je Osim koji je do sada doveo samo Srđana Stanića koji je i ranije nastupao za Plave, a posljednji angažman imao je u Zrinjskom.

Danas je na utakmici igrao veliki broj mladih igrača, ali Osim nije htio nikoga posebno isticati. Ipak, nije štedio riječi hvale za pristup svojih igrača na treninzima.

"Ne volim pričati izolovano o igračima. Imaju dobar pristup, a tu mislim i na mlade igrače. Na ovoj utakmici se nije moglo mnogo vidjeti, ali ja na treninzima vidim ozbiljnost i na taj način možemo očekivati pomak", najavljuje Osim.
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 21 jan 2019, 19:48

LjoZee je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
Neka te Boga ti vise
Tjeras me svaki put. Bismillah.
Ignorisi jbg

Ne da mi se razglabati 600 puta koga podrzavam ili ne. I da li sam Miske ili ne :lol:
Svremenom ce stvari same doci na svoje. Ili cu istjerati Miske-a iz tebe i napraviti pravog zeljovca od tebe, ili cu ti toliko dosaditi, da ces traziti drugi forum.

Ja se nadam ovom prvom.

Nego sta kazes za ovaj pocetak priprema?

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 jan 2019, 19:51

Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 21 jan 2019, 19:52

:lol:

slika

Idemo dalje, to je tak sto slusa cajke, Mitra Mirica i drustvo
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 21 jan 2019, 19:54

Na koliko je potpiso
Srdjan Stanic pitarski ker

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 21 jan 2019, 19:55

Ermin Zec kod nas! Hahaha

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 21 jan 2019, 19:56

osobaodpovjerenja je napisao/la:
Na koliko je potpiso
Na dva mjeseca. Platu ce primati na teku, moze se zaduziti u pitari dole u sklopu stadiona. Nema vise, placeni doprinisi na platu 10, 20 hiljada :yawn: :yawn:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 21 jan 2019, 19:57

samoposmatram je napisao/la:Ermin Zec kod nas! Hahaha
Odbio Zrinjski, Željo je ipak Željo, sad dva Zekana imamo :lol:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2019, 20:01

Odlično pojačanje po imenu, vidjet ćemo kako će se snaći na terenu :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 21 jan 2019, 20:02

Nije od maja odigrao utakmicu, nadam se da će podići fizičku spremu i imati ozbiljan pristup generalno.

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 21 jan 2019, 20:04

KongrateUK je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Ermin Zec kod nas! Hahaha
Odbio Zrinjski, Željo je ipak Željo, sad dva Zekana imamo :lol:
slika

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 21 jan 2019, 20:07

KongrateUK je napisao/la:
Manijakdolopate je napisao/la:
KongrateUK je napisao/la:Ovaj Ziljkic sto je presao u Borac, ponudjen je Bešliji u novembru, procijenili da nam nije potreban, a kako je momak igrao u slobodi i koliki je potencijal moglo je biti nesto od njega da je došao, pogotovo jer igra poziciju na kojoj smo u minusu trenutno
E jest i odigrao, za godinu dana, finta protiv Sarajeva i go u Vitezu.
Mali je zvjerka, klasicni plejmejker, gledao sam ga par puta, samo mu treba dobar klub i autoritativan trener, a tek mu 22.g, uostalom ko ga 'ebe, kazem samo da nam je ponudjen i da smo odbili, druga prica
Momak igra krilo, poznajem ga, on ako je plejmjeker ja sam Ivan Rakitić, na stranama momak igra prirodnu poziciju zbog prodornosti i brzine.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2019, 20:09

braco je napisao/la:Nije od maja odigrao utakmicu, nadam se da će podići fizičku spremu i imati ozbiljan pristup generalno.
Pa to nam treba, mi takve najviše volimo da ih vratimo u formu :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 21 jan 2019, 20:10

KongrateUK je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Ermin Zec kod nas! Hahaha
Odbio Zrinjski, Željo je ipak Željo, sad dva Zekana imamo :lol:
odlican igrac bar po imenu dobro ce nam doci.. Jel franjic sljedeci stoper s njim se isto preg ja ordagica prizeljkujem :kafa:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KongrateUK » 21 jan 2019, 20:12

Neymar11 je napisao/la:
KongrateUK je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Ermin Zec kod nas! Hahaha
Odbio Zrinjski, Željo je ipak Željo, sad dva Zekana imamo :lol:
odlican igrac bar po imenu dobro ce nam doci.. Jel franjic sljedeci stoper s njim se isto preg ja ordagica prizeljkujem :kafa:
Ne piši bruda ništa javno sto znas a znas, moja preporuka ;)
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 21 jan 2019, 20:13

Neymar11 je napisao/la:
KongrateUK je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Ermin Zec kod nas! Hahaha
Odbio Zrinjski, Željo je ipak Željo, sad dva Zekana imamo :lol:
odlican igrac bar po imenu dobro ce nam doci.. Jel franjic sljedeci stoper s njim se isto preg ja ordagica prizeljkujem :kafa:
Vidi se da si upucen ali nemoj pisati ovuda sve info bolje je jedino ako znas na koliko je potpiso zec
Srdjan Stanic pitarski ker

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.