FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 feb 2019, 18:43

Opet meni brzo ova pauza proleti, ne znam za vas :mrgreen: :mrgreen: :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 12 feb 2019, 18:46

Raonffa WroteColonOpet meni brzo ova pauza proleti, ne znam za vas :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Ma decembar je najsporiji bio, onaj period do skupštine se baš odužio, valjda zbog naše neizvjesnosti i znatiželje. Sve poslije skupštine je proletilo brzo.

Maxi
Kontakt:

PostPostao/la Maxi » 12 feb 2019, 18:51

Raonffa WroteColonZnači stigli su naši već, kone prije otišle u Antaliju, a Boga mi će kasnije i doći :mrgreen:

Al' dobro to je to, pa onaj tamo vikend počinje liga je l' tako?

Jeste, gostujemo 24. u Bijeljini.
Plavo je srce u meni! FKŽ 1921

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 feb 2019, 18:54

braco WroteColon
Raonffa WroteColonOpet meni brzo ova pauza proleti, ne znam za vas :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Ma decembar je najsporiji bio, onaj period do skupštine se baš odužio, valjda zbog naše neizvjesnosti i znatiželje. Sve poslije skupštine je proletilo brzo.

Vala je meni i decembar proletio, doduše ovo do skupštine je malo sporije išlo al' opet mi je brzo prošlo.

@Maxi

:thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 12 feb 2019, 19:09

Što se tiče Radnika, čisto da vidimo šta nas čeka:

Dolasci:

- Srđan Bečelić iz FK Bačka topola (desni bek)
- Ivan Šubert iz FK Bačke Palanke (štoper)
- Dino Mujkić iz FK Priluk (napadač)
- Stefan Barić (tetku mu yebem) iz Zrinjskog (krilo)
- Ismar Hairalahović na posudbi iz Zrinjskog (centralni vezni)
- Miloš Simonović iz Sogdiana, Uzbekistan (štoper)
- Kenan Delić iz Dugopolja (napadač). Naš bivši omladinac.
- Dejan Maksimović iz FK Zemun (krilo)

Odlasci:

- Domagoj Franić u Slovačko (Češka), štoper
- Radosav Aleksić u Andijan (Uzbekistan), štoper
- Dušan Martinović, penzija, bio im kapiten
- Aleksandar Glišić, bez kluba

Dakle ostali su bez četri bitna igrača. Franić i Aleksić su bili im taj štoperski tandem, obojica dobri štoperi za ovu ligu. Martinović je ako se ne varam zbog povrede prekinuo karijeru, bio im je kapiten. Glišić također redovno igrao, preko 1000 minuta ove polusezone.

Sinan ekskluziv:

Amar Osim na Grbavicu vraća veznjaka

Fudbaleri Željezničara danas su se vratili u Sarajevo iz Antalije, gdje su obavili finalni dio priprema za nastavak sezone.

Amar Osim za sutra je zakazao trening na Grbavici, na kojem će se pojaviti jedno poznato lice svim navijačima Želje.

Kako saznaju ****, Osim je na Grbavicu odlučio vratiti veznjaka Eldara Hasanovića.

Hasanović, koji je posljednje dvije sezone nastupao u Kini, danas je bio na Grbavici gdje je razgovarao sa Osimom i Upravom Plavih i sutra će ponovo zadužiti opremu Želje.

Hasanović je sa Plavima osvojio titulu prvaka u sezoni 2012/2013., a u karijeri je nastupao za Žilinu, Velež, Čelik, Bnei Skhaknin, Slobodu, Maccabi Shaaaim, Dalian Transcedence.

I nije ti čemu ovaj Srbin irfo. :kafa:

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 12 feb 2019, 19:31

Gledaj Asima, ovakav ja petkom naveče završim

slika
сука блять
----------------------
No papa, no papa, yes papa, Johnny.
----------------------
20.0 CLUB
----------------------
My English teacher wanted to have sex in junior high
The only problem was, my English teacher was a guy

KongrateUK
Kontakt:

PostPostao/la KongrateUK » 12 feb 2019, 19:39

E cuj Eldar Hasanovic :rol:

Da je Dino, ba bi i shvatio, Amare pretjerao si :stop:

Nego za ulaska sa klupe, rotaciju, solidna rezerva, nista vise od toga, k*** od igraca, iritantan kao pojava, ipak mislim da Amar pošteno prca pojedine, jednostavno može mu se, smatram da je Eldaru ovo nagrada za pisanje - pišanje po fb-u :kafa:

Gledaj somova i faca :urnebes:
Zadnja izmjena: KongrateUK, dana/u 12 feb 2019, 19:41, ukupno mijenjano 1 put.
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

EdoM
Kontakt:

PostPostao/la EdoM » 12 feb 2019, 19:41

braco WroteColonŠto se tiče Radnika, čisto da vidimo šta nas čeka:

Dolasci:

- Srđan Bečelić iz FK Bačka topola (desni bek)
- Ivan Šubert iz FK Bačke Palanke (štoper)
- Dino Mujkić iz FK Priluk (napadač)
- Stefan Barić (tetku mu yebem) iz Zrinjskog (krilo)
- Ismar Hairalahović na posudbi iz Zrinjskog (centralni vezni)
- Miloš Simonović iz Sogdiana, Uzbekistan (štoper)
- Kenan Delić iz Dugopolja (napadač). Naš bivši omladinac.
- Dejan Maksimović iz FK Zemun (krilo)

Odlasci:

- Domagoj Franić u Slovačko (Češka), štoper
- Radosav Aleksić u Andijan (Uzbekistan), štoper
- Dušan Martinović, penzija, bio im kapiten
- Aleksandar Glišić, bez kluba

Dakle ostali su bez četri bitna igrača. Franić i Aleksić su bili im taj štoperski tandem, obojica dobri štoperi za ovu ligu. Martinović je ako se ne varam zbog povrede prekinuo karijeru, bio im je kapiten. Glišić također redovno igrao, preko 1000 minuta ove polusezone.

Sinan ekskluziv:

Amar Osim na Grbavicu vraća veznjaka

Fudbaleri Željezničara danas su se vratili u Sarajevo iz Antalije, gdje su obavili finalni dio priprema za nastavak sezone.

Amar Osim za sutra je zakazao trening na Grbavici, na kojem će se pojaviti jedno poznato lice svim navijačima Želje.

Kako saznaju ****, Osim je na Grbavicu odlučio vratiti veznjaka Eldara Hasanovića.

Hasanović, koji je posljednje dvije sezone nastupao u Kini, danas je bio na Grbavici gdje je razgovarao sa Osimom i Upravom Plavih i sutra će ponovo zadužiti opremu Želje.

Hasanović je sa Plavima osvojio titulu prvaka u sezoni 2012/2013., a u karijeri je nastupao za Žilinu, Velež, Čelik, Bnei Skhaknin, Slobodu, Maccabi Shaaaim, Dalian Transcedence.

I nije ti čemu ovaj Srbin irfo. :kafa:

Bolje bi bilo da nam vrati Bekrića, on bi nam najbolje došao sa ova dva omladinca u sredini :salut:
Ja volim Želju, za njega sve, o naprijed Željo do pobjede.
Samo jedan gol može promijenit' sve, sve do kraja Željo nema predaje

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 12 feb 2019, 19:45

braco WroteColonI nije ti čemu ovaj Srbin irfo. :kafa:

Polako :kafa:
Janjuš, Kojević, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković !

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
Fascism is cured by reading, and racism is cured by traveling.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 12 feb 2019, 19:47

Ma dobro nije Hasanović baš tolika taraba od igrača, tip je igrača kakve Osim voli na sredini terena, onaj najdosadniji mogući igrač po protivničku ekipu.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 12 feb 2019, 19:49

slika
сука блять
----------------------
No papa, no papa, yes papa, Johnny.
----------------------
20.0 CLUB
----------------------
My English teacher wanted to have sex in junior high
The only problem was, my English teacher was a guy

KongrateUK
Kontakt:

PostPostao/la KongrateUK » 12 feb 2019, 19:53

Dolazak Hasanovica pred kraj priprema i sedmicu pred nastavak lige dovoljno govori kakvu ce ulogu imati, uz to vise od mjesec dana bio je bez angažmana, ne treba se oko njega uopste toliko nervirati, momak nije prosao ni jedne pripreme niti se uigravao sa ostatkom ekipe
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 12 feb 2019, 19:56

Jesi dosadan Kongrate **** ga zivot. Nase dijete bolje njega gledati nego Radinovica/Secerovica/Zahirovica i ostale. Ako Amaru treba onda je to sveto slovo. Ja opet mislim da moze pomoci, a i da nije taj kalibar za prvih 11 neka ga za rotacije, neka ga radi atmosfere, on je Zeljovac 1/1.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

KongrateUK
Kontakt:

PostPostao/la KongrateUK » 12 feb 2019, 20:08

Od omiljenog ti forumaša do dosadnog, OK. :lol: :thumbup:

Amar ako kaže da mu treba i Lazar Popovic ja nemam nista protiv, dovodi se radi rotacije i širine klupe, njegovi igracki kvaliteti su nam svima poznati, i oko toga ne vrijedi razglabati, da nam nesto pretjerano moze pomoci, realno ne moze

Nego na transfermarktu skocile cijene igraca, legla milja Zukanovicu garant :lol:

1921ba
Kontakt:

PostPostao/la 1921ba » 12 feb 2019, 20:08

Pogledajte kako je protekao povratak ekipe u Sarajevo

https://www.youtube.com/watch?v=F4K2JH-q8Ec
Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 12 feb 2019, 20:11

Ma Hasanović ako ništa za rotacije. Da se više ne dovodimo u situaciju da nam ovo bude klupa:

slika

A sad bi klupa mogli biti: Fejzić, Stanić, Rodin, Hasanović, Zajmović, Klepač, Mujezinović (plus tu su Osmanković, Dacić, Osmanović, Zubanović, Zilić, Žerić, Šehić od kojih bi možda 1-2 mogli na posudbu). A mogao bi i Veseli na klupu ako Ermin Zec proigra, tako da bi imali dosta opcija, a ne samo djecu ili nekoga ala Vranješ, Jazvić itd.

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 12 feb 2019, 20:40

KongrateUK WroteColonOd omiljenog ti forumaša do dosadnog, OK. :lol: :thumbup:

Amar ako kaže da mu treba i Lazar Popovic ja nemam nista protiv, dovodi se radi rotacije i širine klupe, njegovi igracki kvaliteti su nam svima poznati, i oko toga ne vrijedi razglabati, da nam nesto pretjerano moze pomoci, realno ne moze

Nego na transfermarktu skocile cijene igraca, legla milja Zukanovicu garant :lol:

Ma kume u vise navrata si zanimljiv samo nekada bas previse uzimas stvari k srcu i bezveze palamudis. Zavadio si se sa svima, samo malo podigni rucnu i sve 5. Dobar je Hasanovic, samo pogledas kako slavi go protiv pitara i sve ti bude jasno. Amar je njega upario sa Tomicem i fkt je jedno vrijeme top igrao. Ja koliko vidim sprema se stalno i koliko toliko je u formi, ima tu boljku zvanu piva ali jbg... i kada smo prvaci bili redovniji su u kafanama bili veznjaci nego na treningu :rol:
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

KongrateUK
Kontakt:

PostPostao/la KongrateUK » 12 feb 2019, 20:53

Kada je Željo u pitanju jbg takav sam, a i forum je tu da se malo palamudi, nego izgleda da sam jaka licnost sa jakim egoom pa sam se sa "svima" zavadio :lol: :rol:

Šalu na stranu, bolje i nasa djeca kao sto kazes nego polovnjaci sa strane, a možda ce Eldaru isključiv zadatak biti da drzi predavanja o tome sta je Željo i sta predstavlja, možda uopšte nece igrati lopte, a za ovo da znaš da cu te poslušati kad si tako fin i kulturan :thumbup:

Zeljo92
Kontakt:

PostPostao/la Zeljo92 » 12 feb 2019, 20:57

Realno ti si sramota za sve pitare.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 12 feb 2019, 20:59

kerimatomic1921 WroteColon Dobar je Hasanovic, samo pogledas kako slavi go protiv pitara i sve ti bude jasno. Amar je njega upario sa Tomicem i fkt je jedno vrijeme top igrao. Ja koliko vidim sprema se stalno i koliko toliko je u formi, ima tu boljku zvanu piva ali jbg... i kada smo prvaci bili redovniji su u kafanama bili veznjaci nego na treningu :rol:

To kao nesto lose? :kafa:
Janjuš, Kojević, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković !

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
Fascism is cured by reading, and racism is cured by traveling.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.