FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la johnnyHZ » 24 okt 2010, 00:29

isto kosto se salio d aje do policijie pa rekao da je DO NJIH?
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

plava_pruga
Postovi: 388
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plava_pruga » 24 okt 2010, 00:38

Ma, posle ovih klipova, vidim sve. Žujo ispo hinja samo takva. On jest gospodin čovjek, al je sad ispo hinja, Hebo ono malo dijela sjevera, trebo im je dat. Meni je iskreno zao sto nece bit pravi derbi. Al neznaci da je blekic neki gospodin. Istina bori se za svoje navijače ( pa čak u pojedinim trenutcima i laže, al nećemo mu uzeti za zlo ), za to mu svaka čast ali ipak ti vidis da je on seljacina obicna. A Žujo mi je pao u očima pravo, et.
G A Z I
Željo sve do pobjede

Normalan
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 maj 2010, 02:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Normalan » 24 okt 2010, 00:42

plava_pruga je napisao/la:Ma, posle ovih klipova, vidim sve. Žujo ispo hinja samo takva. On jest gospodin čovjek, al je sad ispo hinja, Hebo ono malo dijela sjevera, trebo im je dat. Meni je iskreno zao sto nece bit pravi derbi. Al neznaci da je blekic neki gospodin. Istina bori se za svoje navijače ( pa čak u pojedinim trenutcima i laže, al nećemo mu uzeti za zlo ), za to mu svaka čast ali ipak ti vidis da je on seljacina obicna. A Žujo mi je pao u očima pravo, et.
Obojica su seljačine. A Žuji treba zabraniti medijske istupe, nije on za toga, al' nikako! Ima Sir Amar 8-)

plava_pruga
Postovi: 388
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plava_pruga » 24 okt 2010, 00:43

Normalan je napisao/la:
plava_pruga je napisao/la:Ma, posle ovih klipova, vidim sve. Žujo ispo hinja samo takva. On jest gospodin čovjek, al je sad ispo hinja, Hebo ono malo dijela sjevera, trebo im je dat. Meni je iskreno zao sto nece bit pravi derbi. Al neznaci da je blekic neki gospodin. Istina bori se za svoje navijače ( pa čak u pojedinim trenutcima i laže, al nećemo mu uzeti za zlo ), za to mu svaka čast ali ipak ti vidis da je on seljacina obicna. A Žujo mi je pao u očima pravo, et.
Obojica su seljačine. A Žuji treba zabraniti medijske istupe, nije on za toga, al' nikako! Ima Sir Amar 8-)
oplako sam za Amara i njegovu kafanu, al pravo hahahhahahahahaha.
G A Z I
Željo sve do pobjede

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samir_tm87 » 24 okt 2010, 01:00

[youtube][/youtube]

sancho_panza
Postovi: 70
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sancho_panza » 24 okt 2010, 01:38

Eno hoce Dzeko u Juventus :mrgreen: :mrgreen:
Ima li šta novo za stadion ? :mrgreen:

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 24 okt 2010, 01:42

slika
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 24 okt 2010, 01:44

da se nadovežem na Seyu ;) :mrgreen:
slika
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mandrak » 24 okt 2010, 01:52

Seyo_TM je napisao/la:slika
Pa kako ne voliti i ne cijeniti ovog covjeka :?: ne moze nikako, jednostavno nenadjebiv u svemu.

damirfile
Postovi: 909
Pridružen/a: 24 sep 2009, 17:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la damirfile » 24 okt 2010, 02:12

Ne mogu da spavam od uzbudjenja............
Jedva cekam.

spajz
Postovi: 121
Pridružen/a: 28 maj 2010, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la spajz » 24 okt 2010, 02:15

e ljudi skim igramo

damirfile
Postovi: 909
Pridružen/a: 24 sep 2009, 17:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la damirfile » 24 okt 2010, 02:19

spajz je napisao/la:e ljudi skim igramo
Ma jaran mi prica sa nekim drugorazrednim klubom mislim da se torpedo zove,ispravi me ako grijesim...cujem doce bruku njihovih navijaca.

spajz
Postovi: 121
Pridružen/a: 28 maj 2010, 23:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la spajz » 24 okt 2010, 02:24

damirfile je napisao/la:
spajz je napisao/la:e ljudi skim igramo
Ma jaran mi prica sa nekim drugorazrednim klubom mislim da se torpedo zove,ispravi me ako grijesim...cujem doce bruku njihovih navijaca.
a cuo sam za njih cini mi se
to onaj klub bez stadiona i bez navijaca

Avatar
nikad_izvini
Postovi: 1241
Pridružen/a: 10 avg 2009, 03:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nikad_izvini » 24 okt 2010, 02:36

Uvažene dame i gospodo, danas igra Željo protiv nižerazrednog Sarajeva. Ukažite nam čast, dođite na Grbavicu da pozdravite aktuelnog šampiona države. Vašeg i našeg Želju. Dođite da uživate u ambijentu, koreografiji, spektaklu, nadam se i pobjedi(ne smijem da napišem da dobijamo, peh mi) :mrgreen:

Željezničar **** Sarajevo
Manijaci jebu horde zla
cijeli život **** ste samo
kao klub i kao skupina
oooo oooo ooooo
oooo oooo ooooo
nananananana
nananananana

:mrgreen:

Sretno nam danas.

Over and out ;)
Ne treba, ne bi smjelo, superiorni uspjeh Osimovog "Željezničara" s bilo kim identificirati; to je isključivo trijumf Amarovog građanskog "masla"-inat provincijskom, mahalaškom Sarajevu. By Senad Avdić, Slobodna Bosna

Avatar
mak_033
Postovi: 575
Pridružen/a: 25 nov 2009, 00:06
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mak_033 » 24 okt 2010, 03:15

Ja sam pis kipers :lol:
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili.

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 24 okt 2010, 08:42

Danas cemo zivot dati Zeljo mora zaigrati.Danas bi volio pobjedu ako nista samo za gospodina Kraj price.Igramo sa klubom iz gornjeg djela grada a znate sta to znaci kad na primjer kazu na selu ma on ti je iz gornjeg djela znaci negdje bogu iza ledja,nije bitan.Mogli bi i humanitarnu opalit pa zvrkovima osigurat dovoljno pite da imaju u pauzi tekme i jogurt naravno.Pozdrav braci Manijacima i samo hrabro.

Avatar
blueman-TM87
Postovi: 493
Pridružen/a: 06 jul 2009, 13:24
Lokacija: Država ŽELJO
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blueman-TM87 » 24 okt 2010, 08:57

Uh konačno jutro. Idemo danas aBd po pobjedu. Sretno nam bilo.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI-тнє ' ❶❾❽❼

goldboy
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 okt 2008, 22:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la goldboy » 24 okt 2010, 09:17

Jutros sam opet ustao rano i krenuo na stadion Grbavicu,moja se raja skupila tamo da gleda Željinu utakmicu

Opet ćemo danas da dobijemo pitare a zašto i ne bi Željo će da dobije još jedan lokalni derbi

zlaja-73TM87
Postovi: 198
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlaja-73TM87 » 24 okt 2010, 09:42

Upravo me je jaran,inače pitar u duši,pozvao na jutarnju kafu.U toku dogovora za kafu,pitam ga šta i kako ON konta danas,hoče li na tekmu ili ispred malih ekrana?"Drug moj ne znam koji to navijači Nas predstavljaju i odlučuju u MOJE ime,hoču li JA ili neču doči na Grbavicu!Pokušat ću kupiti kartu za dio sjevera koji je određen za Nas,ako ništa odoh na istok"!-kaže meni moj jaran i komšija,a kasnije na kafi,vidjet ću ostale detalje.
Na kraju krajeva,garantujem Vam da nije jedini,koji tako razmišlja,te će na GRBAVICI ipak biti pitara,a i neka ih.
POZDRAV SVIM MANIJACIMA i LJUBITELJIMA F.K. ŽELJEZNIČARA.
JER SI JEDAN JEDINI,JER SI NEPOBJEDIVI,Ž E LJ O MOJA LJUBAVI!

Avatar
sekula
Postovi: 581
Pridružen/a: 09 nov 2009, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sekula » 24 okt 2010, 10:11

dino lj je napisao/la:Na ovom forumu nikada nisam pisao nista lose o FK Sarajevu niti cu jer volim svoj klub a druge postujem,isto tako nikada nisam spomenuo Zijada Blekica ali ovo sto sam vecaras cuo zgrozilo me je kao covjeka,Sarajliju, navijaca a najvise kao oca. Predsjednik jednog fudbalskog kluba javno priznaje i poziva na mrznju,citiram moj rahmetli otac je navijao za Zelju i ja ga mrzim i kada je umirao rekao sam da mi nije otac.Gospodin javno to kaze,znaci Zelju treba da mrze navijaci Sarajeva,kako ce tek onda razmisljati djeca od 12,15,17 godina i drugi kada on tako ih usmjerava.Dali je gospodin Blekic svjestan svojih rijeci hoceli prihvatiti krivnju kada u ovom haosu,ludilu i negativnom naboju koji vlada padne jos jedna nedaj Boze mrtva glava.Gospodo,cestiti ljudi koji volite FK Sarajevo kojih je fala Bogu mnogo dobro razmislite ko sjedi na celu jednog za mene kao navijaca Zelje velikog kluba kojeg izuzetno cijenim kao i sve njegove prave navijace.Pa sta ocekujemo onda od Dodika I RS da vole nas i BiH.Nedaj boze da moje dijete nastrada danas sutra od nekog navijaca Sarajeva koje javno huska predsjednik kluba nebi se smirio dok isti takav bol ne nanesem njemu.Bravo gospodine veliki neka vam je cast.

Navijaci Zelje pamet u glavu predsjednik naseg najveceg sportskog rivala poziva na mrznju,pamet u glavu i sutra svi na Grbavicu i navijajte samo za svoj klub ne uzimajuci usta protivnicki i njegove igrace.[/size]
Thumbs up.....
Moj glas je mek, al' je zato toljaga tvrda.....

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hansestadt, Paromlinac, sebalos i 12 gostiju.