FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 25 okt 2010, 21:28

Seyo_TM je napisao/la:Hamo nadam se da nisi potrosio pare ;)
Od mora sranja mozda me nije skontao :D pa da ponovim...
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueIsTheColor » 25 okt 2010, 21:30

Mandrak je napisao/la:Ne znam baš koliko bi ti bila mudra opcija, pošto nije u nekoj formi....nekad je bio baš rasan strijelac i igracina. Koliko on sad ima godina??
On ti je 79. godiste... prije 3 dana napunio 31... nije to previse, moze Amar jos iz njega izcijedit stosta... :lol: s Alenom je uspio, jos je Alen bio u vecem belaju nego on... Znas da je bilo price da bi mogao doci kod nas na pocetku i da je pricao s Amarom... pa ja nesto kontam da je mozda tako dogovoreno... polusezona u Leotaru, da se vrati u formu i onda s nama na pripreme i na proljece da cjepa... kad sagledas situaciju moze se naslutit.. kontakti na ljeto... ide u Leotar na POLA godine... nama treba spic... sve je moguce... :)
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 25 okt 2010, 21:30

O tekmi sam reko dakle amaterizam.Hocu da kazem nesto o ovom da nas neko zove ciganima.Slusajte dobro.Kad je bilo najteze Grbavica i nas Zeljo se odrzo,nije propo.U ratu umalo nisam otiso do stadiona kolko sam ga bio pozelio,da nebi havera danas ovo nebi piso i onda dodje neko da me proziva da sam cigan. Osjecam se prozvanim ali cu bit dostojanstven i necu brbljat preko interneta jer sam dovoljno star za te vrste zajebancija ali necu ovo nikad oprostit nikome jer ja sam se rodio u ovom gradu za dobrog havera cu i glavu dat ali me nece garantujem niko ponizavat.Ja nisam CIGAN ja sam stari navijac Zelje i to cu ostat dok ne riknem.Dakle ko ji god pitar mislio da sam ja kao navijac Zelje cigan ti ljudi mi netrebaju u zivotu.

Avatar
Hamo
Postovi: 1152
Pridružen/a: 10 jan 2010, 13:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hamo » 25 okt 2010, 21:42

Seyo_TM je napisao/la:
Seyo_TM je napisao/la:Hamo nadam se da nisi potrosio pare ;)
Od mora sranja mozda me nije skontao :D pa da ponovim...
Je li na mene misliš :?: Ako jesi nisam ništa upratio. :)
DAN ŽALOSTI ZA FORUMAŠE: 10 jan 2010, 13:31

Avatar
mamaSmurf
Postovi: 378
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamaSmurf » 25 okt 2010, 21:43

Alipasino je napisao/la:O tekmi sam reko dakle amaterizam.Hocu da kazem nesto o ovom da nas neko zove ciganima.Slusajte dobro.Kad je bilo najteze Grbavica i nas Zeljo se odrzo,nije propo.U ratu umalo nisam otiso do stadiona kolko sam ga bio pozelio,da nebi havera danas ovo nebi piso i onda dodje neko da me proziva da sam cigan. Osjecam se prozvanim ali cu bit dostojanstven i necu brbljat preko interneta jer sam dovoljno star za te vrste zajebancija ali necu ovo nikad oprostit nikome jer ja sam se rodio u ovom gradu za dobrog havera cu i glavu dat ali me nece garantujem niko ponizavat.Ja nisam CIGAN ja sam stari navijac Zelje i to cu ostat dok ne riknem.Dakle ko ji god pitar mislio da sam ja kao navijac Zelje cigan ti ljudi mi netrebaju u zivotu.
Nisam htjela o izjavama onog minornog bića,ali moram te pitati zašto je za tebe uvreda kad ti neko kaže da si Ciganin, odnosno Rom.Mislim da je njegova izjava ,prije svega,rasistička uvreda jednom narodu jer je taj narod stavljen u negativan kontekst.
Jer stojimo,prkosimo,u srcima te našim nosimo!

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 25 okt 2010, 21:43

Nisi mi djevojka da mislim na tebe :mrgreen:
Pa za trosenje para govorim, koje si skupljao...kontas :D
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

plava_pruga
Postovi: 388
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plava_pruga » 25 okt 2010, 21:45

BlueIsTheColor je napisao/la:
Mandrak je napisao/la:Ne znam baš koliko bi ti bila mudra opcija, pošto nije u nekoj formi....nekad je bio baš rasan strijelac i igracina. Koliko on sad ima godina??
On ti je 79. godiste... prije 3 dana napunio 31... nije to previse, moze Amar jos iz njega izcijedit stosta... :lol: s Alenom je uspio, jos je Alen bio u vecem belaju nego on... Znas da je bilo price da bi mogao doci kod nas na pocetku i da je pricao s Amarom... pa ja nesto kontam da je mozda tako dogovoreno... polusezona u Leotaru, da se vrati u formu i onda s nama na pripreme i na proljece da cjepa... kad sagledas situaciju moze se naslutit.. kontakti na ljeto... ide u Leotar na POLA godine... nama treba spic... sve je moguce... :)
31 godina..... dosta nam je vise tih sto trce sa tabutima. Bolje neka on izvlaci ove talente iz juniora, nije da smo bez kvaliteta po tom pitanju.
G A Z I
Željo sve do pobjede

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 25 okt 2010, 21:47

Cuj talente iz juniora,vazda me nasmijete.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueIsTheColor » 25 okt 2010, 21:51

plava_pruga je napisao/la:
BlueIsTheColor je napisao/la:
Mandrak je napisao/la:Ne znam baš koliko bi ti bila mudra opcija, pošto nije u nekoj formi....nekad je bio baš rasan strijelac i igracina. Koliko on sad ima godina??
On ti je 79. godiste... prije 3 dana napunio 31... nije to previse, moze Amar jos iz njega izcijedit stosta... :lol: s Alenom je uspio, jos je Alen bio u vecem belaju nego on... Znas da je bilo price da bi mogao doci kod nas na pocetku i da je pricao s Amarom... pa ja nesto kontam da je mozda tako dogovoreno... polusezona u Leotaru, da se vrati u formu i onda s nama na pripreme i na proljece da cjepa... kad sagledas situaciju moze se naslutit.. kontakti na ljeto... ide u Leotar na POLA godine... nama treba spic... sve je moguce... :)
31 godina..... dosta nam je vise tih sto trce sa tabutima. Bolje neka on izvlaci ove talente iz juniora, nije da smo bez kvaliteta po tom pitanju.
Slazem se, ali tih mladih potencijala vec imas... Pehilj, Baljic, Nikolic, ali treba nam neko ko ima iskustvo, neko ko moze rijesiti tekmu kad treba.. kao sto je Alen trpao pred kraj tekme protiv Sirokog, Celika itd... a mladih imamo koji bi mogli biti odlicni igraci ako budu slusali Amara, naravno... Al ja bih volio vidjeti Purketa, pa makar za jedno poluvrijeme... ;)
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

plava_pruga
Postovi: 388
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plava_pruga » 25 okt 2010, 21:52

Pa ovi mlađi uopste ne dobijaju priliku, samo po prijateljskim utakmicama. A ipak si ti upravu da treba neko da zamjeni Alena. Ali ne sada dovoditi hrpu tih "starijih" igrača.
G A Z I
Željo sve do pobjede

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mandrak » 25 okt 2010, 21:53

plava_pruga je napisao/la:
BlueIsTheColor je napisao/la:
Mandrak je napisao/la:Ne znam baš koliko bi ti bila mudra opcija, pošto nije u nekoj formi....nekad je bio baš rasan strijelac i igracina. Koliko on sad ima godina??
On ti je 79. godiste... prije 3 dana napunio 31... nije to previse, moze Amar jos iz njega izcijedit stosta... :lol: s Alenom je uspio, jos je Alen bio u vecem belaju nego on... Znas da je bilo price da bi mogao doci kod nas na pocetku i da je pricao s Amarom... pa ja nesto kontam da je mozda tako dogovoreno... polusezona u Leotaru, da se vrati u formu i onda s nama na pripreme i na proljece da cjepa... kad sagledas situaciju moze se naslutit.. kontakti na ljeto... ide u Leotar na POLA godine... nama treba spic... sve je moguce... :)
31 godina..... dosta nam je vise tih sto trce sa tabutima. Bolje neka on izvlaci ove talente iz juniora, nije da smo bez kvaliteta po tom pitanju.
Boga mi, Alen je došao sa 34 ili 35 godina, pivski stomacic, pa opet zabi neke vrlo bitne golove (npr. Čeliku u gostima ili Širokom) i to sve iz jedne polušanse, samo malo prostora mu daj pa ces vidjeti belaja...zabi 10 golova na polusezoni i nažalost se povrijedi pred Borac...kad igrac zna igrati lopte i ima iskustva, zna se uvaliti na vrijeme , pratiti akcije ili predviđati greške protivnika....to junior ne može.

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueIsTheColor » 25 okt 2010, 22:00

Mandrak je napisao/la:Boga mi, Alen je došao sa 34 ili 35 godina, pivski stomacic, pa opet zabi neke vrlo bitne golove (npr. Čeliku u gostima ili Širokom) i to sve iz jedne polušanse, samo malo prostora mu daj pa ces vidjeti belaja...zabi 10 golova na polusezoni i nažalost se provrijedi pred Borac...kad igrac zna igrati lopte i ima iskustva, zna se uvaliti na vrijeme , pratiti akcije ili predviđati greške protivnika....to junior ne može.
Upravo to... Zato bi nam valjao Purke, pa makar da udje u 60. minuti... Covjek zna lopte, nadavao se golova i uz ovakvu vezu i ovakva krila bi mogao nas pogurati dobro... jer sta ces ti s juniorima, kad se ne znaju nosit s pritiskom... ali treba i njih polako uvodit u igru, jer evo sad ga moras stavit, a nema iskustva...
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Avatar
Omar500
Postovi: 1584
Pridružen/a: 25 maj 2010, 20:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omar500 » 25 okt 2010, 22:16

Purketa dovesti, to nije loše. Ali ipak, to bi bilo privremeno rješenje. Trebat ćemo riješiti tu nesretnu poziciju, Mešanović je zabijao sve živo i neživo, ali po pehu, imao 34 godine i povrijedio se. Vrijedi probati i s Purketom, što da ne.

Avatar
ZELJO MOJA
Postovi: 456
Pridružen/a: 29 jan 2010, 22:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZELJO MOJA » 25 okt 2010, 22:23

ZELJO SAMPION
Zadnja izmjena: ZELJO MOJA, dana/u 25 okt 2010, 22:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Omar500
Postovi: 1584
Pridružen/a: 25 maj 2010, 20:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omar500 » 25 okt 2010, 22:25

ZELJO MOJA je napisao/la:sta mislite o ovoj dvojici igraca
Nermin Jamak
Dario Puric
Purić strašan igrač, Jamak solidan. A zašto pitaš i to baš na ovoj temi, nije valjda da dolaze kod nas 8-)

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueIsTheColor » 25 okt 2010, 22:25

ZELJO MOJA je napisao/la:sta mislite o ovoj dvojici igraca
Nermin Jamak
Dario Puric
Puric odlican, al ne vjerujem da bi dosao... Jamak je dobar, Amar bi njega mogao dotjerat, samo umjesto koga da igra? a mislim da bi i on volio da se vrati...
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 25 okt 2010, 22:29

BlueIsTheColor je napisao/la:
ZELJO MOJA je napisao/la:sta mislite o ovoj dvojici igraca
Nermin Jamak
Dario Puric
Jamak je dobar,samo umjesto koga da igra?
Umjesto Culuma koji ce nadam se otic (los je al' totalno,ne bih da koristim neke pogrdne rijeci) ili savica koji je spor i koji nam koci igru totalno kad god da igra.Da nema Svrake ja ne znam kako bi centar presli.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 25 okt 2010, 22:29

mamaSmurf je napisao/la:Evo se na Kantonalnoj televiziji izmiriše Žujo i Blekić.Pokloni mu ŽUjo svoju sliku sa utakmice sa Njukastlom :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovako i treba da se radi ;)

Avatar
Omar500
Postovi: 1584
Pridružen/a: 25 maj 2010, 20:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omar500 » 25 okt 2010, 22:30

A zašto spominjete ovaj dvojac, Purića i Jamaka ? Znam da Puriću ističe ugovor, ali ne vjerujem da bi kod nas došao. Bilo bi super, ali...

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajlija89 » 25 okt 2010, 22:33

pile87 je napisao/la:
mamaSmurf je napisao/la:Evo se na Kantonalnoj televiziji izmiriše Žujo i Blekić.Pokloni mu ŽUjo svoju sliku sa utakmice sa Njukastlom :lol: :lol: :lol: :lol:
Nek jeb.u mater obojica, nije mi jasan Zujo sa onim hajvanom koji nezna ni pricati kako treba sta ce on sa njim uopste, kockasti nam je rekao sta misli, pametnom je dosta.Ako ima imalo pravde na ovom svijetu izvucemo uhljupe sa koseva u kupu.

a sto pravde...to vam nesto krivo :mrgreen: :?: :?:

ne..ozb pitam.. :D

inace ovaj voditelj sa tvsa..Boze sacuvaj...derpe neki,veze on nema o fudbalu..nikad mi to jasno bit nece..musko da je a fudbal ili generalno sport strani pojam :roll:

Boze sacuvaj...

edit: ni ja nezz pisat vala pa moram editovat :lol: :roll: :mrgreen:
Zadnja izmjena: sarajlija89, dana/u 25 okt 2010, 22:34, ukupno mijenjano 2 puta.
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.