FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 maj 2019, 10:38

Pitanje za danasnji pres. Zasto ne slusate glas forumasa u raji poznatih analnih planinara :tralala: :tralala: :tralala:

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 maj 2019, 11:20

akisarajevo92 je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Kakav Tomic, sta zna Amar. Curjuric je igracina s 10kg viska kao veliko pojacanje. Onda se neko cudi sto smo bili izgubili pet u nizu.

Ne treba zaboraviti Hervasa veliko pojacanje. Kao Rok Elsnera. Kakvi su to strucnjaci dovodili igrace,nema dalje...
Sacuvati od zaborava
slika
Imam neki cudan osjecaj da bi nam se Amar mogao uskoro obratiti i reci svoje misljenje u vezi rezultata, igraca, planova. To bi moglo biti interesantno.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 maj 2019, 11:37

kerimatomic1921 je napisao/la:Kakvi debili i kakvi glupi mozgovi. Ja i dalje ne vjerujem?

Zamisli dodje 12 stanovnika Madrida i zahtjeva da postavi pitanja Florentinu Perezu i da mu iznose svoje stavove i plus da mu daju sugestije oko sastavljanja ekipe i promjene formacije na poluvremenu?
E zamislite vi tu skupinu debila na celu sa 2 studenta koja su prestala ici na utakmice?

Ne mogu da vjerujem kakvi debili. Ko da su nihad i amar i badzak duzni pisati njima opravdanja. Ludnica :rol:

MA KO STE BA VI LEVATI? STA HOCETE? KOJI STE VI FAKTOR?
DODJI NA UTAKMICU I PODRZI, tu se tvoj doprinos zavrsava.
:rol: :rol: :rol: :rol: Al nevjerovatno fkt kakvi umovi :bow: :bow:
grbavicka1921 je napisao/la:
irfo je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:Kako se na kraju stavi avatar? Pise mi za svaku sliku da je prevelika. Hvala.

Daj nam Tomica i 10 parmaka, prosetacemo se ligom hihihi. Ustvari nema vise parmaka, nece vise Zeljkan biti poligon za retarde i menajderske debilcice. Nikada vise!!!
Stavi link slike umjesto uploada.

A to za Tomica se apsolutno slazem, ja ne pamtim boljeg veznjaka za nasu ligu.
Može li link slike? Hvala
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... ue.svg.png
stavite ovo gdje pise link
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 13 maj 2019, 11:45

Ako zelite gledati press live, uplatite samo 8 eura i gledajte postavljanje pitanja dva studenta, koji sjede na kafi i razmisljaju o Želji!! :rol:
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 maj 2019, 11:47

Nije losa ideja da se skupi na fb po nekoliko pitanja i da 1921 snimi video sa Selimovicem lupam, ali za press sad je to previse. Da vidimo sta imaju da kazu na ove sve licence pm.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 13 maj 2019, 11:58

Jesul nam se "navijači" oporavili od pobjede :cry:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 maj 2019, 12:20

Teska situacija u manjem plavom entitetu. :mrgreen:

Ja sam za opciju da navijaci postave pitanja, ali uz uslov da su evidentirani kao clanovi kluba. Na zvanicnoj stranici napraviti opciju gdje clanovi kluba mogu da postave upit o onome sto ih interesuje, uz dokaz o vazecem clanstvu. Pusti ovo, "otvoreni forum farbaca reflektora", lazni acc i njihove deluzije. Agentura!
Bosanac1993
čet sep 13, 2018 11:51 pm

Pozdrav plava braćo. Naime, već dugo vremena pratim forum, čitam, informišem se i mogu vam reći da je ovo prava stvar za mene koji živim(studiram) u Tuzli a inače sam iz Zavidovića.
Znas kako kazu, mozes kako hoces, ne mozes dokle hoces. :bih:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 13 maj 2019, 12:21

Fakat strasno kad covjek vidi te levate. Ono praksa je u vecini ovih velikih klubova koji imaju velike armije navijaca i koji su djelom u vlasnistvu istih da se organizuje neki sastanak i da navijaci pitaju sta god ih zanima o radu kluba. Ovako da se nekih u vrh glave deset likova koji mahom i ne idu na utakmice osili i trazi da se njima polazu racuni je smijesno. Bas me zanima da li im je miske odgovarao na svako postavljeno pitanje. Sad je odjednom problem sto ce predsjednik odrzati monolog i predstaviti planove, problem je i sto ce se spomenuti situacija kakvu su zatekli u klubu dolaskom, problem je i sto ce se reci da se dobro suradjuje s opcinom i savezom...sve to nije bio problem prije nesto vise od pola godine kada su isti svrsavali na monologe milimetra.
Vidjelo se i nakon pobjede nad Radnikom i ovjere 4.mjesta da su nestali svi udarni lobotomci, oni koji ne pisu nista o fudbalu i ekipi, koji samo poturaju pricu o svim drugim stvarima. Nece jos dugo, cim se malo ekipa konsoliduje, krene naredna sezona i raja vidi kakvi su im zapravo ciljevi povuci ce se u rupe u kojima im je i mjesto. Zalosno je kad se vidi da je ljudima koji se predstavljaju kao navijaci Zelje krivo sto smo izborili Europu.
Najbolje bi bilo da ih se ignorise, nemaju oni veze s ovim klubom nikakve, samo ih boli sto su zavrnute pipe.
Ni kilometra Nihade
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 maj 2019, 12:43

Braco@, kako se racuna koeficijent? Zadnje cetiri ili pet godina?
U prvom kolu kvalifikacija za drugo po jačini UEFA-ino takmičenje nastupit će 94 ekipe koje će prilikom žrijeba biti podijeljene u sedam grupa od po 10 timova te dvije grupe od po 12 timova.

Plavi imaju koeficijent 3.750 i da bi bili nositelji mora im se poklopiti dosta rezultata iz ostalih šampionata. Gledajući trenutnu situaciju šanse da imaju povlašten status im ne idu na ruku.

Prema trenutnom stanju klubovi koji imaju koeficijent manji od 3.190 sigurno neće biti nositelji, dok će klubovi s koeficijentom 3.750 i više imati povlašten status što znači da je Željezničar u "međuprostoru".
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 maj 2019, 13:04

u kolko rekoste da je taj press?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la hlive » 13 maj 2019, 13:14

Dokoljenko je napisao/la:Braco@, kako se racuna koeficijent? Zadnje cetiri ili pet godina?
U prvom kolu kvalifikacija za drugo po jačini UEFA-ino takmičenje nastupit će 94 ekipe koje će prilikom žrijeba biti podijeljene u sedam grupa od po 10 timova te dvije grupe od po 12 timova.

Plavi imaju koeficijent 3.750 i da bi bili nositelji mora im se poklopiti dosta rezultata iz ostalih šampionata. Gledajući trenutnu situaciju šanse da imaju povlašten status im ne idu na ruku.

Prema trenutnom stanju klubovi koji imaju koeficijent manji od 3.190 sigurno neće biti nositelji, dok će klubovi s koeficijentom 3.750 i više imati povlašten status što znači da je Željezničar u "međuprostoru".
zadnjih 5 sezona
It's better when it's live

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 13 maj 2019, 13:21

I šta ja sa tom kongerencijom ili ovi lažu i petljaju ?

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 maj 2019, 13:26

irfo je napisao/la:u kolko rekoste da je taj press?
15.00

Nista posebno, informisanje javnosti. Telefoni zvone, "prijatelji" zovu. :kafa:



Hvala @hlive. Znaci u zadnjih pet godina smo uspjeli isposlovati, da strahujemo za mjesto nosioca u prvom pretkolu. Simpaticno.

P.S. Koji je najveci Zeljin koeficijent bio i kada? Ako postoje ti podaci. Hvala. :thumbup:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 13 maj 2019, 13:28

[quote="Dokoljenko"]Braco@, kako se racuna koeficijent? Zadnje cetiri ili pet godina?

Pet
Fulili smo onu kad su ublehaši potrošili 2 miliona u prelaznom roku zima 2015/16,kad su došli M.Stevanović,Lendrić,Zahirović i ta raja i mi ostali bez Evrope.
A sad uložili 100 km u Stanu,Dadu i Bogija i izborili Evropu.
Kako li je to moguće,ah da,Amar kupio!

Kakav kriminal je to bio,nismo ni svjesni.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 maj 2019, 13:33

UBIPITAR je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:Braco@, kako se racuna koeficijent? Zadnje cetiri ili pet godina?

Pet
Fulili smo onu kad su ublehaši potrošili 2 miliona u prelaznom roku zima 2015/16,kad su došli M.Stevanović,Lendrić,Zahirović i ta raja i mi ostali bez Evrope.
A sad uložili 100 km u Stanu,Dadu i Bogija i izborili Evropu.
Kako li je to moguće,ah da,Amar kupio!

Kakav kriminal je to bio,nismo ni svjesni.
Dobra stara vremena kad je forum dovodio igrace
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 maj 2019, 13:34

Boom. Janje. F5. Pratite zvanicnu. Navratite na kartoteku. :bow:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 maj 2019, 13:37

Dokoljenko je napisao/la:Boom. Janje. F5. Pratite zvanicnu. Navratite na kartoteku. :bow:
Forumasi u stilu Zdravka Mamica :lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 13 maj 2019, 13:50

irfo je napisao/la:...
Da se ne zaboravi. Braćo, jel' im halalimo? :mrgreen:
storm_raider
pon maj 29, 2017 10:29 pm

Ostavi vas covjek na 2 sata i haos. Ni Amar, ni Slavko, ni Misimovic, niko, samo Zeljo. Pa ko god bude radio najbolje za klub koji volim, neka bude tu. Vrijedjanje Slavka, ili Amara ce rezultirati banom. Mi se ne pitamo nista, samo diskutujemo i neka ostane to u granicama diskusije. Sve mimo toga nece valjati.

Sada je Slavko tu i pozelicemo mu srecu. Pa da on bude taj koji ce imati uspjeha sa Zeljom. Druge nema.
Ne na "Slavka". :bih:
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 13 maj 2019, 14:06

[*]
Dokoljenko je napisao/la:Boom. Janje. F5. Pratite zvanicnu. Navratite na kartoteku. :bow:
Opet Elsner? :lol:
💩💩

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 13 maj 2019, 14:24

Hajd kad svi nesto mozete pitati, da i ja pitam :urnebes:

Koliko je nasa prosla struktura za 3 godine potrosila novaca na trenere i igrace?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.