FK Željezničar

Moderator/ica: insider

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 maj 2019, 16:23

Osim13 WroteColonJasno je ko dan da se pravi cirkus i tarapana od kluba, kako bivši tako i sadašnji.

Ne daj Boze nikom
1921

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 15 maj 2019, 16:38

Azpi WroteColon
Zeljo92 WroteColon@Azpi, ovaj forum postaje isti lobotomija, sve manje i manje pisem jer mi je mrsko. Vidim Bezideja pametuje nesto samo sto se ne omrsim prije vremena zbog debila :lol:

Ma izbjegavaj ja se zayebat onaj jedan dan sto udjoh Odma posta misketovac od ovih novih kolacica :rol: jer eto normalno je zayebati licencu, svi su krivi ostali :ljepota:

Sto je najgore svi su novi, svi znaju sve sta je bilo ranije oko foruma, ko gdje sta kako :kralj:

Nemam nemjeru da nekog forumaša posebno izdvajam, ali mogu generalno reći da su forumi vezani za Želju postali veliko zlo. I ovaj i onaj drugi i treći. Stvarno imam sve manje volje i da čitam i da pišem. Dosta je što se me Željo sekira, još mi pored toga treba ovako kad uđem na forume svaki put da se naljutim i iznerviram. Ljut sam na sviju nas jer su navijači sebi dopustili da željovac željovcu pišu ovako ružne stvari. Ljut sam jer nam se iznova i iznova baca namjerno kost da bi se mogli klati preko foruma, društvenih mreža. Kost bacaju pojedinci i sa jednog i drugog i trećeg foruma, raja nasjedne i krene cirkus. I to se tačno ciljano radi, čim krene normalna priča, neko se ubaci od onih ili što bacaju kost ili od onih što im je mozak ispran od ovih što bace kost.

Forumima je preovladao nekakav dosta bahati, kur.čeviti cinizam, sarkazam. Forumi su sami po sebi izgubili smisao postojanja. Ljudi, mnogo su opasne priče koje se serviraju na forumima. Krenuh napisati da ljudi nisi svjesni koliko se to opasne priče, ali to bi bila generalizacija što u ovom slučaju ne stoji jer su itekako pojedinci svjesni čim pišu nešto što ne bi trebali jer imaju određene ciljeve. Mora se znati i naglasiti da postoje stvari koje ne trebaju da se pišu po forumima jer koliko god svi mi želimo da znamo sve i da sve bude transparanetno - što u potpunosti razumijem jer je u ljudskoj prirodi ta radoznalost, postoje ipak stvari čije je iznošenje na javnom forumu kontraproduktivno iz raznih razloga. A između ostalog dajete dušmanima materijal da nam se naslađuju. Da, pošto vam je svima bitno šta će vam napisat pitar, slobodaš, mostarac - razmislite da im dajete osnov da pišu protiv našeg kluba! Em ponovo se međusobno zavade naši navijači! Kakvu korist imate od toga što ćete ispast glavni insajderi? Da zadovoljite svoj ego? Da nastavite kuhati na forumu? Da režimo jedni na druge preko tastatura, a jedni do drugih na tribini sjedimo.

Nemojte me pogrešno razumjeti, pod ovim "insajderstvom" ne mislim na neke normalne priče ala čuo sam da će doći X igrač. Ili ako se načuje da će lupam biti nekih radova na pomoćnom, dajem samo primjer. To su mi ok stvari za napisati ako si načuo, ali postoje stvari koje namjerno se pišu da iz razloga koje sam gore naveo, bile one tačne ili ne.

Znamo svi koja je moć društvenih mreža danas u svijetu i koliko te priče s foruma dolaze brzo među navijače koji ne pišu ili ne čitaju forume. Da kažem među običnu raju. Ja sam šokiran bio kad sam uživo slušao obične navijače kako pričaju o nekim stvarima i kad mi kao nešto objašnjavaju. Stvar je u tome što znam da ti navijači ne čitaju forum i te stvari o kojim su pričali su upravo potekle sa foruma. Znači te mahalske se brzo šire, a najtužnije u svemu tome što se na kraju ispostavilo da se te info netačne i da ih je namjerno određena interesna grupa poturala po forumu da bi popljuvali nekog ili nešto i da se mi opet koljemo međusobno.

Naravno bilo je i lijepih primjera, kad su sa s1 foruma pokrenuli akciju farbanja reflektora ili onih sezonskih karata. Isto i ovdje na ss.ba ima extra raje na temi, ali i ovdje su počeli nažalost počeli preovladavati svakakvi profili.

Dok željovci jedni drugima yebu mater preko foruma, pitari uzimaju duplu krunu, savez nam o glavi radi - a mi ispadajmo iz dana u dan glupi svojim pisanjem . Nisam idealista ni utopista, znam da sa ovim postom nit ću zakopat "ratne sjekire" nit ću ovim postom natjerati interesdžije da prestanu zakuhavat. Šteta fakat, ne volim da patetišem ali volio bih da ne častimo jedni druge određenim terminima - častimo jedni druge pivama!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 maj 2019, 16:42

Bravo @braco
1921

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 15 maj 2019, 16:45

braco WroteColon
Azpi WroteColon
Zeljo92 WroteColon@Azpi, ovaj forum postaje isti lobotomija, sve manje i manje pisem jer mi je mrsko. Vidim Bezideja pametuje nesto samo sto se ne omrsim prije vremena zbog debila :lol:

Ma izbjegavaj ja se zayebat onaj jedan dan sto udjoh Odma posta misketovac od ovih novih kolacica :rol: jer eto normalno je zayebati licencu, svi su krivi ostali :ljepota:

Sto je najgore svi su novi, svi znaju sve sta je bilo ranije oko foruma, ko gdje sta kako :kralj:

Nemam nemjeru da nekog forumaša posebno izdvajam, ali mogu generalno reći da su forumi vezani za Želju postali veliko zlo. I ovaj i onaj drugi i treći. Stvarno imam sve manje volje i da čitam i da pišem. Dosta je što se me Željo sekira, još mi pored toga treba ovako kad uđem na forume svaki put da se naljutim i iznerviram. Ljut sam na sviju nas jer su navijači sebi dopustili da željovac željovcu pišu ovako ružne stvari. Ljut sam jer nam se iznova i iznova baca namjerno kost da bi se mogli klati preko foruma, društvenih mreža. Kost bacaju pojedinci i sa jednog i drugog i trećeg foruma, raja nasjedne i krene cirkus. I to se tačno ciljano radi, čim krene normalna priča, neko se ubaci od onih ili što bacaju kost ili od onih što im je mozak ispran od ovih što bace kost.

Forumima je preovladao nekakav dosta bahati, kur.čeviti cinizam, sarkazam. Forumi su sami po sebi izgubili smisao postojanja. Ljudi, mnogo su opasne priče koje se serviraju na forumima. Krenuh napisati da ljudi nisi svjesni koliko se to opasne priče, ali to bi bila generalizacija što u ovom slučaju ne stoji jer su itekako pojedinci svjesni čim pišu nešto što ne bi trebali jer imaju određene ciljeve. Mora se znati i naglasiti da postoje stvari koje ne trebaju da se pišu po forumima jer koliko god svi mi želimo da znamo sve i da sve bude transparanetno - što u potpunosti razumijem jer je u ljudskoj prirodi ta radoznalost, postoje ipak stvari čije je iznošenje na javnom forumu kontraproduktivno iz raznih razloga. A između ostalog dajete dušmanima materijal da nam se naslađuju. Da, pošto vam je svima bitno šta će vam napisat pitar, slobodaš, mostarac - razmislite da im dajete osnov da pišu protiv našeg kluba! Em ponovo se međusobno zavade naši navijači! Kakvu korist imate od toga što ćete ispast glavni insajderi? Da zadovoljite svoj ego? Da nastavite kuhati na forumu? Da režimo jedni na druge preko tastatura, a jedni do drugih na tribini sjedimo.

Nemojte me pogrešno razumjeti, pod ovim "insajderstvom" ne mislim na neke normalne priče ala čuo sam da će doći X igrač. Ili ako se načuje da će lupam biti nekih radova na pomoćnom, dajem samo primjer. To su mi ok stvari za napisati ako si načuo, ali postoje stvari koje namjerno se pišu da iz razloga koje sam gore naveo, bile one tačne ili ne.

Znamo svi koja je moć društvenih mreža danas u svijetu i koliko te priče s foruma dolaze brzo među navijače koji ne pišu ili ne čitaju forume. Da kažem među običnu raju. Ja sam šokiran bio kad sam uživo slušao obične navijače kako pričaju o nekim stvarima i kad mi kao nešto objašnjavaju. Stvar je u tome što znam da ti navijači ne čitaju forum i te stvari o kojim su pričali su upravo potekle sa foruma. Znači te mahalske se brzo šire, a najtužnije u svemu tome što se na kraju ispostavilo da se te info netačne i da ih je namjerno određena interesna grupa poturala po forumu da bi popljuvali nekog ili nešto i da se mi opet koljemo međusobno.

Naravno bilo je i lijepih primjera, kad su sa s1 foruma pokrenuli akciju farbanja reflektora ili onih sezonskih karata. Isto i ovdje na ss.ba ima extra raje na temi, ali i ovdje su počeli nažalost počeli preovladavati svakakvi profili.

Dok željovci jedni drugima yebu mater preko foruma, pitari uzimaju duplu krunu, savez nam o glavi radi - a mi ispadajmo iz dana u dan glupi svojim pisanjem . Nisam idealista ni utopista, znam da sa ovim postom nit ću zakopat "ratne sjekire" nit ću ovim postom natjerati interesdžije da prestanu zakuhavat. Šteta fakat, ne volim da patetišem ali volio bih da ne častimo jedni druge određenim terminima - častimo jedni druge pivama!

:tokralju: kapa dole :tokralju:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 maj 2019, 16:51

Ako su oni papiri tacni, a moze se reci da jesu mi smo platili 4. aprila. I ona Maja salje mail 4.aprila da je sve placeno. Ko nas yebe ako smo fakat 4.aprila uplatili. Ko da kalendar nemaju.
1921

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 15 maj 2019, 17:03

Braco za moda :tokralju:
Da ujedini sve forume :mrgreen:
Janjuš, Kojević, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković !

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
Fascism is cured by reading, and racism is cured by traveling.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 maj 2019, 17:22

To je to
1971-72, 1997–98, 2000–01, 2001–02, 2009–10, 2011–12, 2012–13
------
1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2010–11, 2011–12, 2017-18
------
1998, 2000, 2001
------
Rome - London - Paris - Rome - Istanbul
------
20.0 CLUB

ZaZelju
Kontakt:

PostPostao/la ZaZelju » 15 maj 2019, 17:25

LjoZee WroteColonAko su oni papiri tacni, a moze se reci da jesu mi smo platili 4. aprila. I ona Maja salje mail 4.aprila da je sve placeno. Ko nas yebe ako smo fakat 4.aprila uplatili. Ko da kalendar nemaju.

Ma ja sam ubijedjen da uefi ne bi smetalo ni tad da smo uplatili. Ovo je sve politika i pritisak da Radnik umjesto nas ode u Evropu. Isto sam tako ubijedjen da ce Zeljo uz pomoc advokata na kraju doci do licence. Jedino mi nisu jasni Zeljovci koji izgleda vole da ne dobijemo tu licencu. Mada ko zna ko sve pise na forumu i da li su to sve navijaci Zeljeznicara.

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 15 maj 2019, 17:29

Ja mislim da cemo dobiti licencu, ja sada ja preko UEFE. Mogu nam se sageti i lobisti iz RS-a i Begic.

Drustvene mreze i forumi su zlo - na tekmi sjedi brat do brata i skace jedan na drugog poslije gola Zelje, a ovi sto piskaraju po citav dan su kurcevi i botovi. Svi na Grbavicu protiv Celika a bagra sa sva 3 foruma moze da ga cucla.
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 maj 2019, 17:30

:thumbup:
------
------
1998, 2000, 2001
------
------
20.0 CLUB

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 15 maj 2019, 17:33

Al' nema tu puno tih 'botova' ili kako već, majke mi moje, i na ovom i na ovom forumu, bio sam i tamo i vamo, mislim da nema forumaša kojeg ne znam (u smislu stila pisanja, razmišljanja i to, ne mislim na rl poznanstvo), 90% je to obična normalna raja koja gotivi Želju bez ikakvih interesa.

Takav je vakat došao da je biti navijač Želje postalo pogodno i plodno tlo za raznorazna lobiranja i bacanja kostiju, al' proći će i to, pa ovaj klub za dvije godine slavi svoju stogodišnjicu, šta je sve preživio a da neće nekakve forumske imaginarne likove :)

Što se tiče te licence, iskreno, ja veze nemam ni šta je bilo ni šta će biti ni šta treba da bude, ni ko je kriv ni ko nije, znam samo da bi na kraju Željo mogao ispaštati. Općenito se nikada nisam volio baviti stvarima koje se ne tiču zelenog terena, trenera i igrača, a nažalost zadnjih godina je to preuzelo primat interesovanja kod navijača ovog kluba.
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 15 maj 2019, 17:35, ukupno mijenjano 1 put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 15 maj 2019, 17:34

Sta ba onaj debeli sere ponjamke mu se u onu svesku sto je biljezio.Ja Sam najnormalniji navijac Zelje tj bolesnik vec 50 kuka.Niko me nemoze svrstavat na one ili ove ja Sam samo navijac Zelje.Neznam nikog ni iz uprave niti me ko interesuje osim Zelje.Ponekad se zajebajem jer volim zajebanciju ali na Zelju nedam.Nemoj da me ko salta na ove ili one Remze mi moje.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 15 maj 2019, 17:43

Tomicu istice ugovor za 15 dana, a danas ga nema u sastavu. Zna li neko ostaje li?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 15 maj 2019, 17:53

Raonffa WroteColonAl' nema tu puno tih 'botova' ili kako već, majke mi moje, i na ovom i na ovom forumu, bio sam i tamo i vamo, mislim da nema forumaša kojeg ne znam (u smislu stila pisanja, razmišljanja i to, ne mislim na rl poznanstvo), 90% je to obična normalna raja koja gotivi Želju bez ikakvih interesa.

Takav je vakat došao da je biti navijač Želje postalo pogodno i plodno tlo za raznorazna lobiranja i bacanja kostiju, al' proći će i to, pa ovaj klub za dvije godine slavi svoju stogodišnjicu, šta je sve preživio a da neće nekakve forumske imaginarne likove :)

Što se tiče te licence, iskreno, ja veze nemam ni šta je bilo ni šta će biti ni šta treba da bude, ni ko je kriv ni ko nije, znam samo da bi na kraju Željo mogao ispaštati. Općenito se nikada nisam volio baviti stvarima koje se ne tiču zelenog terena, trenera i igrača, a nažalost zadnjih godina je to preuzelo primat interesovanja kod navijača ovog kluba.

Nemoj da te iznenadi ako se ispostavi da neki bolesni pitar stoji iza jednog od botovskih nikova. Znalo se već dešavat da neki pitar se predstavlja kao navijač Želje pa namjerno unosi nemir.

Bezideja WroteColonTomicu istice ugovor za 15 dana, a danas ga nema u sastavu. Zna li neko ostaje li?

Prije 4 dana nije igrao jer je zaboravio da produži medicinsku dozvolu/cerifikat koja mu je istekla i delegat mu nije dao da igra protiv Maribora pa je Olimpija umjesto sa 7 igrača na klupi bila sa 6.

Mislim da ističe i Brkiću ugovor iz Olimpije i on bi bio dobro pojačanje. Igro je dobro u Doboj Kaknju, a nije baš ni nebitan ni u Olimpiji bio samo što su ga povrede mučile.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 15 maj 2019, 17:58

braco WroteColon

Bezideja WroteColonTomicu istice ugovor za 15 dana, a danas ga nema u sastavu. Zna li neko ostaje li?

Prije 4 dana nije igrao jer je zaboravio da produži medicinsku dozvolu/cerifikat koja mu je istekla i delegat mu nije dao da igra protiv Maribora pa je Olimpija umjesto sa 7 igrača na klupi bila sa 6.

Mislim da ističe i Brkiću ugovor iz Olimpije i on bi bio dobro pojačanje. Igro je dobro u Doboj Kaknju, a nije baš ni nebitan ni u Olimpiji bio samo što su ga povrede mučile.

Tomic-Brkic-Blagojevic

Taman s tri celava lika u veznom redu :D
Janjuš, Kojević, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković !

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
Fascism is cured by reading, and racism is cured by traveling.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 15 maj 2019, 18:08

irfo WroteColon
braco WroteColon

Tomic-Brkic-Blagojevic

Taman s tri celava lika u veznom redu :D

Jao kakav bi to vezni red bio, pa ne bi nam niko mogao loptu uzeti :ljepota:

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 15 maj 2019, 18:14

Joj 3 celave kabadahije, sta bi to bilo. Dobro si to skontao, auuu gorilo bi sve..
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 maj 2019, 18:18

Tri muda Sanele mi ne znaš koje je veće :ljepota:
------
------
1998, 2000, 2001
------
------
20.0 CLUB

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 15 maj 2019, 18:44

Igra li onaj Blagojevic ikako u Turskoj?
1921

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 15 maj 2019, 18:49

LjoZee WroteColonIgra li onaj Blagojevic ikako u Turskoj?

Nikako.
------
------
1998, 2000, 2001
------
------
20.0 CLUB

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.