FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
SarajevskaHunta
Postovi: 161
Pridružen/a: 23 apr 2019, 12:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajevskaHunta » 27 maj 2019, 18:57

REGISTROVANI je napisao/la:
HongKong je napisao/la:
REGISTROVANI je napisao/la:Prošla uprava je imala 1,5 godinu da Slavki sve plate i da se riješe duga , dug kojeg su oni napravili i iznos kojeg su mu oni stavili u ugovor i na kraju i obecali , umjesto da to rijese prvi covjek kluba tada zarad svoje licne sujete i ega to odbija i tuzaka se po sudu sa covjekom , na kraju klub puši foru i Slavki mora uz dug jos isplatiti i zatezne kamate , od silne frke i previranja u klubu sve ostalo stavilo se u stranu a tri glavna krivca svakako da su prosla uprava - Mirsad Siljak i Srpski lobi koji podrzava Radnik !

Sam Nihad Selimovic je nekoliko puta javno iznio da ih bivsa uprava koci , ometa i opstruira u radu i nakon par sedmica u javnost izadje ovo sa licencom , pametnom dosta ;)
Sve je to super i **** mater staroj upravi zajedno s poltronima i internet botovima, ali oni su zbog svoje nesposobnosti napustili klub prije pola godine. Zasto ovi nisu rijesili stvar jer im je to posao? Sta sad svaka pogreska ce biti opravdana onim bivsim, a te bivse je takav nacin rada i otjerao. Ako su mislili da je sve med i mlijeko i da ce se sve samo rijesavati onda su dobro zalutali.
Ne trebaju nam vise izgovori i pranje nekim bivsim. Da vidimo rezulate rade sadasnjih. Za sad su gori od onih prije.
Isti taj Selimovic nikad nije javno, jasno i glasno rekao na sta misli pod tim opstrukcijama. Nek kaze ko gdje i kako ih koci pa da svi znamo.
Nova uprava kada je došla vladao je opšti haos u klubu i to svi znamo , jesu li do marta pocetka aprila javno govorili kako se stara uprava nije udostojila da im vrati dokumentaciju , Selimovic je par puta rekao kako imaju problema i da im se rad opstruira i podmece noga , na to dodaš Šiljka koji je vec jasno radio po nalogu i dobiješ to sto dobiješ , zna se ko placa racune i ko je zaduzen za te stvari u klubu , ne moze pet ljudi to raditi vec jedan a to je direktor kluba

Nova uprava gora od prethodne ? po cemu ?

Prosla uprava im je ostavila milione dugova , ovi su obezbjedili 1.5 miliona maraka da jedan dio vrate i obezbjede normalno funkcionisanje kluba , zatekli su klub skoro pa bez administracije i nije se znalo ko sta radi , i ono najbitnije ova uprava nema sest uzastopnih poraza za razliku od prethodne , pametnom druze dosta ;)
:thumbup:

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 18:59

Buraz moj dobri ne moram ni citati sto pises jer sam sve to vec jednom citao. Apsoltno isto. Samo prije neke 4 godine otprilike.
Bili smo pred gasenjem, zatekli toliko duga, podmecu nam nogu, mi smo vratili toliko, pa onda neki novi dug...
Ne vidim razliku izmedju proslih i sadasnjih. Samo izgovori.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 19:01

REGISTROVANI je napisao/la:
HongKong je napisao/la:
REGISTROVANI je napisao/la:Uzećete najbolje mlade igrace ovog ljetnog prelaznog roka a i zainteresovani ste za Vladimira Bradonjića iz Radnika
REGISTROVANI je napisao/la:Završili ste Irfana Hadžića iz Radnika gotova stvar :D
Jesi ti uopste navijac Zelje? :roll:
nisam , nisam clan kluba , ne idem na utakmice , tu sam da za dnevnicu od 80 KM kontriram lobotomiji , imas problem sa tim ?
Pa moglo se primjetiti. Imas opste diskusije i tamo opleti. Isto tako imas i lobotomiju pa im tamo kontriraj. Imamo mi dosta problema iz bez vas,
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2019, 19:02

Izgovoriizgovoriizgovoriizgovoriizgovoriizgovoriizgovori
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 19:05

Informacije klix.ba su obicne medijske špekulacije , i to je jedini medij koji je objavio vijest o nedobijanju licence , clanovi komisija saveza su pod zakonskom obavezom da šute do javnog objavljivanja informacija inace krše zakon ( po stautu saveza), klubu je danas poslata odluka i dok klub sutra javno ne objavi status licence sve se svodi na špekulacije i price rekla kazala i bespotrebno se dize frka

Da je tako govori i cinjenica da Borovina na klixu sve zna a Kustura npr pojma nema o svemu , dakle klasicno medijsko navlacenje ;)

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 27 maj 2019, 19:06

HongKong je napisao/la:
Pa moglo se primjetiti. Imas opste diskusije i tamo opleti. Isto tako imas i lobotomiju pa im tamo kontriraj. Imamo mi dosta problema iz bez vas,
Covjek ima desetogodisnju kartu a ti mu kazes da je pitar, e jbga jarane..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 19:07

Bezideja je napisao/la:
HongKong je napisao/la:
Pa moglo se primjetiti. Imas opste diskusije i tamo opleti. Isto tako imas i lobotomiju pa im tamo kontriraj. Imamo mi dosta problema iz bez vas,
Covjek ima desetogodisnju kartu a ti mu kazes da je pitar, e jbga jarane..
Sam je rekao, ja sam postavio pitanje jer je pisao Vas Vama i slicno.
Cuva Bog Zelju svog!

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 19:09

Ko je shvatio , shvatio je ;)

Inace i NK ŠB ima desetogosinju pa ne dolaze niti gledaju Želju tako da to nista ne znaci :kafa:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 27 maj 2019, 19:11

HongKong je napisao/la:Buraz moj dobri ne moram ni citati sto pises jer sam sve to vec jednom citao. Apsoltno isto. Samo prije neke 4 godine otprilike.
Bili smo pred gasenjem, zatekli toliko duga, podmecu nam nogu, mi smo vratili toliko, pa onda neki novi dug...
Ne vidim razliku izmedju proslih i sadasnjih. Samo izgovori.
Za pocetak nisu uradili ovo sto sam naveo ;) nego sad imaju vruc krompir
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 19:12

invincible1921 je napisao/la:Jbt misimovic u pet godina skrsio milione na igrace i strucne timove, na kraju uspjeli uzet kup, doci do 6 poraza u nizu prvi put u historiji, raspast se igracki, i ostat bez licence jer oni nisu platili dug koji su napravili sami....i kae dobri su bili.

Eto rekli su transparentno poslovanje ja osim karata tj zarade od istih nista drugo nisam vidio. Sfa sad trebam vjerovat da su vratili milione poreza koji smo duzni, a nisu u stanju bili da plate nekoliko hiljada slavki,?

Za njihovo vrijeme nikad veci retardi a za vise para nisu igrali u zelji...hvala im za pozitivne stvari ali nemoj ih vise ni da se spominju uopste.

Ova uprava je kriva jer se brukamo za sicu ko da smo gosk. Pa jbt ba da nemate para mogli ste kredit dic. Druga stvar kako tj jel moguce da niko nije znao da smo duzni...
O tome kazujem ;)

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2019, 19:13

Osim13 je napisao/la:Izgovoriizgovoriizgovoriizgovoriizgovoriizgovoriizgovori
Apsolutnoapsolutnoapsolutnoapsolutnoapsolutnoapsolutnoapsolutno
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 27 maj 2019, 19:16

invincible1921 je napisao/la:Jbt misimovic u pet godina skrsio milione na igrace i strucne timove, na kraju uspjeli uzet kup, doci do 6 poraza u nizu prvi put u historiji, raspast se igracki, i ostat bez licence jer oni nisu platili dug koji su napravili sami....i kae dobri su bili.

Eto rekli su transparentno poslovanje ja osim karata tj zarade od istih nista drugo nisam vidio. Sfa sad trebam vjerovat da su vratili milione poreza koji smo duzni, a nisu u stanju bili da plate nekoliko hiljada slavki,?

Za njihovo vrijeme nikad veci retardi a za vise para nisu igrali u zelji...hvala im za pozitivne stvari ali nemoj ih vise ni da se spominju uopste.

Ova uprava je kriva jer se brukamo za sicu ko da smo gosk. Pa jbt ba da nemate para mogli ste kredit dic. Druga stvar kako tj jel moguce da niko nije znao da smo duzni...
100% sve. Samo moras uzeti u obzir da se podmece sve i svasta, vjerovatno iz nekog straha. Ne pljuju se ljudi ovdje bezveze, a pogotovo tamo na onom pitarskom forumu.
Na kraju ce ispastati Željo. Boli Senada tuki za Zelju, kao i Selimovica.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

CETRICETRIDVA
Postovi: 13
Pridružen/a: 01 apr 2019, 17:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CETRICETRIDVA » 27 maj 2019, 19:23

Sta reci nakon ovog danas
Ljudi moji ma koliko nam tesko bilo SAMI SMO KRIVI, probili smo rok i to je to
Ovo nam je skupa skola da nikad vise nedozvolimo nekim Siljcima Misimovicima Nikolicima ne dopustimo da udzu na utakmicu a ne da sjede u upravi
Sledeca sezona ce biti teza od ove a znamo kakva je ova bila,namaknuti 2000000 km na danasnjem vaktu je prava carolija pa da ti je na klupi i Alegri kad ti je okosnica tima Zaimovic i co tesko bi islo
Uglavnom ja cu i dalje biti na svom mjestu u dolini kako god zavrsilo VOLIM TE ZELJO

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2019, 19:25

Hoćemol mi moći ikog dovesti sad :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Maxi
Postovi: 529
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Maxi » 27 maj 2019, 19:26

Radnik na facebook stranici objavio da ide u europu. Vjerujte da sam, nažalost, i očekivao ovakav scenarij nakon rezultata zadnjeg kola.
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 19:29

:facepalm:

slika

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2019, 19:29

Ja sam nakon onog press-a Uprave rekao da neko debelo, debelo laze. Ako se ispostavi da je to Savez treba se dici citav klub, navijaci i svi da im yebemo od do, ali ako se ispostavi da je kriva Uprava i da je napravila propust znaci da su slagali. Tvrdili su haman zivotom sto se kaze da cemo dobiti jos prije one prve sjednice pa i nakon nje, ali jedino smo dobili k. Od danas kad bi rekli da istocna tribina postoji na stadionu ja bih provjerio jos jednom, a ne nesto krupnije. Eto, sad branite i Misimovica i Selimovica i sve ostale pa gledajte Radnik u Evropi ili 10 Zajmovica sljedecu sezonu na terenu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2019, 19:31

Dođe ti da plačeš ne vjerujem majke mi još uvijek, kud ne završismo negdje dole malo iznad zone ispadanja **** ti
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 19:31

Znaci to je to i zvanicno sad. Jbg. Valjda saznamo ko je kriv i kako je doslo do propusta koji ce nam izbiti preko milion maraka, sto cemo ostati bez koeficijenta i bez pravih pojacanja za narednu sezonu.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 27 maj 2019, 19:33

Radnik objavljuje ovaj e-mail a nas klub jos nije dobio zvanicnu informaciju sto se tice licence :lol: :tokralju:

Treba odmorit od foruma, ima vaznijih stvari u zivotu od fudbala
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.