FK Željezničar

Moderator/ica: insider

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 19:56

Pa **** mater toj prosloj upravi i **** cemo dok smo zivi i sve to jer su idioti. Dosla je nova uprava da nam bude valjda, a ne da zaborave uplatiti pare
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 19:56

Pa mi ako ćemo se finansirati čitav život od Džekinih transfera onda nas pusti niz vodu.

I pusti Alpa tu priču "razbili bi nas", nek nas filuju po 15:0 al za nas je svaka marka ZLATNA u ovom momentu upravo zbog tog krša koji se nakupio u funkciji uloge "fudbalera".
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 27 maj 2019, 19:58

let3 WroteColon
Raonffa WroteColon
REGISTROVANI WroteColonProšle godine su izbacili Borac a ostavili Čelik u ligi , sada šalju Rdanik u Evropu i to je 1:1, dobar razlog da ne bude trzavica unutar saveza

Kakve veze imaju Borac i Čelik i sve to sa par debila koji nisu u stanju za četiri mjeseca uplatiti neke pare, nego zakasne par dana.

Pa da mi imamo neke velike dugove kao Borac onomad pa hajde eto i razumio bih, al' ispušiš Europu jer si par dana zakasnio sa uplatom od 20 hiljada maraka, to je za zabrane ulaska na stadion onome ko je krivac, a neko iz ove garniture uprave sigurno jeste, nije Misimović koliko god mu svi yebali mater.

A što pišeš o ta 4 mjeseca :damn:
Šta je radila prethodna uprava godinu i pol dana po pitanju dugova prema Petroviću ? koja ga je i dovela i nogirala.

Pa prethodnu upravu su i otjerali jer nije radila kako treba, došli su novi da nam svima bude bolje, e svaka im čast šta uradiše, ovo će ostati upisano u historiju Želje kao najgori potez neke uprave u ovih stotinu godina koliko klub postoji, nemam riječi za ovaj amaterizam.

Uostalom, kladim se da bi ovo prethodna uprava završila najnormalnije na kraju, al' ne zato jer su oni nekakva strašna uprava nego nisu u mozak retardirani k'o ovi što su sada odgovorni za ovu sramotu. Da si dao djetetu od deset godinu ovu obavezu, izvršio bi je na vrijeme, o čemu pričamo jbt?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

amerosm
Kontakt:

PostPostao/la amerosm » 27 maj 2019, 19:58

Od A do Ž i bivšoj i sadašnjoj upravi...Po meni su i jedni i drugi krivi.

Nažalost ovo je izmaklo kontroli i u klubu postoje dvije struje koje gledaju svoj interes, a zbog toga Željo ispašta...

Ja kao jedino riješenje vidim da uprava podnese ostavku i da dođu novi ljudi, ukoliko uspiju članove skupštine uvjeriti u svoj plan i program.

PS: Ti novi ljudi tj. ta nova uprava isključuje povratak Žuje, Misimovića i kompanije...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 19:59

**** vam torove i bivše i sadašnje

SEVERINA FILM NA BRODU

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 maj 2019, 20:01

Ma odvratni i jedni i drugi fuj
1921

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 27 maj 2019, 20:02

Raonffa WroteColon
Uostalom, kladim se da bi ovo prethodna uprava završila najnormalnije na kraju, al' ne zato jer su oni nekakva strašna uprava nego nisu u mozak retardirani k'o ovi što su sada odgovorni za ovu sramotu. Da si dao djetetu od deset godinu ovu obavezu, izvršio bi je na vrijeme, o čemu pričamo jbt?

Ma nemoj mi reci :crazy: pa što nije završila onda ;) godinu i pol dana su bili u klubu nakon što su nogirali Slavku. Godinu i pol ! malo li je kume.
Ne jaro, marke nisu ulatili Petroviću, a dugove prema njemu ostavili iza sebe :puke: ko biva, neka se sa njima yebe neko drugi.
I sad se sve gov.na svaljuju na ove nove debile.

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 27 maj 2019, 20:03

let3 WroteColon
Raonffa WroteColon
REGISTROVANI WroteColonProšle godine su izbacili Borac a ostavili Čelik u ligi , sada šalju Rdanik u Evropu i to je 1:1, dobar razlog da ne bude trzavica unutar saveza

Kakve veze imaju Borac i Čelik i sve to sa par debila koji nisu u stanju za četiri mjeseca uplatiti neke pare, nego zakasne par dana.

Pa da mi imamo neke velike dugove kao Borac onomad pa hajde eto i razumio bih, al' ispušiš Europu jer si par dana zakasnio sa uplatom od 20 hiljada maraka, to je za zabrane ulaska na stadion onome ko je krivac, a neko iz ove garniture uprave sigurno jeste, nije Misimović koliko god mu svi yebali mater.

A što pišeš o ta 4 mjeseca :damn:
Šta je radila prethodna uprava godinu i pol dana po pitanju dugova prema Petroviću ? koja ga je i dovela i nogirala.

Nisu ga debili isplatili, ali to ne opravdava ove, tu si 4 mjeseca na skupštini se Odma znalo za taj dug i daj nemoj nemoj toliko nesposobni da nisu platili a daj pa veci debila nije bilo halo ba za bar milion nas zayebali bar milion radi debila, cuj ne dobijes licencu ma ja ne znam ne znam stvarno
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 20:04

Treba se ubit

SEVERINA FILM NA BRODU

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 27 maj 2019, 20:05

let3 WroteColon
Raonffa WroteColon

Ma nemoj mi reci :crazy: pa što nije završila onda ;) godinu i pol dana su bili u klubu nakon što su nogirali Slavku. Godinu i pol ! malo li je kume.
Ne jaro, marke nisu ulatili Petroviću, a dugove prema njemu ostavili iza sebe :puke: ko biva, neka se sa njima yebe neko drugi.

Pa presudu dobio znaci crkali debili nadali se da dobit sudski spor, kreteni, ali nemob me zajebavat cuj zaboravili uplatit, zaboravi li ti uplatit racun neki? Fax?

Ovo je nezapamcebo, bukvalno dijete od 10 godina vi uplatilo pare do roka da mu kazes do kada ima fore, ne mogu da vjerujem ovo je nevjerovatno
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 20:08

Bruka i sramota, hvala nebesima pa se završi odma smrdljiva prčena sezona, čitavo ljeto se treba udarat nečim da se prespava i zaboravi ovo smeće koje se dešavalo zadnjih mjeseci, a i da amneziju fasujem prvo što bi mi palo na pamet je Šiljak smrdljivi **** i njega i sve **** **** vas sve mrš

SEVERINA FILM NA BRODU

tuzlacity2017

PostPostao/la tuzlacity2017 » 27 maj 2019, 20:10

Osim13 WroteColonBruka i sramota, hvala nebesima pa se završi odma smrdljiva prčena sezona, čitavo ljeto se treba udarat nečim da se prespava i zaboravi ovo smeće koje se dešavalo zadnjih mjeseci, a i da amneziju fasujem prvo što bi mi palo na pamet je Šiljak smrdljivi **** i njega i sve **** **** vas sve mrš

Amin.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 27 maj 2019, 20:11

@Azpi
Drug, da ne bude da nešto branim ove nove debile koji ne znaju popuniti uplatnice, Bože sacuvaj, ne pada mi na kraj pameti.

Ali realno, objektivno, onako pošteno - ovo sranje oko licence je 90% krivica prethodne Misketove bande koja je imala mnogo vremena da sve to izmiri sa Petrovićem, da se uopšte ne prica o ovome u 2019-toj. Petrović je bio njihov covjek, njihov izbor, oni su ga doveli, oni su mu dali ugovor, oni su ga nogirali, oni su trebali izmiriti sve dugove prema njemu. A ne ostavljati svoje dugove ovim novim debilima.
To je prava prica.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 27 maj 2019, 20:13, ukupno mijenjano 1 put.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 27 maj 2019, 20:12

let3 WroteColon
Raonffa WroteColon

Otkud znaš da ne bi završili do kraja marta? Koliko znam sa prošlom upravom nije nikada bio problem oko ovakvih sranja i licenci.

Isto k'o da govorimo o milion maraka, pa eto ostavili im dugove, a ne yebenih 20 hiljada, te pare možeš zaraditi od karata na jednoj domaćoj utakmici.

Btw rasprava ide u smjeru da ja branim prošlu upravu, ne branim, yebe mi se za njih iskreno, al' nemojte mi od trenutnih bolida praviti nevinašca, ne znaju uplate izvršiti yebo ih hljeb nesposobni da ih yebo.

Još kad mi naumpadne ona konferencija, Selimović, onaj glavonja Ustamujić i još ona dvojica nekakvih likova, plaču k'o **** nije do nas žrtve smo mešetara, kakva yebena obmana navijača to nisu istine.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 20:12

Biće dobro :lol:

SEVERINA FILM NA BRODU

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 27 maj 2019, 20:13

Krivi smo mi, najveci smo krivci mi kojima je Zelju u srcu. Mislite da bi Begic i ostali lopovi se smjeli igrati sa Zeljom da nisu svjesni razjedinjenosti. Kad je Prvostepena donijela odluku nas je 5000 trebalo i moralo biti ispred Saveza. Sta se desilo? Navijaci su likovali. Zavedeni su likovali i molili Allaha da ne dobijemo licencu. Zato smo mi krivi.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 20:15

Kakav ba savez više, da je do saveza reagovali bi naši davnih dana. Znaju da su usr.ali i šefa i stanicu.

SEVERINA FILM NA BRODU

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 20:17

Zizovicu picko napusi se kurca i ti i mrtvi Radnik bar onda da je Mladost otisla ili Sloboda Celik bilo ko da ima bar 500 ljudi koji ce podrzati taj klub. **** mater Misketu i njegovim poltronima sto su nas doveli da se brinemo hocemo zavrsit ispred nekog kurcevog radnika
**** mame i ovim sad sto su zaboravili uplatiti debelom **** pare
Picke Zeljo je veci od vas **** svi vise
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

REGISTROVANI
Kontakt:

PostPostao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 20:21

Niko nece podnijeti ostavke , ide se sa tuzbama i dopisom UEFA-i

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 maj 2019, 20:21

Cuj ovog iz Radnik “historijski uspjeh”. Konju, zahvali se nasoj Upravi ne svojim igracima.
1921

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: DobojskiManijak, Mamlaz i 6 gostiju.