FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 27 maj 2019, 21:04

HongKong WroteColonNek bar ostave brojeve telefona da im javimo kad treba sta uplatit. Njihovo je samo da sjede u foteljama, ni slucajno da rade nesto korisno za klub

Sreca pa struju plate na vrijeme nesposobni majmuni

Ma ovo je katastrofa nema druge rijeci, nemas se sta vadit na savez bicse uprave i slicno, imas 4 mjeseca da uplatis 20 milja i nesposoban si

Joj zemlji otvori se proguta ih sviju
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 maj 2019, 21:05

Raonffa WroteColon
LjoZee WroteColonNjihova jedina “kazna” treba da bude noga. Sta mi imamo sto ce neko mozda biti kaznjen novcano ili sta vec kad ce isto ili slicno uyebati i sljedece sezone jer su nesposobni ocigledno? Jednom ste debelo uyebali mars, dosta su oni prosli se natovarili na kosti. Sitne propuste okej za oprostti, razumijeti desava se, ali ovako krupni sasjeci odmah u startu.

Ma eto ne znam sad trebaju li svi letiti zbog ovoga, nisu se sigurno svi bavili ovim, ne mogu ni svi biti krivi al' ne znam fakat, prvo čekam zvanično saopštenje iz kluba pa ćemo vidjeti šta će biti dalje.

Ma jok brate samo haman svi clanovi izasli u novine da dobijamo licencu 100% pa cak i taj Badzak sto se kune u Zelju. Svjesno da se operu lagali su svi. Morali su bar nakon prve sjednice znati da necemo dobiti i da je nasa greska u datumu, ali ih to nije sprijecilo da razglase da cemo dobiti
1921

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:05

A cekaj sad Siljak otkaz i tuzba jer nije uplatio na vrijeme a u isto vrijeme i tuzimo savez jer nam nije dao licencu iako svi sad znamo da Siljak nije na vakat to odradio i s pravom nam nisu dali licencu :lol:
Ovaj nas trola 100% :clap:
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 21:05

Ajmo bit pozitivni, legitimacije za Bracin Bajramski turnir su prošle, info iz prve ruke POZZZZ
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

idevlak
Kontakt:

PostPostao/la idevlak » 27 maj 2019, 21:06

Korak naprijed, Nazad pet
“Ne trebamo se mi brinuti, šta će biti kada se taj čovjek vrati u klub, niko od nas, al’vratit će se, nek to moja poruka bude.”
A.O.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 27 maj 2019, 21:07

LjoZee WroteColon
Raonffa WroteColon
LjoZee WroteColonNjihova jedina “kazna” treba da bude noga. Sta mi imamo sto ce neko mozda biti kaznjen novcano ili sta vec kad ce isto ili slicno uyebati i sljedece sezone jer su nesposobni ocigledno? Jednom ste debelo uyebali mars, dosta su oni prosli se natovarili na kosti. Sitne propuste okej za oprostti, razumijeti desava se, ali ovako krupni sasjeci odmah u startu.

Ma eto ne znam sad trebaju li svi letiti zbog ovoga, nisu se sigurno svi bavili ovim, ne mogu ni svi biti krivi al' ne znam fakat, prvo čekam zvanično saopštenje iz kluba pa ćemo vidjeti šta će biti dalje.

Ma jok brate samo haman svi clanovi izasli u novine da dobijamo licencu 100% pa cak i taj Badzak sto se kune u Zelju. Svjesno da se operu lagali su svi. Morali su bar nakon prve sjednice znati da necemo dobiti i da je nasa greska u datumu, ali ih to nije sprijecilo da razglase da cemo dobiti

To jeste, sad ne znam je li to za otkaza, al' za nekakvih sankcija jeste. Najgore je što su sa ovim izgubili povjerenje kod navijača.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 maj 2019, 21:08

Osim13 WroteColonAjmo bit pozitivni, legitimacije za Bracin Bajramski turnir su prošle, info iz prve ruke POZZZZ

Je li tacna informacija ko ova nase Uprave da dobijamo licencu ili ipak neki veci nivo?
1921

REGISTROVANI
Kontakt:

PostPostao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 21:09

HongKong WroteColonA cekaj sad Siljak otkaz i tuzba jer nije uplatio na vrijeme a u isto vrijeme i tuzimo savez jer nam nije dao licencu iako svi sad znamo da Siljak nije na vakat to odradio i s pravom nam nisu dali licencu :lol:

Ko je rekao i gdje sam rekao da tuzimo savez ?

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 27 maj 2019, 21:10

Haj na dosta je i tebe mars na poste diskusije yebo te Selimović i spars cijeli, yebem ti insajdere po forumima najveca ****
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:10

Znaci vako
Fejza, Stanic, Bogi, Sipovic, Bajic, Hajdar, Dado, A.Zec, Ramovic, Veselinovic i E.Zec ako ode Krpic. Klupa: Ceman, Osmankovic, par Sehica, Osmanovic, Dacic, Zajmovic, Zubanovic
Nije lose uigrali smo ovu ekipu
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 maj 2019, 21:11

@Raonffa oni ako su ovo slagali spremni su na bilo koju laz. I za dug i za plate i slicno stvari.Nije ovo sitna laz pa eto. Od sankcija mi koristi nemamo.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 27 maj 2019, 21:12, ukupno mijenjano 2 puta.
1921

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:12

REGISTROVANI WroteColon
HongKong WroteColonA cekaj sad Siljak otkaz i tuzba jer nije uplatio na vrijeme a u isto vrijeme i tuzimo savez jer nam nije dao licencu iako svi sad znamo da Siljak nije na vakat to odradio i s pravom nam nisu dali licencu :lol:

REGISTROVANI WroteColonNiko nece podnijeti ostavke , ide se sa tuzbama i dopisom UEFA-i
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:13

Nadam se da nisi mislio da cemo tuzit Siljka i poslati dopis uefi da smo optuzili jadnog Mirsu :?
Ako prilozimo sliku uz dopis kad vide podocnjake do usta suspendovat ce nas na 5 godina
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

REGISTROVANI
Kontakt:

PostPostao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 21:14

Nema nikakvog tjeranja uprave to je sa ovima nemoguce a nema ni samoinicijativnih odlazaka - odlaska iz prostog razloga sto ljudi nemaju veze sa stvarima koje im se namecu , Šiljak je sam vodio klub u periodu od 18.12 do 08.01 nakon toga nova uprava je dobivala svake dvije sedmice izvjestaj o poslovanju , uplatama, isplatama i svemu ostalom sto se tice poslovanja

Amar , Selimovic , Ustamujic i Badzak su bolje i vise upoznatiji oko svakog finansijskog detalja nego ostali clanovi uprave , i isplata Slavki se ni jednog trenutka nije nametnulo kao problem jer je upravo Šiljak uvjeravao da se radi kako treba i jedino je on statutom kluba zaduzen za te stvari i tako je sve bilo dok javno nije pukla prica o nedobijanju licence

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 21:17

Rabbi jesir,

ve la tuassir.

Rabbi temmim bil-hajr.

Amin!
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

REGISTROVANI
Kontakt:

PostPostao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 21:17

HongKong WroteColon
REGISTROVANI WroteColon

REGISTROVANI WroteColonNiko nece podnijeti ostavke , ide se sa tuzbama i dopisom UEFA-i

Pa gdje piše savez ? cemu lupanje i trolanje ?

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 maj 2019, 21:18

Ako su dobijali izvjestaje kako sam kazes kako nisu vidjeli datum 4.4.2019. da je uplaceno, a pretpostavljam da su znali da je 31.3. bio rok. Prica o licenci je krenula krajem aprila cini mi se. Valjda su kakve papire pogledali do tada.
1921

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:18

Pa koga tuzimo osim Siljka?
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:21

Ma trola lik ba. Koji ce **** onda u upravi ako pojma nemaju ni o cemu mogu i ja tako sjedit. 90% forumasa zna kad je licenciranje i da treba uplatit samo nasa uprava ne zna. Povrh svega kad je sve proslo okupili se da lazu ljude i da prijete nesto kao oni su sve uradili kako treba. Mrs. Pola godine vam je trebalo da prejebete megamixa i njegovu kliku po nesposobnosti.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 27 maj 2019, 21:24

Koja je ovo smijurija :lol: samo ce Šiljak najebati i dobiti otkaz :urnebes: ispade on jedini krivac.
Ljudi moji, koje je ovo mazanje očiju, ko da smo ovce...ovako je i Miske isto radio, na jednog levata svali sva gov.na i hajmo dalje.

Kompletna uprava mora podnijeti neopozive ostavke za ovo bruku i finansijske gubitke koje su nanijeli Želji zbog neigranja u Evropi.
Ili neka samo placaju milione gubitka iz svog džepa, nek prodaju auta, kuce, bubrege, djecu u Italiju itd

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.