FK Željezničar

Moderator/ica: insider

akisarajevo92
Kontakt:

PostPostao/la akisarajevo92 » 27 maj 2019, 21:26

Zar nema i neka trecestepena, cetvrtostepena, petostepena komisija? :mrgreen:
Don't believe the hype.

REGISTROVANI
Kontakt:

PostPostao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 21:26

Zna se sta je ciji posao u klubu , mozda @braco ima bolje zivce da vam objasni oko toga kako ide , sta su finansijski izvjestaji i slicno , ja iskreno vise nemam , dugo sam na forumu za danas ;)

Nego neka ostane upisan crnim slovima u klupskoj historiji :bih:

- historijski niz od šest poraza u poslijeratnom periodu,
- međusobna tuča i podjeljenost navijača,
- saznanje da smo dužni skoro tri miliona,
- ostali bez licence za Evropu.

:arrow:

slika

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 21:29

let3 WroteColonKoja je ovo smijurija :lol: samo ce Šiljak najebati i dobiti otkaz :urnebes: ispade on jedini krivac.
Ljudi moji, koje je ovo mazanje očiju, ko da smo ovce...ovako je i Miske isto radio, na jednog levata svali sva gov.na i hajmo dalje.

Kompletna uprava mora podnijeti neopozive ostavke za ovo bruku i finansijske gubitke koje su nanijeli Želji zbog neigranja u Evropi.
Ili neka samo placaju milione gubitka iz svog džepa, nek prodaju auta, kuce, bubrege, djecu u Italiju itd

Smiješno majke mi :lol:

Kriv je i Šiljak da se razumijemo al što kažeš svi su trebali prnje spakovat za njim. I šta sad jajare šute, da ne čekaju neki "pogodan" trenutak da nas obavijeste, tipa nikad?
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 maj 2019, 21:31

Da, da sad cemo situaciju opet iskoristiti za Miske vs Selimovic. Hajmo onda ovako, stoji to za Misimovica osim zadnjeg (bar ne toliko direktno, kriva ta Uprava jeste).

Selimovic:

- ostali bez licence i Evrope iako smo je na terenu izborili
- poraz u gradskom derbiju 0:3
- lazne tvrdnje kako je sve okej i da nismo krivi

Eto, branite sad i jednu i drugu stranu, a vidite sta rade sa Zeljom.

A ono najgore zajednicko ovo dvojici je sto urusavaju ugled Zelje na svakom mogucem koraku.
1921

SarajevskaHunta

PostPostao/la SarajevskaHunta » 27 maj 2019, 21:33

HongKong WroteColonPa koga tuzimo osim Siljka?

Ti jarane ili si bas glup ili bas bas namjerno trolas i lupaš nebuloze i gluposti

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 27 maj 2019, 21:33

LjoZee WroteColonDa, da sad cemo situaciju opet iskoristiti za Miske vs Selimovic. Hajmo onda ovako, stoji to za Misimovica osim zadnjeg (bar ne toliko direktno, kriva ta Uprava jeste).

Selimovic:

- ostali bez licence i Evrope iako smo je na terenu izborili
- poraz u gradskom derbiju 0:3
- lazne tvrdnje kako je sve okej i da nismo krivi

Eto, branite sad i jednu i drugu stranu, a vidite sta rade sa Zeljom.

- izgubili najmanje milion km

Ma ista politika, opet botovi insajderski iz sada nove Uprave, opet su svi drugi krivi, opet je prolaza uprava najgora, a to sto uplatiti na vrijeme nisu znali to nista, yebem li vam sve nesposobno i vama i ovim vadim Internet botovima, ****
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:34

Svaki portal prenio vijest da je presudjeno u korist debe i da mu se mora isplatiti oko 40.000 km. Samo nasa uprava cita palcic i veselu sveku pa nisu u toku. Mada to je bilo jos u oktobru, a rok za isplatu je bio 30 dana, pa se deba opet u januaru zalio da nije dobio pare. Brate moj imali smo mi vremena i vremena da isplatimo debu
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 21:34

– I dalje tvrdim da će Željo igrati u Europi. Čestitam šefu struke Amaru Osimu i ekipi. Neko nam želi oduzeti to pravo, a tu mislim na Prvostepenu komisiju NSBiH čija je odluka skandalozna. Postoje i grupe koje žele eliminirati Želju, najtrofejniji klub iz BiH, iz utrke za Evropu. Angažovali smo pravne eksperte koji će zaštiti naše interese. Puno je nelogičnosti, a vrijedi istaći da smo na dan uplate imali samo na tom računu 316.000 KM. Nije nam jasno kako Želji daju saglasnost da može igrati Premijer ligi BiH, a ne može evropska takmičenja, ista Komisija na osnovu istih članova u dva Pravilnika. Po kojem osnovu to odlučuju. Sve ćemo dostaviti Drugostepenoj komisiji. Podnijet ćemo tužbe protiv svih članova Prvostepene komisije zbog ove skandalozne odluke. Željo je veliki klub da se bavi ovakvim stvarima. Upošljavamo 80 ljudi i imamo više od 500 djece i omladinaca u Omladinskoj školi. Plaćamo uredno sve obaveze i samo u prošloj godini izmirili preko 1.000.000 KM prema Poreskoj upravi. Ovo je tipično mešetarenje članova Prvostepene komisije. Mi vjerujemo i nadamo se da će Drugostepena komisija poništiti sramnu odluku Prvostepene, u suprotnom smatrat ćemo da već postoji očigledna namjera i ako bude trebalo tužit ćemo do kraja i Nogometni savez BiH UEFA-i. Kao što sam rekao imamo najbolje sportske pravne eksperte i očekujemo dobijanje licence. Žalbu ćemo predati u srijedu, a danas je uplaćena taksa u iznosu od 1.000 KM, rekao je Ustamujić.

Dobro ste vi ti brt bgm ljubim oko

SEVERINA FILM NA BRODU

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 27 maj 2019, 21:34

Kod nas je inace samo bitno nekoga otjerati. Kako od igraca tako do uprave. Otjerat cemo ove, ja ih ne branim **** ih. A koga ce dovesti i ko ce ti to doci i donijeti pare u klub? Ime Prezime ? Vedran? Senad? Nemojte ba biti smijesni ..

Tacno se vidi da ste gotivili Senad, on je sve po vasem samo tjerao i vi svrsavali.
Zadnja izmjena: Bezideja, dana/u 27 maj 2019, 21:36, ukupno mijenjano 1 put.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 27 maj 2019, 21:35

let3 WroteColonKoja je ovo smijurija :lol: samo ce Šiljak najebati i dobiti otkaz :urnebes: ispade on jedini krivac.
Ljudi moji, koje je ovo mazanje očiju, ko da smo ovce...ovako je i Miske isto radio, na jednog levata svali sva gov.na i hajmo dalje.

Kompletna uprava mora podnijeti neopozive ostavke za ovo bruku i finansijske gubitke koje su nanijeli Želji zbog neigranja u Evropi.
Ili neka samo placaju milione gubitka iz svog džepa, nek prodaju auta, kuce, bubrege, djecu u Italiju itd

Jel ima neki rok za to?

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:36

SarajevskaHunta WroteColon

Ti jarane ili si bas glup ili bas bas namjerno trolas i lupaš nebuloze i gluposti

Objasni onda pametnjakovicu
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:39

Osim13 WroteColon
– I dalje tvrdim da će Željo igrati u Europi. Čestitam šefu struke Amaru Osimu i ekipi. Neko nam želi oduzeti to pravo, a tu mislim na Prvostepenu komisiju NSBiH čija je odluka skandalozna. Postoje i grupe koje žele eliminirati Želju, najtrofejniji klub iz BiH, iz utrke za Evropu. Angažovali smo pravne eksperte koji će zaštiti naše interese. Puno je nelogičnosti, a vrijedi istaći da smo na dan uplate imali samo na tom računu 316.000 KM. Nije nam jasno kako Želji daju saglasnost da može igrati Premijer ligi BiH, a ne može evropska takmičenja, ista Komisija na osnovu istih članova u dva Pravilnika. Po kojem osnovu to odlučuju. Sve ćemo dostaviti Drugostepenoj komisiji. Podnijet ćemo tužbe protiv svih članova Prvostepene komisije zbog ove skandalozne odluke. Željo je veliki klub da se bavi ovakvim stvarima. Upošljavamo 80 ljudi i imamo više od 500 djece i omladinaca u Omladinskoj školi. Plaćamo uredno sve obaveze i samo u prošloj godini izmirili preko 1.000.000 KM prema Poreskoj upravi. Ovo je tipično mešetarenje članova Prvostepene komisije. Mi vjerujemo i nadamo se da će Drugostepena komisija poništiti sramnu odluku Prvostepene, u suprotnom smatrat ćemo da već postoji očigledna namjera i ako bude trebalo tužit ćemo do kraja i Nogometni savez BiH UEFA-i. Kao što sam rekao imamo najbolje sportske pravne eksperte i očekujemo dobijanje licence. Žalbu ćemo predati u srijedu, a danas je uplaćena taksa u iznosu od 1.000 KM, rekao je Ustamujić.

Da nisu pravni eksperti zalutali na forum da stite interese ?
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

SarajevskaHunta

PostPostao/la SarajevskaHunta » 27 maj 2019, 21:39

HongKong WroteColon
SarajevskaHunta WroteColon

Objasni onda pametnjakovicu

To i hoces da se trola tema lupaju gluposti i nebuloze ajde noga

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 27 maj 2019, 21:41

Ali neki ovdje “pljuju” one “druge” jer zivotom brane poteze Misimovica i ostalih, a takvi zivotom brane Selimovica i pravdaju kao sto su nekad oni Misimovica. Sad su bukvalno “uloge” zamijenjene. Jadno i sa jedne i sa druge strane.
1921

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 27 maj 2019, 21:42

Ebes ligu gdje srpski predstavnik ide na uskrb ekipe sa boljim rezultatima. Ovaj se izhod znao od pocetka sezone. Radnik kao najbolji srpski klub ide u Europu. I Slobodi su uzeli mjesto na isti nacin.
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 21:42

Ma mi smo upali u živo blato, strah me živog.

SEVERINA FILM NA BRODU

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:43

.
Zadnja izmjena: HongKong, dana/u 27 maj 2019, 21:52, ukupno mijenjano 1 put.
Cuva Bog Zelju svog!
Moj Zeljo

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 maj 2019, 21:44

Eto ovim pokazujete što smo tu gdje jesmo. Treba odmoriti malo i od tastature.

SEVERINA FILM NA BRODU

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 27 maj 2019, 21:46

Osim13 WroteColonMa mi smo upali u živo blato, strah me živog.

Ko nas je uvalio u živo blato? Ovi sto su prije pet godina rekli da ce napraviti evropski klub a pet godina kasnije kad su otisli ostavili dugove i jednu strasnu dobru ekipu.

Ili pak ovi prosli su extra a ovi sad su nas uvalili u živo blatu hmm*???
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 27 maj 2019, 21:46

Osim13 WroteColon

Debeli glupan, cuj ne zna kako su dalj licencu za ligu a nisu za Europu, yebo majku i on pametuje ovo je dokaz kako je glup kako su svi glupi kada javno ovakvu glupost izjavi :facepalm:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Mamlaz i 9 gostiju.