FK Željezničar

Moderator/ica: insider

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 12 jun 2019, 15:25

Tristan10 WroteColonEvo isto jedan stariji interviju gdje Vedran Vukotic prica kod Muhameda Bikica.
https://www.youtube.com/watch?v=Fjnhdbn9s4k

Bikic ga direktno pita za sportske rezultate i silne promjene na trenerskoj poziciji, spominje sramotnu odluku da se tek tako poslije nekoliko utakmica rijese Vlada Capljica. Vukotic govori kako su sve analizirali i smatraju da je to najbolja odluka. Jos idiot govori kako su sportski rezultati maltene nebitni, da cemo mi ipak kao klub prosperirati, nikad u zivotu nisam cuo gluplju stvar. Onda nastavlja i govori kako je Mulalic njihova prva prava odluka, i da iza nje naravno trebaju da odgovaraju. Onda Mulalica smijene bez ikakvog obraza, i dolazi Kostic, koji je tu nekoliko kola, gdje je sve katastrofa, poraz na Grbavici protiv Viteza, katastrofa protiv Celika na strani. Onda Petrovic dolazi. Pa opet na ljeto Adzem, pa Krcmarevic, pa Odovic.....svaki put neko drugi kriv, a eto klub ide naprijed. To su sustinske greske u procjenama, odlukama koje se nagomilaju kao teret na ledjima i sve teze i teze bude da se iskoprcas. I svaka pogresna odluka mora da se finansira putem novih sponzora a oni su i sponzori ili njihovi prijatelji, nisu to sponzori kluba, jer da su sponzori kluba oni bi i nastavili to da budu nevezano koja je uprava. I sad ti neko dodje i povuce sponzore, i kaze snalazi te se sami, i ima te 6 mjeseci da pokaze te da mozete da obavljate isto ko sto smo mi za nekoliko godina.

Pa ti stvarno mislis da se to bezveze pise po forumu i da to nije ista klapa ljudi. I jos debilnije od toga, kad napisu jel tu Vukotic da nam on kaze, kao da je Papa ili u najmanju ruku Perez. Bolest..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 15:41

Bezideja WroteColon
Tristan10 WroteColonEvo isto jedan stariji interviju gdje Vedran Vukotic prica kod Muhameda Bikica.
https://www.youtube.com/watch?v=Fjnhdbn9s4k

Bikic ga direktno pita za sportske rezultate i silne promjene na trenerskoj poziciji, spominje sramotnu odluku da se tek tako poslije nekoliko utakmica rijese Vlada Capljica. Vukotic govori kako su sve analizirali i smatraju da je to najbolja odluka. Jos idiot govori kako su sportski rezultati maltene nebitni, da cemo mi ipak kao klub prosperirati, nikad u zivotu nisam cuo gluplju stvar. Onda nastavlja i govori kako je Mulalic njihova prva prava odluka, i da iza nje naravno trebaju da odgovaraju. Onda Mulalica smijene bez ikakvog obraza, i dolazi Kostic, koji je tu nekoliko kola, gdje je sve katastrofa, poraz na Grbavici protiv Viteza, katastrofa protiv Celika na strani. Onda Petrovic dolazi. Pa opet na ljeto Adzem, pa Krcmarevic, pa Odovic.....svaki put neko drugi kriv, a eto klub ide naprijed. To su sustinske greske u procjenama, odlukama koje se nagomilaju kao teret na ledjima i sve teze i teze bude da se iskoprcas. I svaka pogresna odluka mora da se finansira putem novih sponzora a oni su i sponzori ili njihovi prijatelji, nisu to sponzori kluba, jer da su sponzori kluba oni bi i nastavili to da budu nevezano koja je uprava. I sad ti neko dodje i povuce sponzore, i kaze snalazi te se sami, i ima te 6 mjeseci da pokaze te da mozete da obavljate isto ko sto smo mi za nekoliko godina.

Pa ti stvarno mislis da se to bezveze pise po forumu i da to nije ista klapa ljudi. I jos debilnije od toga, kad napisu jel tu Vukotic da nam on kaze, kao da je Papa ili u najmanju ruku Perez. Bolest..

Iskreno pojma nemam, sad ce neko misliti da sam ja ovde izmisljena osoba, sto nije tacno. Nego samo gledam realno situaciju, i sam sam ucestvovao u izgradnji istocne tribine. Dobar je projekat bio i imati cemo od toga koristi u buducnosti. Ali osim toga, oni pojma nemaju, oni su krivi za haos, jer su donosili pogresne odluke vezano za sportske rezultate, a to je primarno. Normalno da nisu to namjerno cinili, nego zato sto su amateri, i bolje bi bilo samo da sad sute, nego da dodatno otezavaju.

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 12 jun 2019, 15:56

Blokirani racuni, dugovi za plate pola miliona, dug za istocnu tribinu, dug za teren, grijace i hibrid. Dug Petrovicu i jos hrpa ostalih se ne racunaju. Napumpane plate igracima, nerijesen spor sa SD, generalni sponzor 100.000 i dug prema generalnom. Ugrubo su novi zatekli u klubu. I imaju obraza trovati raju.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 12 jun 2019, 16:13

Poenta ti je kad seljaku das da nesto vodi a oni misli da jedini na svijetu i najpametniji. Svi ostali su lopovi, nemaju pojma, a ja sam jedini pametan. Ta ce Amar kupovao titule, ta ce Amar ostavio dugove i jos bezobrazan trazi pare. Nego daj meni, ja sam najpametniji da trosim tudje pare, jer ne trosi svoje, kao volontira.Nema sta, ubise se od volontiranja i rada iz ljubavi.

Svim treba biti jasno da oni s ovim pokusavaju da pricu okrenu na drugu stvari da se ne bi pisalo o stvarnim dugovima, problemima i ostalom. Oni da su ljudi bili bi na primopredaji i iznijeli sta su uradili i sta su ostavili, taj evropski projekat, a ne bi pobjegli ko najvece pic.ke.

Ja dalje krivim ove ljude sto nisu jasno i glasno izasli s podatcima i stanjem u klub. Da se sve zna.

Kako su ovi ranije polako, kad osjete da nisu sigurni popljuju i optuze obavezno nekoga preko svojih botova.

Samo glup covjek ne moze neke stvari shvatiti...

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 16:15

Fakticki ispostavilo se da su trosili vise nego sto se moze podnijeti. Da nije bilo transfera igraca, vecinom realizovano od ranijih igraca (Hadziahmetovic, Bajic, Dzeko i ostalih), klub nebi mogao da funkcionise. I sad neka kaze prvo klub, pa fudbal. Nego, nego prvo fudbal pa klub, dovedi prave igrace, napravi rezultate, ostvari transfere i tako napreduj. Sad imamo strucan stab koji je kompetentant za sportske rezultate, i stvarno ima se jedinstvena prilika da se nesto vise napravi.

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 12 jun 2019, 16:23

momci moze kakva tekma historija zelje i uprave bivse zelje pa se raspisite, yebo vas i oni i ovi novi zajedno eto jednom da zajedno nesta rade

yebo vas i drugi forum pisite tamo boli nas qurac sta se pise tamo, vas zanima pa citajte i pisite tamo i ne uvlacite amara u price oko skupstine i uprave
na skupstini se razmastra sudbina ovih bogalja trenutnih ne strucnog staba
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 12 jun 2019, 16:24

Dobar stručni štab sa (za sad) nesposobnim ljudima koji stoje iza njih i pružaju im podršku. Nadam se da će Skupština donijeti ulazak svježih, novih ljudi u Klub.
Prvenstvo NR BiH (1): 46.
Prvenstvo YU (1): 71/72.
Prvenstvo BiH (6): 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12, 12/13.
Kup BiH (6): 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12, 17/18.
Super kup BiH (3): 98, 00. i 01.
Kup UEFA: 1/4 finale 71/72, 1/2 finale 84/85.

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 12 jun 2019, 16:26

Trebas imati dobre i jake ljude u upravi,a ne pi.cke kao Selimovic. Koji ce raditi i koji ce imati plan, a ne doci samo tek tako. Zato po meni je dzaba strucni stab, kad ti nemas ljude koji su sposobni i imaju muda sve iznijeti a ne supljirati ja pozivam sve koji zele da pomognu da suradjujemo.

A ovamo ne smijes iznijeti kakva sranja imas od ranije i sta te docekalo. Totalno smo lose uredjen klub, a kako to sad sve urediti pred sezonu pojma nemam. Cak sam mozda siguran da nema nista od toga... ;)

Do sad su u klubu bile sve same PI.CKE!!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 12 jun 2019, 16:31

Raspad sistema u svakom segmentu.
1921

amertiger
Kontakt:

PostPostao/la amertiger » 12 jun 2019, 17:26

plavousrcu WroteColonBlokirani racuni, dugovi za plate pola miliona, dug za istocnu tribinu, dug za teren, grijace i hibrid. Dug Petrovicu i jos hrpa ostalih se ne racunaju. Napumpane plate igracima, nerijesen spor sa SD, generalni sponzor 100.000 i dug prema generalnom. Ugrubo su novi zatekli u klubu. I imaju obraza trovati raju.

Odmah u startu, ne branim upravu koja je bila prije ove. Radili su neke dobre stvari oko Zelje... sportski dio nisu znali i to je svima jasno.... ali

Zar stvarno mislis da je nova uprava namakla pare da rjesi te dugove iz nekih novih sredstava koje su sami nasli... jesu ali malo morgen... svw su to pare koje su svakako trebale doci u klub od prije.... niko nije izasaonod ove uprave i rekao duf je bio taj taj i taj ali isto tako su trebale stici pare od tog tog i tog....

Ne znam pricam na pamet ali po onom sto vidim nova uprava nije sama namakla ni feninga samo su iskoristili prilive kojinsu trebali svakako doci i naravno srezali su troskove plata od januara i za to imaju aposlutnu podrsku ali svaka prica ima dvije strane medalje pa tako i ta oko dugova
Mes Que Un Club

Bezideja
Kontakt:

PostPostao/la Bezideja » 12 jun 2019, 17:29

Samo me zanima koji su to prilivi trebali doci tacno i konkretno? Od cega, sto su prodali Jazvica ili ?

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 17:37

Bezideja WroteColonSamo me zanima koji su to prilivi trebali doci tacno i konkretno? Od cega, sto su prodali Jazvica ili ?

Cekamo da Projic predje u Galatu :lol:

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 12 jun 2019, 17:39

Sam sebe sprcim ako smo mi vise uopste Zeljo.Ko papagaji jedni na druge i opet isto.Dok se drugi pojacavaju mi se izmedju zajebajemo jer to i jest cilj.Kost je bacena i to od buta tvrda jaka.Ovdje se najmanje radi o Zelji ovdje se hoce Zeljo iskoristit za vlastite interese.Zelje nema na mapi.

amertiger
Kontakt:

PostPostao/la amertiger » 12 jun 2019, 17:48

Bezideja WroteColonSamo me zanima koji su to prilivi trebali doci tacno i konkretno? Od cega, sto su prodali Jazvica ili ?

Zanima i mene, sto nisi izasli i iznjeli to javno... dal je trebalo biti ili nije... mozda nije fening trebak uci a mozda je trebalo uci da se sve pokrije.

Bilo je sigurno priliva nekih... moralo je biti koliko god mi osporavali proslu upravu u sportskom segmentu siguran sam da su u finansijskom znali sta rade i da su imali prilive koji su trebali uci u klub.

Problem je sto ne znamo, prica sw dug dug i dug zatekli nit ima sta su novi uradili da saniraji ali odjednom sanirase.. odakle dodjose pare sta je u pitanju... sigurno niko nije iz nove uprave dao svoje pare.
Mes Que Un Club

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 12 jun 2019, 17:57

amertiger WroteColon

Zanima i mene, sto nisi izasli i iznjeli to javno... dal je trebalo biti ili nije... mozda nije fening trebak uci a mozda je trebalo uci da se sve pokrije.

Bilo je sigurno priliva nekih... moralo je biti koliko god mi osporavali proslu upravu u sportskom segmentu siguran sam da su u finansijskom znali sta rade i da su imali prilive koji su trebali uci u klub.

Problem je sto ne znamo, prica sw dug dug i dug zatekli nit ima sta su novi uradili da saniraji ali odjednom sanirase.. odakle dodjose pare sta je u pitanju... sigurno niko nije iz nove uprave dao svoje pare.

Sto su pobjegli ko kurve i ostavili blokirane racune i sve nabrojane dugove? Zato sto su majstori manipulacije i to im se mora priznati. Vidjeli da je balon koji su puhali pukao, povukli svoje novce kojim su balon doveli pred puknuce. I sada umjesto da sute i pomognu oni preko analnih planinara odmazu.

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 18:02

Sabanadzovic nije ni otisao a vec se lova trosila, eto koliko je stabilno bilo. Onda napustili i sponzore povukli. Nema sta, ljestivca je visoko podignuta, jeste u trosenju.

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 12 jun 2019, 18:05

Znali su se uvalit u dugove koje sad neko drugi mora placati. To su najbolje znali. Uvali se u kredit, uzmi malo od navijaca i palamudi kako si napravio istok, teren. Sto nisi nasao pare da to platis nije toliko vazno. Bolje pobjeci kao kuja iz kluba i preko poltrona pljuvati ljude koji pokusavaju da to vrate. Mozda trebaju Selimovic, Badzak i ostali iz svojih dzepova izvalit lovu da se glupi miske moze igrati graditelja boba. **** svoju mater jest nas uvalio s ovim projektima. Necemo se jos dugo iscupat iz dugova. Posebno jer je ekipa osakacena, prodato sve sto se imalo prodati pare potrosene i rastaljene s menadjerima, trenirima i igracima.
Treba **** mater i ovim pickama sto nisu javno iznjeli sve podatke. Koliko smo duzni za sve misketove pizdarije.

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 18:29

HongKong WroteColonZnali su se uvalit u dugove koje sad neko drugi mora placati. To su najbolje znali. Uvali se u kredit, uzmi malo od navijaca i palamudi kako si napravio istok, teren. Sto nisi nasao pare da to platis nije toliko vazno. Bolje pobjeci kao kuja iz kluba i preko poltrona pljuvati ljude koji pokusavaju da to vrate. Mozda trebaju Selimovic, Badzak i ostali iz svojih dzepova izvalit lovu da se glupi miske moze igrati graditelja boba. **** svoju mater jest nas uvalio s ovim projektima. Necemo se jos dugo iscupat iz dugova. Posebno jer je ekipa osakacena, prodato sve sto se imalo prodati pare potrosene i rastaljene s menadjerima, trenirima i igracima.
Treba **** mater i ovim pickama sto nisu javno iznjeli sve podatke. Koliko smo duzni za sve misketove pizdarije.

Oni da su ostali servisirali bi obaveze po napravljenom programu. Cuj odes u radnju kupis sebi majicu od 2 glave pa dogovoris placanje u ratama, da bi budzet bio elasticniji. A ne da dogovoris placanje u ratama necega sto kosta 1.800.000BAM. Prvo da znas ista, znao bi da za dogovor placanja u ratama moras imat i neki rejting kod tog dobavljaca, izgraditi povjerenje... Nije to haj u rate nemoj zajebavat.. pa i taj dobavljac mora od neceg zivjeti i njemu gori za parama.. ovi hamali za 6mjeseci nisu mogli marku uplatit, retardi sjebali se kad su dosli i visjeli kako je tesko namaknut pare. Nego je ona skupstina u decembru bila da neuki ljudi misle ojj vidi sto nas zavalise, a sa svim dobavljacima su imali ugovorene aranzmane isplate na rate i u dogovorenom roku bi sve bilo zavrseno... siljak dobio direkciju kako ce iznosit informacije, pitaj ga sad nakon ovoga onako realno da kaze svoje misljenje. Zelim srecu narednoj upravi, da ima istu podrsku i vecu kao sto je bila za vrijeme Misimovica, da naprave u saradnji sa strucnim stabom ekipu kakva je bila 2012, i da svi sebi pogledamo u oci. Misumovic je bio dokaz da se uz pomoc navijaca i ideje moze maknuti iz nulte tacke, a Amar je dokaz da s njim Zeljo moze biti strah za protivnike.

Manijaci19871921
Kontakt:

PostPostao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 18:34

Manijaci19871921 WroteColon
HongKong WroteColonZnali su se uvalit u dugove koje sad neko drugi mora placati. To su najbolje znali. Uvali se u kredit, uzmi malo od navijaca i palamudi kako si napravio istok, teren. Sto nisi nasao pare da to platis nije toliko vazno. Bolje pobjeci kao kuja iz kluba i preko poltrona pljuvati ljude koji pokusavaju da to vrate. Mozda trebaju Selimovic, Badzak i ostali iz svojih dzepova izvalit lovu da se glupi miske moze igrati graditelja boba. **** svoju mater jest nas uvalio s ovim projektima. Necemo se jos dugo iscupat iz dugova. Posebno jer je ekipa osakacena, prodato sve sto se imalo prodati pare potrosene i rastaljene s menadjerima, trenirima i igracima.

Oni da su ostali servisirali bi obaveze po napravljenom programu. Cuj odes u radnju kupis sebi majicu od 2 glave pa dogovoris placanje u ratama, da bi budzet bio elasticniji. A ne da dogovoris placanje u ratama necega sto kosta 1.800.000BAM. Prvo da znas ista, znao bi da za dogovor placanja u ratama moras imat i neki rejting kod tog dobavljaca, izgraditi povjerenje... Nije to haj u rate nemoj zajebavat.. pa i taj dobavljac mora od neceg zivjeti i njemu gori za parama.. ovi hamali za 6mjeseci nisu mogli marku uplatit, retardi sjebali se kad su dosli i visjeli kako je tesko namaknut pare. Nego je ona skupstina u decembru bila da neuki ljudi misle ojj vidi sto nas zavalise, a sa svim dobavljacima su imali ugovorene aranzmane isplate na rate i u dogovorenom roku bi sve bilo zavrseno... siljak dobio direkciju kako ce iznosit informacije, pitaj ga sad nakon ovoga onako realno da kaze svoje misljenje. Zelim srecu narednoj upravi, da ima istu podrsku i vecu kao sto je bila za vrijeme Misimovica, da naprave u saradnji sa strucnim stabom ekipu kakva je bila 2012, i da svi sebi pogledamo u oci. Misumovic je bio dokaz da se uz pomoc navijaca i ideje moze maknuti iz nulte tacke, a Amar je dokaz da s njim Zeljo moze biti strah za protivnike.

P.s moj post vezano za informaciju koja se pojavila da nam je racun opet blokiran, od strane Sport uniteda (izvodjaci radova novog terena)

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 12 jun 2019, 18:50

Aha. Jucer ti napisa da ovi ne mogu okrecit sto je levat miske napravio. Izgleda da ce ovi vise platiti teren nego je miske platio. Tj. Zeljo ce platiti u oba slucaja, ali ipak je miske napravio. :lol:
Koliko su botovi naprdjivali da megamix pravi europski klub, samoodrziv, transparentan na kraju ispade da se jedva krpilo i da se zivjelo od pozajmica doticnog koje je uredno vracao sebi uz kamatu.
Dosta su ovi placali misketove zajebancije od igraca preko trenera tribina do terena. Sto nije uredno servisirao plate za kraj prosle godine i doprinose? Teze malo islo kad je spickao sve Zeljine pare.
Nije on nista bolji od ovih samo sto je vise lagao narod, ostao nered za njim gdje se ne zna kome si vise duzan. Kako mislis da bi uredno servisirao? Od prodaje igraca? Od europe koja je rezultatski tada bila itekako upitna? Od novih kredita i pozajmica? Misli sta hoces ali takvo poslovanje nije odrzivo na duge staze i nije dobro za klub.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.